Officier Duits schreef dat er onderzoek is gedaan naar twee messen; het tweede mes is niet relevant gebleken. Over het eerste mes is van alles en nog wat geschreven en mee gedaan.quote:Op woensdag 27 maart 2019 13:41 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Maar is dat hetzelfde mes als waar we het nu over hebben? Zoja, als dan andermans vingerafdrukken op het wapen zitten, is het toch wel heel vreemd dat men dat mes dan toch heeft getracht te gebruiken als bewijslast? Want dat zou betekenen dat het moordwapen door minstens 1 andere persoon is beetgepakt dan Louwes.
Welke twee messen hebben we het over?quote:Op donderdag 28 maart 2019 11:40 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Officier Duits schreef dat er onderzoek is gedaan naar twee messen; het tweede mes is niet relevant gebleken. Over het eerste mes is van alles en nog wat geschreven en mee gedaan.
Dat staat hier: https://www.oordeelzelf.c(...)-deventer-moordzaak/quote:Op donderdag 28 maart 2019 11:52 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Welke twee messen hebben we het over?
Er is een mes gevonden bij dat hofje. Dat bleek uiteindelijk een veel te groot (?) lemmet te hebben. Is dat het tweede mes waar je op doelt?
En het eerste mes dan?
En op welk mes is de geurproef met Louwes uitgevoerd?
Is er bij de klusjesman ooit DNA afgenomen om te zien of dat van hem op de plaats delict of het lichaam van de weduwe gevonden kon worden?quote:Op donderdag 28 maart 2019 11:40 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Officier Duits schreef dat er onderzoek is gedaan naar twee messen; het tweede mes is niet relevant gebleken. Over het eerste mes is van alles en nog wat geschreven en mee gedaan.
Het eerste mes werd relevant gemaakt? Maar dat kon uiteindelijk geen stand houden.
Met welke reden werd de klusjesman ( k zeg niet dat hij de dader is, een ander dan hij houd ik ook nog voor mogelijk) eigenlijk niet meer als verdachte aangemerkt? Was dat omdat toen geloofd werd dat hij een alibi, dat bevestigd werd door z'n vriendin, had? Maar ze hebben beiden diverse uitspraken daarover gedaan. Was het omdat een geurproef hem niet naar het mes linkte?
Voor zover ik weet ( maar mijn vraag daarover staat nog open) is er niet openbaar beweerd dat bij de klusjesman de geurproef negatief uitpakte. Geurproef ken ik alleen van bij Louwes.
Ik deel je aanloop al niet. Louwes is op basis van zeer weinig bewijs én een hele boel smoke screens vanuit de recherche veroordeeld. Ook zijn delen van de bewijsvoering in de zaken in de afgelopen jaren in twijfel getrokken of zelfs tegengesproken. Al met al wordt in het strafrecht al het bewijs op een bepaalde manier gewogen. Een rechter had 100% niet op dezelfde wijze tot veroordeling kunnen komen met de kennis van nu die in de afgelopen jaren openbaar is geworden.quote:Op woensdag 27 maart 2019 11:42 schreef Physsic het volgende:
[..]
Louwes is, naar mijn mening, op basis van bijzonder weinig bewijs veroordeeld. Maar dat bewijs is met de informatie die nu in de Volkskrant wordt genoemd (nog) niet onderuit gehaald. Het enige dat ik kan bedenken is dat bewijs van contaminatie ook verspreiding van de dna-plekken kan hebben veroorzaakt. Naar die dna-plekken heeft het NFI echter al meerdere malen extra onderzoek verricht en dat extra onderzoek leverde (volgens het NFI) telkens alleen maar meer belastend bewijs tegen Louwes op. Dat zie ik dus ook niet zo snel onderuit gaan, maar het is een mogelijkheid.
Wat ik uit het eerdere advies van de AG en ACAS in deze zaak begrijp is dat er toch wel 'veel' nodig is 9m de zaak opnieuw te behandelen.
Leugens door Louwes is ook een aanrader.quote:Op donderdag 28 maart 2019 10:02 schreef Lutalo het volgende:
Ik heb vorige week "Leugens over Louwes" besteld, ben er nog niet in begonnen.
Op basis van welke smokescreens is Louwes dan zoal veoordeeld? Dan doel ik uiteraard op de laatste veroordeling.quote:Op donderdag 28 maart 2019 12:58 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Ik deel je aanloop al niet. Louwes is op basis van zeer weinig bewijs én een hele boel smoke screens vanuit de recherche veroordeeld. Ook zijn delen van de bewijsvoering in de zaken in de afgelopen jaren in twijfel getrokken of zelfs tegengesproken. Al met al wordt in het strafrecht al het bewijs op een bepaalde manier gewogen. Een rechter had 100% niet op dezelfde wijze tot veroordeling kunnen komen met de kennis van nu die in de afgelopen jaren openbaar is geworden.
Ik ga er op basis van alle informatie wel degelijk vanuit dat de verkeerde vast heeft gezeten. Wie er dan wel vast had moeten zitten is een vraag die op dit moment (niet meer) m.i. niet centraal dient te staan en dat valt ook nog eens volledig aan het OM te wijten. Ik deel Maurice zijn mening volledig en denk dat er ook structureel sprake is geweest van het doorzetten van foutieve informatie in het PV (en wellicht ook op andere punten) Op een zeker moment in de zaak moet binnen de recherche bekend zijn geworden dat er op zijn minst fouten waren gemaakt en moet dan ook bij bepaalde personen twijfel zijn ontstaan.
De nieuwe onthullingen echter sturen juist meer aan op opzet en moedwilligheid. Na het lezen van de literatuur omtrent de zaak kwam ik eigenlijk tot de conclusie dat er ontzettend is geklootvioold door verschillende partijen binnen de overheid. Iets wat overigens zelfs Bas Haan (lol) beaamt. Als je de feiten combineert met het subjectieve verhaal van Louwes wordt er wat mij betreft zoveel twijfel gezaaid dat het mij zaak lijkt om nu eens op te schieten met dat eindeloze herzieningsverzoek. De feiten komen op een dusdanige manier namelijk wel héél erg toevallig en perfect overeen met hetgeen Louwes heeft verklaard. Bepaalde combinaties waren zelfs niet eens door hem te 'gokken' als hij een alibi nodig had (TNO onderzoek).
Ik hoop van harte dat het kamp Louwes de zaak weer aanhangig kan maken bij de HR. De rechercheurs alsmede alle betrokkene in de gelederen die bezig zijn geweest met deze clusterfuck of framing moeten hun ogen werkelijk uit de kop schamen. Het is schaamteloos dat er in dit stadium zich nog geen betrokkene heeft gemeld. Daarnaast is het echt onthutsend dat er waarschijnlijk tientallen lieden hun brood bij het OM of justitie verdienen terwijl zij wellicht moedwillig hebben doorgezet om Louwes veroordeeld te krijgen. Als dat ooit vast kan komen te staan hoop ik van harte dat Maurice de hele bende met naam en rugnummers online zet. Mijn zegen heeft ie
Want?quote:Op donderdag 28 maart 2019 13:29 schreef Ericr het volgende:
Louwes is een fantast maar daar trappen nog best veel mensen in. Zo overduidelijk dat hij zijn verhaal verzonnen heeft.
Lees de onzin die hij uitkraamt maar. Gewoon lachwekkend dat er nog mensen zijn die een beroepsleugenaar blijven geloven.quote:Op donderdag 28 maart 2019 13:35 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Want?
Goede onderbouwing weer...
Ja, daar was ik ook actief, en de conclusie daar was helemaal niet dat hij schuldig was of een beroepsleugenaar. Er was namelijk geen conclusie.quote:Op donderdag 28 maart 2019 13:40 schreef Ericr het volgende:
[..]
Lees de onzin die hij uitkraamt maar. Gewoon lachwekkend dat er nog mensen zijn die een beroepsleugenaar blijven geloven.
Hij heeft zijn eigen waarheid gefabriceerd. Alles over de zaak en zijn onzin is al lang uitgesponnen in tig andere topics.
Ben jij de spreekpop van Bas Haan / MdJ? Gewoon lachwekkend dat je blijft roeptoeteren over de schuld/leugens van Louwes zonder dat je daar enig bewijs voor levert. Dat hij destijds in hoger beroep is veroordeeld wil niet zeggen dat er geen verschrikkelijke dwaling kan hebben plaatsgevonden. Vrijwel alle voortekenen wijzen er op dat hij op zeer dubieuze gronden heeft vastgezeten. Als je nu een onafhankelijk persoon - die zich nog niet verdiept heeft in de zaak - naar de feiten laat kijken zou deze Louwes waarschijnlijk altijd het voordeel van de twijfel geven.quote:Op donderdag 28 maart 2019 13:40 schreef Ericr het volgende:
[..]
Lees de onzin die hij uitkraamt maar. Gewoon lachwekkend dat er nog mensen zijn die een beroepsleugenaar blijven geloven.
Hij heeft zijn eigen waarheid gefabriceerd. Alles over de zaak en zijn onzin is al lang uitgesponnen in tig andere topics.
https://www.trouw.nl/same(...)-te-hebben~a3c94636/quote:Wat is er dan wel van belang voor dat herzieningsverzoek?
Louwes is in 2004 opnieuw veroordeeld, nu op basis van DNA, dat werd gevonden op de bloes van het slachtoffer. Ook die bloes deugt niet als bewijs, zeggen De Hond en advocaat Knoops. Louwes was bij het slachtoffer op de ochtend voor de moord, dus volgens hen is het niet gek dat er DNA van hem op de kleding terecht is gekomen. Het Nederlands Forensisch Instituut stelde eerder dat er zoveel DNA van Louwes op de bloes zit op plaatsen, die met de moord te maken hebben. Dat zou erop wijzen dat het DNA bij de moord is overgedragen.
Maar bij een contra-expertise door een Amerikaans laboratorium bleek dat er veel minder DNA van Louwes op de bloes zit. Knoops gebruikte dit rapport bij zijn herzieningsverzoek in 2013, dat nog in behandeling is.
Nog steeds geen argumentenquote:Op donderdag 28 maart 2019 14:07 schreef Ericr het volgende:
Smaad, moet er heel hard om lachen. We hebben het over een veroordeelde moordenaar.
De enige die aan smaad deed was Maurice de H.
Straf uitgezeten maakt die smeerlap van een Louwes verder niet minder schuldig.
Ik zou wel graag de eerdere versie(s) van dat boek willen lezen, waar dat echtpaar over sprak. Zij beweerden dat daaruit bleek dat er onjuistheden in zijn boek staan, bijvoorbeeld over de kleding die de weduwe die middag had gedragen. Daarmee zou hij zijn eigen verweer namelijk (voor een deel) onderuit halen. Zo'n eerste verhaal is natuurlijk veel interessanter dan een verhaal dat is opgesteld toen hij alle dossiers in handen had.quote:Op donderdag 28 maart 2019 13:40 schreef Ericr het volgende:
[..]
Lees de onzin die hij uitkraamt maar. Gewoon lachwekkend dat er nog mensen zijn die een beroepsleugenaar blijven geloven.
Hij heeft zijn eigen waarheid gefabriceerd. Alles over de zaak en zijn onzin is al lang uitgesponnen in tig andere topics.
Niemand snoert je de mond, je zit hier op een discussie forum, waar men meningen en stellingen onderbouwd met bronnen en feiten.quote:Op donderdag 28 maart 2019 14:29 schreef Ericr het volgende:
Een TR nog wel, mooi. Argumenten zijn er al genoeg gevoerd over deze zaak. De believers zijn zo overtuigd van de onschuld van Louwes dat argumenten weinig zin hebben.
Dan kom je in het moeras van een stuk post dat net even verkeerd ligt of andere triviale zaken waarmee de aandacht moet worden afgeleid van de gaten in het alibi van Louwes.
Mij de mond proberen te snoeren gaat niks veranderen aan de zaak.
Kusjes, Bas de H.
Wat is "dat boek", ik kan het dan wel even opzoeken en doorsturen.quote:Op donderdag 28 maart 2019 15:45 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik zou wel graag de eerdere versie(s) van dat boek willen lezen, waar dat echtpaar over sprak. Zij beweerden dat daaruit bleek dat er onjuistheden in zijn boek staan, bijvoorbeeld over de kleding die de weduwe die middag had gedragen. Daarmee zou hij zijn eigen verweer namelijk (voor een deel) onderuit halen. Zo'n eerste verhaal is natuurlijk veel interessanter dan een verhaal dat is opgesteld toen hij alle dossiers in handen had.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |