SPOILER: meets en zoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Het Grrrrote DTS kerrrrst gedichtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
Ga je nog op konijnenjacht?quote:Op maandag 14 januari 2019 01:41 schreef naatje_1 het volgende:
Oh, ik sta weer in de top 20, mooi zo
Nu nog?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het officiële liefje van @ieniminimuis O+
vertel maar met je grote bek achter je schermpje.quote:
je blijft vervelend doenquote:Op maandag 14 januari 2019 04:05 schreef Quotidien het volgende:
jij bent degene met de grote bek hoor, ik niet
als je net punten hebt gepakt en de ander staat niet vlak boven of onder je gun je die ook wat dan ga je niet gelijk daarna weer reageren.quote:Op maandag 14 januari 2019 04:12 schreef Quotidien het volgende:
omdat jij het wil moet ik stoppen met het spel spelen? dat bepaal jij?
gaat heen, randdebiel. hoe simpel kan je zijn.
deal jij met het als ik je kom klappenquote:
al op de tafel gezetquote:Op maandag 14 januari 2019 04:24 schreef moemoe het volgende:
Ik heb een poooooooooooootje met vet.....
ben ik nou gek aan het worden of heeft die kerel last van persoonlijkheidsproblematiek?quote:Op maandag 14 januari 2019 04:24 schreef moemoe het volgende:
Ik heb een poooooooooooootje met vet.....
jij jaquote:Op maandag 14 januari 2019 04:25 schreef Quotidien het volgende:
[..]
ben ik nou gek aan het worden of heeft die kerel last van persoonlijkheidsproblematiek?
Dit is het tweede coupletquote:Op maandag 14 januari 2019 04:25 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ik heb een potje, potje, potje veeeeheeet al op de tafel gezet.
Dit is het derde couplet.quote:Op maandag 14 januari 2019 04:27 schreef I. het volgende:
[..]
Ik heb een potje, potje, potje, potje vet. Al op de tafel gezet.
jij jaquote:
kappenquote:
Ik heb een potje potje potje potje potje potje potje potje veeeheeeheeeeeetquote:Op maandag 14 januari 2019 04:28 schreef moemoe het volgende:
[..]
Dit is het derde couplet.
Van het pooootje met vet.
Al op de taaaaaaafel gezetquote:Op maandag 14 januari 2019 04:29 schreef I. het volgende:
[..]
Ik heb een potje potje potje potje potje potje potje potje veeeheeeheeeeeet
pief paf poefquote:
zuurstof verspilling die Quotidienquote:
Van het poooootje met vet.quote:Op maandag 14 januari 2019 04:31 schreef I. het volgende:
[..]
Dit is het ehm, ehmmm,
Vieeerdee couplet.
kappenquote:
T was een wonder, boven wonderquote:Op maandag 14 januari 2019 04:37 schreef moemoe het volgende:
Iiiik zag twee beren, broodjes smeren, oh het was een wooonder!
hou je bekquote:
oprotten bekkiequote:
hele toffe reactie echt vriendelijkquote:
anderen de grond in trappen en plezier ontnemen nou wat leuk leven heb je danquote:Op maandag 14 januari 2019 04:45 schreef Quotidien het volgende:
je blijft ook maar doorgaan met tieren he.. stop er nou gewoon mee.
ik vroeg je 3 uur geleden vriedelijk al om te stoppen iemand me een beetje empathisch vermogen doe dat dan ook gewoonquote:Op maandag 14 januari 2019 04:46 schreef Quotidien het volgende:
dat is jouw beleving, helaas niet de werkelijkheid. stop met praten tegen me aub
ik wilde gewoon wat nachtelijke puntjes pakken kan je ook respecteren ipv van te gaan zieken en zeurenquote:Op maandag 14 januari 2019 04:48 schreef Quotidien het volgende:
ik speel het spel fanatiek en meneer kan het gewoon niet hebben en gaat helemaal apeshit. daar kan ik van pap van maken.
begin je weer rare dingen te zeggen.quote:Op maandag 14 januari 2019 04:49 schreef Quotidien het volgende:
als je tegen elkaar voetbalt, ga je dan ook de tegenpartij uitschelden omdat ze je geen goals laten scoren?
ben je gewoon te zwak van geest om dit te begrijpen?
lekker denigrerend doenquote:
Voel je maar verheven doe maar zo komt vast goed met jequote:
wie gaat er hier nou ok1 tot en met 9 posten omdat hij de ander niets gunt zelfs niet nadat ik jou wel punten heb laten pakken.quote:Op maandag 14 januari 2019 04:55 schreef Quotidien het volgende:
letterlijk nog niet eens de helft van jouw punten. en nog wil je gratis punten hebben. je bent een vrij ziekelijk figuurtje.
waarom doe je zo?quote:Op maandag 14 januari 2019 04:56 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
wie gaat er hier nou ok1 tot en met 9 posten omdat hij de ander niets gunt zelfs niet nadat ik jou wel punten heb laten pakken.
hij noemt mij toch ziekelijke figuurtjequote:
maar zelf kan je ook niet laten met wat je zegt tegen hem wisselwerkingquote:Op maandag 14 januari 2019 04:58 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
hij noemt mij toch ziekelijke figuurtje
smiley spamquote:
trusten borrel ik ga ook zoquote:Op maandag 14 januari 2019 05:00 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Maar ok ik ga verder er niet meer mee bemoeientake a chill pill
ben je nou trots op jezelf ?quote:
Waarom hij is al 3 uur vervelend bezigquote:
Ik heb teruggelezen, en zie dat jij uit je slof schiet omdat hij je geen punten gunt. Snap best dat dat frustrerend is, maar het is wel gewoon het spel.quote:
ik vroeg het eerst heel vriendelijkquote:Op maandag 14 januari 2019 05:04 schreef I. het volgende:
[..]
Ik heb teruggelezen, en zie dat jij uit je slof schiet omdat hij je geen punten gunt. Snap best dat dat frustrerend is, maar het is wel gewoon het spel.
Jij bent wel degene die begint met schelden overigens, hij niet.
Slechts mijn conclusie op wat je mij aanraadde; teruglezen.
en jij laat je kennen voor wat? En dan zeg je hij is zo bezig jij net zo goed maar okay zelf weten vriendquote:Op maandag 14 januari 2019 05:04 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Waarom hij is al 3 uur vervelend bezig
Ja, klopt. Maar als hij daar niet aan mee wilt doen, moet je dat ook respecteren. Het is niet verplicht om anderen punten te gunnen ofzo.quote:Op maandag 14 januari 2019 05:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
ik vroeg het eerst heel vriendelijk
Gaat er helemaal niet om of hij newbie is of niet. Gaat erom dat jij onnodig uit je slof schiet. Je zegt zelf; lees maar terug.quote:Op maandag 14 januari 2019 05:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
waarom nemen jullie het op voor die newbie
quote:
Wel mee eensquote:Op maandag 14 januari 2019 05:09 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ik vraag waarom doe je zo als je echt zo fanatiek bent ok prima maar mensen mogen er wat van vinden als je opeens zo doet
Precies. Schelden en tieren is nergens voor nodig. En dat gedrag valt op, dus dan vraag je je zulke dingen wel af idd.quote:Op maandag 14 januari 2019 05:09 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ik vraag waarom doe je zo als je echt zo fanatiek bent ok prima maar mensen mogen er wat van vinden als je opeens zo doet
Maar da's toch nergens voor nodig, helemaal niet naar hem? Hij doet in de basis niks verkeerd namelijk. Hij doet alleen niet wat jij wilt, maar dat hoort bij het spel.quote:
Geloof mij, ik heb het helemaal teruggelezen, en ik weet best dat hij ook dingen terug heeft gezegd, maar dat kwam enkel als gevolg op hoe het begon.quote:Op maandag 14 januari 2019 05:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
hij liep zelf ook te schelden en denigrerend te doen
sorry borrelquote:Op maandag 14 januari 2019 05:12 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Of dat de beste manier is dunno maarja slaap lekker later.
was het Suarez? 👻quote:Op maandag 14 januari 2019 05:12 schreef markdeajaxfan het volgende:
NIJMEGEN - Een man heeft zaterdagavond in Nijmegen een medewerker van de McDonalds gebeten. Hij viel ook klanten aan
jij ook vriendquote:Op maandag 14 januari 2019 05:16 schreef markdeajaxfan het volgende:
jij bent wel een toffe user ook al ben je voor die andere club
Wat is dit nu weer voor een bericht ik ben niet aan het schelden dus wie is allemaal ?quote:
neequote:
blijf je nou doorgaanquote:Op maandag 14 januari 2019 05:23 schreef Quotidien het volgende:
L of I heeft verstand, luister naar hem.
Iedereen die zich aangesproken voeltquote:Op maandag 14 januari 2019 05:18 schreef markdeajaxfan het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor een bericht ik ben niet aan het schelden dus wie is allemaal ?
en je blijft doorgaan met schelden en zuigen jammer een excuses was meer op zijn plaats geweestquote:
ik accepteer je sorry wel wanneer die komt ik ben wel weer de volwassene.quote:
Hi Moenquote:
morgequote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |