LOL, uhuhquote:
Geef haar een kus van ons.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 14:41 schreef borisz het volgende:
Lol kom ik zomaar FFT tegen in Amsterdam.
Kan je daar dan ook fatsoenlijk aan eten aan die tafel?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:05 schreef Myraela het volgende:
Beetje crappy foto van in de winkel, maar blij mee.Morgen de tuin overhoop halen zodat die ook echt past.
[ afbeelding ]
Strandmeet!quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:05 schreef golfer het volgende:
Wij gaan straks eten bij de zelfde strandtent waar wij met een stelletje van dit forum na de strandmeet van een paar jaar geleden nog wat gedronken en gegeten hebben.
Krijg de foto hier niet geplaatst. BIj weinig ruimte in de tuin, Lorient van Intratuin. Is zo van 2 naar 3 naar 4 persoons bankje te veranderen en ligt prima.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:23 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Kan je daar dan ook fatsoenlijk aan eten aan die tafel?
Wij hebben nu alleen een eettafel met stoelen, maar ik zou geloof ik ook graag een bankje in de tuin willen voor in de zon ofzo..
Ja.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:23 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Kan je daar dan ook fatsoenlijk aan eten aan die tafel?
Wij hebben nu alleen een eettafel met stoelen, maar ik zou geloof ik ook graag een bankje in de tuin willen voor in de zon ofzo..
Oh ja! Die had ik eerder ook al eens gezien .. misschien tracteer ik mezelf van de zomer op zo'n ding.. hangt een beetje van de zomer af..quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:33 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Krijg de foto hier niet geplaatst. BIj weinig ruimte in de tuin, Lorient van Intratuin. Is zo van 2 naar 3 naar 4 persoons bankje te veranderen en ligt prima.
meerderequote:Op zaterdag 30 maart 2019 16:57 schreef Barreltje het volgende:
naar Jäger.
En zit er nog een tankstation tussen Brussel en Antwerpen?![]()
Daar kom ik nooitquote:Op zaterdag 30 maart 2019 17:09 schreef fietsie het volgende:
Ik hoop maar dat lonaaa’s BurgerKing goed is..of KFC
Aan de snelweg richting Antwerpen zijn ze dun gezaaid..quote:
Ik test m nu.quote:
altijd de eerste afslag pakken en zie je snel genoeg wat....sommige helaas (nu misschien niet meer) alleen geschikt voor mister tank what ever the name was passen ipv gewoon je meastroquote:Op zaterdag 30 maart 2019 17:15 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Aan de snelweg richting Antwerpen zijn ze dun gezaaid..
Wat een prutserquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
De brommer/scooter doet het nog steeds niet. Dit ondanks de inmiddels 9.000 keer pogingen tot starten.
Is ze luiaardpens aan het koken ofzo?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Surinaamse buuf jarig. Mijn arme neus. Mijn arme maag
Ik weet niet hoe dat ruikt, maar het klinkt stukken minder lekker dan het al dagen ruikt.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Is ze luiaardpens aan het koken ofzo?
Oh, het ruikt wél lekkerquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:20 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe dat ruikt, maar het klinkt stukken minder lekker dan het al dagen ruikt.
ja nee, ja juist!quote:
Maar je kent haar toch? En vast ook wel andere buren? Gaan (en vertel ons wat wij allemaal moeten missen)quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
ja nee, ja juist!
Erg genoeg heeft ze een soort open invite gedaan, maar ik zie mezelf niet alleen party crashen en mn neus en maag haten me er om
(Ik zelf ook een beetje)
Dat heb ik blijkbaar gemist. Ik hoor/zie wel wanneer.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 15:24 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Strandmeet!
Als ik morgen tijd heb zal ik eens wat topics doorzoeken en een datum prikken
Nee, met andere buren alleen hehoi, heb ook niet het idee dat ze die heeft uitgenodigd. 010 he, daar gaan we niet sociaal zitten te lopen te zitten doen met de mensen uit de straatquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:34 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Maar je kent haar toch? En vast ook wel andere buren? Gaan (en vertel ons wat wij allemaal moeten missen)
Oh...quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, met andere buren alleen hehoi, heb ook niet het idee dat ze die heeft uitgenodigd. 010 he, daar gaan we niet sociaal zitten te lopen te zitten doen met de mensen uit de straat
Nare ervaringen met met buren socializen, dus die heb ik liever een paar straten wegquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:41 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh...
En er mee beginnen, met sociaal doen? (of is dat een soort vloeken in de kerk?)
Jammer, dan moeten wij een eetverslag misenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nare ervaringen met met buren socializen, dus die heb ik liever een paar straten weg
partypooper!!!!quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nare ervaringen met met buren socializen, dus die heb ik liever een paar straten weg
Maar als zij Surinaamse is dan is de kans groot dat ze juist wel sociaal is!quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, met andere buren alleen hehoi, heb ook niet het idee dat ze die heeft uitgenodigd. 010 he, daar gaan we niet sociaal zitten te lopen te zitten doen met de mensen uit de straat
Ook niet met de buren hoor. Tis een ghettoooooquote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar als zij Surinaamse is dan is de kans groot dat ze juist wel sociaal is!
Ja, nou dat! Ik vind hehoiniveau echt meer dan prima, met af en toe iets voor elkaar kunnen betekenen. En het liefst elkaars telefoonnummer hebben om kleine dingen met elkaar te bespreken in geval van nodig.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:30 schreef Myraela het volgende:
Dat mis ik echt aan Rotterdam.Als ik hier naar binnen loop, staat m'n buurvrouw de helft van de tijd in de voortuin voor een praatje. Lief vrouwtje, maar soms wil ik gewoon in m'n eigen hoofd zitten.
Ze hobbelt er een beetje rond, vaak met iets in der hand. Haalt ze weer wat onkruid weg. Of ze zit op het bankje in de voortuin, waar dat staat de zon de halve dag het best op. Belangrijke dingen.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat de fuck moet je ook zoveel tijd in je voortuin![]()
Zeker welquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, met andere buren alleen hehoi, heb ook niet het idee dat ze die heeft uitgenodigd. 010 he, daar gaan we niet sociaal zitten te lopen te zitten doen met de mensen uit de straat
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar als zij Surinaamse is dan is de kans groot dat ze juist wel sociaal is!
Gluurburen natuurlijkquote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat de fuck moet je ook zoveel tijd in je voortuin![]()
Jaaaa, dat is perfect! Zo had ik het met mijn vorige buren geregeld. Zonder de kinderen dan. Maar altijd een poezenpas bij de hand als 1 van ons op vakantie ging. Verder heel af en toe een kletspraatje, een zwaai of een opmerking op facebook oid.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:49 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Gluurburen natuurlijk![]()
Mijn buren voeren de katten als ik weg ben dus hebben een sleutel en we hebben elkaars nummers.
Toen dochter met spoed naar het ziekenhuis moest heb ik op het zoontjes des huizes gepast.
Vaak spreken we elkaar weken niet en is het alleen zwaaien bij aankomst en vertrek als we elkaar zien. En soms duikt het hoofd van de buurman op boven de schutting als ik ook in de tuin bezig ben en kletsen we wat. Buurvrouw zal daar vast ook wel zijn, maar die is klein en zie ik dus niet
Prima relatie, wat mij betreft.
Fijnheid, datquote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Jaaaa, dat is perfect! Zo had ik het met mijn vorige buren geregeld. Zonder de kinderen dan. Maar altijd een poezenpas bij de hand als 1 van ons op vakantie ging. Verder heel af en toe een kletspraatje, een zwaai of een opmerking op facebook oid.
Oh ja, dat snap ik wel. Mijn buren hebben drie katten buiten lopen, maar ik dacht dat ze er twee hadden, omdat ik de bruin-zwart gestreepte en de bruin-zwart gevlekte als één kat zagquote:Op zaterdag 30 maart 2019 19:58 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Fijnheid, dat![]()
Ik ben extra blij dat ze de katten willen voeren omdat ze er eigenlijk echt helemaal niks mee hebben.
Pas gekletst met de buurman erover. Hij zei dat één van mijn lafaards inmiddels op afstand durft te komen kijken als hij komt voeren. Ik vroeg welke kat het was (en dacht me aan te passen aan zijn interesseniveau): de helemaal grijze of die met de witte snoet en witte pootjes.
Hij had geen idee
Hier veranderde dat vrij rap heftig toen we kroost kregen jaquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:00 schreef Myraela het volgende:
Ik ben blij dat een vriendin van mij hier ook woont. Dat klinkt een beetje sad misschien, maar als je in een dorp woont waar je niet bent opgegroeid, dan is dat niet zo'n vanzelfsprekendheid. Denk dat ik wel misschien wel meer mensen in de buurt leer kennen als ik ooit kinderen krijg. Nu heb ik daar ook niet zo'n behoefte aan.
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:03 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Oh ja, dat snap ik wel. Mijn buren hebben drie katten buiten lopen, maar ik dacht dat ze er twee hadden, omdat ik de bruin-zwart gestreepte en de bruin-zwart gevlekte als één kat zag
Minilotquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:09 schreef Kaatje1 het volgende:
Waren hier ook fans van Tonke Dragt?
https://www.trouw.nl/cult(...)ven-leven-~ad94ad7c/
Jamaar... geen wit op een kat en veel wit op een kat, dat moet toch als twee individuele beesten te onderscheiden zijn?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:03 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Oh ja, dat snap ik wel. Mijn buren hebben drie katten buiten lopen, maar ik dacht dat ze er twee hadden, omdat ik de bruin-zwart gestreepte en de bruin-zwart gevlekte als één kat zag
Vuile Jatter?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:05 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
Heb ik hier ook gehad
En een kat die bij ons altijd op het afdakje zat en restjes van de BBQ kwam halen. We hadden zelf een naam verzonnen, bleken vrijwel goed te zitten bleek zes jaar later toen we de echte naam hoorden
Puckyquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:17 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Jamaar... geen wit op een kat en veel wit op een kat, dat moet toch als twee individuele beesten te onderscheiden zijn?![]()
[..]
Vuile Jatter?
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Pucky
Ik zat met Muffy toch in de buurt vond ik![]()
Jan Klereklauwquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:19 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Meest briljante naam voor een kat blijft toch wel Kleintje Pils. Voor een rode kat met witte pootjes dan.
Ik keur het goedquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Jan Klereklauw![]()
Oh wacht, dat was een hond
Iedereen zou fan moeten zijn van Tonke Dragtquote:
Nog nooit iets van gelezen, sorryquote:Op zaterdag 30 maart 2019 21:21 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Iedereen zou fan moeten zijn van Tonke Dragt
Mijn leven is nog lang niet overquote:
Heel lang geleden, niet echt blijven hangen (alleen de naam van de schrijfter)quote:
Dat is wel heel specifiek, maar ik volg het volkomenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 21:29 schreef Molo het volgende:
Tonke klinkt als het geluid wanneer je een steentje uit een rivier hebt gehaald en in een grote tinnen teil gooit met een dof klapje
Wie?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 21:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is wel heel specifiek, maar ik volg het volkomen
Wij hebben goed contact met één buurman. Een FOKker. Die WoW speelt
Oh, niet iemand die ooit in cul kwam of zo. Hangt meestal rond in het game forum.quote:
Tof welquote:Op zaterdag 30 maart 2019 21:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh, niet iemand die ooit in cul kwam of zo. Hangt meestal rond in het game forum.
Oh, hij kende mij uit het wow topic. En wist dat ik in zelfde stad woonde. En een Engelse vriend had. En toen sprak hij Engelse vriend aan in trappenhuis wegens Overwatch jas (zelfde company als WoW). En ze raakten aan de praat en Jross zei dat we vnl veel WoW speelden. En toen deed buurman 1+1 en dat kloptequote:
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 22:10 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jarenlang dacht mijn ex dat een buurthond Van Damme heette
Was een tokkie die nogal vaak verdommie richting zn hond schreeuwde
Coolquote:Op zaterdag 30 maart 2019 22:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh, hij kende mij uit het wow topic. En wist dat ik in zelfde stad woonde. En een Engelse vriend had. En toen sprak hij Engelse vriend aan in trappenhuis wegens Overwatch jas (zelfde company als WoW). En ze raakten aan de praat en Jross zei dat we vnl veel WoW speelden. En toen deed buurman 1+1 en dat klopte
FHF irlquote:Op zaterdag 30 maart 2019 22:19 schreef Isabeau het volgende:
Nu past hij altijd op Poes als we op vakantie zijn
Present ja. Torenhoog en Mijlenbreed vooralquote:
Nou, mijn lijf denkt dat het nog 730 is en de kattenook.quote:Op zondag 31 maart 2019 08:17 schreef Lonaa het volgende:
Voelt toch minder vroeg, zo met de klok een uur vooruit.
ik dacht dat ik had uitgeslapen omdat de klok 6 uur zei....even vergeten dat... deceptie!quote:Op zondag 31 maart 2019 08:37 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Nou, mijn lijf denkt dat het nog 730 is en de kattenook.
Mogge!
waarom zou je dat niet doen dan? wat zijn de opties?quote:Op zondag 31 maart 2019 08:47 schreef PdeHoog het volgende:
MogguhZo wandelen in de Waterleidingduinen
Belangrijkste vraag: neem ik de camera mee of niet? #belangrijkelevensvraag
Da’s een vraag met 1 antwoord, ja meenemenquote:Op zondag 31 maart 2019 08:47 schreef PdeHoog het volgende:
MogguhZo wandelen in de Waterleidingduinen
Belangrijkste vraag: neem ik de camera mee of niet? #belangrijkelevensvraag
Of wel meenemen en 2,5 kilo aan apparatuur om mijn nek of niet meenemen en relaxed wandelenquote:Op zondag 31 maart 2019 08:50 schreef liedetector het volgende:
[..]
waarom zou je dat niet doen dan? wat zijn de opties?
das toch geen keuze, meenemen natuurlijkquote:Op zondag 31 maart 2019 09:13 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Of wel meenemen en 2,5 kilo aan apparatuur om mijn nek of niet meenemen en relaxed wandelen
Denk aan die vos die op je wachtquote:Op zondag 31 maart 2019 09:13 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Of wel meenemen en 2,5 kilo aan apparatuur om mijn nek of niet meenemen en relaxed wandelen
Het is wel zo dat wanneer je geen camera mee hebt zich altijd de mooiste fotomomenten voordoen....quote:Op zondag 31 maart 2019 09:14 schreef AnneX het volgende:
Er zijn toch ook kleine camera’s, wacht een telefoon neem je mee...
true to the fox van kaatje en true to the light...quote:Op zondag 31 maart 2019 09:21 schreef liedetector het volgende:
[..]
Het is wel zo dat wanneer je geen camera mee hebt zich altijd de mooiste fotomomenten voordoen....![]()
maar goed het licht is vandaag (hier tenminste) nou ook niet echt je van het
Herkenbaar wel. Niet alleen door aanspreken op straat maar ook alle clubjes waar je opeens bijhoort. Ouders en kinderen van de opvang, zwemles, school, sportles, bso. Je struikelt er voortdurend over in een dorpquote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:03 schreef Molo het volgende:
[..]
Hier veranderde dat vrij rap heftig toen we kroost kregen ja![]()
Maar vind het wel prima. De winkeliers in de buurt kennen me wel al lang oppervlakkig, en klein buurtje dus daar kennen mensen elkaar ook wel. Tevens lul ik vrij makkelijk tegen iedereen aan dus dan komt dat ook wel relatief snel. Al werd het dus wel stuk minder oppervlakkig toen we Miep kregen. Die lult ook tegen iedereen en heeft nogal een popjesuitstraling dus daar moet regelmatig wat over gezegd worden door mensen
Ik heb nu een crèche elders (bij werk) maar dat wordt straks met basisschool en BSO idd helemaal feestquote:Op zondag 31 maart 2019 10:00 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Herkenbaar wel. Niet alleen door aanspreken op straat maar ook alle clubjes waar je opeens bijhoort. Ouders en kinderen van de opvang, zwemles, school, sportles, bso. Je struikelt er voortdurend over in een dorp
pont naar velsen noord is niet anders toch? *eerst lezen Lie...lezen.....quote:Op zondag 31 maart 2019 10:32 schreef Bluezz het volgende:
Foto app in een rugzak P?
Ik ga zo richting A'dam, film kijken in het Eye filmmuseum (en daar het gebouw en tt bewonderen). Met trein en pont en volgens mij ben ik nog nooit op zo'n pontje geweest
Wel een soortgelijke van Velsen Z. naar N... /provinciaaltje
Idd wordt door een kind je cirkeltje wel veel groter. Heb nu nog vrienden eraan over gehouden, 33 jaar later, onze jongens en wij werden vrienden op de peuterspeelzaal
Ik ookquote:Op zondag 31 maart 2019 10:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb nu een crèche elders (bij werk) maar dat wordt straks met basisschool en BSO idd helemaal feest![]()
Ik hou er wel van
quote:Op zondag 31 maart 2019 10:45 schreef liedetector het volgende:
[..]
pont naar velsen noord is niet anders toch? *eerst lezen Lie...lezen.....
een van de chauffeurs bij ons was er vorige week getuige van dat er een jong meisje het spoor op sprong......echt gatverquote:Op zondag 31 maart 2019 11:14 schreef Bluezz het volgende:
Ah we hadden een persoon op t spoor. Alles in de war
Vreselijk voor de chauffeur en vooral de machinistquote:Op zondag 31 maart 2019 11:18 schreef liedetector het volgende:
[..]
een van de chauffeurs bij ons was er vorige week getuige van dat er een jong meisje het spoor op sprong......echt gatver
lijkt me idd voor de machinist nog geen erger, maar weet wel dat hij er ook veel last van had.....niet voor niks dat ie het meteen moest vertellen, lijkt me vreselijk dat zoiets recht voor je ogen gebeurtquote:Op zondag 31 maart 2019 11:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vreselijk voor de chauffeur en vooral de machinist
quote:Op zondag 31 maart 2019 11:18 schreef liedetector het volgende:
[..]
een van de chauffeurs bij ons was er vorige week getuige van dat er een jong meisje het spoor op sprong......echt gatver
was ook echt midden op de dag.quote:Op zondag 31 maart 2019 11:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik weet dat je, op het moment dat je die keuze maakt, echt niet meer in staat bent om aan het effect op omstanders te denken, maar damn....
Wat maakt ouders van jonge kinderen, in het bijzonder moeders, anders dan andere mensen qua trekken?quote:Op zondag 31 maart 2019 11:24 schreef minilot het volgende:
Ik trek andere ouders, vooral moeders, van jonge kinderen niet zo best, dus hier vooralsnog geen verbreding van de cirkel, afgezien van wat meer winkelpersoneel van gezicht herkennen.
Tegen mijn buren zeg ik hoi. En dat zeggen ze ook terug. Met vrolijk zwaaien aan weerszijden. Prima.
En alle hulpverleners. Of dacht je dat het een pretje is om alle restjes overal uit te pulken en op het einde te puzzelen of je alles hebt. Meeste is dit een groep politie medewerkers. Als deze groep klaar is mag de brandweer de boel schoon spuiten. En mogen er een aantal specialisten en een forensische arts gaan proberen zijn/haar ID te achterhalen.quote:Op zondag 31 maart 2019 11:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vreselijk voor de chauffeur en vooral de machinist
En ik ook!quote:Op zondag 31 maart 2019 11:50 schreef liedetector het volgende:
[..]
nou dan heb ik je rekening nummer nodig geloof ik.....
Ik weet het, oom van mij werkte bij de NS en moest erheen als er weer zo wat gebeurde.quote:Op zondag 31 maart 2019 11:46 schreef z80 het volgende:
[..]
En alle hulpverleners. Of dacht je dat het een pretje is om alle restjes overal uit te pulken en op het einde te puzzelen of je alles hebt. Meeste is dit een groep politie medewerkers. Als deze groep klaar is mag de brandweer de boel schoon spuiten. En mogen er een aantal specialisten en een forensische arts gaan proberen zijn/haar ID te achterhalen.
Om vervolgens door een paar agenten een slecht nieuws gesprek te gaan voeren.
Maar deze mensen komen nooit in beeld. Er wordt slechts op gescholden omdat de trein stilstaat.
Heb je al een andere hobby bedacht of ga je weer studeren nu?quote:
quote:Op zondag 31 maart 2019 11:56 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Heb je al een andere hobby bedacht of ga je weer studeren nu?![]()
Precies ditquote:Op zondag 31 maart 2019 11:46 schreef z80 het volgende:
[..]
En alle hulpverleners. Of dacht je dat het een pretje is om alle restjes overal uit te pulken en op het einde te puzzelen of je alles hebt. Meeste is dit een groep politie medewerkers. Als deze groep klaar is mag de brandweer de boel schoon spuiten. En mogen er een aantal specialisten en een forensische arts gaan proberen zijn/haar ID te achterhalen.
Om vervolgens door een paar agenten een slecht nieuws gesprek te gaan voeren.
Maar deze mensen komen nooit in beeld. Er wordt slechts op gescholden omdat de trein stilstaat.
ik weet van zoon vriendin dat de uitvart begeleiders m gezien hebben nog.... ze wilde dat zijn favo tutteldoekje mee ging de kist in en ze hebben zn hand zo weten te stoppen met doekje erin dat ze daar ieg een foto van gemaakt hebben voor dr..... en weet dat ze tegen mij de opmerking gemaakt hebben dat de aanblik opzich meeviel (denk dat die ook wel wat gewend zijn trouwens)quote:Op zondag 31 maart 2019 12:05 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Precies ditblijft echt heel weinig van 'n mens over, soort watermeloen die uit elkaar gespat is
Twee weken terug in de trein nog een aanrijding met persoon gehad, vermoed dat deze op 'n fiets oid was gezien de enorme herrie. Gelukkig was iedereen in de trein rustig en begripvol. Uiteindelijk na twee uur op een evacuatietrein overgestapt. En konden we door.
Bekende ben me was als eerste ter plaatste toen een vrouw werd overreden door een zandauto. Hij dacht "volgende mij heeft ze net pompoenen gekocht bij dat stalletje verderop"quote:Op zondag 31 maart 2019 12:05 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Precies ditblijft echt heel weinig van 'n mens over, soort watermeloen die uit elkaar gespat is
humor zegquote:Op zondag 31 maart 2019 12:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Bekende ben me was als eerste ter plaatste toen een vrouw werd overreden door een zandauto. Hij dacht "volgende mij heeft ze net pompoenen gekocht bij dat stalletje verderop"
Af en toe (understatement) mis jij EQ. Is dit grappig?quote:Op zondag 31 maart 2019 12:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Bekende ben me was als eerste ter plaatste toen een vrouw werd overreden door een zandauto. Hij dacht "volgende mij heeft ze net pompoenen gekocht bij dat stalletje verderop"
Hilarisch hoor, echt een dijenkletser.quote:Op zondag 31 maart 2019 12:48 schreef derLudolf het volgende:
Bekende ben me was als eerste ter plaatste toen een vrouw werd overreden door een zandauto. Hij dacht "volgende mij heeft ze net pompoenen gekocht bij dat stalletje verderop"
Nee, waarom denk je dat?quote:Op zondag 31 maart 2019 13:00 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Af en toe (understatement) mis jij EQ. Is dit grappig?
Je drukt je wat... ongelukkig uit dan.quote:Op zondag 31 maart 2019 13:29 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee, waarom denk je dat?
Ik geef bevestig dat je dat echt niet wil zien....
Jij komt met zo'n tekst, zo'n smiley, na een paar beschrijvingen van mensen die dichtbij zo'n situatie betrokken zijn geweest. Naar mijn mening behoorlijk bot.quote:Op zondag 31 maart 2019 13:29 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee, waarom denk je dat?
Ik geef bevestig dat je dat echt niet wil zien....
quote:
Naar mijn mening is jouw conclusie nogal kort door de bocht.quote:Op zondag 31 maart 2019 13:42 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Jij komt met zo'n tekst, zo'n smiley, na een paar beschrijvingen van mensen die dichtbij zo'n situatie betrokken zijn geweest. Naar mijn mening behoorlijk bot.
Oogt als een hartaanvalquote:
En foeliequote:Op zondag 31 maart 2019 13:58 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Volgens oma's receptmet stroop, ontbijtkoek en speculaas (meegenomen uit NL)
niet volgens t recept van m'n oma..quote:Op zondag 31 maart 2019 14:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En foelie
https://www.nieuwsblad.be/cnt/go321tclo
Hoe is oma’s recept?quote:Op zondag 31 maart 2019 14:03 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
niet volgens t recept van m'n oma..
Hoezo niet? Ze verwijzen je naar de online aangifte.quote:Op zondag 31 maart 2019 15:08 schreef z80 het volgende:
Poging belastingaangifte. Is blijkbaar nog niet mogelijk voor Nederlanders in het buitenland. Gaat weer lekker daar.
En na inloggen met digid een foutmelding. Probeer het later nog een keer.quote:Op zondag 31 maart 2019 15:15 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ze verwijzen je naar de online aangifte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |