Ed Sheeran en James Blunt wilden wel schrijven. En dan komt de UK met dit..quote:Op zondag 10 februari 2019 10:11 schreef Fascination het volgende:
Ik hoor wat het VK wil doen; een catchy Zweeds popnummer sturen, maar dit is 't allemaal niet. Waarom sturen ze niet eens een simpele ballad. Denk dat er genoeg schrijvers in het VK zijn die zo'n nummer kunnen schrijven.
Ja vind ik ook raar, ergens heb ik het idee dat in de VK ook een strenge comissie zit die bepaalt dat het echte Eurovisie liedjes moeten zijn.quote:Op zondag 10 februari 2019 10:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Ed Sheeran en James Blunt wilden wel schrijven. En dan komt de UK met dit..
quote:
Je neemt me de woorden uit de mond! Het is godgeklaagd, de troep die dit land elk jaar weer instuurt. Troep, zeker in vergelijking met al het muzikale talent dat uit dit land komt.quote:Op maandag 25 maart 2019 23:00 schreef Redefine het volgende:
Hoe krijgen de Britten het toch voor elkaar om (bijna) jaar in jaar uit met een nummer op de proppen te komen die zo inspiratieloos is dat je er bijna kwaad van kan worden. De natie met de meeste top artiesten, schrijvers en producers maken zich er elke keer weer met een Jantje van Lijden van af.
En dan elk jaar weer crystal mad zijn als Europa hun liedje weer links heeft laten liggen. Echt wanneer gaan ze het daar eens leren om een keer eens niet iets middle of the roads te sturen. Maar gewoon kwaliteit te sturen.
Zweden had met dit nummer nu niet op plek 23 bij de bookmakers gestaan nee. UK met het nummer van Zweden een stuk lager dan plek 4quote:Op dinsdag 26 maart 2019 08:59 schreef blackswangreen het volgende:
Ergens hebben de klagende Britten ook wel een beetje gelijk. Het Zweedse nummer lijkt hier erg op, maar daar wordt op voorhand al veel meer van verwacht. En waarom? Alleen omdat het Zweden is?
Michael Rice is een betere zanger dan John Lundvik. Zijn nummer is nog ietsje gezapiger dan dat van John, maar het scheelt niet veel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |