abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_185814269
Ha hallo goedenavond.

Ik heb vanavond in de KLB SC een paar dingen gezegd over treinen koppen en andere dingen die niet heel aardig zijn.
Echter, ik ben over 14 minuten jarig, en ik wil 24 uur lang mijn verjaardag vieren op FOK!. Ik ben bereid om mijn 24 uursban in te wisselen voor een weekban, mits ik nog 24 uur mag postne op FOK! en er een gezellige dag van te maken op het hele forum.

Uiteraard incluis tetten en bier. @yvonne @Danny @Pharkus @jogy @NanKing

Welkom op mijn verjaardag.
pi_185814298
Garper.gif
pi_185814307
Naar felicitaties hengelen, hoe triest.
U MAD?
pi_185814313
Idem. Maar ik ben niet jarig.
pi_185814316
pi_185814317
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:49 schreef de_boswachter het volgende:
Naar felicitaties hengelen, hoe triest.
Kom bier drinken.
  zaterdag 23 maart 2019 @ 23:49:50 #7
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_185814328
zeg sorry dan ipv dat je om geen straf vraagt o|O
pi_185814330
Ik wil zelfs overwegen - mits goede argumentatie - om 24 uur de KARPER FA van FOK! te zijn, in ruil voor een maandban zonder kloons.
pi_185814340
quote:
10s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:49 schreef hugecooll het volgende:
zeg sorry dan ipv dat je om geen straf vraagt o|O
Nimmer, iedereen weet dat karpers, moderne Jezusfiguren zijn.
pi_185814349
quote:
10s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:49 schreef hugecooll het volgende:
zeg sorry dan ipv dat je om geen straf vraagt o|O
Welkom in dit topic!
pi_185814359
quote:
99s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:51 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Welkom in dit topic!
Welkom in FB vanavond!
  zaterdag 23 maart 2019 @ 23:51:26 #12
286575 Roces18
Chef de party
pi_185814360
Neen.
Regels zijn regels.
BEFEHL IST BEFEHL. ORDNUNG MUSS SEIN!!!!!
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_185814363
He @yvonne , is dit de nachtbagger?
pi_185814364
pi_185814389
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:51 schreef Roces18 het volgende:
Neen.
Regels zijn regels.
BEFEHL IST BEFEHL. ORDNUNG MUSS SEIN!!!!!
GEGEN DIE MAUER, PAPIEREN BITTE :(
pi_185814390
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:51 schreef Roces18 het volgende:
Neen.
Regels zijn regels.
BEFEHL IST BEFEHL. ORDNUNG MUSS SEIN!!!!!
pi_185814413
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:52 schreef Monopoly het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ironisch genoeg viel de ban minuten voor de verjaardag.
  zaterdag 23 maart 2019 @ 23:55:03 #20
286575 Roces18
Chef de party
pi_185814440
quote:
7s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:52 schreef LompeHork het volgende:

[..]

GEGEN DIE MAUER, PAPIEREN BITTE :(
AUS DER HOSE UND SCHNELL!!!!
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_185814443
@yvonne , nog 5 minuten. Ben ik al FA?
pi_185814464
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:55 schreef Monopoly het volgende:
@:Yvonne , nog 5 minuten. Ben ik al FA?
Vriend, neuk het systeem.
pi_185814466
@Moira. , aub geen ONZ/KLB topic maar hier de nachtbagger naartoe verhuizen zo. Incluis tetten en lavendel plaatjes.
pi_185814471
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:56 schreef Monopoly het volgende:
@:Moira. , aub geen ONZ/KLB topic maar hier de nachtbagger naartoe verhuizen zo. Incluis tetten en lavendel plaatjes.
En Duitse mars muziek.
pi_185814481
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  zaterdag 23 maart 2019 @ 23:57:12 #26
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814484
Wat een vervanging-van-jupiler-league goed idee
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814500
quote:
PAR PAR PARTIJKARTEL PAR PAR PARTIJKARTEL
pi_185814506
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:56 schreef Monopoly het volgende:
tetten
Speciaal voor jouw verjaardag vriend:

pi_185814516
quote:
99s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:58 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Speciaal voor jouw verjaardag vriend:

[ afbeelding ]
Nu al keihard geworden
pi_185814543


Herzlichen Glückwunsch, Bruder
  zondag 24 maart 2019 @ 00:00:06 #31
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814545


@Monopoly tetten, speciaal voor je verjaardag
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814552
  zondag 24 maart 2019 @ 00:00:26 #33
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185814554


pi_185814558
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2019 23:57 schreef Monopoly het volgende:

[..]

PAR PAR PARTIJKARTEL PAR PAR PARTIJKARTEL
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij ‘t vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste campagnegenoten, beste partijgenoten, beste kompanen. Nu pas, in deze laatste uren, van de dag namelijk, komen de polls binnen, komen de nieuwtjes binnen, weten we hoe we ervoor staan, hebben we kennis over wat er vandaag gebeurd is.

Maar die uil van Minerva slaat niet alleen op deze avond pas zijn vleugels op. Het is breder. Vaak duurt het tot het moment dat het bijna voorbij is voordat we ons realiseren wat we hebben en wat we hadden moeten koesteren. Als het bijna te laat is.

En zo staan we hier, vanavond, te elfder ure, letterlijk, te midden van de brokstukken van wat ooit de grootste en mooiste beschaving was die de wereld ooit heeft gekend. Een beschaving die alle uithoeken van de wereld bestreek, die vol zelfvertrouwen was, en die de mooiste architectuur, de mooiste muziek en de mooiste schilderkunst heeft voortgebracht die ooit onder de sterrenhemel heeft bestaan. Ons land maakt onderdeel uit van die beschavingsfamilie. Maar net als al die andere landen van onze boreale wereld, worden we kapot gemaakt door de mensen die ons juist zouden moeten beschermen. We worden ondermijnd door onze universiteiten, door onze journalisten, door de mensen die onze kunstsubsidies ontvangen en die onze gebouwen ontwerpen. En bovenal worden we ondermijnd door onze bestuurders. Een kliekje, een kliekje omhooggevallen netwerkers, beroepsvergaderaars, mensen die nog nooit een boek hebben gelezen in hun leven en geen idee hebben wat op de lange termijn de belangrijke issues zijn. Zij beheersen helaas de besluitvormingsorganen van ons land en maken in een merkwaardige mengeling van onkunde en cynisch eigenbelang keer op keer de verkeerde keuzes. Niet lang meer.

Economisch onbenul Mark Rutte verhoogt de belastingen op het dieptepunt van de crisis waardoor de koopkracht ernstig afneemt, de pensioenen niet kunnen worden geïndexeerd en nu, vandaag, in totaal 2,5 miljoen mensen langs de kant staan in onze samenleving. Onder de armoedegrens, werkloos of quasi-werkloos.

Vervolgens lieten achtereenvolgende kabinetten Rutte de grenzen wagenwijd openstaan en braken die kabinetten immigratierecord na immigratierecord. Met alle immigratie- en integratieproblemen die we al hebben, werden opnieuw honderdduizenden mensen uit totaal andere culturen dan de onze binnengelaten en stemde de coalitie ook nog eens tegen onze motie om de Syriërs die terug kunnen, ook te helpen terug te keren.

Vervolgens tekenden zij het Marrakesh-immigratiepact, met alle gevolgen die dat de komende jaren ook weer zal hebben.

Een absolute crisis bij de politie dreigt, waardoor onze veiligheid op straat, die al nauwelijks meer kan worden gewaarborgd, nog verder onder druk zal komen te staan. En we natuurlijk de afgelopen maandag in Utrecht zagen dat verkrachters, roofovervallers, levensgevaarlijke mensen gewoon vrij rondlopen. Het is een schande.

En er is een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is echt een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is een bureaucratische woeker in de gezondheidzorg. En beide moeten worden aangepakt. Maar dat zijn niet álle fouten van Rutte. Hij liet bijvoorbeeld ook alle plannen van die verschrikkelijke Europese Unie om de baas over ons te spelen gewoon doorgang vinden. Hij offerde de pulsvissers op. Liet de boeren met hun fosfaatrechten stikken. En accepteerde dat ook onze pensioenen nu geleidelijk onder EU-toezicht worden gebracht.

Wat is hier aan de hand? Waarom gebeurde dit allemaal? Men gelooft niet meer in Nederland, dat is zeker. Niet meer in de westerse beschaving ook, in onze taal, die inmiddels is afgeschaft op onze universiteiten. Men gelooft niet meer in onze kunsten. In ons verleden. Men gelooft niet meer in onze feestdagen, in onze helden. In onze traditionele stedenbouw.

Maar in al dat ongeloof, in dat immense vacuüm, dat culturele en spirituele vacuüm, is tegelijkertijd haast ongemerkt een grandioze ketterij binnengedrongen. Een nieuwe immanente religie, een politieke theologie. De leden van het kartel, ze geloven in niets. Maar vereren tegelijk een afgod, genaamd transitie.

Honderden miljarden, wij denken zelfs 1.000 miljard in totaal, als je alle kosten bij elkaar optelt, willen zij offeren op het altaar van deze afgod. In de vorm van windmolens, warmtepompen, zonnepanelen en andere volkomen onrendabele projecten die ons niets brengen, die de planeet niets verder helpen, maar die ons wel heel erg veel geld kosten en dus heel erg straffen. Het is een masochistische ketterij, dit geseculariseerde zondvloedgeloof, dat zich in deze tijd heeft meestergemaakt van de harten en geesten van onze bestuurders. Een manie, vergelijkbaar met de doodscultus die ooit Paaseiland teisterde. Deze duurzaamheidsafgoderij stort niet alleen onze economie in de totale ondergang. Hij is ook bedoeld om onze geest, ons zelfbewustzijn nog verder te krenken. Inderdaad, schuldgevoel is hetgeen waarmee deze klimaathekserij zich voedt. Wij moeten boeten, zo papegaaien de machtszoekende bestuurders van dit land de ecologische hogepriesters na. Het is pure oikofobie, pure zelfhaat. Het is een schuldcomplex dat blijkbaar een uitweg nodig heeft. En als ú er iets van wilt zeggen, als de bevolking zich keert tegen de algehele capitulatie van onze bestuurders, als de mensen in dit land protesteren, weet u wat ze dan doen? Dan schaffen ze het referendum af. Dat is de toestand van ons land vandaag.

Die arrogantie, dames en heren, vrienden, die stupiditeit, díe is vandaag afgeschaft. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Vandaag is Forum voor Democratie ofwel de grootste, ofwel de gedeeld grootste, ofwel de een na grootste partij van Nederland geworden. De kiezers in Nederland hebben net als de uil van Minerva hun vleugels uitgespreid , hebben hun ware macht getoond. De uil der wijzen is gaan vliegen en heeft de hele aardkring in beweging gebracht, want deze vleugels zijn niet alleen vleugels om mee te vliegen. Het zijn ook wieken om lucht mee te slaan, om een veranderingswind in gang te zetten, om ons land weer van ons te maken en een einde te maken aan het tijdperk van culturele, economische en politieke capitulatie.

Vrienden, wij hebben niet stilgestaan de afgelopen tijd. We hebben meer dan 2.000 cv’s doorgespit, we hebben meer dan 1300 mensen gesproken, we hebben meer dan 600 diepte-interviews afgenomen, we hebben honderden mensen getraind. We hebben fantastische lijsten samengesteld en met die mensen een hoopvolle, optimistische en serieuze campagne gevoerd. Heel Nederland hebben we bezocht, in zalen, op straten, in winkelcentra. Bij bedrijven zijn we geweest, scholen, ziekenhuizen, overal. En we hebben het hele land in beweging gekregen. En het resultaat, dames en heren, het resultaat, vanavond. Het resultaat.

De zon was mij nooit opgevallen, zegt Menno Wigman, als hij niet steeds was ondergegaan. De schoonheid van Nederland was mij nooit zo duidelijk op het netvlies gekomen als ons mooie land niet zo was verkwanseld door de bestuurders van het kartel. Sterker, als dit alles niet was gebeurd, deze ongecontroleerde immigratie die ons straatbeeld zo vertekent, al die linkse indoctrinatie in het onderwijs, al die lelijke architectuur en die machtsuitbreiding van de EU, al die klimaatketterij. Als al die zaken niet waren gebeurd, was ik nooit de politiek ingegaan. Wij zijn naar het front geroepen. Omdat het moet, omdat ons land ons nodig heeft.

Beste vrienden, wij zijn het product van 300.000 jaar evolutie. Wij hebben meerdere ijstijden overleefd, we hebben mammoeten gevloerd, wij zijn dragers, wij zijn erfgenamen van de grootste beschaving die ooit heeft bestaan. Wij dragen een unieke kracht en enkele tientallen jaren van indoctrinatie door de media en het onderwijs kunnen dat nooit begraven. Iets wat in ons zit, wat nooit kan worden afgepakt.

En vandaag, en dat voel je ook in de zaal, vandaag hebben we gekozen om weer te strijden, weer te dromen, weer te hopen, weer te vechten. En als ik nu terugkijk op de afgelopen drie jaar, dan is dat het sterkste gevoel dat ik heb. Wat wij samen hebben bereikt, die zin om weer te bouwen, die zin om er voor te gaan, dat geloof in de toekomst. En daar wil ik jullie voor bedanken. Toen wij begonnen, toen wij begonnen aan deze reis om samen met al de mensen die hier nu zijn en nog veel meer mensen handtekeningen te verzamelen voor het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Toen zei iedereen, weet u nog wat iedereen toen zei, lukt je nooit. Daarna moesten we de dertig procent opkomstdrempel halen, 6 april 2016. Iedereen zei, lukt je nooit. Wij zijn het hele land doorgegaan. Overal geweest, overal gedebatteerd. Iedereen dacht dat het ons niet ging lukken, maar het lukte ons wel. We haalden het, het werd een overweldigend ‘nee’. Rutte lachte, iedereen lachte, want er was een inlegvelletje tevoorschijn getoverd, weet u nog, waarmee de stem van de bevolking terzijde werd geschoven. Wij namen het niet, wij accepteerden het niet en wij startten onze eigen partij. En iedereen had het over versplintering en iedereen had het over Peppie en Kokki en dit en dat. En iedereen zei: lukt je nooit.

Maar het lukte ons wel. En we kwamen met twee zetels in de Tweede Kamer op 15 maart 2017. En ook toen, ook toen hadden ze hun woorden klaar. Ook toen lachte Mark Rutte en hij zei: ‘met twee zetels in de Kamer effectief oppositie voeren, lukt je nooit’. En hier staan we vanavond. Hier staan we vanavond, in alle provincies zijn we vertegenwoordigd. In de Eerste Kamer zijn we vertegenwoordigd. Jullie hebben Annabel gehoord, in Amsterdam zijn we d’r. Vanavond is hier ook Derk Jan Eppink, die de lijst aanvoert voor het Europees Parlement, ook daar staan we d’r. En vandaag is dus het moment om een boodschap te sturen aan Mark Rutte en de gevestigde machten. Forum voor Democratie nog langer negeren, dat lukt je nooit.

Wij weten, als FvD’ers weten wij dat je de metafysische grondslagen van het christendom niet hoeft te aanvaarden om toch de wederopstandingsgedachte als leidend motief van de westerse beschaving te kunnen aanvaarden. Iets dat dood leek, iets dat voorbij leek, iets dat achter ons zou liggen, iets dat definitief achter ons zou liggen, dat kan, zo weten wij, weer tot bloei komen. Precies dat, precies dat beste vrienden, is onze leidraad, is ons leidende motief. Het is ons levensmotto, want wij zijn de partij van de wedergeboorte. We zijn de partij van de renaissance, en dat is wat wij willen bewerkstelligen. En het is nooit urgenter geweest dan nu om dat te bewerkstelligen. Het is nooit noodzakelijker geweest dan nu dat mensen van goede wil de handen ineen slaan, om de banden met onze tradities te herstellen. Om onze kracht te hervinden en nieuwe kruisbestuivingen tot stand te brengen. Om al het goede dat we in de wereld kunnen vinden te verbinden met onze oude wortels en zo het land weer te laten bloeien. Wij zijn aan het bouwen, we zijn bezig een partij te bouwen met een opleidingsinstituut, met lokale afdelingen, met provinciale fracties. Met een Eerste Kamerfractie, met een Tweede Kamerfractie, met een Europese Parlementsfractie. Wij gaan een nieuwe generatie opleiden en we gaan de huidige leiders vervangen en verslaan.Wij hebben de mensen om de Europese Unie te verslaan. Wij hebben concrete oplossingen om de massa-immigratie te stoppen. We hebben mensen die controle over onze grenzen kunnen herstellen en om de Euromunt te ontvlechten, zodat wij eindelijk weer baas worden in ons eigen land. We zullen niet rusten. Wij zullen niet rusten totdat onze democratie is hersteld en het partijkartel is gebroken. We gaan bindende referenda introduceren, volksinitiatieven, open sollicitaties voor publieke functies, gekozen burgemeesters en wij saneren, wij saneren de NPO. Zo is het.

Opnieuw gaan we voorbij onze horizonten reiken. We gaan een renaissance teweeg brengen, waarin ons zelfvertrouwen is hersteld, waarin we weer veilig kunnen leven in een vertrouwde omgeving, waarin de democratische rechtstaat is hersteld en de economische en culturele dynamiek kan terugkeren. En zoals u weet doen we dat graag met alle andere partijen en bewegingen die ons willen versterken, want wij zijn het vlaggenschip van de renaissancevloot. En andere schepen kunnen zich bij ons voegen. We willen met iedereen samenwerken, dat gaan we gestalte geven in de provincies, dat gaan we gestalte geven op nationaal niveau en dat gaan we gestalte geven op Europees niveau. Want, vrienden, wij gaan met deze partij de trots van ons land herstellen. Op deze rots gaan wij onze zuil bouwen. We gaan onze democratie herstellen en vandaag, vandaag, is de eerste grote veldslag gewonnen. Dank je wel.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:01:08 #35
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814563
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij ‘t vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste campagnegenoten, beste partijgenoten, beste kompanen. Nu pas, in deze laatste uren, van de dag namelijk, komen de polls binnen, komen de nieuwtjes binnen, weten we hoe we ervoor staan, hebben we kennis over wat er vandaag gebeurd is.

Maar die uil van Minerva slaat niet alleen op deze avond pas zijn vleugels op. Het is breder. Vaak duurt het tot het moment dat het bijna voorbij is voordat we ons realiseren wat we hebben en wat we hadden moeten koesteren. Als het bijna te laat is.

En zo staan we hier, vanavond, te elfder ure, letterlijk, te midden van de brokstukken van wat ooit de grootste en mooiste beschaving was die de wereld ooit heeft gekend. Een beschaving die alle uithoeken van de wereld bestreek, die vol zelfvertrouwen was, en die de mooiste architectuur, de mooiste muziek en de mooiste schilderkunst heeft voortgebracht die ooit onder de sterrenhemel heeft bestaan. Ons land maakt onderdeel uit van die beschavingsfamilie. Maar net als al die andere landen van onze boreale wereld, worden we kapot gemaakt door de mensen die ons juist zouden moeten beschermen. We worden ondermijnd door onze universiteiten, door onze journalisten, door de mensen die onze kunstsubsidies ontvangen en die onze gebouwen ontwerpen. En bovenal worden we ondermijnd door onze bestuurders. Een kliekje, een kliekje omhooggevallen netwerkers, beroepsvergaderaars, mensen die nog nooit een boek hebben gelezen in hun leven en geen idee hebben wat op de lange termijn de belangrijke issues zijn. Zij beheersen helaas de besluitvormingsorganen van ons land en maken in een merkwaardige mengeling van onkunde en cynisch eigenbelang keer op keer de verkeerde keuzes. Niet lang meer.

Economisch onbenul Mark Rutte verhoogt de belastingen op het dieptepunt van de crisis waardoor de koopkracht ernstig afneemt, de pensioenen niet kunnen worden geïndexeerd en nu, vandaag, in totaal 2,5 miljoen mensen langs de kant staan in onze samenleving. Onder de armoedegrens, werkloos of quasi-werkloos.

Vervolgens lieten achtereenvolgende kabinetten Rutte de grenzen wagenwijd openstaan en braken die kabinetten immigratierecord na immigratierecord. Met alle immigratie- en integratieproblemen die we al hebben, werden opnieuw honderdduizenden mensen uit totaal andere culturen dan de onze binnengelaten en stemde de coalitie ook nog eens tegen onze motie om de Syriërs die terug kunnen, ook te helpen terug te keren.

Vervolgens tekenden zij het Marrakesh-immigratiepact, met alle gevolgen die dat de komende jaren ook weer zal hebben.

Een absolute crisis bij de politie dreigt, waardoor onze veiligheid op straat, die al nauwelijks meer kan worden gewaarborgd, nog verder onder druk zal komen te staan. En we natuurlijk de afgelopen maandag in Utrecht zagen dat verkrachters, roofovervallers, levensgevaarlijke mensen gewoon vrij rondlopen. Het is een schande.

En er is een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is echt een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is een bureaucratische woeker in de gezondheidzorg. En beide moeten worden aangepakt. Maar dat zijn niet álle fouten van Rutte. Hij liet bijvoorbeeld ook alle plannen van die verschrikkelijke Europese Unie om de baas over ons te spelen gewoon doorgang vinden. Hij offerde de pulsvissers op. Liet de boeren met hun fosfaatrechten stikken. En accepteerde dat ook onze pensioenen nu geleidelijk onder EU-toezicht worden gebracht.

Wat is hier aan de hand? Waarom gebeurde dit allemaal? Men gelooft niet meer in Nederland, dat is zeker. Niet meer in de westerse beschaving ook, in onze taal, die inmiddels is afgeschaft op onze universiteiten. Men gelooft niet meer in onze kunsten. In ons verleden. Men gelooft niet meer in onze feestdagen, in onze helden. In onze traditionele stedenbouw.

Maar in al dat ongeloof, in dat immense vacuüm, dat culturele en spirituele vacuüm, is tegelijkertijd haast ongemerkt een grandioze ketterij binnengedrongen. Een nieuwe immanente religie, een politieke theologie. De leden van het kartel, ze geloven in niets. Maar vereren tegelijk een afgod, genaamd transitie.

Honderden miljarden, wij denken zelfs 1.000 miljard in totaal, als je alle kosten bij elkaar optelt, willen zij offeren op het altaar van deze afgod. In de vorm van windmolens, warmtepompen, zonnepanelen en andere volkomen onrendabele projecten die ons niets brengen, die de planeet niets verder helpen, maar die ons wel heel erg veel geld kosten en dus heel erg straffen. Het is een masochistische ketterij, dit geseculariseerde zondvloedgeloof, dat zich in deze tijd heeft meestergemaakt van de harten en geesten van onze bestuurders. Een manie, vergelijkbaar met de doodscultus die ooit Paaseiland teisterde. Deze duurzaamheidsafgoderij stort niet alleen onze economie in de totale ondergang. Hij is ook bedoeld om onze geest, ons zelfbewustzijn nog verder te krenken. Inderdaad, schuldgevoel is hetgeen waarmee deze klimaathekserij zich voedt. Wij moeten boeten, zo papegaaien de machtszoekende bestuurders van dit land de ecologische hogepriesters na. Het is pure oikofobie, pure zelfhaat. Het is een schuldcomplex dat blijkbaar een uitweg nodig heeft. En als ú er iets van wilt zeggen, als de bevolking zich keert tegen de algehele capitulatie van onze bestuurders, als de mensen in dit land protesteren, weet u wat ze dan doen? Dan schaffen ze het referendum af. Dat is de toestand van ons land vandaag.

Die arrogantie, dames en heren, vrienden, die stupiditeit, díe is vandaag afgeschaft. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Vandaag is Forum voor Democratie ofwel de grootste, ofwel de gedeeld grootste, ofwel de een na grootste partij van Nederland geworden. De kiezers in Nederland hebben net als de uil van Minerva hun vleugels uitgespreid , hebben hun ware macht getoond. De uil der wijzen is gaan vliegen en heeft de hele aardkring in beweging gebracht, want deze vleugels zijn niet alleen vleugels om mee te vliegen. Het zijn ook wieken om lucht mee te slaan, om een veranderingswind in gang te zetten, om ons land weer van ons te maken en een einde te maken aan het tijdperk van culturele, economische en politieke capitulatie.

Vrienden, wij hebben niet stilgestaan de afgelopen tijd. We hebben meer dan 2.000 cv’s doorgespit, we hebben meer dan 1300 mensen gesproken, we hebben meer dan 600 diepte-interviews afgenomen, we hebben honderden mensen getraind. We hebben fantastische lijsten samengesteld en met die mensen een hoopvolle, optimistische en serieuze campagne gevoerd. Heel Nederland hebben we bezocht, in zalen, op straten, in winkelcentra. Bij bedrijven zijn we geweest, scholen, ziekenhuizen, overal. En we hebben het hele land in beweging gekregen. En het resultaat, dames en heren, het resultaat, vanavond. Het resultaat.

De zon was mij nooit opgevallen, zegt Menno Wigman, als hij niet steeds was ondergegaan. De schoonheid van Nederland was mij nooit zo duidelijk op het netvlies gekomen als ons mooie land niet zo was verkwanseld door de bestuurders van het kartel. Sterker, als dit alles niet was gebeurd, deze ongecontroleerde immigratie die ons straatbeeld zo vertekent, al die linkse indoctrinatie in het onderwijs, al die lelijke architectuur en die machtsuitbreiding van de EU, al die klimaatketterij. Als al die zaken niet waren gebeurd, was ik nooit de politiek ingegaan. Wij zijn naar het front geroepen. Omdat het moet, omdat ons land ons nodig heeft.

Beste vrienden, wij zijn het product van 300.000 jaar evolutie. Wij hebben meerdere ijstijden overleefd, we hebben mammoeten gevloerd, wij zijn dragers, wij zijn erfgenamen van de grootste beschaving die ooit heeft bestaan. Wij dragen een unieke kracht en enkele tientallen jaren van indoctrinatie door de media en het onderwijs kunnen dat nooit begraven. Iets wat in ons zit, wat nooit kan worden afgepakt.

En vandaag, en dat voel je ook in de zaal, vandaag hebben we gekozen om weer te strijden, weer te dromen, weer te hopen, weer te vechten. En als ik nu terugkijk op de afgelopen drie jaar, dan is dat het sterkste gevoel dat ik heb. Wat wij samen hebben bereikt, die zin om weer te bouwen, die zin om er voor te gaan, dat geloof in de toekomst. En daar wil ik jullie voor bedanken. Toen wij begonnen, toen wij begonnen aan deze reis om samen met al de mensen die hier nu zijn en nog veel meer mensen handtekeningen te verzamelen voor het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Toen zei iedereen, weet u nog wat iedereen toen zei, lukt je nooit. Daarna moesten we de dertig procent opkomstdrempel halen, 6 april 2016. Iedereen zei, lukt je nooit. Wij zijn het hele land doorgegaan. Overal geweest, overal gedebatteerd. Iedereen dacht dat het ons niet ging lukken, maar het lukte ons wel. We haalden het, het werd een overweldigend ‘nee’. Rutte lachte, iedereen lachte, want er was een inlegvelletje tevoorschijn getoverd, weet u nog, waarmee de stem van de bevolking terzijde werd geschoven. Wij namen het niet, wij accepteerden het niet en wij startten onze eigen partij. En iedereen had het over versplintering en iedereen had het over Peppie en Kokki en dit en dat. En iedereen zei: lukt je nooit.

Maar het lukte ons wel. En we kwamen met twee zetels in de Tweede Kamer op 15 maart 2017. En ook toen, ook toen hadden ze hun woorden klaar. Ook toen lachte Mark Rutte en hij zei: ‘met twee zetels in de Kamer effectief oppositie voeren, lukt je nooit’. En hier staan we vanavond. Hier staan we vanavond, in alle provincies zijn we vertegenwoordigd. In de Eerste Kamer zijn we vertegenwoordigd. Jullie hebben Annabel gehoord, in Amsterdam zijn we d’r. Vanavond is hier ook Derk Jan Eppink, die de lijst aanvoert voor het Europees Parlement, ook daar staan we d’r. En vandaag is dus het moment om een boodschap te sturen aan Mark Rutte en de gevestigde machten. Forum voor Democratie nog langer negeren, dat lukt je nooit.

Wij weten, als FvD’ers weten wij dat je de metafysische grondslagen van het christendom niet hoeft te aanvaarden om toch de wederopstandingsgedachte als leidend motief van de westerse beschaving te kunnen aanvaarden. Iets dat dood leek, iets dat voorbij leek, iets dat achter ons zou liggen, iets dat definitief achter ons zou liggen, dat kan, zo weten wij, weer tot bloei komen. Precies dat, precies dat beste vrienden, is onze leidraad, is ons leidende motief. Het is ons levensmotto, want wij zijn de partij van de wedergeboorte. We zijn de partij van de renaissance, en dat is wat wij willen bewerkstelligen. En het is nooit urgenter geweest dan nu om dat te bewerkstelligen. Het is nooit noodzakelijker geweest dan nu dat mensen van goede wil de handen ineen slaan, om de banden met onze tradities te herstellen. Om onze kracht te hervinden en nieuwe kruisbestuivingen tot stand te brengen. Om al het goede dat we in de wereld kunnen vinden te verbinden met onze oude wortels en zo het land weer te laten bloeien. Wij zijn aan het bouwen, we zijn bezig een partij te bouwen met een opleidingsinstituut, met lokale afdelingen, met provinciale fracties. Met een Eerste Kamerfractie, met een Tweede Kamerfractie, met een Europese Parlementsfractie. Wij gaan een nieuwe generatie opleiden en we gaan de huidige leiders vervangen en verslaan.Wij hebben de mensen om de Europese Unie te verslaan. Wij hebben concrete oplossingen om de massa-immigratie te stoppen. We hebben mensen die controle over onze grenzen kunnen herstellen en om de Euromunt te ontvlechten, zodat wij eindelijk weer baas worden in ons eigen land. We zullen niet rusten. Wij zullen niet rusten totdat onze democratie is hersteld en het partijkartel is gebroken. We gaan bindende referenda introduceren, volksinitiatieven, open sollicitaties voor publieke functies, gekozen burgemeesters en wij saneren, wij saneren de NPO. Zo is het.

Opnieuw gaan we voorbij onze horizonten reiken. We gaan een renaissance teweeg brengen, waarin ons zelfvertrouwen is hersteld, waarin we weer veilig kunnen leven in een vertrouwde omgeving, waarin de democratische rechtstaat is hersteld en de economische en culturele dynamiek kan terugkeren. En zoals u weet doen we dat graag met alle andere partijen en bewegingen die ons willen versterken, want wij zijn het vlaggenschip van de renaissancevloot. En andere schepen kunnen zich bij ons voegen. We willen met iedereen samenwerken, dat gaan we gestalte geven in de provincies, dat gaan we gestalte geven op nationaal niveau en dat gaan we gestalte geven op Europees niveau. Want, vrienden, wij gaan met deze partij de trots van ons land herstellen. Op deze rots gaan wij onze zuil bouwen. We gaan onze democratie herstellen en vandaag, vandaag, is de eerste grote veldslag gewonnen. Dank je wel.
Bedankt Thierry
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814568


FEEST! *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
pi_185814572
  zondag 24 maart 2019 @ 00:01:32 #38
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814573
@R-woud88 @Amarantha @Vanillekwark @I. hier moeten jullie wezen
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814581
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij ‘t vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste campagnegenoten, beste partijgenoten, beste kompanen. Nu pas, in deze laatste uren, van de dag namelijk, komen de polls binnen, komen de nieuwtjes binnen, weten we hoe we ervoor staan, hebben we kennis over wat er vandaag gebeurd is.

Maar die uil van Minerva slaat niet alleen op deze avond pas zijn vleugels op. Het is breder. Vaak duurt het tot het moment dat het bijna voorbij is voordat we ons realiseren wat we hebben en wat we hadden moeten koesteren. Als het bijna te laat is.

En zo staan we hier, vanavond, te elfder ure, letterlijk, te midden van de brokstukken van wat ooit de grootste en mooiste beschaving was die de wereld ooit heeft gekend. Een beschaving die alle uithoeken van de wereld bestreek, die vol zelfvertrouwen was, en die de mooiste architectuur, de mooiste muziek en de mooiste schilderkunst heeft voortgebracht die ooit onder de sterrenhemel heeft bestaan. Ons land maakt onderdeel uit van die beschavingsfamilie. Maar net als al die andere landen van onze boreale wereld, worden we kapot gemaakt door de mensen die ons juist zouden moeten beschermen. We worden ondermijnd door onze universiteiten, door onze journalisten, door de mensen die onze kunstsubsidies ontvangen en die onze gebouwen ontwerpen. En bovenal worden we ondermijnd door onze bestuurders. Een kliekje, een kliekje omhooggevallen netwerkers, beroepsvergaderaars, mensen die nog nooit een boek hebben gelezen in hun leven en geen idee hebben wat op de lange termijn de belangrijke issues zijn. Zij beheersen helaas de besluitvormingsorganen van ons land en maken in een merkwaardige mengeling van onkunde en cynisch eigenbelang keer op keer de verkeerde keuzes. Niet lang meer.

Economisch onbenul Mark Rutte verhoogt de belastingen op het dieptepunt van de crisis waardoor de koopkracht ernstig afneemt, de pensioenen niet kunnen worden geïndexeerd en nu, vandaag, in totaal 2,5 miljoen mensen langs de kant staan in onze samenleving. Onder de armoedegrens, werkloos of quasi-werkloos.

Vervolgens lieten achtereenvolgende kabinetten Rutte de grenzen wagenwijd openstaan en braken die kabinetten immigratierecord na immigratierecord. Met alle immigratie- en integratieproblemen die we al hebben, werden opnieuw honderdduizenden mensen uit totaal andere culturen dan de onze binnengelaten en stemde de coalitie ook nog eens tegen onze motie om de Syriërs die terug kunnen, ook te helpen terug te keren.

Vervolgens tekenden zij het Marrakesh-immigratiepact, met alle gevolgen die dat de komende jaren ook weer zal hebben.

Een absolute crisis bij de politie dreigt, waardoor onze veiligheid op straat, die al nauwelijks meer kan worden gewaarborgd, nog verder onder druk zal komen te staan. En we natuurlijk de afgelopen maandag in Utrecht zagen dat verkrachters, roofovervallers, levensgevaarlijke mensen gewoon vrij rondlopen. Het is een schande.

En er is een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is echt een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is een bureaucratische woeker in de gezondheidzorg. En beide moeten worden aangepakt. Maar dat zijn niet álle fouten van Rutte. Hij liet bijvoorbeeld ook alle plannen van die verschrikkelijke Europese Unie om de baas over ons te spelen gewoon doorgang vinden. Hij offerde de pulsvissers op. Liet de boeren met hun fosfaatrechten stikken. En accepteerde dat ook onze pensioenen nu geleidelijk onder EU-toezicht worden gebracht.

Wat is hier aan de hand? Waarom gebeurde dit allemaal? Men gelooft niet meer in Nederland, dat is zeker. Niet meer in de westerse beschaving ook, in onze taal, die inmiddels is afgeschaft op onze universiteiten. Men gelooft niet meer in onze kunsten. In ons verleden. Men gelooft niet meer in onze feestdagen, in onze helden. In onze traditionele stedenbouw.

Maar in al dat ongeloof, in dat immense vacuüm, dat culturele en spirituele vacuüm, is tegelijkertijd haast ongemerkt een grandioze ketterij binnengedrongen. Een nieuwe immanente religie, een politieke theologie. De leden van het kartel, ze geloven in niets. Maar vereren tegelijk een afgod, genaamd transitie.

Honderden miljarden, wij denken zelfs 1.000 miljard in totaal, als je alle kosten bij elkaar optelt, willen zij offeren op het altaar van deze afgod. In de vorm van windmolens, warmtepompen, zonnepanelen en andere volkomen onrendabele projecten die ons niets brengen, die de planeet niets verder helpen, maar die ons wel heel erg veel geld kosten en dus heel erg straffen. Het is een masochistische ketterij, dit geseculariseerde zondvloedgeloof, dat zich in deze tijd heeft meestergemaakt van de harten en geesten van onze bestuurders. Een manie, vergelijkbaar met de doodscultus die ooit Paaseiland teisterde. Deze duurzaamheidsafgoderij stort niet alleen onze economie in de totale ondergang. Hij is ook bedoeld om onze geest, ons zelfbewustzijn nog verder te krenken. Inderdaad, schuldgevoel is hetgeen waarmee deze klimaathekserij zich voedt. Wij moeten boeten, zo papegaaien de machtszoekende bestuurders van dit land de ecologische hogepriesters na. Het is pure oikofobie, pure zelfhaat. Het is een schuldcomplex dat blijkbaar een uitweg nodig heeft. En als ú er iets van wilt zeggen, als de bevolking zich keert tegen de algehele capitulatie van onze bestuurders, als de mensen in dit land protesteren, weet u wat ze dan doen? Dan schaffen ze het referendum af. Dat is de toestand van ons land vandaag.

Die arrogantie, dames en heren, vrienden, die stupiditeit, díe is vandaag afgeschaft. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Vandaag is Forum voor Democratie ofwel de grootste, ofwel de gedeeld grootste, ofwel de een na grootste partij van Nederland geworden. De kiezers in Nederland hebben net als de uil van Minerva hun vleugels uitgespreid , hebben hun ware macht getoond. De uil der wijzen is gaan vliegen en heeft de hele aardkring in beweging gebracht, want deze vleugels zijn niet alleen vleugels om mee te vliegen. Het zijn ook wieken om lucht mee te slaan, om een veranderingswind in gang te zetten, om ons land weer van ons te maken en een einde te maken aan het tijdperk van culturele, economische en politieke capitulatie.

Vrienden, wij hebben niet stilgestaan de afgelopen tijd. We hebben meer dan 2.000 cv’s doorgespit, we hebben meer dan 1300 mensen gesproken, we hebben meer dan 600 diepte-interviews afgenomen, we hebben honderden mensen getraind. We hebben fantastische lijsten samengesteld en met die mensen een hoopvolle, optimistische en serieuze campagne gevoerd. Heel Nederland hebben we bezocht, in zalen, op straten, in winkelcentra. Bij bedrijven zijn we geweest, scholen, ziekenhuizen, overal. En we hebben het hele land in beweging gekregen. En het resultaat, dames en heren, het resultaat, vanavond. Het resultaat.

De zon was mij nooit opgevallen, zegt Menno Wigman, als hij niet steeds was ondergegaan. De schoonheid van Nederland was mij nooit zo duidelijk op het netvlies gekomen als ons mooie land niet zo was verkwanseld door de bestuurders van het kartel. Sterker, als dit alles niet was gebeurd, deze ongecontroleerde immigratie die ons straatbeeld zo vertekent, al die linkse indoctrinatie in het onderwijs, al die lelijke architectuur en die machtsuitbreiding van de EU, al die klimaatketterij. Als al die zaken niet waren gebeurd, was ik nooit de politiek ingegaan. Wij zijn naar het front geroepen. Omdat het moet, omdat ons land ons nodig heeft.

Beste vrienden, wij zijn het product van 300.000 jaar evolutie. Wij hebben meerdere ijstijden overleefd, we hebben mammoeten gevloerd, wij zijn dragers, wij zijn erfgenamen van de grootste beschaving die ooit heeft bestaan. Wij dragen een unieke kracht en enkele tientallen jaren van indoctrinatie door de media en het onderwijs kunnen dat nooit begraven. Iets wat in ons zit, wat nooit kan worden afgepakt.

En vandaag, en dat voel je ook in de zaal, vandaag hebben we gekozen om weer te strijden, weer te dromen, weer te hopen, weer te vechten. En als ik nu terugkijk op de afgelopen drie jaar, dan is dat het sterkste gevoel dat ik heb. Wat wij samen hebben bereikt, die zin om weer te bouwen, die zin om er voor te gaan, dat geloof in de toekomst. En daar wil ik jullie voor bedanken. Toen wij begonnen, toen wij begonnen aan deze reis om samen met al de mensen die hier nu zijn en nog veel meer mensen handtekeningen te verzamelen voor het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Toen zei iedereen, weet u nog wat iedereen toen zei, lukt je nooit. Daarna moesten we de dertig procent opkomstdrempel halen, 6 april 2016. Iedereen zei, lukt je nooit. Wij zijn het hele land doorgegaan. Overal geweest, overal gedebatteerd. Iedereen dacht dat het ons niet ging lukken, maar het lukte ons wel. We haalden het, het werd een overweldigend ‘nee’. Rutte lachte, iedereen lachte, want er was een inlegvelletje tevoorschijn getoverd, weet u nog, waarmee de stem van de bevolking terzijde werd geschoven. Wij namen het niet, wij accepteerden het niet en wij startten onze eigen partij. En iedereen had het over versplintering en iedereen had het over Peppie en Kokki en dit en dat. En iedereen zei: lukt je nooit.

Maar het lukte ons wel. En we kwamen met twee zetels in de Tweede Kamer op 15 maart 2017. En ook toen, ook toen hadden ze hun woorden klaar. Ook toen lachte Mark Rutte en hij zei: ‘met twee zetels in de Kamer effectief oppositie voeren, lukt je nooit’. En hier staan we vanavond. Hier staan we vanavond, in alle provincies zijn we vertegenwoordigd. In de Eerste Kamer zijn we vertegenwoordigd. Jullie hebben Annabel gehoord, in Amsterdam zijn we d’r. Vanavond is hier ook Derk Jan Eppink, die de lijst aanvoert voor het Europees Parlement, ook daar staan we d’r. En vandaag is dus het moment om een boodschap te sturen aan Mark Rutte en de gevestigde machten. Forum voor Democratie nog langer negeren, dat lukt je nooit.

Wij weten, als FvD’ers weten wij dat je de metafysische grondslagen van het christendom niet hoeft te aanvaarden om toch de wederopstandingsgedachte als leidend motief van de westerse beschaving te kunnen aanvaarden. Iets dat dood leek, iets dat voorbij leek, iets dat achter ons zou liggen, iets dat definitief achter ons zou liggen, dat kan, zo weten wij, weer tot bloei komen. Precies dat, precies dat beste vrienden, is onze leidraad, is ons leidende motief. Het is ons levensmotto, want wij zijn de partij van de wedergeboorte. We zijn de partij van de renaissance, en dat is wat wij willen bewerkstelligen. En het is nooit urgenter geweest dan nu om dat te bewerkstelligen. Het is nooit noodzakelijker geweest dan nu dat mensen van goede wil de handen ineen slaan, om de banden met onze tradities te herstellen. Om onze kracht te hervinden en nieuwe kruisbestuivingen tot stand te brengen. Om al het goede dat we in de wereld kunnen vinden te verbinden met onze oude wortels en zo het land weer te laten bloeien. Wij zijn aan het bouwen, we zijn bezig een partij te bouwen met een opleidingsinstituut, met lokale afdelingen, met provinciale fracties. Met een Eerste Kamerfractie, met een Tweede Kamerfractie, met een Europese Parlementsfractie. Wij gaan een nieuwe generatie opleiden en we gaan de huidige leiders vervangen en verslaan.Wij hebben de mensen om de Europese Unie te verslaan. Wij hebben concrete oplossingen om de massa-immigratie te stoppen. We hebben mensen die controle over onze grenzen kunnen herstellen en om de Euromunt te ontvlechten, zodat wij eindelijk weer baas worden in ons eigen land. We zullen niet rusten. Wij zullen niet rusten totdat onze democratie is hersteld en het partijkartel is gebroken. We gaan bindende referenda introduceren, volksinitiatieven, open sollicitaties voor publieke functies, gekozen burgemeesters en wij saneren, wij saneren de NPO. Zo is het.

Opnieuw gaan we voorbij onze horizonten reiken. We gaan een renaissance teweeg brengen, waarin ons zelfvertrouwen is hersteld, waarin we weer veilig kunnen leven in een vertrouwde omgeving, waarin de democratische rechtstaat is hersteld en de economische en culturele dynamiek kan terugkeren. En zoals u weet doen we dat graag met alle andere partijen en bewegingen die ons willen versterken, want wij zijn het vlaggenschip van de renaissancevloot. En andere schepen kunnen zich bij ons voegen. We willen met iedereen samenwerken, dat gaan we gestalte geven in de provincies, dat gaan we gestalte geven op nationaal niveau en dat gaan we gestalte geven op Europees niveau. Want, vrienden, wij gaan met deze partij de trots van ons land herstellen. Op deze rots gaan wij onze zuil bouwen. We gaan onze democratie herstellen en vandaag, vandaag, is de eerste grote veldslag gewonnen. Dank je wel.
Bedankt Hans.
pi_185814585
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij ‘t vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste campagnegenoten, beste partijgenoten, beste kompanen. Nu pas, in deze laatste uren, van de dag namelijk, komen de polls binnen, komen de nieuwtjes binnen, weten we hoe we ervoor staan, hebben we kennis over wat er vandaag gebeurd is.

Maar die uil van Minerva slaat niet alleen op deze avond pas zijn vleugels op. Het is breder. Vaak duurt het tot het moment dat het bijna voorbij is voordat we ons realiseren wat we hebben en wat we hadden moeten koesteren. Als het bijna te laat is.

En zo staan we hier, vanavond, te elfder ure, letterlijk, te midden van de brokstukken van wat ooit de grootste en mooiste beschaving was die de wereld ooit heeft gekend. Een beschaving die alle uithoeken van de wereld bestreek, die vol zelfvertrouwen was, en die de mooiste architectuur, de mooiste muziek en de mooiste schilderkunst heeft voortgebracht die ooit onder de sterrenhemel heeft bestaan. Ons land maakt onderdeel uit van die beschavingsfamilie. Maar net als al die andere landen van onze boreale wereld, worden we kapot gemaakt door de mensen die ons juist zouden moeten beschermen. We worden ondermijnd door onze universiteiten, door onze journalisten, door de mensen die onze kunstsubsidies ontvangen en die onze gebouwen ontwerpen. En bovenal worden we ondermijnd door onze bestuurders. Een kliekje, een kliekje omhooggevallen netwerkers, beroepsvergaderaars, mensen die nog nooit een boek hebben gelezen in hun leven en geen idee hebben wat op de lange termijn de belangrijke issues zijn. Zij beheersen helaas de besluitvormingsorganen van ons land en maken in een merkwaardige mengeling van onkunde en cynisch eigenbelang keer op keer de verkeerde keuzes. Niet lang meer.

Economisch onbenul Mark Rutte verhoogt de belastingen op het dieptepunt van de crisis waardoor de koopkracht ernstig afneemt, de pensioenen niet kunnen worden geïndexeerd en nu, vandaag, in totaal 2,5 miljoen mensen langs de kant staan in onze samenleving. Onder de armoedegrens, werkloos of quasi-werkloos.

Vervolgens lieten achtereenvolgende kabinetten Rutte de grenzen wagenwijd openstaan en braken die kabinetten immigratierecord na immigratierecord. Met alle immigratie- en integratieproblemen die we al hebben, werden opnieuw honderdduizenden mensen uit totaal andere culturen dan de onze binnengelaten en stemde de coalitie ook nog eens tegen onze motie om de Syriërs die terug kunnen, ook te helpen terug te keren.

Vervolgens tekenden zij het Marrakesh-immigratiepact, met alle gevolgen die dat de komende jaren ook weer zal hebben.

Een absolute crisis bij de politie dreigt, waardoor onze veiligheid op straat, die al nauwelijks meer kan worden gewaarborgd, nog verder onder druk zal komen te staan. En we natuurlijk de afgelopen maandag in Utrecht zagen dat verkrachters, roofovervallers, levensgevaarlijke mensen gewoon vrij rondlopen. Het is een schande.

En er is een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is echt een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is een bureaucratische woeker in de gezondheidzorg. En beide moeten worden aangepakt. Maar dat zijn niet álle fouten van Rutte. Hij liet bijvoorbeeld ook alle plannen van die verschrikkelijke Europese Unie om de baas over ons te spelen gewoon doorgang vinden. Hij offerde de pulsvissers op. Liet de boeren met hun fosfaatrechten stikken. En accepteerde dat ook onze pensioenen nu geleidelijk onder EU-toezicht worden gebracht.

Wat is hier aan de hand? Waarom gebeurde dit allemaal? Men gelooft niet meer in Nederland, dat is zeker. Niet meer in de westerse beschaving ook, in onze taal, die inmiddels is afgeschaft op onze universiteiten. Men gelooft niet meer in onze kunsten. In ons verleden. Men gelooft niet meer in onze feestdagen, in onze helden. In onze traditionele stedenbouw.

Maar in al dat ongeloof, in dat immense vacuüm, dat culturele en spirituele vacuüm, is tegelijkertijd haast ongemerkt een grandioze ketterij binnengedrongen. Een nieuwe immanente religie, een politieke theologie. De leden van het kartel, ze geloven in niets. Maar vereren tegelijk een afgod, genaamd transitie.

Honderden miljarden, wij denken zelfs 1.000 miljard in totaal, als je alle kosten bij elkaar optelt, willen zij offeren op het altaar van deze afgod. In de vorm van windmolens, warmtepompen, zonnepanelen en andere volkomen onrendabele projecten die ons niets brengen, die de planeet niets verder helpen, maar die ons wel heel erg veel geld kosten en dus heel erg straffen. Het is een masochistische ketterij, dit geseculariseerde zondvloedgeloof, dat zich in deze tijd heeft meestergemaakt van de harten en geesten van onze bestuurders. Een manie, vergelijkbaar met de doodscultus die ooit Paaseiland teisterde. Deze duurzaamheidsafgoderij stort niet alleen onze economie in de totale ondergang. Hij is ook bedoeld om onze geest, ons zelfbewustzijn nog verder te krenken. Inderdaad, schuldgevoel is hetgeen waarmee deze klimaathekserij zich voedt. Wij moeten boeten, zo papegaaien de machtszoekende bestuurders van dit land de ecologische hogepriesters na. Het is pure oikofobie, pure zelfhaat. Het is een schuldcomplex dat blijkbaar een uitweg nodig heeft. En als ú er iets van wilt zeggen, als de bevolking zich keert tegen de algehele capitulatie van onze bestuurders, als de mensen in dit land protesteren, weet u wat ze dan doen? Dan schaffen ze het referendum af. Dat is de toestand van ons land vandaag.

Die arrogantie, dames en heren, vrienden, die stupiditeit, díe is vandaag afgeschaft. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Vandaag is Forum voor Democratie ofwel de grootste, ofwel de gedeeld grootste, ofwel de een na grootste partij van Nederland geworden. De kiezers in Nederland hebben net als de uil van Minerva hun vleugels uitgespreid , hebben hun ware macht getoond. De uil der wijzen is gaan vliegen en heeft de hele aardkring in beweging gebracht, want deze vleugels zijn niet alleen vleugels om mee te vliegen. Het zijn ook wieken om lucht mee te slaan, om een veranderingswind in gang te zetten, om ons land weer van ons te maken en een einde te maken aan het tijdperk van culturele, economische en politieke capitulatie.

Vrienden, wij hebben niet stilgestaan de afgelopen tijd. We hebben meer dan 2.000 cv’s doorgespit, we hebben meer dan 1300 mensen gesproken, we hebben meer dan 600 diepte-interviews afgenomen, we hebben honderden mensen getraind. We hebben fantastische lijsten samengesteld en met die mensen een hoopvolle, optimistische en serieuze campagne gevoerd. Heel Nederland hebben we bezocht, in zalen, op straten, in winkelcentra. Bij bedrijven zijn we geweest, scholen, ziekenhuizen, overal. En we hebben het hele land in beweging gekregen. En het resultaat, dames en heren, het resultaat, vanavond. Het resultaat.

De zon was mij nooit opgevallen, zegt Menno Wigman, als hij niet steeds was ondergegaan. De schoonheid van Nederland was mij nooit zo duidelijk op het netvlies gekomen als ons mooie land niet zo was verkwanseld door de bestuurders van het kartel. Sterker, als dit alles niet was gebeurd, deze ongecontroleerde immigratie die ons straatbeeld zo vertekent, al die linkse indoctrinatie in het onderwijs, al die lelijke architectuur en die machtsuitbreiding van de EU, al die klimaatketterij. Als al die zaken niet waren gebeurd, was ik nooit de politiek ingegaan. Wij zijn naar het front geroepen. Omdat het moet, omdat ons land ons nodig heeft.

Beste vrienden, wij zijn het product van 300.000 jaar evolutie. Wij hebben meerdere ijstijden overleefd, we hebben mammoeten gevloerd, wij zijn dragers, wij zijn erfgenamen van de grootste beschaving die ooit heeft bestaan. Wij dragen een unieke kracht en enkele tientallen jaren van indoctrinatie door de media en het onderwijs kunnen dat nooit begraven. Iets wat in ons zit, wat nooit kan worden afgepakt.

En vandaag, en dat voel je ook in de zaal, vandaag hebben we gekozen om weer te strijden, weer te dromen, weer te hopen, weer te vechten. En als ik nu terugkijk op de afgelopen drie jaar, dan is dat het sterkste gevoel dat ik heb. Wat wij samen hebben bereikt, die zin om weer te bouwen, die zin om er voor te gaan, dat geloof in de toekomst. En daar wil ik jullie voor bedanken. Toen wij begonnen, toen wij begonnen aan deze reis om samen met al de mensen die hier nu zijn en nog veel meer mensen handtekeningen te verzamelen voor het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Toen zei iedereen, weet u nog wat iedereen toen zei, lukt je nooit. Daarna moesten we de dertig procent opkomstdrempel halen, 6 april 2016. Iedereen zei, lukt je nooit. Wij zijn het hele land doorgegaan. Overal geweest, overal gedebatteerd. Iedereen dacht dat het ons niet ging lukken, maar het lukte ons wel. We haalden het, het werd een overweldigend ‘nee’. Rutte lachte, iedereen lachte, want er was een inlegvelletje tevoorschijn getoverd, weet u nog, waarmee de stem van de bevolking terzijde werd geschoven. Wij namen het niet, wij accepteerden het niet en wij startten onze eigen partij. En iedereen had het over versplintering en iedereen had het over Peppie en Kokki en dit en dat. En iedereen zei: lukt je nooit.

Maar het lukte ons wel. En we kwamen met twee zetels in de Tweede Kamer op 15 maart 2017. En ook toen, ook toen hadden ze hun woorden klaar. Ook toen lachte Mark Rutte en hij zei: ‘met twee zetels in de Kamer effectief oppositie voeren, lukt je nooit’. En hier staan we vanavond. Hier staan we vanavond, in alle provincies zijn we vertegenwoordigd. In de Eerste Kamer zijn we vertegenwoordigd. Jullie hebben Annabel gehoord, in Amsterdam zijn we d’r. Vanavond is hier ook Derk Jan Eppink, die de lijst aanvoert voor het Europees Parlement, ook daar staan we d’r. En vandaag is dus het moment om een boodschap te sturen aan Mark Rutte en de gevestigde machten. Forum voor Democratie nog langer negeren, dat lukt je nooit.

Wij weten, als FvD’ers weten wij dat je de metafysische grondslagen van het christendom niet hoeft te aanvaarden om toch de wederopstandingsgedachte als leidend motief van de westerse beschaving te kunnen aanvaarden. Iets dat dood leek, iets dat voorbij leek, iets dat achter ons zou liggen, iets dat definitief achter ons zou liggen, dat kan, zo weten wij, weer tot bloei komen. Precies dat, precies dat beste vrienden, is onze leidraad, is ons leidende motief. Het is ons levensmotto, want wij zijn de partij van de wedergeboorte. We zijn de partij van de renaissance, en dat is wat wij willen bewerkstelligen. En het is nooit urgenter geweest dan nu om dat te bewerkstelligen. Het is nooit noodzakelijker geweest dan nu dat mensen van goede wil de handen ineen slaan, om de banden met onze tradities te herstellen. Om onze kracht te hervinden en nieuwe kruisbestuivingen tot stand te brengen. Om al het goede dat we in de wereld kunnen vinden te verbinden met onze oude wortels en zo het land weer te laten bloeien. Wij zijn aan het bouwen, we zijn bezig een partij te bouwen met een opleidingsinstituut, met lokale afdelingen, met provinciale fracties. Met een Eerste Kamerfractie, met een Tweede Kamerfractie, met een Europese Parlementsfractie. Wij gaan een nieuwe generatie opleiden en we gaan de huidige leiders vervangen en verslaan.Wij hebben de mensen om de Europese Unie te verslaan. Wij hebben concrete oplossingen om de massa-immigratie te stoppen. We hebben mensen die controle over onze grenzen kunnen herstellen en om de Euromunt te ontvlechten, zodat wij eindelijk weer baas worden in ons eigen land. We zullen niet rusten. Wij zullen niet rusten totdat onze democratie is hersteld en het partijkartel is gebroken. We gaan bindende referenda introduceren, volksinitiatieven, open sollicitaties voor publieke functies, gekozen burgemeesters en wij saneren, wij saneren de NPO. Zo is het.

Opnieuw gaan we voorbij onze horizonten reiken. We gaan een renaissance teweeg brengen, waarin ons zelfvertrouwen is hersteld, waarin we weer veilig kunnen leven in een vertrouwde omgeving, waarin de democratische rechtstaat is hersteld en de economische en culturele dynamiek kan terugkeren. En zoals u weet doen we dat graag met alle andere partijen en bewegingen die ons willen versterken, want wij zijn het vlaggenschip van de renaissancevloot. En andere schepen kunnen zich bij ons voegen. We willen met iedereen samenwerken, dat gaan we gestalte geven in de provincies, dat gaan we gestalte geven op nationaal niveau en dat gaan we gestalte geven op Europees niveau. Want, vrienden, wij gaan met deze partij de trots van ons land herstellen. Op deze rots gaan wij onze zuil bouwen. We gaan onze democratie herstellen en vandaag, vandaag, is de eerste grote veldslag gewonnen. Dank je wel.
Klaargekomen _O_
  zondag 24 maart 2019 @ 00:01:56 #41
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185814587
Schatje @Amarantha O+

wjnmk
  zondag 24 maart 2019 @ 00:02:00 #42
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_185814588


Glittertieten voor je topic *O*.

Likje op je klit and happy birthday :*.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  Moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:02:31 #43
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185814596
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij ‘t vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste campagnegenoten, beste partijgenoten, beste kompanen. Nu pas, in deze laatste uren, van de dag namelijk, komen de polls binnen, komen de nieuwtjes binnen, weten we hoe we ervoor staan, hebben we kennis over wat er vandaag gebeurd is.

Maar die uil van Minerva slaat niet alleen op deze avond pas zijn vleugels op. Het is breder. Vaak duurt het tot het moment dat het bijna voorbij is voordat we ons realiseren wat we hebben en wat we hadden moeten koesteren. Als het bijna te laat is.

En zo staan we hier, vanavond, te elfder ure, letterlijk, te midden van de brokstukken van wat ooit de grootste en mooiste beschaving was die de wereld ooit heeft gekend. Een beschaving die alle uithoeken van de wereld bestreek, die vol zelfvertrouwen was, en die de mooiste architectuur, de mooiste muziek en de mooiste schilderkunst heeft voortgebracht die ooit onder de sterrenhemel heeft bestaan. Ons land maakt onderdeel uit van die beschavingsfamilie. Maar net als al die andere landen van onze boreale wereld, worden we kapot gemaakt door de mensen die ons juist zouden moeten beschermen. We worden ondermijnd door onze universiteiten, door onze journalisten, door de mensen die onze kunstsubsidies ontvangen en die onze gebouwen ontwerpen. En bovenal worden we ondermijnd door onze bestuurders. Een kliekje, een kliekje omhooggevallen netwerkers, beroepsvergaderaars, mensen die nog nooit een boek hebben gelezen in hun leven en geen idee hebben wat op de lange termijn de belangrijke issues zijn. Zij beheersen helaas de besluitvormingsorganen van ons land en maken in een merkwaardige mengeling van onkunde en cynisch eigenbelang keer op keer de verkeerde keuzes. Niet lang meer.

Economisch onbenul Mark Rutte verhoogt de belastingen op het dieptepunt van de crisis waardoor de koopkracht ernstig afneemt, de pensioenen niet kunnen worden geïndexeerd en nu, vandaag, in totaal 2,5 miljoen mensen langs de kant staan in onze samenleving. Onder de armoedegrens, werkloos of quasi-werkloos.

Vervolgens lieten achtereenvolgende kabinetten Rutte de grenzen wagenwijd openstaan en braken die kabinetten immigratierecord na immigratierecord. Met alle immigratie- en integratieproblemen die we al hebben, werden opnieuw honderdduizenden mensen uit totaal andere culturen dan de onze binnengelaten en stemde de coalitie ook nog eens tegen onze motie om de Syriërs die terug kunnen, ook te helpen terug te keren.

Vervolgens tekenden zij het Marrakesh-immigratiepact, met alle gevolgen die dat de komende jaren ook weer zal hebben.

Een absolute crisis bij de politie dreigt, waardoor onze veiligheid op straat, die al nauwelijks meer kan worden gewaarborgd, nog verder onder druk zal komen te staan. En we natuurlijk de afgelopen maandag in Utrecht zagen dat verkrachters, roofovervallers, levensgevaarlijke mensen gewoon vrij rondlopen. Het is een schande.

En er is een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is echt een kaalslag gaande in ons onderwijs. Er is een bureaucratische woeker in de gezondheidzorg. En beide moeten worden aangepakt. Maar dat zijn niet álle fouten van Rutte. Hij liet bijvoorbeeld ook alle plannen van die verschrikkelijke Europese Unie om de baas over ons te spelen gewoon doorgang vinden. Hij offerde de pulsvissers op. Liet de boeren met hun fosfaatrechten stikken. En accepteerde dat ook onze pensioenen nu geleidelijk onder EU-toezicht worden gebracht.

Wat is hier aan de hand? Waarom gebeurde dit allemaal? Men gelooft niet meer in Nederland, dat is zeker. Niet meer in de westerse beschaving ook, in onze taal, die inmiddels is afgeschaft op onze universiteiten. Men gelooft niet meer in onze kunsten. In ons verleden. Men gelooft niet meer in onze feestdagen, in onze helden. In onze traditionele stedenbouw.

Maar in al dat ongeloof, in dat immense vacuüm, dat culturele en spirituele vacuüm, is tegelijkertijd haast ongemerkt een grandioze ketterij binnengedrongen. Een nieuwe immanente religie, een politieke theologie. De leden van het kartel, ze geloven in niets. Maar vereren tegelijk een afgod, genaamd transitie.

Honderden miljarden, wij denken zelfs 1.000 miljard in totaal, als je alle kosten bij elkaar optelt, willen zij offeren op het altaar van deze afgod. In de vorm van windmolens, warmtepompen, zonnepanelen en andere volkomen onrendabele projecten die ons niets brengen, die de planeet niets verder helpen, maar die ons wel heel erg veel geld kosten en dus heel erg straffen. Het is een masochistische ketterij, dit geseculariseerde zondvloedgeloof, dat zich in deze tijd heeft meestergemaakt van de harten en geesten van onze bestuurders. Een manie, vergelijkbaar met de doodscultus die ooit Paaseiland teisterde. Deze duurzaamheidsafgoderij stort niet alleen onze economie in de totale ondergang. Hij is ook bedoeld om onze geest, ons zelfbewustzijn nog verder te krenken. Inderdaad, schuldgevoel is hetgeen waarmee deze klimaathekserij zich voedt. Wij moeten boeten, zo papegaaien de machtszoekende bestuurders van dit land de ecologische hogepriesters na. Het is pure oikofobie, pure zelfhaat. Het is een schuldcomplex dat blijkbaar een uitweg nodig heeft. En als ú er iets van wilt zeggen, als de bevolking zich keert tegen de algehele capitulatie van onze bestuurders, als de mensen in dit land protesteren, weet u wat ze dan doen? Dan schaffen ze het referendum af. Dat is de toestand van ons land vandaag.

Die arrogantie, dames en heren, vrienden, die stupiditeit, díe is vandaag afgeschaft. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Want op deze dag, nu we in deze crisis verkeren, deze schemer, deze zonsondergang, op deze dag is de uil van Minerva dan toch opgestegen. Vandaag is Forum voor Democratie ofwel de grootste, ofwel de gedeeld grootste, ofwel de een na grootste partij van Nederland geworden. De kiezers in Nederland hebben net als de uil van Minerva hun vleugels uitgespreid , hebben hun ware macht getoond. De uil der wijzen is gaan vliegen en heeft de hele aardkring in beweging gebracht, want deze vleugels zijn niet alleen vleugels om mee te vliegen. Het zijn ook wieken om lucht mee te slaan, om een veranderingswind in gang te zetten, om ons land weer van ons te maken en een einde te maken aan het tijdperk van culturele, economische en politieke capitulatie.

Vrienden, wij hebben niet stilgestaan de afgelopen tijd. We hebben meer dan 2.000 cv’s doorgespit, we hebben meer dan 1300 mensen gesproken, we hebben meer dan 600 diepte-interviews afgenomen, we hebben honderden mensen getraind. We hebben fantastische lijsten samengesteld en met die mensen een hoopvolle, optimistische en serieuze campagne gevoerd. Heel Nederland hebben we bezocht, in zalen, op straten, in winkelcentra. Bij bedrijven zijn we geweest, scholen, ziekenhuizen, overal. En we hebben het hele land in beweging gekregen. En het resultaat, dames en heren, het resultaat, vanavond. Het resultaat.

De zon was mij nooit opgevallen, zegt Menno Wigman, als hij niet steeds was ondergegaan. De schoonheid van Nederland was mij nooit zo duidelijk op het netvlies gekomen als ons mooie land niet zo was verkwanseld door de bestuurders van het kartel. Sterker, als dit alles niet was gebeurd, deze ongecontroleerde immigratie die ons straatbeeld zo vertekent, al die linkse indoctrinatie in het onderwijs, al die lelijke architectuur en die machtsuitbreiding van de EU, al die klimaatketterij. Als al die zaken niet waren gebeurd, was ik nooit de politiek ingegaan. Wij zijn naar het front geroepen. Omdat het moet, omdat ons land ons nodig heeft.

Beste vrienden, wij zijn het product van 300.000 jaar evolutie. Wij hebben meerdere ijstijden overleefd, we hebben mammoeten gevloerd, wij zijn dragers, wij zijn erfgenamen van de grootste beschaving die ooit heeft bestaan. Wij dragen een unieke kracht en enkele tientallen jaren van indoctrinatie door de media en het onderwijs kunnen dat nooit begraven. Iets wat in ons zit, wat nooit kan worden afgepakt.

En vandaag, en dat voel je ook in de zaal, vandaag hebben we gekozen om weer te strijden, weer te dromen, weer te hopen, weer te vechten. En als ik nu terugkijk op de afgelopen drie jaar, dan is dat het sterkste gevoel dat ik heb. Wat wij samen hebben bereikt, die zin om weer te bouwen, die zin om er voor te gaan, dat geloof in de toekomst. En daar wil ik jullie voor bedanken. Toen wij begonnen, toen wij begonnen aan deze reis om samen met al de mensen die hier nu zijn en nog veel meer mensen handtekeningen te verzamelen voor het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne. Toen zei iedereen, weet u nog wat iedereen toen zei, lukt je nooit. Daarna moesten we de dertig procent opkomstdrempel halen, 6 april 2016. Iedereen zei, lukt je nooit. Wij zijn het hele land doorgegaan. Overal geweest, overal gedebatteerd. Iedereen dacht dat het ons niet ging lukken, maar het lukte ons wel. We haalden het, het werd een overweldigend ‘nee’. Rutte lachte, iedereen lachte, want er was een inlegvelletje tevoorschijn getoverd, weet u nog, waarmee de stem van de bevolking terzijde werd geschoven. Wij namen het niet, wij accepteerden het niet en wij startten onze eigen partij. En iedereen had het over versplintering en iedereen had het over Peppie en Kokki en dit en dat. En iedereen zei: lukt je nooit.

Maar het lukte ons wel. En we kwamen met twee zetels in de Tweede Kamer op 15 maart 2017. En ook toen, ook toen hadden ze hun woorden klaar. Ook toen lachte Mark Rutte en hij zei: ‘met twee zetels in de Kamer effectief oppositie voeren, lukt je nooit’. En hier staan we vanavond. Hier staan we vanavond, in alle provincies zijn we vertegenwoordigd. In de Eerste Kamer zijn we vertegenwoordigd. Jullie hebben Annabel gehoord, in Amsterdam zijn we d’r. Vanavond is hier ook Derk Jan Eppink, die de lijst aanvoert voor het Europees Parlement, ook daar staan we d’r. En vandaag is dus het moment om een boodschap te sturen aan Mark Rutte en de gevestigde machten. Forum voor Democratie nog langer negeren, dat lukt je nooit.

Wij weten, als FvD’ers weten wij dat je de metafysische grondslagen van het christendom niet hoeft te aanvaarden om toch de wederopstandingsgedachte als leidend motief van de westerse beschaving te kunnen aanvaarden. Iets dat dood leek, iets dat voorbij leek, iets dat achter ons zou liggen, iets dat definitief achter ons zou liggen, dat kan, zo weten wij, weer tot bloei komen. Precies dat, precies dat beste vrienden, is onze leidraad, is ons leidende motief. Het is ons levensmotto, want wij zijn de partij van de wedergeboorte. We zijn de partij van de renaissance, en dat is wat wij willen bewerkstelligen. En het is nooit urgenter geweest dan nu om dat te bewerkstelligen. Het is nooit noodzakelijker geweest dan nu dat mensen van goede wil de handen ineen slaan, om de banden met onze tradities te herstellen. Om onze kracht te hervinden en nieuwe kruisbestuivingen tot stand te brengen. Om al het goede dat we in de wereld kunnen vinden te verbinden met onze oude wortels en zo het land weer te laten bloeien. Wij zijn aan het bouwen, we zijn bezig een partij te bouwen met een opleidingsinstituut, met lokale afdelingen, met provinciale fracties. Met een Eerste Kamerfractie, met een Tweede Kamerfractie, met een Europese Parlementsfractie. Wij gaan een nieuwe generatie opleiden en we gaan de huidige leiders vervangen en verslaan.Wij hebben de mensen om de Europese Unie te verslaan. Wij hebben concrete oplossingen om de massa-immigratie te stoppen. We hebben mensen die controle over onze grenzen kunnen herstellen en om de Euromunt te ontvlechten, zodat wij eindelijk weer baas worden in ons eigen land. We zullen niet rusten. Wij zullen niet rusten totdat onze democratie is hersteld en het partijkartel is gebroken. We gaan bindende referenda introduceren, volksinitiatieven, open sollicitaties voor publieke functies, gekozen burgemeesters en wij saneren, wij saneren de NPO. Zo is het.

Opnieuw gaan we voorbij onze horizonten reiken. We gaan een renaissance teweeg brengen, waarin ons zelfvertrouwen is hersteld, waarin we weer veilig kunnen leven in een vertrouwde omgeving, waarin de democratische rechtstaat is hersteld en de economische en culturele dynamiek kan terugkeren. En zoals u weet doen we dat graag met alle andere partijen en bewegingen die ons willen versterken, want wij zijn het vlaggenschip van de renaissancevloot. En andere schepen kunnen zich bij ons voegen. We willen met iedereen samenwerken, dat gaan we gestalte geven in de provincies, dat gaan we gestalte geven op nationaal niveau en dat gaan we gestalte geven op Europees niveau. Want, vrienden, wij gaan met deze partij de trots van ons land herstellen. Op deze rots gaan wij onze zuil bouwen. We gaan onze democratie herstellen en vandaag, vandaag, is de eerste grote veldslag gewonnen. Dank je wel.
Niet gelezen
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:02:53 #44
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814601
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:03:12 #45
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814608
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814609
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:02 schreef Samzz het volgende:
[ afbeelding ]

Glittertieten voor je topic *O*.

Likje op je klit and happy birthday :*.
Stuur mij ook tieten pls.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:03:35 #47
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814617
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:03 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Stuur mij ook tieten pls.
ben je jarig
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814634
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:03 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ben je jarig
Nee ik geil op Samzz.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:04:23 #49
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_185814641
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:03 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Stuur mij ook tieten pls.
Als je jarig bent.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_185814643


Zes tieten voor je verjaardag, @Monopoly
pi_185814646
  Spellchecker zondag 24 maart 2019 @ 00:05:02 #52
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_185814659
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:04 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb een mening.
pi_185814662
pi_185814663
oh ik was de nachtbagger al kwijt
pi_185814666
Van harte gefeliciteerd met je verjaardag.

Je denkt dat je speciaal bent omdat je vandaag jarig bent, maar dat is niet waar, je bent elke dag speciaal.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:05:28 #57
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185814667
Trouwens gefeliciteerd @Monopoly en hoop dat je een fijne verjaardag zult beleven op FOK! en daarbuiten :)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_185814668
quote:
Het is toch niet te geloven!
pi_185814671
pi_185814682
  zondag 24 maart 2019 @ 00:06:18 #61
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185814689
Prima jopen!
pi_185814695
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
Prima jopen!
Bedankt mooie lieve geile vriend.
pi_185814717
  zondag 24 maart 2019 @ 00:07:38 #64
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185814720
Ja ja je weet het mooi te brengen kale zeester. :D


Gefeliciteerd. w/
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185814726
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:07 schreef FlippingCoin het volgende:
Ja ja je weet het mooi te brengen kale zeester. :D

Gefeliciteerd. w/
pi_185814757
  zondag 24 maart 2019 @ 00:09:57 #67
286575 Roces18
Chef de party
pi_185814761
Door mij, Wijsheid, vermeerderen de dagen van je leven, je levensjaren nemen door mij toe.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
  zondag 24 maart 2019 @ 00:11:15 #68
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814784
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  Moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:13:57 #69
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185814842
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:11 schreef naatje_1 het volgende:
@:five4nine
:D
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:14:56 #70
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814859
quote:
2s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:13 schreef R-woud88 het volgende:

[..]

:D
ja, een beetje goede nachtbagger haalt toch de goede nachtbaggerusers hierheen
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185814887
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:14 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ja, een beetje goede nachtbagger haalt toch de goede nachtbaggerusers hierheen
Al opent men de doos van Pandora. Kom gewoon hier en post wat je wilt.
pi_185814895
pi_185814897
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:16 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Al opent men de doos van Pandora. Kom gewoon hier en post wat je wilt.
mn lul?
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:16:48 #74
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185814906
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:16 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
_O- _O-
pi_185814908
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:16 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

mn lul?
Doe gewoon
  zondag 24 maart 2019 @ 00:16:52 #77
445528 DerRabbit
Zijne Konijnlijkheid
pi_185814909
Prachtbagger _O_
Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.
  Moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:17:08 #78
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185814916
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:14 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ja, een beetje goede nachtbagger haalt toch de goede nachtbaggerusers hierheen
Daarom ben ik ook aanwezig! :)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:17:20 #79
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185814922
quote:
Wat een mooie felicitatiepost
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:17:42 #81
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185814932
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:17 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Wat een mooie felicitatiepost
bedankt O+
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:17 schreef Monopoly het volgende:

[..]

O+ O+
O+
Fuck the EBU.
pi_185814944
Het is pas nachtbagger met tubgirl en gelicitaties
  zondag 24 maart 2019 @ 00:18:27 #83
445528 DerRabbit
Zijne Konijnlijkheid
pi_185814950
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:17 schreef Monopoly het volgende:

[..]

O+ O+
Gefeliciteerd Mono!
Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:19:16 #84
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185814974
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:18 schreef Monopoly het volgende:
Het is pas nachtbagger met tubgirl en gelicitaties
gelicitateerd *O*
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:19:22 #85
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185814977
Als ik Moira was zou ik Mono nu keihard neuken maar ja FOK! moet ook nachts gemodereerd worden :)
pi_185814980
quote:
17s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef Moira. het volgende:

[..]

gelicitateerd *O*
geile slet
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:19:45 #87
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185814985
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als ik Moira was zou ik Mono nu keihard neuken maar ja FOK! moet ook nachts gemodereerd worden :)
Dit is onze vorm van seks
Fuck the EBU.
pi_185814986
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als ik Moira was zou ik Mono nu keihard neuken maar ja FOK! moet ook nachts gemodereerd worden :)
@Vanillekwark heeft toch niets te doen
pi_185814991


ZE VOELT ZICH OPGESLOTEN.
pi_185814992
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als ik Moira was zou ik Mono nu keihard neuken maar ja FOK! moet ook nachts gemodereerd worden :)
Ach mijn vrind @Vanillekwark is er ook nog. En ook @haags_kwartiertje
pi_185814999
pracht topic.
sfeer zit er goed in.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:20:28 #92
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815002
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als ik Moira was zou ik Mono nu keihard neuken maar ja FOK! moet ook nachts gemodereerd worden :)
Adverteerders slapen nu ook dat loopt wel los
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 24 maart 2019 @ 00:20:34 #93
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185815004


dit vond ik op google toen ik zocht op "monopoly tits"...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185815008
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:20 schreef LompeHork het volgende:
[ afbeelding ]

ZE VOELT ZICH VRIJ
Deze kende ik nog niet.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:20:54 #95
131278 moemoe
#teampanda
pi_185815015
:').
  zondag 24 maart 2019 @ 00:20:59 #96
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815019
He bah ;(
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 24 maart 2019 @ 00:21:03 #97
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185815020
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:19 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

@:vanillekwark heeft toch niets te doen
Keiharde sneer dit
  zondag 24 maart 2019 @ 00:21:12 #98
445528 DerRabbit
Zijne Konijnlijkheid
pi_185815022
Gadeverdamme man _O-
Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:21:17 #99
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185815024
oja, die was ik vergeten
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185815029
DIT IS KUNST.
pi_185815038
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:20 schreef FlippingCoin het volgende:
He bah ;(
Huh?
pi_185815041
Ik hoop dat digitale archeologen later dit topic vinden en dit als basis nemen van de Nederlandse maatschappij in de 21e eeuw.
pi_185815046
  zondag 24 maart 2019 @ 00:22:11 #105
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185815047
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:21 schreef TARDIS. het volgende:
Ik hoop dat digitale archeologen later dit topic vinden en dit als basis nemen van de Nederlandse maatschappij in de 21e eeuw.
Dit verklaart wel de uil van minerva
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:22:16 #106
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815050
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:21 schreef TARDIS. het volgende:
Ik hoop dat digitale archeologen later dit topic vinden en dit als basis nemen van de Nederlandse maatschappij in de 21e eeuw.
Ja dat doen ze in 2033
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185815053
quote:
Held _O_ _O_ _O_
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:22:26 #108
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815058
Proost *O*

Fuck the EBU.
pi_185815062
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:22 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Ja dat doen ze in 2033
Zal wel even schrikken worden.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:23:11 #110
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185815073


ook vindbaar bij "monopoly tits"
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185815076

Kunst O+
  zondag 24 maart 2019 @ 00:23:23 #112
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_185815077
  zondag 24 maart 2019 @ 00:23:23 #113
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815079
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:22 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Zal wel even schrikken worden.
Nee de toekomstige wij zijn smeerpijpen. :r
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185815084
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:23 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Kunst O+
_O-
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:23:35 #115
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815086
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:23 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Kunst O+
omg _O_
Fuck the EBU.
pi_185815100
pi_185815104
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:20 schreef LompeHork het volgende:
[ afbeelding ]

ZE VOELT ZICH VRIJ
je raakte mij
pi_185815112
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:24 schreef isax het volgende:

[..]

je raakte mij
[ afbeelding ]
:')
pi_185815118
  zondag 24 maart 2019 @ 00:25:17 #120
131278 moemoe
#teampanda
pi_185815120
Mijn versie van tub girl:



Gefeliciteerd Mono!! *O* *O*
  zondag 24 maart 2019 @ 00:25:25 #121
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815122
:r :r :r :r
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:25:42 #122
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815125
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:25 schreef moemoe het volgende:
Mijn versie van tub girl:

[ afbeelding ]

Gefeliciteerd Mono!! *O* *O*
Prima versie *O*
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:26:05 #123
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815131
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:25 schreef moemoe het volgende:
Mijn versie van tub girl:

[ afbeelding ]

Gefeliciteerd Mono!! *O* *O*
Die zijn leuker moemoegod
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185815132
  zondag 24 maart 2019 @ 00:26:22 #125
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_185815136
ik ga slapen want ik ga morgen sjoelen met oa @yvonne
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_185815140
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:26 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
zwarte piet is racisme.
pi_185815142
Jullie hebben wel schijt aan de regels of niet.

  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:26:47 #128
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815144
Fuck the EBU.
pi_185815148
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:25 schreef moemoe het volgende:
Mijn versie van tub girl:

[ afbeelding ]

Gefeliciteerd Mono!! *O* *O*
Smeerpeuk.
pi_185815154
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:27:38 #132
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815166
Fuck the EBU.
  Moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:27:56 #133
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_185815171
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:26 schreef TARDIS. het volgende:
Jullie hebben wel schijt aan de regels of niet.

[ afbeelding ]
Gekomen
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:28:08 #134
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815174
Fuck the EBU.
pi_185815175
pi_185815182
quote:
2s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:27 schreef R-woud88 het volgende:

[..]

Gekomen
Netjes.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:28:43 #137
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815184
Fuck the EBU.
pi_185815195
pi_185815198
Echt een goeie avond
pi_185815200
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:28 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
fail
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:29:32 #141
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815207
Fuck the EBU.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:30:03 #142
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815215
Fuck the EBU.
pi_185815223
pi_185815243
pi_185815261
Ik zie 1 keer through the fingers omdat het stiekem natuurlijk met heel veel liefde voor mono gepost is jongens maar heh ken je grenzen :')
ijs_beer fan!
pi_185815273
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef NanKing het volgende:
Ik zie 1 keer through the fingers omdat het stiekem natuurlijk met heel veel liefde voor mono gepost is jongens maar heh ken je grenzen :')
Welkom op FOK! deze avond!
pi_185815285
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef NanKing het volgende:
Ik zie 1 keer through the fingers omdat het stiekem natuurlijk met heel veel liefde voor mono gepost is jongens maar heh ken je grenzen :')
O+ Topper!
pi_185815295
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef NanKing het volgende:
Ik zie 1 keer through the fingers omdat het stiekem natuurlijk met heel veel liefde voor mono gepost is jongens maar heh ken je grenzen :')
pi_185815296
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:32 schreef NanKing het volgende:
Ik zie 1 keer through the fingers omdat het stiekem natuurlijk met heel veel liefde voor mono gepost is jongens maar heh ken je grenzen :')
*;
pi_185815316
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:31 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]


[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 24-03-2019 00:35:34 ]
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:35:04 #151
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815320
Fissa *O*

Fuck the EBU.
pi_185815335
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:35 schreef Moira. het volgende:
Fissa *O*

[ afbeelding ]
_O_
pi_185815341
*O* wat een avond
pi_185815346
pi_185815355
pi_185815360
pi_185815363
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:36 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
Vind je dit normaal?

- Lompehork, 2019
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:37:18 #158
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815370
Fuck the EBU.
pi_185815383
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:37 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:38:11 #160
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815393
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:37 schreef Monopoly het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Fuck the EBU.
pi_185815398
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:38 schreef Moira. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
pi_185815408
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:37 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Vind je dit normaal?

- Lompehork, 2019
Is dit serieus een vraag die je moet stellen gast?
pi_185815417
Ik weet niet of ik dit of tubgirl erger vind.
pi_185815420
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:38 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Is dit serieus een vraag die je moet stellen gast?
pi_185815441
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:39 schreef Monopoly het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:40:10 #166
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815446
Fuck the EBU.
pi_185815447
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:39 schreef LompeHork het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
pi_185815448
Nee hoor, mag niet.
<a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif" target="_blank" rel="nofollow"><a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif&lt" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif<</a>;/a>
pi_185815461


[ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 24-03-2019 00:41:08 ]
  zondag 24 maart 2019 @ 00:41:25 #170
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815469
Een verjaardag zonder FOK! is een passende consequentie voor zulk gedrag.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:42:26 #171
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815488
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:41 schreef Strani het volgende:
Een verjaardag zonder FOK! is een passende consequentie voor zulk gedrag.
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:43:06 #172
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815495
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:42 schreef Moira. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Absurde taferelen inderdaad.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815498
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:41 schreef Strani het volgende:
Een verjaardag zonder FOK! is een passende consequentie voor zulk gedrag.
Waarom ben jij zwart? Je was altijd mod.
pi_185815501
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:42 schreef Moira. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Gaat Mono je huig witten voor zijn verjaardag?
pi_185815504
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:43 schreef Strani het volgende:

[..]

Absurde taferelen inderdaad.
Wat een negativiteit in een fraai topic.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:43:46 #176
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815507
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:43 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Waarom ben jij zwart? Je was altijd mod.
Ik ben het wel een tijdje geweest maar da's al weer jaren geleden :o
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:43:54 #177
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815512
Fuck the EBU.
pi_185815513
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:43 schreef Strani het volgende:

[..]

Ik ben het wel een tijdje geweest maar da's al weer jaren geleden :o
Ik sta hierboven.
pi_185815516
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:43 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Waarom ben jij zwart? Je was altijd mod.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:44:47 #180
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815527
Fuck the EBU.
pi_185815535
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:44 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
NEE.
pi_185815542
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:44 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
Zou neuken maar niet kussen.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:45:52 #183
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815552
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:44 schreef LompeHork het volgende:

[..]

NEE.
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:45:58 #184
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815553
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815556
pi_185815558
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:45 schreef Moira. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Misschien.
pi_185815562
pi_185815563
Maar nee.
pi_185815574
pi_185815584
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:47:54 #191
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815585
Fuck the EBU.
pi_185815588
  zondag 24 maart 2019 @ 00:48:20 #193
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815594
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815599
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:48 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
_O_
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:48:52 #195
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815603
32 jaar Mono:

Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:49:04 #196
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815605
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:48 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
Prachtig.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815608
@NanKing kom onbeschermd met mij neuken
pi_185815611
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:47 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
  zondag 24 maart 2019 @ 00:50:03 #199
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815623
Dat we nog eens op deze manier een zaterdagnacht zouden doorbrengen he?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815626

Koos _O_ de Amsterdam Medley _O_
pi_185815630
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef Strani het volgende:
Dat we nog eens op deze manier een zaterdagnacht zouden doorbrengen he?
nu weer een jaar wachten ;(
pi_185815632
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:49 schreef TARDIS. het volgende:
@:nanking kom onbeschermd met mij neuken
Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
ijs_beer fan!
pi_185815639
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
Een branderig gevoel bij het plassen? Ik ken dat gevoel wel.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:50:48 #204
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815641
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

nu weer een jaar wachten ;(
Oh, dit kan alleen op Mono's verjaardag?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815642
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
Doe eerst ff pissen ( :T ) en dan schuif ik lekker bij je naar binnen lieverd
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:51:08 #206
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815648
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
ik stel dat altijd net zo lang uit tot 't pijn doet om nog naar de WC te lopen
Fuck the EBU.
pi_185815649
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
Alternatieve opmerking: Ga ff pissen en dan zal ik eens aan je kut voelen ;) ;)
  zondag 24 maart 2019 @ 00:51:15 #208
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815653
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik.moet pissen, weet je hoe kut dat voelt
Wat grappig, ik ook!
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:51:18 #209
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815655
Fuck the EBU.
pi_185815658
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

Doe eerst ff pissen ( :T ) en dan schuif ik lekker bij je naar binnen lieverd
  zondag 24 maart 2019 @ 00:51:45 #211
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815663
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:50 schreef Strani het volgende:

[..]

Oh, dit kan alleen op Mono's verjaardag?
Nee iedereen is gelijk op FOK! Hoor ik altijd dus even zoeken wie er morgen jarig is. :7
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 24 maart 2019 @ 00:51:59 #212
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815665
Je kan je ook eens wegen, voor en na het plassen. Is leuk als je echt een volle blaas hebt. Gaat er zo een kilo vanaf en dan voel je je helemaal optimistisch.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815666
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:51 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
pi_185815671
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:51 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
Evil owl!!! Dat is de secret handshake wat geen handshake is tussen een vriendin en mij.
ijs_beer fan!
  zondag 24 maart 2019 @ 00:52:27 #215
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815674
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:51 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Nee iedereen is gelijk op FOK! Hoor ik altijd dus even zoeken wie er morgen jarig is. :7
Ik ben over vier dagen aan de beurt dus die is dan vast geregeld!
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  zondag 24 maart 2019 @ 00:52:35 #216
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815676
Harry potter had ook een uil
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:52:38 #217
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815677
Fuck the EBU.
pi_185815680
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:52 schreef Monopoly het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
?
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:53:03 #219
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815684
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:53:15 #220
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815689
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:52 schreef Strani het volgende:

[..]

Ik ben over vier dagen aan de beurt dus die is dan vast geregeld!
Zou je ook een topic vol rare plaatjes willen? :D
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185815692
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:53 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
  zondag 24 maart 2019 @ 00:53:40 #222
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815693
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:53 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Zou je ook een topic vol rare plaatjes willen? :D
Het lijkt me echt het mooiste wat er is. O+
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815700
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:54:01 #224
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815701
Fuck the EBU.
pi_185815709
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:54 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Deze arme man wordt nu gedemoniseerd door onze samenleving en ik pik het niet langer.
pi_185815712
quote:
99s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:52 schreef TARDIS. het volgende:

[..]

[ afbeelding ] ?
pi_185815714
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:54 schreef Moira. het volgende:
[ afbeelding ]
:') !!!
pi_185815716
  zondag 24 maart 2019 @ 00:55:08 #229
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815723
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:53 schreef Strani het volgende:

[..]

Het lijkt me echt het mooiste wat er is. O+
Ik ga vast zoeken. O+


Welke zoektermen hanteren jullie nou om zo'n figuur in een bad te vibden? :@
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:55:17 #230
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815728
@Monopoly wij a.s. dinsdag

Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:55:24 #231
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815731
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815738
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:55 schreef Moira. het volgende:
@:Monopoly wij a.s. dinsdag

[ afbeelding ]
Was Baudet maar in onze nieuwe woning. Zou hem omarmen.
pi_185815745
  zondag 24 maart 2019 @ 00:56:04 #234
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815747
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:55 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Was Baudet maar in onze nieuwe woning. Zou hem omarmen.
En hem strelen en beminnen?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815754
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:56:21 #236
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815755
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:55 schreef Strani het volgende:
[ afbeelding ]
Potter
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:56:34 #237
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815759
Fuck the EBU.
pi_185815763
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:56 schreef Strani het volgende:

[..]

En hem strelen en beminnen?
Ik zou mijn uil van minerva laten klaarkomen over zijn gezicht.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:57:05 #239
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815772
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:57:08 #240
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815774
quote:
16s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:56 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Potter
Het is Malfoy onder die capuchon.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815777
Kut monopoly krijg een verkoudheid joh
  zondag 24 maart 2019 @ 00:57:49 #242
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815792
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:57 schreef Strani het volgende:

[..]

Het is Malfoy onder die capuchon.
Pleurisjong


Die wou die arme vogel ook al doden :{
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:57:57 #243
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815795
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:57:58 #244
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815797
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:57 schreef JanCees het volgende:
Kut monopoly krijg een verkoudheid joh
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815803
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:57 schreef JanCees het volgende:
Kut monopoly krijg een verkoudheid joh
Ga Telstar promoten, nepjonk.
pi_185815809
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_185815812
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:58 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Ga Telstar promoten, nepjonk.
:? :?
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:58:48 #248
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815815
Fuck the EBU.
pi_185815817
pi_185815823
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 00:59:20 #251
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815827
Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 00:59:21 #252
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815828
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:58 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
Die was net op tv :o


Komt wel dichtbij zo
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zondag 24 maart 2019 @ 00:59:55 #253
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815841
Nou, dit was even goed ontspannen voor het slapen. Dank allen en veel plezier nog. Kusje voor Monopoly :*
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  zondag 24 maart 2019 @ 00:59:58 #254
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_185815842
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:59 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
_O-
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_185815844
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2019 00:59 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Baudetgod
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 01:00:19 #256
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815852
Ok ik ga weer, feli dit dat *O*

Fuck the EBU.
  zondag 24 maart 2019 @ 01:00:49 #257
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_185815867
quote:
17s.gif Op zondag 24 maart 2019 01:00 schreef Moira. het volgende:
Ok ik ga weer, feli dit dat *O*

[ afbeelding ]
Dit valt op, dat we tegelijkertijd weggaan.

Of misschien wil ik alleen maar dat het opvalt.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_185815870
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_185815871
Oh gefeliciteerd trouwens haha
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 01:02:16 #260
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815900
Ok nog eentje dan O+

Fuck the EBU.
pi_185815908
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 01:02 schreef Moira. het volgende:
Ok nog eentje dan O+

[ afbeelding ]
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 01:03:05 #262
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815911
En de mandatory hark:

Fuck the EBU.
pi_185815923
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 01:03 schreef Moira. het volgende:
En de mandatory hark:

[ afbeelding ]
Zal jou ff harken
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 01:03:52 #264
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185815929
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2019 01:03 schreef JanCees het volgende:

[..]

Zal jou ff harken
Fuck the EBU.
pi_185815971
pi_185815975
quote:
Lol ik snap hem

Bramgod
pi_185815988


[ Bericht 28% gewijzigd door #ANONIEM op 24-03-2019 01:07:22 ]
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 01:08:33 #269
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185816014
Fuck the EBU.
pi_185816048
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_185816108
Komop man dit kan niet, tr gemaakt
<a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif" target="_blank" rel="nofollow"><a href="http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif&lt" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >http://i.imgur.com/iq5BYAk.gif<</a>;/a>
  zondag 24 maart 2019 @ 03:27:45 #272
2651 svann
night-hawk
pi_185817020
Een user die blij wordt van Hitlerplaatjes is echt een aanwinst voor Fok.
seek electricity                     Fok!Team Kiva micro-kredieten == Doe mee met $25! == topic
pi_185817061
quote:
15s.gif Op zondag 24 maart 2019 03:27 schreef svann het volgende:
Een user die blij wordt van Hitlerplaatjes is echt een aanwinst voor Fok.
Vragen om niet geband te worden en dan vervolgens bijna smeken om een ban door dat soort nonsens te posten. :')

Wat een gozert is het ook.

  zondag 24 maart 2019 @ 04:15:19 #274
292596 Faux.
Fan van zichzelf
pi_185817108
Zoveel neuks geven om je verjaardagstopic op een internetforum :')
Hier schreef tong80 het volgende:
Faux is een FOK!held, zoals dat vroeger Gellarboy en Brechtje waren. Users die je koestert.
  zondag 24 maart 2019 @ 05:48:08 #275
484212 Five4Nine
Ik probeer op tijd te zijn.
pi_185817178
quote:
10s.gif Op zondag 24 maart 2019 04:15 schreef Faux. het volgende:
Zoveel neuks geven om je verjaardagstopic op een internetforum :')
Gebanned worden omdat je te veel praat en gewoon eerlijk bent. :{

Ik hou dit forum juist in leven maar door een persoonlijke vete met een kak luier mod word ik gecensureerd.
  zondag 24 maart 2019 @ 06:29:56 #276
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_185817310
quote:
17s.gif Op zondag 24 maart 2019 01:00 schreef Moira. het volgende:
Ok ik ga weer, feli dit dat *O*

[ afbeelding ]
Waarom heeft jouw naam/functie een lavendelkleur :?
  zondag 24 maart 2019 @ 06:32:48 #277
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_185817314
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2019 03:57 schreef Mariocash het volgende:

[..]

Vragen om niet geband te worden en dan vervolgens bijna smeken om een ban door dat soort nonsens te posten. :')

Wat een gozertgehaktbal is het ook.

[ afbeelding ]
Ftfy :+
  Forum Admin zondag 24 maart 2019 @ 08:34:27 #278
58651 crew  murp
murp
  PR en moderator zondag 24 maart 2019 @ 09:53:04 #279
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_185818390
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2019 06:29 schreef Lunatiek het volgende:

[..]

Waarom heeft jouw naam/functie een lavendelkleur :?
Is niet echt lavendel tho
En heb ‘t heel lief gevraagd :D
Fuck the EBU.
  Moderator / Redactie FP zondag 24 maart 2019 @ 12:07:32 #280
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_185820498
Genotstopic _O_ Monogod _O_

Gefeliciteerd, pik!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_185820653
Van harte ouwe schuinsmarcheerder :*
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')