quote:
Sneeuw is geen punt, daar kun je gewoon doorheen rijden.. ijs is different koek, daar kun je niks mee, Op ijs pleur je stilstaand nog om als je niet uitkijkt.quote:Op donderdag 24 januari 2019 15:44 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Zie ik het verkeerd of ligt de uitdaging met sneeuw vooral bij de woonwijken? Lijkt me wel pittig op dat samengeperste verharde sneeuw. De motor in bochten zo recht mogelijk houden is de sleutel tot succes, neem ik aan.
Gaaf manquote:Op donderdag 24 januari 2019 13:30 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Mwah, 367 kilo.. word je eigen komeet.
I know, loop maar eens naar de schuur om een bezem te pakken en veeg dan het pad.. Blijven je voetstappen meteen plakken. Zo'n aangereden straat is niet te doen met de motor.quote:Op donderdag 24 januari 2019 16:17 schreef BlackLining het volgende:
Nou ja, in woonwijken wordt de sneeuw niet weggehaald en als men net eenmaal heeft platgereden is het een ramp..
Vanmiddag al begreep ik.. dat wordt een waterballet.. hier in de tuin liggen nog ruggen sneeuw van een 40 cm hoog, en alles buiten is nog strak wit.quote:
10cm sneeuw is 1cm waterquote:Op vrijdag 25 januari 2019 11:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Vanmiddag al begreep ik.. dat wordt een waterballet.. hier in de tuin liggen nog ruggen sneeuw van een 40 cm hoog, en alles buiten is nog strak wit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
quote:Op vrijdag 25 januari 2019 16:01 schreef BlackLining het volgende:
Nou ik was het zat. Lekker gereden![]()
Wel spannend man hier de straat uit. Verder alleen wat kleine hoopjes sneeuw maar dat gaat met een dergelijke motor toch echt eindeloos veel beter dan met een naked van 220 kilo schoon aan de haak
Hopelijk komen mijn valbeugels van de week binnen. Woensdag gaan er nieuwe bandjes onder, dan kan ik dat mooi in één keer doen.
Oh, en een Bandit rempomp monteren. Dit ding heeft, fuck knows why, de remlichtschakelaar verwerkt in de pomp en die is dus kapot. Rare techniek.Ohw, is dat alles? daar rag je zo doorheen toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En je moet effe handkappen roggelen, dat scheelt een bult kouwe fikken..en de iets duurdere met beugel zijn hun geld dik waard.
Ik heb nog wel van die witte AT kappen liggen, maar geen idee of dat zomaar past, ben er bang voor.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Bij terugkomst wel jaquote:Op zaterdag 26 januari 2019 03:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ohw, is dat alles? daar rag je zo doorheen toch?![]()
En je moet effe handkappen roggelen, dat scheelt een bult kouwe fikken..en de iets duurdere met beugel zijn hun geld dik waard.
Ik heb nog wel van die witte AT kappen liggen, maar geen idee of dat zomaar past, ben er bang voor.
Niks.quote:Op zondag 27 januari 2019 14:46 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Wat maakt MOTORbeurs Utrecht voor jullie nou zo interessant?
Jij liever dan ik.quote:Op zondag 27 januari 2019 14:46 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Wat maakt MOTORbeurs Utrecht voor jullie nou zo interessant?
Lijkt me wel mooi om verschillende motoren uit te proberen, hoewel dat waarschijnlijk niet meer zal zijn dan simpelweg zitten op een stilstaande motor.
beetje overdreven, maar hij leeft idd niet genoeg om er elk jaar als een debieltje heen te blijven gaan.quote:
ja, dat gaat dus niet meer nu alleen nog BMW, ducati, indian, kymco, yamaha en zero in een halletje staan.quote:Op zondag 27 januari 2019 15:22 schreef Sounddragon het volgende:
What's new; sommige dingen en modellen bij fabrikanten, dus als je iets nieuws wilt kopen kun je op één dag bij alle fabrikanten neuzen.
echt? De rest is er dus gewoon niet?quote:Op zondag 27 januari 2019 16:03 schreef Maegrim het volgende:
[..]
ja, dat gaat dus niet meer nu alleen nog BMW, ducati, indian, kymco, yamaha en zero in een halletje staan.
Antoinette de Jongquote:
Schaatsen kijken vind ik geen klap aan, zelf schaatsen is wel leuk. Maar ik geloof meteen dat 't een leuck meisjen is hoor.quote:Op zondag 27 januari 2019 18:06 schreef Elegy het volgende:
[..]
Antoinette de Jong![]()
Daar wil ik echt keihard mee trouwen
![]()
Ja, blijft een mooie stunt. Alleen jammer dat redbull consequent kutfilmpjes maakt met al elke 2 seconden een ander camerastandpunt.quote:Okee, ijspret en motorrijden kan je wel combineren:
met het budget van een 1290SA kan je elke allroad van elk merk wel opnoemen...quote:Op zondag 27 januari 2019 21:08 schreef Snuitebolletje het volgende:
Helaas is de motorbeurs behoorlijk dood ja. Moet er maar een combi van goedhart en de mortorbeurs van maken.
Zit met een dilemma waar ik nog niet helemaal uit ben. Binnenkort verhuis ik, en dan wordt het ruim 60 km enkele reis (45 minuutjes als het een beetje mee zit). Nu rij ik 15 km enkele reis op mn r1100s. Die is alleen net niet comfortabel genoeg voor de iets langere afstanden.
What to do? Welke brommert komt er niet in me op?
Grove berekening p/m voor een 20k brommer met 25k km per jaar:
300,- afschrijving
100,- onderboud
100,- all risk
10,- wegenbelasting
190,- brandstof
Zit nu naar een 1290 SA te kijken en een triump tigert.... de versys 650 had ik als budget alternatief, maar man man wat een rijgeluid!!!
Klopt, alleen hoeft dat niet op natuurlijk. Kan t maar 1x uitgeven. Welke zou jouw voorkeur hebben voor zoveel snelweg km per dag?quote:Op zondag 27 januari 2019 21:33 schreef Maegrim het volgende:
[..]
met het budget van een 1290SA kan je elke allroad van elk merk wel opnoemen...
Zag hem al eens: supervetquote:Op maandag 28 januari 2019 14:25 schreef Salatrel het volgende:
https://www.triumphmotorcycles.co.uk/tft-connectivity
Supervet ga ik echt wel laten installeren zodra het beschikbaar komt
ik zou iets met een cardan nemen als je 25k per jaar gaat rijdenquote:Op zondag 27 januari 2019 21:46 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Klopt, alleen hoeft dat niet op natuurlijk. Kan t maar 1x uitgeven. Welke zou jouw voorkeur hebben voor zoveel snelweg km per dag?
cardanaandrijving bij veel kilometers raden ze vooral aan vanuit slijtage / onderhoud oogpunt. Een cardan is relatief onderhoudsvrij terwijl je een ketting regelmatig zult moeten smeren, stellen en vervangen wat behoorlijk in de papieren kan lopen.quote:Op woensdag 30 januari 2019 22:32 schreef br00djekaas54321 het volgende:
In hoeverre beïnvloedt de aandrijving het rijgedrag, in jullie ervaring?
Wanneer iemand aangeeft flink wat kilometers per jaar te willen maken raadt men vaak cardanaandrijving aan, maar ik ben benieuwd wat je dan inlevert ten opzichte van de ketting.
Dat is wat ik ook gehoord heb. Merk dat mijn oude R1100S nog wel een redelijke reactie achter laat.quote:Op woensdag 30 januari 2019 23:50 schreef Maegrim het volgende:
een cardan is zwaarder dan een ketting en je verliest er wat pk's door, en de hele oude cardans hadden een flinke lastwisselreactie. alles wat redelijk recent is rijdt prima hoor
of een triumph tiger explorerquote:Op donderdag 31 januari 2019 07:06 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dat is wat ik ook gehoord heb. Merk dat mijn oude R1100S nog wel een redelijke reactie achter laat.
Verder via via te horen gekregen dat KTM geen RVS spaken gebruikt in ieder geval, dus dat zou veel poetsen worden als je hem wat langer door rijdt voor woon werk.
Dus belangrijk voor mij verder: Cardan (ben een luie donder en zou te vaak te laat de ketting smeren), fijne zit, handkappen en handvat verwarming, mistlichten (zichtbaarheid in de file)...
Wordt het toch een r1200gs ben ik bang.
Ik heb al jaren RoadAttack2's op de Bandit zitten. Heerlijke band, zolang het niet regent danquote:Op donderdag 31 januari 2019 15:54 schreef mitchelll0181 het volgende:
Moet voor mn srad 600 ook een nieuwe achterband hebben...
Zit nu een sportattack2 op... weinig ervaring nog maar niks te klagen over deze...
bleef grip houden toen mijn gevoel zei : ja nu ben je de lul![]()
Dit werkt doorgaans het best:quote:Op donderdag 31 januari 2019 19:52 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Wat het opwarmen van de banden betreft, is het in een rechte lijn redelijk fel accelereren en remmen dé (veilige) manier?
Nice. Met wat voor snelheden naderde je "Les Combes"?quote:Op donderdag 31 januari 2019 20:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dit werkt doorgaans het best:
[ afbeelding ]
En ze 'kunstmatig' een beetje op temperatuur helpen door hard remmen en accelereren heeft niet heel veel effect wanneer je ze met je normale rijstijl niet op temperatuur weet te houden. Ook warm je dan alleen maar 't buitenste laagje rubber wat extra op, en niet de hele massa van band en velg. Conclusie: gewoon consequent gasssssss erop.
Een beetje 't zelfde als waarom je beter geen bandenwarmers je niet hard genoeg rondgaat om ze op 'eigen kracht' op temperatuur te houden: je vertrekt met lekker warme bandjes en bergen grip maar omdat je tempo zelf te laag ligt koelen ze weer af en ga je op je bek omdat je dacht meer grip te hebben.
ik heb nog een Conti Roadattack staan nieuw in het plastic.. Is dat niks voor je? Wat voor maat moet je hebben?quote:Op donderdag 31 januari 2019 20:55 schreef cofi het volgende:
Ik moet ook 2 nieuwe bandjes voor de thundercat. Iemand suggesties?
Hij werd voornamelijk voor toerritjes gebruikt, maar wil dit seizoen meer woon-werk gaan rijden. Al stelt dat ook niet veel voor (20 km voornamelijk snelweg)![]()
Voor 120/60-17 en achter 160/16-17, als het interwebz moet geloven. Voor de zekerheid moet ik later even kijken wat er nu op zit.quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:29 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
ik heb nog een Conti Roadattack staan nieuw in het plastic.. Is dat niks voor je? Wat voor maat moet je hebben?
Toen ik nog met standaard display reed gaf hij 290+ aan, maar dat haalt zo'n R6 niet. Ik rijd met andere vertanding, dus 't is een beetje gokken maar het zal in de buurt van de topsnelheid zijn. Je komt al rap Eau Rouge uit en dat stuk erna is ook echt belachelijk lang op Spa.quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:10 schreef br00djekaas54321 het volgende:
[..]
Nice. Met wat voor snelheden naderde je "Les Combes"?
Ja hoor, binnen een minuut: stekkers eruit, sloffen eraf, bokjes los en gaan.quote:Het op temperatuur weten te houden had ik eigenlijk niet aan gedacht. Inderdaad een belangrijk onderdeel.
Heb je de motor overigens binnen een paar minuten uit die constructie, nadat de banden eenmaal op temperatuur zijn?
oh, dat gaat niet passen .. dit is een 180/55ZR17.. Het is alleen een achterband en hij is nieuw, 0km, en hij staat nu een driekwart jaar in de garage..quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:35 schreef cofi het volgende:
[..]
Voor 120/60-17 en achter 160/16-17, als het interwebz moet geloven. Voor de zekerheid moet ik later even kijken wat er nu op zit.
Hoe oud zijn de bandjes? Klinkt nml interessant
Bummer, ik was voorzichtig al naar een roadattack 2 EVO aan het kijken.... net als Michelin pilot road bandjes... iets met bomen / bos.quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:50 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
oh, dat gaat niet passen .. dit is een 180/55ZR17.. Het is alleen een achterband en hij is nieuw, 0km, en hij staat nu een driekwart jaar in de garage..
Een Roadattack 2 evo gt.
Hoe fiks je dat op het circuit met nieuw rubber trouwens? Rondje op eieren rijden? Of rijd je ze vooraf al in?quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Toen ik nog met standaard display reed gaf hij 290+ aan, maar dat haalt zo'n R6 niet. Ik rijd met andere vertanding, dus 't is een beetje gokken maar het zal in de buurt van de topsnelheid zijn. Je komt al rap Eau Rouge uit en dat stuk erna is ook echt belachelijk lang op Spa.
Plat op de tank en dat blokje volledig uitmelken.
[..]
Ja hoor, binnen een minuut: stekkers eruit, sloffen eraf, bokjes los en gaan.
Nee, gewoon hagelnieuw vanuit de warmers volle bak. De eerste 2 of 3 bochten houd ik zelf een klein beetje in bij het uitaccelereren, maar dat zit vooral tussen de oren waarschijnlijk.quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:57 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hoe fiks je dat op het circuit met nieuw rubber trouwens? Rondje op eieren rijden? Of rijd je ze vooraf al in?
Ah ok, ik stond net met die band in mijn handen en vroeg het me af ineensquote:Op donderdag 31 januari 2019 22:24 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee, gewoon hagelnieuw vanuit de warmers volle bak. De eerste 2 of 3 bochten houd ik zelf een klein beetje in bij het uitaccelereren, maar dat zit vooral tussen de oren waarschijnlijk.
Bij (semi)slicks/regenbanden/etc gebruiken ze niet zo'n siliconenlaagje dat er eerst af moet. 't Nadeel is dat je ze dus wat minder lang in de schuur kan bewaren (of in het magazijn, voor de handelaren).
Waar kopen jullie trouwens jullie bandjes? Online, of bij de bandenboer icm montage?quote:Op donderdag 31 januari 2019 21:56 schreef cofi het volgende:
[..]
Bummer, ik was voorzichtig al naar een roadattack 2 EVO aan het kijken.... net als Michelin pilot road bandjes... iets met bomen / bos.
Toch bedankt voor je aanbod!
Als je maar betaaltquote:Op vrijdag 1 februari 2019 20:40 schreef Salatrel het volgende:
Mopedreifen kan ook. Kijk wel ff of er iemand in je omgeving is die ze kan monteren want de motorzaak gaat dat niet voor op internet gekochte banden doen (meestal)
ja nou Beun de Haas zit bij mij aan het eind van de straat die heeft het bij de triple gedaan.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 20:41 schreef Anne het volgende:
[..]
Als je maar betaalt.
Moet je alleen even kijken of dat het goedkoper kopen van banden online dan nog zin heeft, want daarmee worden ze dus ietsje duurder.
Motorbandenmarkt, Oponeo, of overal waar ze hebben- en kunnen leveren wat ik wil hebben.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 20:35 schreef cofi het volgende:
[..]
Waar kopen jullie trouwens jullie bandjes? Online, of bij de bandenboer icm montage?
Gewoon effe zelf leren, is niet bepaald rocket science zolang je een beetje een analoge brommert hebt.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 21:23 schreef cofi het volgende:
Thnx! Wat betreft de auto ken ik genoeg beunen, maar op motor gebied dus niet
Naja, is voorlopig nog niet aan de orde met dit weer. Eerst maar eens kijken of het beestje überhaupt wil starten en onderhoud verrichten. Dan gelijk maar de wielen loshalen en banden regelen. Ik neig wel erg naar conti roadattack 2 evo’s. Vooral een gevoelskwestie
Zou ik nu effe niet doen als je geen pekelbarrel hebtquote:Op vrijdag 1 februari 2019 21:27 schreef cofi het volgende:
Goffer, heb echt weer zin om te rijden......
Het lijkt me best relaxed om lekker in een kort broekie en een hempie te kunnen tuffen, maar in ons verkeer is dat gewoon niet slim.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 22:53 schreef Nero22 het volgende:
Op het moment zit ik in Florida, USA. Hier draagt niemand berschermende kleding en zijn zelfs helmen optioneel... Het blijft een dom gezich.
Maar goed, op deze rechte wegen, met bestuurders zo tam als een lammetje, lijkt het ook niet fout te kunnen gaan.
Wielen erin/eruit stelt echt niks voor. Als je niet compleet motorisch gehandicapt bent dan gaat je dat vast lukken.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 21:23 schreef cofi het volgende:
Thnx! Wat betreft de auto ken ik genoeg beunen, maar op motor gebied dus niet
Naja, is voorlopig nog niet aan de orde met dit weer. Eerst maar eens kijken of het beestje überhaupt wil starten en onderhoud verrichten. Dan gelijk maar de wielen loshalen en banden regelen. Ik neig wel erg naar conti roadattack 2 evo’s. Vooral een gevoelskwestie
Nja, dat lijkt me dus niks. Zo'n beetje tuffen. Dan stap ik liever in de autoquote:Op vrijdag 1 februari 2019 23:44 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Het lijkt me best relaxed om lekker in een kort broekie en een hempie te kunnen tuffen, maar in ons verkeer is dat gewoon niet slim.
Als het enigszins veilig zou kunnen zou ik het wel doen... wel een helm denk ik, want er vliegen best grote insecten rond, en die doen niet aan voorrang, maar sukkelend met 100 over een veel te brede snelweg en keep your lane.. why the hell not?
En dan met die afstanden daar.. dan is een self driver wel heel erg relaxed.. filmpje erbij, of lekker pitten. De reis am sich is dan sowieso slaapverwekkend, in een auto evenzo denk ik. Denk effe de A2 in de trajectcontrole, en dat een paar honderd km langquote:Op zaterdag 2 februari 2019 00:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nja, dat lijkt me dus niks. Zo'n beetje tuffen. Dan stap ik liever in de auto.
Florida man strikes againquote:Op vrijdag 1 februari 2019 22:53 schreef Nero22 het volgende:
Op het moment zit ik in Florida, USA. Hier draagt niemand berschermende kleding en zijn zelfs helmen optioneel... Het blijft een dom gezich.
Maar goed, op deze rechte wegen, met bestuurders zo tam als een lammetje, lijkt het ook niet fout te kunnen gaan.
Wauwquote:Op zaterdag 2 februari 2019 17:30 schreef BlackLining het volgende:
God gloeiendwoensdag ben ik begonnen aan 'even de banden en ketting wisselen'.
Zul je net zien... bier op!quote:Op zaterdag 2 februari 2019 17:30 schreef BlackLining het volgende:
God gloeiendwoensdag ben ik begonnen aan 'even de banden en ketting wisselen'.
Kettingset zou die dag geleverd worden. Gebeurde niet.
Motorboer zou de banden voor me apart houden. Hij had ze niet.
Donderdag de wielen weer opgehaald, verder geen tijd gehad.
Vrijdag mijn betonschaar krom geknepen op de ketting. Nieuwe gehaald.
Voorste kettingwiel paste niet. Bij Motoport een nieuwe besteld.
Vanmorgen was ie binnen. Zag in de winkel al dat het niet de juiste was. Ze hebben wat gezocht achter voor een passende, en uiteindelijk een 15T (stock is 16T) kettingwiel gevonden wat ik zo lang wel mocht lenen, want ik moet toch werken maandag. Waarvoor hulde, overigens. Helaas paste ook die niet. Met het oude kettingwiel terug naar de Motoport, en nu de juiste besteld op basis van typenummer ipv type motor. Komt pas dinsdag binnen, is te laat. Hele buurt afgebeeld, uiteindelijk een of ander zaakje gevonden in Tilburg wat hem had. Ding opgehaald, ik naar huis, kettingwiel erop, borgclip erop. Borgclip vliegt van mijn tang af de struiken in. Die zien we nooit meer terug. Wederom naar de motorzaak, nieuwe borgclip gehaald (godzijdank op voorraad) en thuis de hele boel geïnstalleerd.
En nu moet ik bier
Ik heb vorig jaar Route66 gereden, met de auto. Je komt genoeg groepen harleyrijders tegen maar dat echt op tempo grootmoeder. Om te janken.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 02:51 schreef Nero22 het volgende:
Ik ben intussen 4x over de I75 gereden: 180 km rechtuit met één flauwe bocht waar elke pickup truck voor in de ankers gaat.
Doodsaai, ook met een dikke Harley of Cadillac.
De Pegaso heeft geen middenbok dus ik ben speciaal een krat bier gaan halen om hem op te zetten tijdens het klussen. Dat zit wel goedquote:
soepeltjuuusquote:Op zaterdag 2 februari 2019 17:30 schreef BlackLining het volgende:
God gloeiendwoensdag ben ik begonnen aan 'even de banden en ketting wisselen'.
Kettingset zou die dag geleverd worden. Gebeurde niet.
Motorboer zou de banden voor me apart houden. Hij had ze niet.
Donderdag de wielen weer opgehaald, verder geen tijd gehad.
Vrijdag mijn betonschaar krom geknepen op de ketting. Nieuwe gehaald.
Voorste kettingwiel paste niet. Bij Motoport een nieuwe besteld.
Vanmorgen was ie binnen. Zag in de winkel al dat het niet de juiste was. Ze hebben wat gezocht achter voor een passende, en uiteindelijk een 15T (stock is 16T) kettingwiel gevonden wat ik zo lang wel mocht lenen, want ik moet toch werken maandag. Waarvoor hulde, overigens. Helaas paste ook die niet. Met het oude kettingwiel terug naar de Motoport, en nu de juiste besteld op basis van typenummer ipv type motor. Komt pas dinsdag binnen, is te laat. Hele buurt afgebeeld, uiteindelijk een of ander zaakje gevonden in Tilburg wat hem had. Ding opgehaald, ik naar huis, kettingwiel erop, borgclip erop. Borgclip vliegt van mijn tang af de struiken in. Die zien we nooit meer terug. Wederom naar de motorzaak, nieuwe borgclip gehaald (godzijdank op voorraad) en thuis de hele boel geïnstalleerd.
En nu moet ik bier
Ja, de dichtsbijzijnde is in Eindhoven die boert vooral in scooters en doet motoren 'erbij'.quote:
Ja nou ja, de bandenboer zei dat ie alles had liggen, en als ik een kettingset bestel ga ik er vanuit dat ie past.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 18:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
soepeltjuuus
Ik bestel meestal alles zelf, en zorg dat ik het compleet heb liggen voor ik ergens aan begin. Als je afhankelijk bent van een ander gaat het vaak mis.
Enneh.. Betonschaar op gehard staal..
Gewoon met de pons, of anders een slijptol.. Al het andere is niet slim.
hehe, ja, je zou mogen aannemen dat je spullen passen als je iets specifiek voor een bepaalde motor bestelt.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 19:14 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, de dichtsbijzijnde is in Eindhoven die boert vooral in scooters en doet motoren 'erbij'.
De groetenals ik het zelf doe weet ik zeker dat het goed gebeurt.
[..]
Ja nou ja, de bandenboer zei dat ie alles had liggen, en als ik een kettingset bestel ga ik er vanuit dat ie past.
Betonschaar wil primazelfs zo'n Praxis huismerk ding heb ik minstens tien kettingen mee geknipt. De grote geeft überhaupt geen krimp. Zo hard is een ketting nou ook weer niet.
Ge miste de knipoog jongequote:Op zaterdag 2 februari 2019 19:14 schreef BlackLining het volgende:
Ja, de dichtsbijzijnde is in Eindhoven die boert vooral in scooters en doet motoren 'erbij'.
De groeten als ik het zelf doe weet ik zeker dat het goed gebeurt.
Ik heb een geklonken kettingquote:Op zaterdag 2 februari 2019 19:28 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
hehe, ja, je zou mogen aannemen dat je spullen passen als je iets specifiek voor een bepaalde motor bestelt.
Ik heb altijd gewoon de goede spullen gehad, dus nooit hoeven nadenken over een redneck-manier om een ketting te amputeren
Op de vorige AT heb ik ook een tijdje een koppelschakel gehad met een visje, maar na een paar keer een visje te zijn verloren onderweg ben ik maar weer gaan klinken.
Ik zou iig zorgen dat je een complete schakel bij je hebt, is maar een klein dingetje en verrekte handig als je onderweg staat.
geen optie?quote:
as said; ik heb altijd de goede spullen gehad.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 20:38 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik heb een geklonken kettingalleen met de pons die ik heb kan ik geen kettingen breken.
Que?quote:Op zaterdag 2 februari 2019 21:27 schreef Salatrel het volgende:
Gelukkig was er geen rit dit weekend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |