quote:Op vrijdag 22 maart 2019 23:29 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zal er bij JE MOEDER wat in schuiven.
Ik sta nergens meer van te kijken, vooral niet van de geur van sommige mensenquote:Op vrijdag 22 maart 2019 15:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
of dat wijf tegenover me stonk gewoon als de vliegende builenpest, dat kan ook.
Dat ga ik ook maar weer eens bijhouden inderdaad. Hoe vaak ik op rij Deventer - Eindhoven kan reizen zonder iemand te zien. Keer of 4 moet wel lukken.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:36 schreef dennistd het volgende:
Nee, ben naar het spoorwegmuseum geweest. Overigens zonder een conducteur gezien te hebben...
Ik ben vanochtend Brabant uit gegaan en de hele dag op pad geweest, en heb nu nergens last van.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
https://nos.nl/artikel/22(...)aos-op-stations.html
Kennelijk vandaag niemand die naar of langs Brabant wilde?
Nou, word je ook niet blij van. Enkhuizen misschien nog.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:42 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik ben vanochtend Brabant uit gegaan en de hele dag op pad geweest, en heb nu nergens last van.
En ik heb Enkhuizen en Den Helder gezien
Ik moest al die lijntjes nog afstrepen. Dat is nu gedaan.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou, word je ook niet blij van. Enkhuizen misschien nog.
Verkeerde helft van mijn familie komt daar vandaan. Blij dat ik er nooit meer heen hoefquote:Op zondag 24 maart 2019 21:44 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik moest al die lijntjes nog afstrepen. Dat is nu gedaan.
In Den Helder ben ik naar de dijk gelopen en heb daar van het uitzicht op Texel genoten.
Op Zwolle Enschede vv heb ik met ruim 500 enkele reizen in slechts 72% van alle gevallen een conducteur gezien in NS tijd. De trefkans nu is hoger.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:39 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat ga ik ook maar weer eens bijhouden inderdaad. Hoe vaak ik op rij Deventer - Eindhoven kan reizen zonder iemand te zien. Keer of 4 moet wel lukken.
Dat is bizar veel. Ik denk dat ik op 10 retourtjes Deventer - Eindhoven max 3 keer een HC zie. Daarvan ook nog 1 keer dat ze gewoon "HALLLOOOOO GOEJEMORREGE" langs lopen. Maar kan dat voorlopig nog niet met cijfermateriaal backen.quote:Op zondag 24 maart 2019 21:46 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Op Zwolle Enschede vv heb ik met ruim 500 enkele reizen in slechts 72% van alle gevallen een conducteur gezien in NS tijd. De trefkans nu is hoger.
Als je al 40 jaar gerookt hebt conducteur bent is het ook lastig om hard te blazenquote:Op zondag 24 maart 2019 21:58 schreef James1988 het volgende:
Ik heb vandaag 2x controle gehad. Verder wel een hoop conducteurs gezien, maar die zaten vooral in de 1e klas.
Ohja, en één conducteur gezien die niet de moeite nam om te fluiten, zijn vertrekproces bestond uit "sleutel draaien en daarna de eigen deur z.s.m. dichtgooien".
Nou, bij Deventer-Eindhoven heb ik dan nog het idee dat een conducteur net met een ander gedeelte van de trein bezig zou kunnen zijn. Het is niet één trein die van het begin tot eind door één conducteur gedaan wordt eah, alle stations waar gestopt wordt zijn standplaatsen waar personeelswisselingen plaats kunnen vinden. Dat is echter niet het geval op Zwolle-Almelo en verder. Het gros van de diensten was in ieder geval een volledige slag op het hele traject onder NS regie. Dan is het gewoon schrijnend dat je ruim een uur in je fucking kakhok blijft zitten sudokuen, kan me voorstellen dat je inderdaad moet bijkomen van die mensenmassa's die in Heino de trein bestijgen.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is bizar veel. Ik denk dat ik op 10 retourtjes Deventer - Eindhoven max 3 keer een HC zie. Daarvan ook nog 1 keer dat ze gewoon "HALLLOOOOO GOEJEMORREGE" langs lopen. Maar kan dat voorlopig nog niet met cijfermateriaal backen.
Op Zwolle-Hengelo is 10 keer per week bij vijf dagen reizen in de spits geen uitzondering.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:14 schreef trein2000 het volgende:
Keolis en conducteurs, hou op. Max 10 keer per jaar
Zou wel heel bijzonder zijn he, als ik dat zo vaak zou weten te ontspringenquote:Op zondag 24 maart 2019 22:21 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Nou, bij Deventer-Eindhoven heb ik dan nog het idee dat een conducteur net met een ander gedeelte van de trein bezig zou kunnen zijn. Het is niet één trein die van het begin tot eind door één conducteur gedaan wordt eah, alle stations waar gestopt wordt zijn standplaatsen waar personeelswisselingen plaats kunnen vinden.
Ja is ook zo.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zou wel heel bijzonder zijn he, als ik dat zo vaak zou weten te ontspringenTrouwens, ik rij op de heenweg Deventer - Utrecht en Utrecht - Eindhoven, en op de terugweg Eindhoven - Den Bosch en Den Bosch - Deventer. Je kunt me veel vertellen, maar op 107 km met EEN stel moet je minstens op Den Bosch - Deventer een trefkans van boven de 80 % halen.
Maar als ze er zijn controleren ze ook op Zutphen-Oldenzaal. Bij NS zit op elke trein een conducteur maar je ziet ze gewoon vrijwel niet.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:14 schreef trein2000 het volgende:
Keolis en conducteurs, hou op. Max 10 keer per jaar
twitter:OvDRail_Joost twitterde op zondag 24-03-2019 om 18:23:17De #auto zat goed vast aan de #trein. De ploeg #Incidentenbestrijding heeft de auto met spanbanden vast gemaakt aan het spoor om zo de trein los te kunnen trekken van de auto.#ProRail https://t.co/4LqkPfMhQf reageer retweet
6 jaar goor Hengelo 10x per week gedaan en nu een half jaar goor Zutphen. Ik zie ze hoogst zelden.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:22 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Op Zwolle-Hengelo is 10 keer per week bij vijf dagen reizen in de spits geen uitzondering.
Ik kom maar twee keer per jaar in Goor (SCHOOLFEEST WOOHOO!) maar vroeger meerdere keren per week in de spits en het is inderdaad een van de lijnen met minder controle volgens mijn statistieken.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
6 jaar goor Hengelo 10x per week gedaan en nu een half jaar goor Zutphen. Ik zie ze hoogst zelden.
Hele middag lopen pendelen tussen Breda en Tilburg door dat gedoequote:Op zondag 24 maart 2019 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
https://nos.nl/artikel/22(...)aos-op-stations.html
Kennelijk vandaag niemand die naar of langs Brabant wilde?
Waarom ook echt, er rijden daar 6 treinen per uur per richting... waarvan 4 tussen Breda en Den Bosch. Waarom dan nog gaan pendelen met de 1100..quote:Op zondag 24 maart 2019 23:11 schreef MTL het volgende:
[..]
Hele middag lopen pendelen tussen Breda en Tilburg door dat gedoe![]()
Idd schandalig dat er een keer volgens planning gereden wordtquote:Op zondag 24 maart 2019 23:19 schreef James1988 het volgende:
[..]
Waarom ook echt, er rijden daar 6 treinen per uur per richting... waarvan 4 tussen Breda en Den Bosch. Waarom dan nog gaan pendelen met de 1100..
Controle bij NS, hoe lang nog?quote:Op zondag 24 maart 2019 22:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is bizar veel. Ik denk dat ik op 10 retourtjes Deventer - Eindhoven max 3 keer een HC zie. Daarvan ook nog 1 keer dat ze gewoon "HALLLOOOOO GOEJEMORREGE" langs lopen. Maar kan dat voorlopig nog niet met cijfermateriaal backen.
En ÖBB heeft snel toegelaten treinen erbij.quote:Op maandag 25 maart 2019 12:57 schreef James1988 het volgende:
Ik neem aan dat die treinen gefinancierd zijn door een bank, die daar rente voor vraagt. Nu de boel verkopen en nieuwe treinen aanschaffen kan best eens goedkoper zijn dan blijven rijden met de huidige vloot.
Binnen 36 maanden moet de deal rond zijn, begreep ik.quote:Op maandag 25 maart 2019 13:17 schreef dennistd het volgende:
Het schijnt inderdaad wel met de nog altijd aanhoudende verliezen te maken te hebben: https://kurier.at/wirtsch(...)ina-ordern/400445992
Overigens lees ik niet terug per wanneer de treinen verkocht worden. Is dat een vaste datum, met het risico dat Westbahn zonder treinen komt te zitten als de Chinezen de toelating niet op tijd rond krijgen?
Poeh heequote:Op maandag 25 maart 2019 13:37 schreef MTL het volgende:
[..]
Binnen 36 maanden moet de deal rond zijn, begreep ik.
Mogguhquote:Op maandag 25 maart 2019 18:19 schreef derLudolf het volgende:
Ik zag twee treinstellen staan op de containerterminal bij Coevorden. Wie weet meer?
[ afbeelding ]
Komen nog best serieuze badslippers binnen daar, had ik niet verwacht
Klopt, maar ik had niet verwacht dat die zo groot zou zijnquote:Op maandag 25 maart 2019 18:27 schreef James1988 het volgende:
Heeft de BE niet een terminal/werkplaats of zoiets in Coevorden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |