Dat snap ik, schijnt wel spectaculair te zijn die dagen. Leuk dat je het leuk vond.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:43 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Neuh dat zal niet gebeuren.Ik ben sowieso al geen voetbal liefhebber maar ik vond het wel leuk om dit meegemaakt te hebben.
Ik zit halverwege maar geen zin nog om verder te kijken.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:48 schreef Ghostbuster het volgende:
After Life op netflix is echt TE grappig god heb ik gelachen zeg
Zou je het nu nog kunnen/willen?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:51 schreef Charmian het volgende:
Ik ging vroeger wel vaak met de bus naar Spanjemaar toen was ik jong en wist niet beter
die series op netflix vind ik allemaal zo veel en op het laatst zijn alle afleveringen zo ongeveer hetzelfde. Ik probeerde Lucifer te volgen (want leuke vent) maar daar ben ik ook mee gestopt omdat alle afleveringen op elkaar begonnen te lijken.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:51 schreef ChocoFan het volgende:
Ben wel eindelijk verder gegaan met bates motel, zit nu in seizoen 3 en vorige week seizoen 1 van The O.A. gezien en begonnen aan seizoen 2.
Ik heb Netflix wel ontdekt iig.
Hmm, hoop dat hij lekker bijslaapt en éét.quote:
Parijs is geweldigquote:Op zaterdag 30 maart 2019 10:56 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Er is ook níets rosmantisch aan dat hele stink Parijs. Lichtstad.Die 3 peertjes die boven het water hangen.
Het meeste licht heb je van de auto's die in brand staan.
Man man manquote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:53 schreef ChocoFan het volgende:
Oh en ik ga nooit meer in een achtbaan, 7 jaar geleden was de laatste keer, wat heb ik gegild toen zeg.Nooit meer.
Werd je dan ook altijd volledig gecontroleerd door de Franse douane?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:51 schreef Charmian het volgende:
Ik ging vroeger wel vaak met de bus naar Spanjemaar toen was ik jong en wist niet beter
Ook een kut serie kijk dan Homeland of wivquote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:54 schreef Charmian het volgende:
[..]
die series op netflix vind ik allemaal zo veel en op het laatst zijn alle afleveringen zo ongeveer hetzelfde. Ik probeerde Lucifer te volgen (want leuke vent) maar daar ben ik ook mee gestopt omdat alle afleveringen op elkaar begonnen te lijken.
Nu je toch bezig bent, doe je er nog eentje voor mij?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:55 schreef Ghostbuster het volgende:
Stink Parijs? ik blijf TR's aan het zetten hier
Tis veel ja en sommige stop ik ook na een paar afleveringen.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:54 schreef Charmian het volgende:
[..]
die series op netflix vind ik allemaal zo veel en op het laatst zijn alle afleveringen zo ongeveer hetzelfde. Ik probeerde Lucifer te volgen (want leuke vent) maar daar ben ik ook mee gestopt omdat alle afleveringen op elkaar begonnen te lijken.
Vooral dat eten moet ie doen, hopen dat het snel beter gaat met hem.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:54 schreef Voxs het volgende:
[..]
Hmm, hoop dat hij lekker bijslaapt en éét.
[..]
Parijs is geweldig
nee, dan liever vliegen, maar doe poespas erom heen vind ik weer niks tegenwoordig. Nou ja, ik heb genoeg gezien van de wereld, dus hoef niet meer zo nodig naar het buitenland.quote:
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:56 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Vooral dat eten moet ie doen, hopen dat het snel beter gaat met hem.
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:53 schreef ChocoFan het volgende:
Oh en ik ga nooit meer in een achtbaan, 7 jaar geleden was de laatste keer, wat heb ik gegild toen zeg.Nooit meer.
nope voorzover ik het weet mochten we altijd doorrijdenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:54 schreef chufi het volgende:
[..]
Werd je dan ook altijd volledig gecontroleerd door de Franse douane?
Vliegen heb ik 1 keer gedaan, ook lang geleden en het was mooi weer en korte afstand, dat was genoeg voor mij.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:56 schreef Charmian het volgende:
[..]
nee, dan liever vliegen, maar doe poespas erom heen vind ik weer niks tegenwoordig. Nou ja, ik heb genoeg gezien van de wereld, dus hoef niet meer zo nodig naar het buitenland.
het laatste wat ik daarover las was dat het net zo snel eruitkwam als er in ging dus hij was op water over gegaanquote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:56 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Vooral dat eten moet ie doen, hopen dat het snel beter gaat met hem.
De eerste 20 minuten na het ritje kon ik alleen uitbrengen, nooit meer en dat heel heel vaak.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:57 schreef Charmian het volgende:
[..]herkenbaar, In disney Annaheim hadden ze een kleintje, ik dacht die moet te doen zijn
Dat had ik ook gelezen, is niet handig, ik hoop dat ie snel iets binnen kan houden.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:59 schreef Charmian het volgende:
[..]
het laatste wat ik daarover las was dat het net zo snel eruitkwam als er in ging dus hij was op water over gegaan
Eigenlijk ook genoeg te zien in Nederland...keukenhof is niet zo ver hier vandaan maar ik ben nog nooit geweest.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:59 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Vliegen heb ik 1 keer gedaan, ook lang geleden en het was mooi weer en korte afstand, dat was genoeg voor mij.
Als je genoeg heb gezien is thuis ook wel fijn.
nee, sowieso dat soort dingen kom ik groen en geel uitquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:00 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
De eerste 20 minuten na het ritje kon ik alleen uitbrengen, nooit meer en dat heel heel vaak.![]()
In kleintjes dus ook niet trappen.
Dat zeker, genoeg te doen in eigen land. Ook mooie dingen. En oude en zo.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:01 schreef Charmian het volgende:
[..]
Eigenlijk ook genoeg te zien in Nederland...keukenhof is niet zo ver hier vandaan maar ik ben nog nooit geweest.
quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:01 schreef Charmian het volgende:
[..]
Eigenlijk ook genoeg te zien in Nederland...keukenhof is niet zo ver hier vandaan maar ik ben nog nooit geweest.
ik vergeet dat soort dingen, en als ik er aan denk zijn die tulpen alwer uitgebloeidquote:
Toen ik een jaar of 10 was heb ik een kermis attractie ondergekotst, toen kon ik er ook al niet goed tegen.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:02 schreef Charmian het volgende:
[..]
nee, sowieso dat soort dingen kom ik groen en geel uit
Ik koop wel een paar bosjes in de bonusquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:04 schreef Charmian het volgende:
[..]
ik vergeet dat soort dingen, en als ik er aan denk zijn die tulpen alwer uitgebloeid
volgens mij na zo'n spin op de kermis...rondjes draaien en ook nog eens op en neer was too much. Vroeger was ik ook altijd wagenziek. Nu, onder de juiste omstandigheden nog steedsquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:04 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Toen ik een jaar of 10 was heb ik een kermis attractie ondergekotst, toen kon ik er ook al niet goed tegen.Jij wel eens echt gekotst na een attractie?
Dat vind ik dan weer wel geinig....mocht je niet mee?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:10 schreef ChocoFan het volgende:
Mijn zoon is dit weekend in Engeland want daar gaan ze een record poging doen van zoveel mogelijk Volvo's bij elkaar, hij heeft een Volvo ja. Hij is ondernemender dan zijn moeder iig.
Ik wilde niet mee, volgens mij wordt het keidruk. Hij heeft zijn bonusbroertje mee. Laat die jongens maar samen zulke dingen doen.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:11 schreef Charmian het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer wel geinig....mocht je niet mee?
Wagenziek, ook zoiets ja, vroeger ook gekotst daardoor. Rot dat je het nog steeds heb, ik gelukkig niet meer. Niet dat ik weet iig.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:11 schreef Charmian het volgende:
[..]
volgens mij na zo'n spin op de kermis...rondjes draaien en ook nog eens op en neer was too much. Vroeger was ik ook altijd wagenziek. Nu, onder de juiste omstandigheden nog steeds
dat is ook goed om te zien als ze leuk met elkaar kunnen opschietenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:13 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik wilde niet mee, volgens mij wordt het keidruk. Hij heeft zijn bonusbroertje mee. Laat die jongens maar samen zulke dingen doen.
Ja, die 2 vinden elkaar wel geinig. Dat is wel fijn ja. 23 en 16.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:14 schreef Charmian het volgende:
[..]
dat is ook goed om te zien als ze leuk met elkaar kunnen opschieten
Ik ging een keer met wat vrienden op gran canaria het eiland rondrijden...die weg langs de kust is echt slinger de slanger, ik zat achterin met de zon in m'n nek. Op het laatst moesten we geloof ik na iedere bocht stoppen omdat ik moest spugen. Op de terugweg over de rijksweg zeg maar, was het een stuk minderquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:14 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Wagenziek, ook zoiets ja, vroeger ook gekotst daardoor. Rot dat je het nog steeds heb, ik gelukkig niet meer. Niet dat ik weet iig.
ghehe nee dat wil je dan ook nietquote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:15 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ja, die 2 vinden elkaar wel geinig. Dat is wel fijn ja. 23 en 16.![]()
Ik ben blij dat ik er niet bij ben.
Omg wat zal je je beroerd hebben gevoeld.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 12:18 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ik ging een keer met wat vrienden op gran canaria het eiland rondrijden...die weg langs de kust is echt slinger de slanger, ik zat achterin met de zon in m'n nek. Op het laatst moesten we geloof ik na iedere bocht stoppen omdat ik moest spugen. Op de terugweg over de rijksweg zeg maar, was het een stuk minder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |