Weinig investeringen die beter zijn dan een investering in een goede houding, bedank mij maar als je 70 bent.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:51 schreef SQ het volgende:
[..]
Nou, daar ben ik het dan pertinent mee oneens. Als je al krom groeit van een paar uur per week aan een eettafel zitten kun je net zo goed je eettafel meteen inruilen voor een boekenkast. Ouwe dibbes.
Ik weet er alles van lieverd.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:53 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Weinig investeringen die beter zijn dan een investering in een goede houding, bedank mij maar als je 70 bent.
Is dat niet lastig met de tuindeur?quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:50 schreef Kaatje1 het volgende:
En de werkplek linksboven in de hoek, en de eettafel met de korte kant aan de andere muur, dus naar de overkant en dan iets meer richting de zithoek?
Gebruiken jullie de eettafel veel? En met hoeveel mensen? Want evt. lange kant tegen de muur, en 2 stoelen aan de lange kant en 2 stoelen aan de kopse kant
De werkplek of de eettafel? De werkplek komt dan aan de andere kant van de tuindeur. En als je de eettafel met de kopse kant op de muur zet, en iets dichter richting het zitdeel denk ik dat je ruimte hebt voor de tuindeur (vrienden van mij hebben net zo'n opstelling alleen niet in die hoek een werkplek maar een kast (die was echt onhandig op de plek van waar ze nu de eettafel hebben)quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:56 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Is dat niet lastig met de tuindeur?
Die wordt veel gebruikt namelijk.
Eettafel wordt iedere dag meerdere uren gebruikt. Dochter maakt huiswerk, ontbijten, lunchen en avondeten doen we allemaal aan de eettafel.
Ik werk al sinds eind februari thuis. Aan mijn eettafel (wel met een beeldscherm en toetsenbord aan de laptop). Zit op een Vitra Eames stoel. Waarvan ik op mijn werk altijd gezegd heb dat ik op die stoel beter zit dan aan de instelbare bureaus en stoelen op het werk. Aangepaste bureaustoel gekregen die 2000 euro schijnt te kosten. Helpt wel tov de standaard stoel, maar niet genoeg.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:53 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Weinig investeringen die beter zijn dan een investering in een goede houding, bedank mij maar als je 70 bent.
Ik weet er alles vanquote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:58 schreef SQ het volgende:
ik ben erg mijn best aan het doen om creatief te floorplanneren maar ik kom er nog niet zo goed uit eigenlijk.
Met zo'n ruimte kun je ook niet zo veel doen, zeker niet als er een apart bureau in moet komen.
Zit niet heel fijn, midden in de woonkamerquote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:03 schreef miss_sly het volgende:
De werkplek met de korte kant tegen de muur zetten. Even kijken wat je dan fijner vindt zitten, met je gezicht naar de bank of met je gezicht naar de eettafel. Dan breek je ook een beetje de ruimte.
Is zoiets een idee?
Waarom zit dat niet lekker? Nu zit je volledig met je rug naar de rest van de kamer, als je de werkplek een kwartslag draait, kijk je de kamer in.Je zit dan toch nog steeds niet midden in de kamer, maar aan een kant van de kamer met je gezicht een andere kant op dan naar de muur.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:11 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Zit niet heel fijn, midden in de woonkamer![]()
Ik kreeg zelf het idee:
Zitgedeelte omdraaien, besta uitbreiden met bank, tafel in de lengte + 4 stoelen (2 lengte + elk hoofd eentje) bureau links achter en dan met de korte kant tegen de muur kijkend richting het zitgedeelte?
Ik vind het minder erg om met mijn rug naar de kamer te zitten in dat geval. Denk dat ik liever beschutter werk oid? ook al zit ik in het middenquote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Waarom zit dat niet lekker? Nu zit je volledig met je rug naar de rest van de kamer, als je de werkplek een kwartslag draait, kijk je de kamer in.Je zit dan toch nog steeds niet midden in de kamer, maar aan een kant van de kamer met je gezicht een andere kant op dan naar de muur.
En wat als je er een kamerscherm bijkoopt, mooi/leuk stofje erom heen zodat je, als je daar werkt, dat gevoel niet hebt? Als je niet werkt kun je deze gewoon opbergen, of tegen de muur aanzetten.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:17 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ik vind het minder erg om met mijn rug naar de kamer te zitten in dat geval. Denk dat ik liever beschutter werk oid? ook al zit ik in het middenvoor mijn gevoel dan. Dus ik vind het idee wel leuk en het staat leuk, maar ik vind het niet prettig werken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan bureau plek gewoon leuker/mooier maken?
Zoals dit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus geen fancy farmhouse, ik val veel meer voor dit stijltje merk ik.
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 13:08 schreef SacreCoeur het volgende:
Nou ja ik had echt een post updateklik ik het weg..
Ik denk nu dus dit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan bureau plek gewoon leuker/mooier maken?
Zoals dit:Maar waarom werkplek en tafel niet gewoon omwisselen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus geen fancy farmhouse, ik val veel meer voor dit stijltje merk ik.
Wel grappig dat de vraag over de plaats van de eettafel als conclusie heeft dar de bank met de tv wordt omgewisseld![]()
.
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 13:08 schreef SacreCoeur het volgende:
Nou ja ik had echt een post updateklik ik het weg..
Ik denk nu dus dit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan bureau plek gewoon leuker/mooier maken?
Zoals dit:Dan zou ik nog de eettafel meer naar de deur doen, en in dat hoekje het bureau zetten. Evt. in een kast (of eerder genoemde kamerscherm)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus geen fancy farmhouse, ik val veel meer voor dit stijltje merk ik.We have far more in common than that which devides us..
Ja, ik weet niet.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 13:14 schreef Burdie het volgende:
[..]
Maar waarom werkplek en tafel niet gewoon omwisselen?
Wel grappig dat de vraag over de plaats van de eettafel als conclusie heeft dar de bank met de tv wordt omgewisseld![]()
.
Die bedoelde ik ookquote:Op vrijdag 3 juli 2020 13:23 schreef Burdie het volgende:
Zo bedoel ik: https://i.imgur.com/KVrnVh0.jpg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |