Wilde het net zeggen. Van die kleine hokjes met ENORME banken en fauteuilsquote:Op maandag 11 maart 2019 13:44 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik zie dat ook altijd in die Britse huizenprogramma's, maar wat vinden ze daar eigenlijk zo geweldig aan zo'n hokkerige indeling
Ja, dat hebben we al heel lang niet meer. Dat zie je vooral bij huizen van begin vorige eeuw, maar in het VK lijkt dat nog behoorlijk gemeengoed te zijn. De huizen zien daar van buiten ook altijd zo afgeleefd uit.quote:Op maandag 11 maart 2019 13:47 schreef Stormqueen het volgende:
Da's nog van vroeger, van voordat centrale verwarming bestond.
Nederlandse huizen hadden dat ook heel lang, alleen is dat anno 2019 bijna overal wel doorgebroken
quote:Op maandag 11 maart 2019 14:50 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja, dat hebben we al heel lang niet meer. Dat zie je vooral bij huizen van begin vorige eeuw, maar in het VK lijkt dat nog behoorlijk gemeengoed te zijn. De huizen zien daar van buiten ook altijd zo afgeleefd uit.
Neen! Wij hebben gelukkig alleen de kleinere tuin, die vrij dunne schutting die je in een halve circel ziet lopen. We zijn niet zo van die tuin-helden, en in de kleine tuin kun je ook prima barbecue-en en in de zon liggenquote:Op dinsdag 19 maart 2019 17:16 schreef Candaasje het volgende:
Verlies je daar in huis niet enorm veel licht mee, als je die ramen in je keuken bovenin dicht maakt?![]()
@:motorbloempje: Oh wat mooi!![]()
Is al die grond op de voorgrond van de foto (tot de brede heg zeg maar) ook van jullie?
Verlies aan licht is juist een bijkomend voordeel, de andere kant (open woonkamer) is 1 grote raampartij, als het buiten 25 is, is het binnen 35. Ik kan als de zon schijnt niet eens normaal TV kijken zo fel is het binnen.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 17:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik vind het nogal een bijzondere oplossing. Hopelijk weegt je besparing op tegen het verlies aan licht
Wordt nog afgewerkt he.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 18:27 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Had je daar niet beter dubbel glas in kunnen zetten? Dit ziet er ook maar een beetje zozo uit
De bedoeling is trouwens dat er binnen 1 a 2 jaar beneden net als boven kunststof kozijnen in komen met HR++ en noem maar op, maar het tochtte zo erg, dat het nu even de beste budget oplossing is.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 18:27 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Had je daar niet beter dubbel glas in kunnen zetten? Dit ziet er ook maar een beetje zozo uit
Klapraampje ging sowieso nooit open omdat je daar niet bij kon ivm de nieuwe hoekopstelling van de keuken. Alle binnendeuren staan meestal wel open en boven staan alle roosters open. Als het niet regent of te koud is staat de tuindeur gewoon open zodat de hond ook naar buiten kan.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 17:18 schreef Burdie het volgende:
Als je de ramen dicht maakt, hoe zit het dan met ventilatie...?
En in de gang maakt het sowieso niet uit, in m'n appartement hiervoor had ik helemaal geen raam in de gang. Besparing merk ik nu al, ik hoorde de autoweg altijd, die hoor ik niet meer, ik voelde met die storm de wind door het huis waaien.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 17:19 schreef Stormqueen het volgende:
Hopelijk weegt je besparing op tegen het verlies aan licht
Dat is al gauw zo, kwam afgelopen weekend dit tegen:quote:Op maandag 25 maart 2019 13:41 schreef manny het volgende:
[ afbeelding ]
Als we het toch over honden hebben. Project hondenhok klaar.
Pallet + wat resthout voor het frame, wat wand-dingen van de lokale bouwmarkt en wat verf.
Die hond van ons lijkt trouwens akelig veel op die van EasyLife
Ja 90x90, in het echt zijn de wat lichter grijs.quote:
Leuk! Veel kunnen doen in de tussentijd?quote:Op woensdag 7 augustus 2019 18:27 schreef motorbloempje het volgende:
Ha, dit topic zocht ik laatst. Hopelijk kan ik hier snel wat updates plaatsen...
Mooi vloertje, lijkt op m'n oude vloer van Balterio.quote:Op zaterdag 10 augustus 2019 13:05 schreef motorbloempje het volgende:
Het gaat gestaag.
Woensdag krijgen we familie over de vloer.
Hopelijk kunnen we de keuken dan gebruiken:
[ afbeelding ]
Maandag gaan de plinten er iig op. Vandaag en morgen alvast schoonmaken en wat dingen naar beneden brengen:
[ afbeelding ]
Nadeel van een witte is dat er alg in komt.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:47 schreef Me_dusa het volgende:
Ik geef de tuin graag water maar liever toch gewoon met regenwater want, gratis, beter voor de naturrrr en de planten doen het er ook flink beter op.
Na eindeloze in dubio gezeten te hebben met vrouwlief over wat voor een soort regenton er moest komen, kreeg ik na het zien van de prijzen van wijnvaten de vrijheid om te doen waar ik zin in had
Zo gezegd zo gedaan. IBC tank naast het huis:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En, heeft ze de scheiding al aangevraagd?quote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:47 schreef Me_dusa het volgende:
Ik geef de tuin graag water maar liever toch gewoon met regenwater want, gratis, beter voor de naturrrr en de planten doen het er ook flink beter op.
Na eindeloze in dubio gezeten te hebben met vrouwlief over wat voor een soort regenton er moest komen, kreeg ik na het zien van de prijzen van wijnvaten de vrijheid om te doen waar ik zin in had
Zo gezegd zo gedaan. IBC tank naast het huis:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of gewoon achter een struik/boom of stuk schutting. Tenzij je geld te veel hebt. Ik heb een oerdegelijke gekocht bij van Cranenbroek 2 weken geleden. Zwart, groot en doet dat het moet doenquote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:52 schreef LuNaTiC het volgende:
Mijn vriendin wil straks ook een regenton naast het huis, en ik hoor haar argumenten, maar heb er nog geen een gezien die echt het aanzien waard is, alle voorbeelden ten spijt (dan echt liever nog een ouderwetse houten regenton wat mij betreft)
(misschien nog een designregenton ofzo)
quote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:56 schreef Burdie het volgende:
[..]
En, heeft ze de scheiding al aangevraagd?
Geld heb je nooit teveel helaasquote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:56 schreef Puala het volgende:
[..]
Of gewoon achter een struik/boom of stuk schutting. Tenzij je geld te veel hebt. Ik heb een oerdegelijke gekocht bij van Cranenbroek 2 weken geleden. Zwart, groot en doet dat het moet doen
Vooral de prijs van een wijnvat en dan de weet dat ie niet eeuwig mee gaat. Jaar of 10 staat er voor en dan is ie lek. Jammer jammer.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:58 schreef miss_sly het volgende:
Wij willen ook een regenton, naar prijzen nog niet gekeken. Dat wordt schrikken, begrijp ik?
Mooi idd, maar wat een geld voor een plastieken bloempot.......quote:Op donderdag 15 augustus 2019 08:58 schreef LuNaTiC het volgende:
[..]
Geld heb je nooit teveel helaas
Ik vind zoiets ook nog wel leuk: https://www.regentonkonin(...)aciet-210-liter.html
Op de plaats waar zij hem wil is het niet echt handig beschut te krijgen, geloof ik. Maar goed, heeft gelukkig geen prio.
Ik heb nog niet echt op de prijzen gelet, was een snelle Google-searchquote:Op donderdag 15 augustus 2019 09:02 schreef Me_dusa het volgende:
[..]
Mooi idd, maar wat een geld voor een plastieken bloempot.......
Die zijn niet goedkoop en gaan niet heel lang meequote:Op donderdag 15 augustus 2019 09:02 schreef miss_sly het volgende:
[ afbeelding ]
Ik dacht meer aan zoiets.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |