Omg deze danquote:Op dinsdag 5 maart 2019 22:27 schreef _Hestia_ het volgende:
[..]
Ja echt een beautyZou echt zonde zijn als niet telde vanwege die bal bij de zijlijn.
Ajaxquote:Op dinsdag 5 maart 2019 22:32 schreef _Hestia_ het volgende:
Jaaa, gewoon meteen nog een beauty van een doelpunt scoren nadat Real gescoord had
No shit.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 22:28 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zo kan je het ook uitrekken ja.[..]
Zo werkt kans niet, dan wordt het juist hoger
Dat heb ik ook altijd hoor maar dan bij Feyenoord/PSV ofzo. Is dubbel, maar Europees toch wel voor Nederlandse team dan.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 22:44 schreef RokStarr het volgende:
Aan de ene kant huilt m'n hart flink als Ajax wint
Aan de andere kant, Nederlands team dus yay
Ik ook niet......kijk liever wielrennenquote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:23 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zelfs met niks op de tv zou ik dat nog niet kijken
Slaap lekker! Als hij al in dat zkh is....heeft hij het misschien druk gehad met z'n gegevens omtrent de opname en waarschijnlijk ook wel kapotmoe.....komt morgen vast goed!quote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:26 schreef _Hestia_ het volgende:
Ik ga slapen, niks meer van zkh-man gehoord, hijs helemaal niet meer online geweest sinds dat berichtje vanavond. Maar gewoon vanuit gaan dat wel goed gekomen is dan maar.
Trusten
Nee hij zou vanavond nog hotel pakken daar en dan morgen naar zkh. Maar goed, hij zal idd wel kapot moe zijn en hoor hem morgen vast wel weer idd.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Slaap lekker! Als hij al in dat zkh is....heeft hij het misschien druk gehad met z'n gegevens omtrent de opname en waarschijnlijk ook wel kapotmoe.....komt morgen vast goed!
Even loslaten en lekker slapen!quote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:32 schreef _Hestia_ het volgende:
[..]
Nee hij zou vanavond nog hotel pakken daar en dan morgen naar zkh. Maar goed, hij zal idd wel kapot moe zijn en hoor hem morgen vast wel weer idd.
Tuurlijk gaat dat goed.quote:Op woensdag 6 maart 2019 08:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Mogguh!
Sterkte QS, hoop dat het goed zal gaan!
Ha haquote:Op woensdag 6 maart 2019 08:56 schreef STING het volgende:
Ik krijg steeds trek in cakejes door de OP
Gangmakers of roze koekenquote:Op woensdag 6 maart 2019 08:56 schreef STING het volgende:
Ik krijg steeds trek in cakejes door de OP
Hier ook, maar ik heb een koekiemonster dus ik krijg überhaupt de kans niet......quote:Op woensdag 6 maart 2019 09:04 schreef S95Sedan het volgende:
Echt al vet lang geen koekjes meer gegeten hier.
Haal het eigenlijk ook maar weinig in huis.
Lijkt op een roze koek, maar dan met iets wat op chocola lijkt en nog een jam laagje erin, een stuk zoeter dusquote:
Lekkerrrr!quote:Op woensdag 6 maart 2019 09:07 schreef STING het volgende:
[..]
Lijkt op een roze koek, maar dan met iets wat op chocola lijkt en nog een jam laagje erin, een stuk zoeter dus
Fijn!quote:Op woensdag 6 maart 2019 09:18 schreef quickstepster het volgende:
Hele slechte cakejes zijn dat!
Vriend is inmiddels veilig aan de overkant geland
Dankje! Hijs gelukkig zelf ook wel lekker nuchter dus komt wel goed zegt hij steeds. Die artsen krijgen diploma ook niet bij zak aardappels natuurlijk 🤣quote:
Ik hou wel echt van koeken en cakejes, maar de weegschaal wat minder. Dus probeer toch niet te vaak in huis te halen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 09:51 schreef Sarabi het volgende:
Roze koeken kreeg ik bij het bloed prikken
Gangmakers ken ik niet
Ben ook niet zo'n koekiemonster, neem nu af en toe een droog biscuitjes die nog over zijn van de smores.
Cookiemonster telt nietquote:Op woensdag 6 maart 2019 09:06 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hier ook, maar ik heb een koekiemonster dus ik krijg überhaupt de kans niet......
Sneller.......au.......quote:Op woensdag 6 maart 2019 10:02 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Cookiemonster telt niet
Gewoon sneller zijn dan
Gelukkig dat je wat van hem heb gehoord.quote:Op woensdag 6 maart 2019 09:46 schreef _Hestia_ het volgende:
Goedemorgen
Fijn QS dat hij veilig aan de overkant is
Net gelukkig appjes gekregen met goedemorgen en dat alles goed gegaan is en hij nu in zkh is en zo geopereerd wordt
Roze koeken, doet me terugdenken aan de eerste 2 jaar op de middelbare school. Had je je eigen drinkbeker en dan kon je in de pauze tafel voor tafel drinken ophalen en nam ik er vaak een roze koek bij. Gangmakers zijn wel lekkerder ja
Ja idd, hij zoekt steeds contact uit zichzelf verder welquote:Op woensdag 6 maart 2019 10:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Gelukkig dat je wat van hem heb gehoord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |