quote:Ook noemt de trainer van Ajax O19 Brian Brobbey. 'Hij is de snelste bij Ajax. Hij rent dertig meter in 3.7 seconden. Hij is zestien jaar, 91 kilo, zijn lichaamsvet is laag en zijn een-been-sprong is hoger dan die van Cristiano Ronaldo. We hebben hier alles om de spelers te testen.'
Ach wel kampioen dat jaarquote:
Je kan nog wel verder gaan metquote:
Ze waren er wel fan genoeg van, die zie ik volgend seizoen genoeg minuten maken in het eerste.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 17:32 schreef wimderon het volgende:
[..]
Traoré is gewoon een gokje, die moet je echt nog niet in gaan passen in potentiële elftallen.
Hansie die een vriendin voor Donny gaat uitzoeken (lol).quote:Op vrijdag 25 januari 2019 17:50 schreef RensAjacied het volgende:
Hansgod met Ziyech en Donny was wel leuk
Hij is de volgende die Ajax 50+ miljoen zal opleveren. Echt een geweldenaar die jongen.quote:
Mijn voorspelling: Die jongen vertrekt na 3 invalbeurten in het eerste voor een huurperiode naar Excelsior waar hij er ook niet veel van bakt, uiteindelijk mag hij het nog proberen bij een club als VVV of FC Emmen waarna hij na een aantal jaar ineens ergens in Bulgarije of Wit-Rusland speelt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:29 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Hij is de volgende die Ajax 50+ miljoen zal opleveren. Echt een geweldenaar die jongen.
Wowquote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: Die jongen vertrekt na 3 invalbeurten in het eerste voor een huurperiode naar Excelsior waar hij er ook niet veel van bakt, uiteindelijk mag hij het nog proberen bij een club als VVV of FC Emmen waarna hij na een aantal jaar ineens ergens in Bulgarije of Wit-Rusland speelt.
Ik heb hem wel eens gezien op de Future Cup en in de Youth League, maar vond hem bij uitstek iemand die nu profijt heeft van zijn goede fysiek. Technisch allemaal niet heel denderend.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:35 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Wow![]()
Kijk je überhaupt wel eens naar jeugdwedstrijden?
Iedereen met een Feyenoord hart, ik weet hetquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:27 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zondag om kwart over 4 huilt die zeker
Wuilker Fariñez moeten ze nemen, en wel NU.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 16:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Laten we ons eerst even richten op 2 nieuwe keepers.
Techniek had jouw Andersen wel, en die doorliep zowat exact bovenstaande uitgestippelde carrière 😀quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb hem wel eens gezien op de Future Cup en in de Youth League, maar vond hem bij uitstek iemand die nu profijt heeft van zijn goede fysiek. Technisch allemaal niet heel denderend.
Wordt altijd zo moe van die grote sterke negers die zogenaamd de nieuwe Kluivert zijn maar nooit verder komen dan Willem 2.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 19:35 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Wow![]()
Kijk je überhaupt wel eens naar jeugdwedstrijden?
PSG is nu afgehaakt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:35 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Wordt altijd zo moe van die grote sterke negers die zogenaamd de nieuwe Kluivert zijn maar nooit verder komen dan Willem 2.
Lesley de Saquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:35 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Wordt altijd zo moe van die grote sterke negers die zogenaamd de nieuwe Kluivert zijn maar nooit verder komen dan Willem 2.
Alleen techniek hebben is niet toereikend, maar geen techniek hebben voor een spits van Ajax vind ik wel een probleem.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:35 schreef Fargo het volgende:
[..]
Techniek had jouw Andersen wel, en die doorliep zowat exact bovenstaande uitgestippelde carrière 😀
Grote sterke negersquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Lesley de Sa
Jody Lukoki
Che Nunnely
Sheraldo Becker
Huntelaar was natuurlijk ook technisch zwak, maar heeft wel behoorlijke waarde voor Ajax gehad. Het hele pakket krijg je bij een Ajax spits toch niet zo snel meer. En als die er wel is, zullen we er niet lang van genieten.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alleen techniek hebben is niet toereikend, maar geen techniek hebben voor een spits van Ajax vind ik wel een probleem.
Nja Huntelaar zijn toptijd was in een periode dat Ajax niet echt combinatievoetbal wilde spelen, wat ze nu wel meer willen. Dus je moet wel voldoen aan die eisen, maar goed is lastig te vinden maar moet je wel naar streven.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:41 schreef Fargo het volgende:
[..]
Huntelaar was natuurlijk ook technisch zwak, maar heeft wel behoorlijke waarde voor Ajax gehad. Het hele pakket krijg je bij een Ajax spits toch niet zo snel meer. En als die er wel is, zullen we er niet lang van genieten.
Jordy "panna" Lukokiquote:
quote:
Ze zullen er ook wel naar streven. Dat lijkt me logisch.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja Huntelaar zijn toptijd was in een periode dat Ajax niet echt combinatievoetbal wilde spelen, wat ze nu wel meer willen. Dus je moet wel voldoen aan die eisen, maar goed is lastig te vinden maar moet je wel naar streven.
Meevoetballend is hij dit seizoen zeker beter dan Dolberg in ieder geval, die is echt alleen maar onzichtbaarquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:54 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ze zullen er ook wel naar streven. Dat lijkt me logisch.
Ik vind Huntelaar júist goed in een team wat combinatievoetbal speelt. In dit team dus. Je komt vaak in de zestienmeter van de tegenstander, en ik vind hem erg goed in positie kiezen (en afwerken, al was dat vroeger wat scherper). Je hoeft niet altijd technisch begaafd te zijn om in zo'n team mee te kunnen als spits. Ook die teams hebben een eindstation nodig. Daarnaast (ook al weet ik dat dit de discussie niet was) vind ik hem meevoetballend ook weer niet heel dramatisch.
Ik vind ook dat Huntelaar daarin erg onderschat wordt.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:54 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Meevoetballend is hij dit seizoen zeker beter dan Dolberg in ieder geval, die is echt alleen maar onzichtbaar
Ik kijk komende zondag Feyenoord - Ajax als enige Ajacied tussen 4 Feyenoorders. Zin inquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:53 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Nu al zin in zondag. Lekker schuimbekkend voor de tv
Zoals Dolberg was in 16/17 die ook zijn eigen kansen kon creëren was wel ideaal.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:54 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ze zullen er ook wel naar streven. Dat lijkt me logisch.
Ik vind Huntelaar júist goed in een team wat combinatievoetbal speelt. In dit team dus. Je komt vaak in de zestienmeter van de tegenstander, en ik vind hem erg goed in positie kiezen (en afwerken, al was dat vroeger wat scherper). Je hoeft niet altijd technisch begaafd te zijn om in zo'n team mee te kunnen als spits. Ook die teams hebben een eindstation nodig. Daarnaast (ook al weet ik dat dit de discussie niet was) vind ik hem meevoetballend ook weer niet heel dramatisch.
Nunnely was op zijn 16de ook zogenaamd klaar voor het eerste. Lolquote:Op vrijdag 25 januari 2019 20:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Lesley de Sa
Jody Lukoki
Che Nunnely
Sheraldo Becker
Overmars heeft dit al ontkend.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 23:03 schreef Lyzio_NL het volgende:
Had vernomen dat Pavon een reële optie was voor Ajax? Wat mag dat grapje gaan kosten?
Waar?quote:Op vrijdag 25 januari 2019 23:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Overmars heeft dit al ontkend.
Bij FOX Sports gisteren tijdens een interview, hij maakte al opmerkingen van "Met 23 jaar en dan nog daar spelen zegt ook wel iets" & "Wij gaan zeker niks halen nu".quote:
Overmars vond ik in dat interview trouwens walgelijk overkomen.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 23:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij FOX Sports gisteren tijdens een interview, hij maakte al opmerkingen van "Met 23 jaar en dan nog daar spelen zegt ook wel iets" & "Wij gaan zeker niks halen nu".
Sowieso moet die gozer meer dan 30 miljoen kosten, en is hij niet eens goed bezig de laatste maanden.
Overmars is altijd walgelijk slecht in interviews.quote:Op vrijdag 25 januari 2019 23:58 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Overmars vond ik in dat interview trouwens walgelijk overkomen.
Ik vond wat ie zei (hij zei zoals gewoonlijk eigenlijk helemaal niks) niet eens zo stuitend, maar de manier waarop. Die verheven manier en die frisse tegenzin waarmee hij daar tegenover Hans staat. Ik had echt plaatsvervangende schaamte, wat een ongelofelijk engerd is dat geworden.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Overmars is altijd walgelijk slecht in interviews.
Maar Overmars stond tegenover Jan-Joost.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:02 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Ik vond wat ie zei (hij zei zoals gewoonlijk eigenlijk helemaal niks) niet eens zo stuitend, maar de manier waarop. Die verheven manier en die frisse tegenzin waarmee hij daar tegenover Hans staat. Ik had echt plaatsvervangende schaamte, wat een ongelofelijk engerd is dat geworden.
Is maar net hoe je het ziet. Overmars is een hele harde zakenman en een hele goede en zegt gewoon waar het op staat, simpel toch?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:02 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Ik vond wat ie zei (hij zei zoals gewoonlijk eigenlijk helemaal niks) niet eens zo stuitend, maar de manier waarop. Die verheven manier en die frisse tegenzin waarmee hij daar tegenover Hans staat. Ik had echt plaatsvervangende schaamte, wat een ongelofelijk engerd is dat geworden.
Vond je dat ie wat zei dan?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is maar net hoe je het ziet. Overmars is een hele harde zakenman en een hele goede en zegt gewoon waar het op staat, simpel toch?
Foutje, klopt inderdaad.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar Overmars stond tegenover Jan-Joost.
Hij gaf toch gewoon antwoorden op de vragen? Wat wil je nog meer dat die zegt danquote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:08 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Vond je dat ie wat zei dan?
[..]
Foutje, klopt inderdaad.
Dat Jan Joost de pestpleuris kan krijgenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hij gaf toch gewoon antwoorden op de vragen? Wat wil je nog meer dat die zegt dan
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:20 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat Jan Joost de pestpleuris kan krijgen
Niks mis meequote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:20 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat Jan Joost de pestpleuris kan krijgen
Agree to disagree. Ik vond 'm een nietszeggend interview geven met een vreselijke air over zich heen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hij gaf toch gewoon antwoorden op de vragen? Wat wil je nog meer dat die zegt dan
Is maar net wat je wil zien.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:31 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Agree to disagree. Ik vond 'm een nietszeggend interview geven met een vreselijke air over zich heen.
Voor Feyenoorders wel, die hebben verder niks om naar uit te kijken.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 08:27 schreef klaasweetalles het volgende:
Jullie moeten je gewoon meer bezig houden met waar het om gaat.
En dat is voetbal, wedstrijden winnen, punten halen, prijzen winnen.
Het hele ajax gebeuren gaat teveel over bijzaken die niets met rollen van de bal te maken hebben. Niet alleen hier maar ook bij ajax zelf.
Het gaat om zondag middag 14.30 uur. Dat is belangrijker dan die 86 miljoen.
ik denk niet dat ze naar zondag uitkijkenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 08:59 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Voor Feyenoorders wel, die hebben verder niks om naar uit te kijken.
We moeten niks.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 08:27 schreef klaasweetalles het volgende:
Jullie moeten je gewoon meer bezig houden met waar het om gaat.
En dat is voetbal, wedstrijden winnen, punten halen, prijzen winnen.
Het hele ajax gebeuren gaat teveel over bijzaken die niets met rollen van de bal te maken hebben. Niet alleen hier maar ook bij ajax zelf.
Het gaat om zondag middag 14.30 uur. Dat is belangrijker dan die 86 miljoen.
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 08:59 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Voor Feyenoorders wel, die hebben verder niks om naar uit te kijken.
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik denk niet dat ze naar zondag uitkijken
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:15 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
We moeten niks.
Ik weet wel dat jij je meer bezighoudt met Ajax dan met Feyenoord. Ook wel logisch, aangezien er allemaal mooie dingen gebeuren bij Ajax.
Viel me trouwens op dat de Arena een stukje voller zat dan de Kuip met de laatste bekerwedstrijd. Hoe zit dat precies klaas? Waar was dat grote legioen?
Je negeert m'n vraag poepie. Doe je dat bewust, wegkijken?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:34 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
[..]![]()
Wie moet er nou?
Jullie weten zelf dondersgoed dat het morgen alles of niets is morgen voor jullie
dus toontje lager graag
Ik vraag me trouwens wat de doelstelling van ajax is?
geld verdienen of prijzen winnen![]()
die druk ligt er al vanaf dag 1 dus dat is niets extra's, aan de ene kant hoop ik dat het iets meer wedstrijd wordt dan de laatste keer maar aan de andere kant is 0-3 bij de rust ook wel lekkerquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:37 schreef Elan het volgende:
Natuurlijk ligt de druk bij Ajax, het is aanhaken of afhaken.
Feyenoord is vrijwel zeker van plek 3 terwijl plek 1 en en 2 al maanden volledig uit zicht zijn.
Absoluut.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
die druk ligt er al vanaf dag 1 dus dat is niets extra's, aan de ene kant hoop ik dat het iets meer wedstrijd wordt dan de laatste keer maar aan de andere kant is 0-3 bij de rust ook wel lekker
De analyse daarvan is niet zo moeilijkquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:40 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Je negeert m'n vraag poepie. Doe je dat bewust, wegkijken?
Leuk dat het voor Ajax alles of niets is, maar je kunt ook eens kijken naar Feyenoord waaron het al maandenlang bekend is dat je hooguit 3e gaat worden.
Geld komt niet aanwaaien. Wellicht dat langjarig beleid bij Ajax gewoon tig keer beter is?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:54 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De analyse daarvan is niet zo moeilijk
Ajax 150 miljoen geinvesteerd in spelers
Feyenoord 25 miljoen
Ik denk trouwens wel dat als Gio trainer was geweest van ajax de afgelopen 3 jaar dat ajax moeiteloos 3 x kampioen was geworden.....
Een spannende wedstrijd met de winnende in de laatste seconden is ook wel genieten jaquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
die druk ligt er al vanaf dag 1 dus dat is niets extra's, aan de ene kant hoop ik dat het iets meer wedstrijd wordt dan de laatste keer maar aan de andere kant is 0-3 bij de rust ook wel lekker
Ik denk van welquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:56 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Geld komt niet aanwaaien. Wellicht dat langjarig beleid bij Ajax gewoon tig keer beter is?
En wat dat laatste betreft, dat denk ik niet.
ik vond het afgelopen zondag niet echt choken, het was meer van we zijn er al en ze kwamen eigenlijk nog goed terug maar dat mocht niet batenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:48 schreef Elan het volgende:
[..]
Absoluut.
Het valt wel op dat Ajax keihard choked op de momenten dat ze de koppositie kunnen overnemen de laatste jaren trouwens.
Al toen Feyenoord kampioen werd, elke keer als wij een steek lieten liggen deden jullie dat ook. Nu met PSV weer .
Maar het gebeurt inderdaad opvallend vaak. Afgelopen zondag was vanuit sportief oogpunt onvergeeflijk. Morgen kan je gewoon verliezen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vond het afgelopen zondag niet echt choken, het was meer van we zijn er al en ze kwamen eigenlijk nog goed terug maar dat mocht niet baten
dat kan best maar het was dit keer geen choken en natuurlijk kan je morgen verliezen maar ik schat de kansen op winst wel op 70%quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Maar het gebeurt inderdaad opvallend vaak. Afgelopen zondag was vanuit sportief oogpunt onvergeeflijk. Morgen kan je gewoon verliezen.
Er kan prima een cultuurprobleem zijn. Weinig mensen zullen ontkennen dat ajacieden een tikje arrogant zijn.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:56 schreef maxi-mus het volgende:
Alsof er enige relevantie is met het seizoen dat Feyenoord kampioen werd. Er staat een compleet ander elftal.
Truth be told! Frank de Boer heeft de weg vrijgemaakt voor deze injectie met miljoenen. Al mag de rol van Overmars natuurlijk niet onderschat worden, aangezien Frank niet zelf bij die besprekingen zit. Dat heeft Overmars gewoon ontzettend knap gedaan met zijn Amsterdamse bluf. Dat is ook iets wat we jaren hebben moeten ontberen, dus vind de rol van Overmars zeker niet gering in het succesverhaal van Ajax (qua transfers).quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik denk van wel
OP dit moment heeft ajax alles te danken aan de 4 kampioenschappen van Frank de Boer. Daar is de basis gelegd voor het financiële plaatje.
Overmars en sar moeten nou niet gaan denken dat hun werk is.
Ik geef de credits aan Frank de Boer.
Ook denk ik de spelers van ajax op dit moment teveel bezig zijn met transfers
We zullen zien of dat zijn uitwerking gaat krijgen in de prestaties van ajax de komende tijd
Wat een onzin. En de Ligt en van de Beek hebben toen beide rond de 500 minuten meegedaan. Het is wat.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Er kan prima een cultuurprobleem zijn. Weinig mensen zullen ontkennen dat ajacieden een tikje arrogant zijn.
(En ik schat dat ongeveer de helft van dat elftal nog steeds actief is? Onana, De Ligt, van de Beek, Ziyech, Schöne)
in de arena zijn ze wat beter in de lege vakken buiten beeld latenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:15 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
We moeten niks.
Ik weet wel dat jij je meer bezighoudt met Ajax dan met Feyenoord. Ook wel logisch, aangezien er allemaal mooie dingen gebeuren bij Ajax.
Viel me trouwens op dat de Arena een stukje voller zat dan de Kuip met de laatste bekerwedstrijd. Hoe zit dat precies klaas? Waar was dat grote legioen?
Het legioen is een hype. De seizoenkaarthouders zijn wel trouw zolang ze gratis naar binnen mogen, maar als er betaald moet worden voor een bekerpotje of menig Europees wedstrijd dan is het niet uitverkocht.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:37 schreef Yreal het volgende:
[..]
in de arena zijn ze wat beter in de lege vakken buiten beeld laten
Razend.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:46 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Het legioen is een hype. De seizoenkaarthouders zijn wel trouw zolang ze gratis naar binnen mogen, maar als er betaalt moet worden voor een bekerpotje of menig Europees wedstrijd dan is het niet uitverkocht.
Inb4 Hij veroorzaakt een penalty en krijgt rood.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:05 schreef Heeinz het volgende:
Morgen wordt de wedstrijd van Magallán, IK VOEL HET
De enige reden waarom het wat lijkt is dat het fanatieke deel zo dicht op het veld zit, maar denk dat die sfeer daar heel anders wordt met dat nieuwe stadion. Ook daar zal wel een fanatieke korte zijde komen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:46 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Het legioen is een hype. De seizoenkaarthouders zijn wel trouw zolang ze gratis naar binnen mogen, maar als er betaalt moet worden voor een bekerpotje of menig Europees wedstrijd dan is het niet uitverkocht.
Ben het niet vaak met je eens, maar in dit geval deel ik je mening 100%...quote:Op zaterdag 26 januari 2019 00:20 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat Jan Joost de pestpleuris kan krijgen
Dat zou ik zo schitterend vinden.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:41 schreef Neo-Mullen het volgende:
Morgen gewoon 0-3
Niks aan 't handje
Feyenoord zelf ook een beetje en dat vind ik toch jammer, had gehoopt dat ze na dat kampioenschap toch wat dichterbij zouden zitten.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:46 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Het legioen is een hype. De seizoenkaarthouders zijn wel trouw zolang ze gratis naar binnen mogen, maar als er betaalt moet worden voor een bekerpotje of menig Europees wedstrijd dan is het niet uitverkocht.
Hadden ze Van Geel maar weg moeten doen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Feyenoord zelf ook een beetje en dat vind ik toch jammer, had gehoopt dat ze na dat kampioenschap toch wat dichterbij zouden zitten.
met hopelijk een onterechte goal of rode kaart, zodat iedereen heerlijk viesmad wordtquote:
*beiden.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 11:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Wat een onzin. En de Ligt en van de Beek hebben toen beide rond de 500 minuten meegedaan. Het is wat.
Dat kan ja.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 14:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
*beiden.
Waarom is dat zo'n onzin? Je kan toch best algemene verschillen tussen Ajax, PSV en Feyenoord door de jaren heen zien?
Misschien kan je weer iemand zijn spelfouten gaan verbeteren.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 15:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Leuk, dat discussiëren op het internet.
Ja, wij allemaal. We hebben de boot daar echt gemist.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Feyenoord zelf ook een beetje en dat vind ik toch jammer, had gehoopt dat ze na dat kampioenschap toch wat dichterbij zouden zitten.
Veltman 2.0 dus. Hoop het niet, ben al maanden blij dat we niet meer zo'n speler hebben.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Inb4 Hij veroorzaakt een penalty en krijgt rood.
Ik wist niet dat je kwaad werd.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 15:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Misschien kan je weer iemand zijn spelfouten gaan verbeteren.
Ik had het al uitgelegd, dat jij dat vervolgens niet snapt is jouw probleem. Maar blijf vooral denken dat Ajax zondag punten verspeelde door een cultuurprobleem.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je kwaad werd.
Maar zoiets kan je verwachten als je iets zonder uitleg enorme onzin noemt, dat begrijp je zelf ook.
twitter:DanielDwars twitterde op zaterdag 26-01-2019 om 16:12:52Heerenveen wil Vaclav Cerny het komende halfjaar huren van Ajax. De Tsjech wordt in Friesland gezien als vervanger van vertrokken Zeneli. Ajax heeft het verzoek in beraad. Cerny is na zwaar blessureleed weer fit en moet wekelijks op niveau spelen. #ajax reageer retweet
Heerenveen solliciteert al een jaar of 10 naar de plee offs om lijfsbehoudquote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:20 schreef H.Vviv het volgende:
twitter:DanielDwars twitterde op zaterdag 26-01-2019 om 16:12:52Heerenveen wil Vaclav Cerny het komende halfjaar huren van Ajax. De Tsjech wordt in Friesland gezien als vervanger van vertrokken Zeneli. Ajax heeft het verzoek in beraad. Cerny is na zwaar blessureleed weer fit en moet wekelijks op niveau spelen. #ajax reageer retweet
Doe maar, en daarna verkopen in de zomer want Cerny wordt nooit meer wat voor Ajax.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:20 schreef H.Vviv het volgende:
twitter:DanielDwars twitterde op zaterdag 26-01-2019 om 16:12:52Heerenveen wil Vaclav Cerny het komende halfjaar huren van Ajax. De Tsjech wordt in Friesland gezien als vervanger van vertrokken Zeneli. Ajax heeft het verzoek in beraad. Cerny is na zwaar blessureleed weer fit en moet wekelijks op niveau spelen. #ajax reageer retweet
Mooi laten gaan. Gaat bij Ajax toch vrijwel geen minuten krijgen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:20 schreef H.Vviv het volgende:
twitter:DanielDwars twitterde op zaterdag 26-01-2019 om 16:12:52Heerenveen wil Vaclav Cerny het komende halfjaar huren van Ajax. De Tsjech wordt in Friesland gezien als vervanger van vertrokken Zeneli. Ajax heeft het verzoek in beraad. Cerny is na zwaar blessureleed weer fit en moet wekelijks op niveau spelen. #ajax reageer retweet
quote:Ajax heeft overeenstemming bereikt met SL Benfica over de huur van Bruno Varela. De doelman komt per direct over van de Portugese club, waar hij op dit moment onder contract staat. De huurovereenkomst heeft een looptijd tot en met 30 juni 2019. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen. De huur is afhankelijk van de medische keuring die na dit weekend plaatsvindt.
Varela werd op 4 november 1994 geboren in Lissabon, Portugal. Vorig seizoen keepte hij 35 officiële wedstrijden in het eerste elftal van Benfica. De goalie was eerder ook actief voor Vitória FC en het Spaanse Real Valladolid.
Eerst geruchten over de keeper van AEK en nu van de andere tegenstander in de CLquote:
die keeper vond ik wel goed maar waarom zou die bij Ajax op de bank willen, misschien wel wat als Onana vertrektquote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eerst geruchten over de keeper van AEK en nu van de andere tegenstander in de CL
Maar als Benfica hem laat gaan weet ik niet of hij er iets van kan.
Hij heeft niet voor niks zijn basisplaats verloren bij Benfica.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
die keeper vond ik wel goed maar waarom zou die bij Ajax op de bank willen, misschien wel wat als Onana vertrekt
Deze keeper zat 2x op de bank toenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
die keeper vond ik wel goed maar waarom zou die bij Ajax op de bank willen, misschien wel wat als Onana vertrekt
ik bedoel die 1e keeper van AEKquote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:09 schreef franklop het volgende:
[..]
Deze keeper zat 2x op de bank toen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |