Je lult. Dit is Shaniquote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:12 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat dit Shani Davis.
Had de tegenstand maar harder moeten rijden. Waarom zou je je daarvoor schamen?quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:11 schreef VoMy het volgende:
Als je deze 500 zo ziet schaam je je toch een beetje voor die Nederlandse Sweep van Sotsji met de Mulders en Smeekens. Die hadden bij lange niet het niveau wat je nu nodig hebt om de 500 te winnen.
Ja, dat doen we nu in een heel seizoen.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 19:48 schreef Remzz het volgende:
[..]
6 topic´s over een world cup weekend trouwens
Zo weinig ritten..quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:15 schreef Zorro het volgende:
JAAAAA rit gemist!
Traditie blijft behouden.
Die Claudia kan er anders ook wel wat vanquote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Jorien Voorhuis doet niet mee jongens
Ik vind het ook raar dat ze die ploegendingen en de massastart niet hebben dit weekend.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:18 schreef Marcoss het volgende:
Ze proppen ook wel veel afstanden in vrij korte tijd, eventueel hadden ze ook gisteren nog iets kunnen rijden.. (of iets eerder beginnen vandaag)
Zacht ijs misschien? Dat is beter voor de sprintafstanden.quote:
Nee, juist niet. Hard ijs is weinig grip. Sprinters hebben meer grip nodig.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:20 schreef Felagund het volgende:
[..]
Zacht ijs misschien? Dat is beter voor de sprintafstanden.
Ja, ik bedacht mij net op tijd.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:21 schreef LekkerWeertje het volgende:
[..]
Nee, juist niet. Hard ijs is weinig grip. Sprinters hebben meer grip nodig.
Edit: Net gewijzigd.
Plus dat uitgetrapte bochten nooit echt lekker zijn voor snelheidsbehoud. Precies wat je wel nodig hebt voor langere afstanden.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:23 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ja, ik bedacht mij net op tijd.Maar het zou een verklaring kunnen zijn.
Van een bizarre 500m naar allerlei teleurstellingen.quote:Op zaterdag 9 maart 2019 22:20 schreef Jason22 het volgende:
[..]
Ik vind het ook raar dat ze die ploegendingen en de massastart niet hebben dit weekend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |