" Uit inventarisaties van onder meer de Australische wetenschapper John Cook blijkt dat zo’n 97 procent van de klimaatwetenschappers ervan overtuigd is dat de mens een doorslaggevende rol speelt in de opwarming."quote:Op vrijdag 8 maart 2019 08:41 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Het moge duidelijk zijn dat Jetten de grote verliezer is. Meneer blijkbaar vergeten dat eventuele beweringen tijdens zo'n debat idealiter op de waarheid berusten. NRC factcheck laat niets van hem heel. Het klopt nog niet eens een beetje wat hij beweert.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)t-rtl-debat-a3952488
Zo stabiel is het niet.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 00:24 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ja, ik vind dat juist wel mooi aan ons land, dat we een vrij stabiel politiek klimaat hebben met daaromheen wat PVV of SP gekkies, wat ons in staat stelt zo nu en dan een progressief idee erdoor te krijgen, omdat er anders geen coalitie komt.
Euthanasie was het laatste grootste idee denk ik? Of zie ik dat verkeerd? Zou dat dan echt 18 jaar geleden zijn waarna we gestopt zijn?
RTquote:Op vrijdag 8 maart 2019 10:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
" Uit inventarisaties van onder meer de Australische wetenschapper John Cook blijkt dat zo’n 97 procent van de klimaatwetenschappers ervan overtuigd is dat de mens een doorslaggevende rol speelt in de opwarming."
NRC
Als je dan aan factchecks gaat doen, doe het dan goed.
Het is echt treurig idd. Wat een poppenkast.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 10:09 schreef maxi-mus het volgende:
In maart voor de provinciale verkiezingen het hebben over Zwarte Piet. Man man man. En wat is Marijnissen een slechte debater zeg.
Ja, coalities vallen uit elkaar dat klopt. Maar dan volgt meestal een nieuwe coalitie die dan net ietsje naar links of rechts is verschoven ipv dat enorme geschuif als je bv in het VK of de VS ziet.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 10:12 schreef Elzies het volgende:
[..]
Zo stabiel is het niet.
Langste coalitieonderhandelingen ooit die al bij het kinderpardon moest worden opengebroken om deze coalitie te redden.
De kans dat deze coalitie zijn zetel meerderheid behoudt in de Eerste Kamer is verwaarloosbaar te noemen waarbij alle ingevoerde klimaatplannen vanuit de Tweede Kamer linea recta bij de Eerste Kamer in de prullenbak beland.
Als het al zover komt want ik verwacht dat de onderhandelingen hierover na de Provinciale Statenverkiezingen sneuvelt en dit kabinet dit jaar nog valt.
En dan krijg je weer hetzelfde probleem van moeizame coalitieonderhandelingen waarbij teveel uiteenlopende partijen samen een coalitie moeten gaan vormen.
Dijkhoff was vooral sterk omdat hij vaak geen duidelijke keuze maakte en het daarom die keuze ook niet hoefde te verdedigen.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 08:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dijkhoff vond ik inderdaad ook erg sterk.
Ten opzichte van Wilders is het een verfrissing maar helaas ook weer gooien met incorrecte cijfers en beweringen.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 11:25 schreef RamboDirk het volgende:
Jetten moet wel iets minder schreeuwen hoor
Ik heb niks met Baudet maar zijn manier van debateren is echt een verfrissing. Dat geschreeuw van de laatste jaren was echt een verloedering van het politieke landschap.
Hij was vrij tam deze keer, prima te pruimen. Heb me bij vorige debatten vaak aan hem geërgerd.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 12:32 schreef Braindead2000 het volgende:
Frits Wester viel mij 100% mee. Had ik niet verwacht.
Het lijkt mij eigenlijk sterk dat de coalitie dit jaar nog valt. Dan zou het door ruzie tussen de coalitie en GL en PvdA moeten zijn, terwijl GL en VVD weten dat ze na verkiezingen toch samen moeten (dat is echt 100% zeker) en PvdA graag samen met GL mee doet.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 10:12 schreef Elzies het volgende:
[..]
Zo stabiel is het niet.
Langste coalitieonderhandelingen ooit die al bij het kinderpardon moest worden opengebroken om deze coalitie te redden.
De kans dat deze coalitie zijn zetel meerderheid behoudt in de Eerste Kamer is verwaarloosbaar te noemen waarbij alle ingevoerde klimaatplannen vanuit de Tweede Kamer linea recta bij de Eerste Kamer in de prullenbak beland.
Als het al zover komt want ik verwacht dat de onderhandelingen hierover na de Provinciale Statenverkiezingen sneuvelt en dit kabinet dit jaar nog valt.
En dan krijg je weer hetzelfde probleem van moeizame coalitieonderhandelingen waarbij teveel uiteenlopende partijen samen een coalitie moeten gaan vormen.
Vooraf dacht ik aan een van Baudet's eerste publieke optredens als politicus een paar jaar geleden , bij Pauw of Jinek, waar die skinhead, ook als gast, Baudet meteen de extreem-rechtse hoek induwde. Dacht, dat komt nooit goed, hij gaat Baudet zwaar benadelen. Maar dat viel 100% mee.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 12:33 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Hij was vrij tam deze keer, prima te pruimen. Heb me bij vorige debatten vaak aan hem geërgerd.
Baudet schreeuwde in het begin van zijn politieke carrière ook behoorlijk, gelukkig heeft hij daarvan geleerd. Rob Jetten zal dat vast ook nog wel beter gaan doen, al vond ik hem gisteren helemaal niet slecht. Af en toe iets te fanatiek met onderbreken wel.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 11:25 schreef RamboDirk het volgende:
Jetten moet wel iets minder schreeuwen hoor
Ik heb niks met Baudet maar zijn manier van debateren is echt een verfrissing. Dat geschreeuw van de laatste jaren was echt een verloedering van het politieke landschap.
Ik vond Rob best goed in het debat, het was ook z'n 1e. Ik ga geen D66 stemmen maar ik denk dat hij op lange duur wel een aanwinst is voor die partij.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 12:41 schreef archito het volgende:
[..]
Baudet schreeuwde in het begin van zijn politieke carrière ook behoorlijk, gelukkig heeft hij daarvan geleerd. Rob Jetten zal dat vast ook nog wel beter gaan doen, al vond ik hem gisteren helemaal niet slecht. Af en toe iets te fanatiek met onderbreken wel.
Dat zou men kunnen veranderen als de partijen aan de zijlijn (weer) mee gaan doen. PVV, FvD of de SP. ( en uiteraard ook mee willen en durven doen)quote:Op vrijdag 8 maart 2019 10:54 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ja, coalities vallen uit elkaar dat klopt. Maar dan volgt meestal een nieuwe coalitie die dan net ietsje naar links of rechts is verschoven ipv dat enorme geschuif als je bv in het VK of de VS ziet.
Volgens commentaren vooraf die ik las gaat hij nu wel bijna alles aanpakken. En dat niet vanwege een gewijzigde mening over de pers, maar omdat hij bang is voor Baudet. En dat is niet zo gek, die achterban overlapt natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:23 schreef capricia het volgende:
Overigens was dit een van de weinige debatten waar Wilders aan mee deed. Meestal gaat hij niet in op uitnodigingen. Nu wel.
En dat siert hem.
Zou me niet verbazen als Wilders er binnenkort mee stopt.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:27 schreef Hanca het volgende:
[..]
Volgens commentaren vooraf die ik las gaat hij nu wel bijna alles aanpakken. En dat niet vanwege een gewijzigde mening over de pers, maar omdat hij bang is voor Baudet. En dat is niet zo gek, die achterban overlapt natuurlijk.
Ja, luxe leventje hoor. Pannenkoek.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:43 schreef MaGNeT het volgende:
Hij is inmiddels de enige echte Haagse Elite aangezien hij het langst in de kamer zit.
quote:
De dreiging zal misschien wat afnemen maar beveiliging zal nodig blijven. Weet jij of die blijft als ie zou stoppen?quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:49 schreef MaGNeT het volgende:
Dat hij altijd met 6 gespierde mannen op stap gaat lijkt me ook aardig z'n tol te eisen, nog een reden dat ik verwacht dat hij er mee stopt als het bij de volgende 2e kamer verkiezingen nog niets wordt.
Dat lees je inderdaad ook wel regelmatig, zelfs in zijn eigen partij wordt al gepraat over zijn houdbaarheidstermijn. Maar: wie moet hem opvolgen? Fritsma heeft niet de kwaliteiten, Agema zal geen echte optie zijn, Martin Bosma lijkt geen interesse te hebben. Dus in feite is terugtreden de partij opheffen.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:43 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Zou me niet verbazen als Wilders er binnenkort mee stopt.
Hij is inmiddels de enige echte Haagse Elite aangezien hij het langst in de kamer zit.
Zijn achterban (en Bosma) doorverwijzen naar FvD...?quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:53 schreef Hanca het volgende:
Dus in feite is terugtreden de partij opheffen.
Om vervolgens alleen maar over de islam te schreeuwen. Ik kan niks bedenken waarom dit hem zou sieren. Klimaat is het belangrijkste punt vandaag de dag en daar legt hij het af tegen Baudet. Lange tijd kon Wilders extremere dingen roepen dan de doorsnee partij en daarmee bepaalde kiezers bereiken. Nu heeft hij iemand tegenover zich die ook extreme en belachelijke dingen roept.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:23 schreef capricia het volgende:
Overigens was dit een van de weinige debatten waar Wilders aan mee deed. Meestal gaat hij niet in op uitnodigingen. Nu wel.
En dat siert hem.
Dat klopt. Het was erg knap hoe hij iedere vraag en discussie weer naar migratie en islam kon ombuigen. Ook als het er helemaal niet over ging.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 14:54 schreef archito het volgende:
[..]
Om vervolgens alleen maar over de islam te schreeuwen. Ik kan niks bedenken waarom dit hem zou sieren. Klimaat is het belangrijkste punt vandaag de dag en daar legt hij het af tegen Baudet. Lange tijd kon Wilders extremere dingen roepen dan de doorsnee partij en daarmee bepaalde kiezers bereiken. Nu heeft hij iemand tegenover zich die ook extreme en belachelijke dingen roept.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |