quote:Op zaterdag 9 februari 2019 22:58 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee joh, ik heb Danny wel voor heel wat meer dan brr uitgemaakt.Dit wordt weggemod, mag je niet meer zeggen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar Tjacka heeft dan ook een 'speciale' afspraak met Danny.quote:
Verander snel!!quote:Op zaterdag 9 februari 2019 22:58 schreef I. het volgende:
[..]
Dit wordt weggemod, mag je niet meer zeggen.
Even Oi zeggen kan toch geen kwaadquote:Op zaterdag 9 februari 2019 22:55 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ga je yvonne naar dit topic lokken? Zozo
Zeker nietquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:01 schreef moemoe het volgende:
[..]
Even Oi zeggen kan toch geen kwaad.
Had ook zin gehad om te spelenquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:03 schreef R-woud88 het volgende:
Dikke k/d opbouwen in Shell Shockers
Ik speel nu gewoon algemeen online, op FOK! is het niet zo'n succes volgens mijquote:
quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:02 schreef moemoe het volgende:
[..]
Oi!
Ik zie jou nu voor me met een cocktail.
niet alles vergokken heh :$quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:07 schreef moemoe het volgende:
Ik ga zo meteen echter een klein gokje wagen in Het casino, dus helaas.
Haha je bent dronkenquote:Op zaterdag 9 februari 2019 22:53 schreef Driepink het volgende:
[..]
Denk dan ook eens na voordat je wat post, ik dacht dat je hiervoor op school zat.. nadenken.
Eerst zien, dan geloven!quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:14 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik ga een maand lang geen alcohol drinken
Het is wel een aanrader om de lokroep te gebruiken als je zin hebt in een potje.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:07 schreef R-woud88 het volgende:
[..]
Ik speel nu gewoon algemeen online, op FOK! is het niet zo'n succes volgens mij
Wel zuipen zeker.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:14 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik ga een maand lang geen alcohol drinken
Drink met maten, geen liters maar vatenquote:
Had ik al gedaan hoorquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:15 schreef moemoe het volgende:
[..]
Het is wel een aanrader om de lokroep te gebruiken als je zin hebt in een potje.
Dan krijgen mensen een melding en zien ze ook nog eens gelijk waar ze moeten zijn.
Give it a try.
Je miste het linkje erbij voor de private roomquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:17 schreef R-woud88 het volgende:
[..]
Had ik al gedaan hoor![]()
Alleen de hovenier is aanwezig
viesdikquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:42 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee ik ga mijn film verder kijken en chips eten.
had 20 manquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:45 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
wel echt geobsedeerd door dat spelletje heh
Ik kan niet beloven dat ik dan een BBQ heb.quote:
neemt hans wel meequote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:47 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik kan niet beloven dat ik dan een BBQ heb.Maar ik zal goed voor jullie zorgen hoor.
gewoon wegwerpdingetje toch, werkt primaquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:47 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik kan niet beloven dat ik dan een BBQ heb.Maar ik zal goed voor jullie zorgen hoor.
Jonge ik heb nog niet eens tuinmeubels.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:48 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
gewoon wegwerpdingetje toch, werkt prima
ja, des te beter: kleed op de grond, wegwerpding van de jumbo ofzo, gaan met die banaanquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:48 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Jonge ik heb nog niet eens tuinmeubels.
Nee ik ga niet bij mijn eigen huis op een kleedje zitten.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:49 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
ja, des te beter: kleed op de grond, wegwerpding van de jumbo ofzo, gaan met die banaan
mja, moet je wel op gras zitten ja, en waarschijnlijk heb je stenenquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee ik ga niet bij mijn eigen huis op een kleedje zitten.Sowieso niet echt chill hoor ofzo om te doen.
we kunnen ook op kuroi gaan zittenquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:50 schreef Amarantha het volgende:
Maar tuinmeubels moet te doen zijn via de weggeefhoek.
Achter het huis heb ik gras, voor heb ik stenen en zand.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:50 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
mja, moet je wel op gras zitten ja, en waarschijnlijk heb je stenen
Wel lekker zacht voor je billetjes.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
we kunnen ook op kuroi gaan zitten
Hans ook?quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:47 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
1 april is haags eindelijk grappig
quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:51 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Wel lekker zacht voor je billetjes.
Ik wou eerst typen hey ja slim idee maar ik wil dat denk ik niet binnen gebruiken.. Is niet goed voor mijn goedkope laminaat.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:52 schreef naatje_1 het volgende:
klapstoeltjes is trouwens handig, die kan je ook gewoon voor binnen gebruiken bij parteh en makkelijk opbergen enzo
JA, dat is wel een punt dan, wellichtquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:53 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik wou eerst typen hey ja slim idee maar ik wil dat denk ik niet binnen gebruiken.. Is niet goed voor mijn goedkope laminaat.En je gebruikt ze toch vaak met feestjes dus dat schuift alle kanten op.
Gaat snel krassen en op 2 plekken zijn er al 2 stukjes afgebroken.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:54 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
JA, dat is wel een punt dan, wellicht
oh wauw, dat is dan wel heul goedkoop laminaat danquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:54 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Gaat snel krassen en op 2 plekken zijn er al 2 stukjes afgebroken.
Nou dat in de woonkamer, waar krabpaal overheen staat, was schijnbaar al zo met erin leggen maar mijn pa had geen zin in fiksen want het lag er al tussen. :S Waarom in de slaapkamer een klein stukje is afgebroken snap ik niet.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:55 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
oh wauw, dat is dan wel heul goedkoop laminaat dan
wel matig dit datquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:56 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nou dat in de woonkamer, waar krabpaal overheen staat, was schijnbaar al zo met erin leggen maar mijn pa had geen zin in fiksen want het lag er al tussen. :S Waarom in de slaapkamer een klein stukje is afgebroken snap ik niet.
Jep. Moet maar even zien of ik hier jaren blijf wonen of niet. In ieder geval komende paar jaar maar even sparen voor een goede vloer en iemand die het erin kan leggenquote:
Vast wel wat FOK!kers die handig zijnquote:Op zaterdag 9 februari 2019 23:59 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Jep. Moet maar even zien of ik hier jaren blijf wonen of niet. In ieder geval komende paar jaar maar even sparen voor een goede vloer en iemand die het erin kan leggenDit gaat nog wel een paar jaar mee gelukkig.
Mijn pa kan het wel maar ik kan niet zeggen dat mijn vloer heel mooi erbij ligt. Vooral de afwerking niet. Het is beetje snel gedaan omdat mijn pa er doordeweeks niet mee bezig wou.
Ik heb sowieso een vriend die het momenteel doet als werk maar goed of ik dan nog contact met hem heb.quote:Op zondag 10 februari 2019 00:00 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Vast wel wat FOK!kers die handig zijn(ik niet)
Ohhhh, komt helemaal goed dusquote:Op zondag 10 februari 2019 00:01 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik heb sowieso een vriend die het momenteel doet als werk maar goed of ik dan nog contact met hem heb.Maar dit is ook pas een plan voor over een paar jaar.
oiiiiiiiquote:Op zondag 10 februari 2019 00:06 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Vast wel, tot die tijd ligt dit eerst nog wel goed.
quote:Op zondag 10 februari 2019 01:09 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik fietste net langs een net uitgebluste vechtpartij voor een café in de Rotterdamse Dorpsstraat. Ik kon er niet precies uitkomen wat er gebeurd was maar ik had het idee dat een vrouw was lastiggevallen door wat onbekenden die daar geen vaste gast zijn.
Groepen mensen liepen over de trambaan en midden op weg te schreeuwen naar elkaar dus ik stopte even met mijn fiets, maar ik had alle actie al gemist denk ik.
Ik vind het altijd fijn als ik iets op kan lossen in zo'n geval maar dat was niet meer nodig. Toch heb ik zo weer een stukje spanning meegemaakt buiten mijn zolder kamer.
Nee in het Bergse bos. Dat is hier echt heel dichtbij. Maar je hebt daar zoveel onbeheerde parkeerplaatsen dat je makkelijk een auto in brand kan steken in de nacht wat echt niemand ziet. De auto had ook geen kentekenplaten.quote:Op zondag 10 februari 2019 01:14 schreef hemarookworst het volgende:
Ik las over een uitgebrande auto bij Bergse plas
Dat zijn allemaal kakkers als vaste gast. Praten alsof ze enorm lief zijn maar trekken zo een pistool. Ik zweer hetquote:Op zondag 10 februari 2019 01:16 schreef Flippiee het volgende:
[..]![]()
Wel goed dat er dus mensen het zo te lezen leken op te nemen voor die vrouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |