Topquote:Op zaterdag 2 februari 2019 11:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hoeft niet, maar heeft wel de voorkeur uiteraard.
Heb jij die gemaakt?quote:Op zondag 6 januari 2019 19:58 schreef -Miauw- het volgende:
#1 'Nieuw is niet altijd beter'
[ afbeelding ]
'Het oude Hotel New York is omringd door nieuwe reuzen, maar wint het nog steeds op populariteit.'
NU wel!quote:Op zaterdag 2 februari 2019 11:42 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Had je mijn DMmetje nog gelezen?
Meegedaan, ook met een leuke telefoonfoto die ik alleen wat opgelicht en scherper heb gemaakt. Moet kunnenquote:Op woensdag 2 januari 2019 09:56 schreef Driepink het volgende:
Leuk!
Ik ga hier proberen aan mee te doen, maar zal wel gewoon een telefoonfoto worden zonder al te beste compilatie en weet ik veel wat voor termen nog meer
Leukquote:Op zaterdag 2 maart 2019 14:05 schreef Isdatzo het volgende:
@:very gefeliciteerd met het winnen van de wedstrijd van februari! Er zal contact met je opgenomen worden over de prijs. Als je een tijd niks hoort, trek dan even aan de bel.
Eervolle vermeldingen zijn op hun plaats voor@sasquatsch (tweede plek) @:Leandra en @:Samzz (gedeelde derde plek).
Waarom laat je dan de deelnemers niet gewoon de foto posten i.p.v dat het met mail via jullie moet, scheelt je een hoop werk.quote:Op zondag 17 maart 2019 22:23 schreef Isdatzo het volgende:
Jongens, even een update wat betreft de fotowedstrijd: het plaatsen van de ingezonden foto's heeft zoals jullie vast gemerkt hebben wat vertraging opgelopen omdat ondergetekende (helaas) al geruime tijd behoorlijk ziek en ellendig de dagen in bed doorbrengt, en Ouwesok het druk heeft met werkgerelateerde bezigheden.
Ik zal proberen snel de boel bij te werken. In elk geval bedankt voor jullie begrip.
Dan is het niet meer echt anoniemquote:Op zondag 17 maart 2019 23:19 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Waarom laat je dan de deelnemers niet gewoon de foto posten i.p.v dat het met mail via jullie moet, scheelt je een hoop werk.
Dan krijg je vriendjespolitiek. Kans er op in ieder geval. Terwijl het om de foto's zou moeten draaien, niet om de fotograaf zeg maarquote:Op zondag 17 maart 2019 23:19 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
Waarom laat je dan de deelnemers niet gewoon de foto posten i.p.v dat het met mail via jullie moet, scheelt je een hoop werk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |