Ik zou de muren zo licht laten, vanwege de smalle breedte tussen alle deuren in. Ik zou een wandlamp (staaflamp) tussen die twee deuren hangen, met opvallend design en idem licht.quote:Op maandag 14 april 2025 22:55 schreef -Yuna- het volgende:
Kan ik in dit topic ook terecht voor tips? Ik ben op zoek naar een lamp voor op de overloop/vide. Nu twijfel ik tussen een bruine of zwarte lamp, maar met een zwarte lamp wordt alles te zwart wit. Nu kwam ik op het idee om 1 muur in een kleur te verven, maar nu is de vraag welke kleur. Het gaat om de muur waar je op onderstaande foto tegenaan kijkt en waar 2 (witte) deuren in zitten. Het onderste deel van de foto is de petrolachtige kleur van de muur in de aangrenzende kamer. Daar zit alleen een deurpost tussen dus het moet wel daarbij passen. De kleur van de vloer is lichtgrijs eiken. Heeft iemand tips voor mij voor een kleur?
[ afbeelding ]
Oud roze lijkt mij wel wat. Behangen zie ik mijzelf niet doen.quote:Op woensdag 16 april 2025 14:49 schreef Burdie het volgende:
[..]
Oud roze?![]()
Of een leuk behangetje kiezen.
Dat vind ik heel mooi, maar ik heb geen elektriciteit op die punten en aangezien die muur al wel gestuct is, is dat aanpassen geen optie. Een leuk kleurtje op die ene muur is voor nu de enige optie.quote:Op woensdag 16 april 2025 16:13 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik zou de muren zo licht laten, vanwege de smalle breedte tussen alle deuren in. Ik zou een wandlamp (staaflamp) tussen die twee deuren hangen, met opvallend design en idem licht.
[ afbeelding ]
Of zzoiets:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 13 juli 2025 12:23 schreef AnneX het volgende:
Bomen en bos…
In de hele warme dagen staat de zon best te branden op ramen aan de zuidoost kant.
Omdat wij hier pas wonen had ik zo lang witte lakens met duct tape ervoor.
Nu kwam ik weer de sunscreens tegen en dan voor binnen.
https://sunwise-screens.nl/zonwering-met-zuignappen/#referentie
Eerder gebruikt in de zomer voor buiten op dakramen. Dat scheelde best.
Eigenlijk wil ik hor én sunscreen binnen als één geheel en afzonderlijk te gebruiken op minder hete dagen. En dat ik er nog een beetje doorheen kan kijken zou meegenomen zijn.
Het gaat om 2 naar buiten slaande ramen, op de eerste verdieping van een huurhuis.
Dus het moet aan de binnenzijde en op houten kozijnen.
Foto’s voor een indruk in spoiler.
Wie heeft een advies?Aan de binnenkant zal het amper effect hebben: het zonlicht valt op je doek en wordt in warmte omgezet. Enige remedie tegen de zoninstraling, is afscherming aan de buitenzijde.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" >zaterdag 22 april 2023 13:43</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" >r_one</a> het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
Eensch en tja dat wil de verhuurder niet.quote:Op zondag 13 juli 2025 13:30 schreef blomke het volgende:
[..]
Aan de binnenkant zal het amper effect hebben: het zonlicht valt op je doek en wordt in warmte omgezet. Enige remedie tegen de zoninstraling, is afscherming aan de buitenzijde.
Die hebben wij op de overloop (2x: oost en west) en die worden bloederig heet aan de binnenkant; idem de overloop. We zitten al naar buitenscreens te kijken voor die 2 dakkapellen..quote:Op zondag 13 juli 2025 17:07 schreef Puala het volgende:
Je zou naar plissé kunnen kijken. Die dubbele met honingraat structuur schelen écht heel veel warmte. En houden t in de winter juist binnen.
Nee hoor. Het effect is minder dan met buiten ophangen, maar het is wel degelijk een voelbaar verschil.quote:Op zondag 13 juli 2025 13:30 schreef blomke het volgende:
[..]
Aan de binnenkant zal het amper effect hebben: het zonlicht valt op je doek en wordt in warmte omgezet. Enige remedie tegen de zoninstraling, is afscherming aan de buitenzijde.
Oh kijk…dat wil ik horen. 😉quote:Op zondag 13 juli 2025 20:25 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nee hoor. Het effect is minder dan met buiten ophangen, maar het is wel degelijk een voelbaar verschil.
Wmb meer dan de moeite.
We moeten zelf ook nieuwe want nieuwe kozijnen dus andere maten (gelukkig de meeste kleiner, daar hebben we gewoon nieuwe gaten in geslagen).quote:
En betaalbaar😎quote:Op zondag 13 juli 2025 20:29 schreef Vanyel het volgende:
[..]
We moeten zelf ook nieuwe want nieuwe kozijnen dus andere maten (gelukkig de meeste kleiner, daar hebben we gewoon nieuwe gaten in geslagen).
De onze kwamen van suneclipse. De nieuwe dus ws ook, wel zo leuk als ze hetzelfde zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |