abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
  Moderator woensdag 2 januari 2019 @ 21:16:10 #201
29278 crew  Nizno
Versie 3.8
pi_184168340
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 20:24 schreef Nismo91 het volgende:

[..]

Pro mode _O_
Nee ik kan alleen water koken en een omelet maken. Gewoon lekker boodschappen blijven doen zoals je doet, als je je daar chill bij voelt.
Waarom allemaal moeilijk gaan doen om ¤ 100 te besparen als je het niet nodig hebt, zo denk ik dan :P
Echter opent TS een topic om te besparen.
En daarom vroeg ik al in post #43
Wil TS wel besparen.

Want als ik het zo lees is dat nog steeds de vraag 150 posts later. Niet zelf alles willen snijden want tijd kwijt zijn.
38 is de som van de kwadraten van de eerste drie priemgetallen.
  was: Cat22 woensdag 2 januari 2019 @ 21:18:59 #202
161975 Cat-astrophe
wild wief
pi_184168398
quote:
99s.gif Op woensdag 2 januari 2019 21:16 schreef Nizno het volgende:

[..]

Echter opent TS een topic om te besparen.
En daarom vroeg ik al in post #43
Wil TS wel besparen.

Want als ik het zo lees is dat nog steeds de vraag 150 posts later. Niet zelf alles willen snijden want tijd kwijt zijn.
Ik denk dat TS wel wil besparen, maar hier weinig tot geen moeite voor wil doen of gewoonten wil veranderen. En dan wordt het lastig.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  Redactie Frontpage woensdag 2 januari 2019 @ 21:21:18 #203
21273 crew  JeMoeder
MijnMoeder
pi_184168452
Snijden voor zo'n soep kost je letterlijk een minuut TS. En afwegen? Gewoon wat groenten die je lekker vindt met wat bouillion koken, pureren en klaar is Kees (Mikey).
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_184169663
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 19:45 schreef Mikeytt het volgende:

[..]

Van de groenten indd.
Geen snijdwerk, geen afweegwerk, geen denkwerk. Gewoon in de pan en hup pureren maar.

Als je zelf gaat snijden e.d. ben ke echt veel tijd kwijt + heb je kans niet de juiste hoeveelheden groenten in je soep te doen...
:')
2016: MGA UII SAL MAD SXF PAR CMB ALC DME ULN PEK BKK DMK KBV CNX CEI BKK MDL
2017: RGN BKK FCO LHR NRT LHR TLL LHR MIA BOG MIA JFK LHR LHR
2018: BCN SOF MLA IST ZAG DBV SPU ZAG SOF BOJ IST CGK JOG LOP DPS LBJ DPS SIN IST KBP BKK LPQ UTH KBP
pi_184170003
Is jouw tijd dan zo kostbaar dat je niet eens even groente kunt snijden. Is toch ook een soort moment van rust en ontspanning. Beetje je eigen prakje klaar maken enzo. Beetje liefde kweken voor wat je opeet. Er een beetje energie insteken.
pi_184170106
TS heeft nergens tijd voor. Kan zelf geen boodschappen doen dus laat ie het maar bezorgen. Geen tijd om groente te snijden. Tijd tijd tijd. Geen tijd, tijd is kostbaar.

Maar wel tijd om op Fok topics te schrijven over besparen van geld.
  woensdag 2 januari 2019 @ 22:57:31 #207
236849 CrashO
Klapjostie oet Twente
pi_184170769
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 20:21 schreef Peter het volgende:
dat kost al bergen meer..
Maar dan nog steeds...
700 / 4.33 / 7 = ¤23,- per dag...

Voor dat geld kan ik een broodjes met gerookte zalm als ontbijt eten.
Gerookte paling en een maaltijd salade voor de lunch.
En heb dan nog geld over voor 2 stoom maaltijden van de appie + een toetje.

En dat elke dag van de maand. Ik snap echt niet hoe TS zoveel geld kan wegpompen aan zijn boodschappen. Zelfs niet als hij van kant en klaar leeft.
  donderdag 3 januari 2019 @ 09:37:37 #208
10213 Fe2O3
Ja das roest
pi_184175673
quote:
99s.gif Op woensdag 2 januari 2019 22:57 schreef CrashO het volgende:

[..]

Maar dan nog steeds...
700 / 4.33 / 7 = ¤23,- per dag...

Voor dat geld kan ik een broodjes met gerookte zalm als ontbijt eten.
Gerookte paling en een maaltijd salade voor de lunch.
En heb dan nog geld over voor 2 stoom maaltijden van de appie + een toetje.

En dat elke dag van de maand. Ik snap echt niet hoe TS zoveel geld kan wegpompen aan zijn boodschappen. Zelfs niet als hij van kant en klaar leeft.
Op zijn lijstje stonden al 4 bakkies frambozen bijv, das al een euro of 12 bij de appie. Zo zijn er nog veel meer luxe shizzle dingen.

Luxe leven kost geld.

Snap trouwens ook niet waar TS het laat, dat lijstje voor 1 pers. is best veel ...
Dum de dum
pi_184176133
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 22:25 schreef Glider76 het volgende:
Is jouw tijd dan zo kostbaar dat je niet eens even groente kunt snijden. Is toch ook een soort moment van rust en ontspanning. Beetje je eigen prakje klaar maken enzo. Beetje liefde kweken voor wat je opeet. Er een beetje energie insteken.
Eerlijk gezegd koop ik ook vaak veel van die gesneden mix zakken. Voor veel gerechten heb je 4 verschillend groenten nodig welke niet per stuk te koop zijn en dus weg liggen te rotten. Zo'n zak is voor mij dan vaak goedkoper.

Blijft staan dat ¤700 belachelijk veel is.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_184176386
¤ 700 per maand voor één persoon is echt knetterveel (vind ik).

Ik leef niet superduur, maar dan nog...ikzelf ga een paar keer in de week boodschappen doen en dan ben ik maximaal ¤ 20-25 per keer kwijt; komt neer op max ¤ 50 per week ofwel ¤ 200 per 4 weken. Inclusief huishoudspullen, kattengrit, kattenvoer e.d.

Het is lekker(der) hoor, kip van de poelier, groenten en fruit van de groenteboer, noten van de notenboer, kaas van de kaasboer en vlees van de slager. Zal vast lekkerder zijn dan alles van de AH, Jumbo, Emté, Aldi. Maar persoonlijk hoef ik niet van alles het beste te hebben. Goed is goed genoeg voor mij. Het meeste eten en drinken is voor mij toch meer "noodzaak" dan "genieten van".

Pindakaas is lekker en gebruik ik best vaak, maar Calvé koop ik niet. Nutella evenmin. Als ik het ooit eens neem is het dan ook gelijk een traktatie. :)

Zo en zo alle dure merken koop ik bijna nooit, of het moet echt belangrijk, super lekker of onvervangbaar zijn.

Ik begrijp dat TO 3200 kcal per dag eet/wil eten. Is dat vanwege sporten toevallig?

Ik koop goedkopere kwark bij de AH, Aldi of Jumbo. Gewoon huismerk vaak, of goedkopere merken als Optimel.

Groenten en fruit zijn vaak wel duur, duurder dan ongezonde troep als chips, koeken en dergelijke.

Maar dan nog, een keertje koken in het weekend en dan meteen genoeg maken voor 2 a 3 dagen is wel eens handig (voor het gemak en voor de kosten). Hoeft niet duur te zijn.

Gesneden groenten zijn ook niet zo heel duur, en makkelijk. Of wokgroenten (diepvries vaak).

Ben benieuwd naar het lijstje van artikelen die TO maandelijks koopt en opsoupeert. Heb niet alle 9 pagina's even grondig doorgekeken. :@

EDIT: lijstje van TO kan ik hier niet openen helaas. Ik lees van andere users dat er veel "luxe" producten zoals zalm, paling e.d. inzitten.

Denk toch dat TO aan een sport doet voor die 3200 kcal per dag, fitness/krachttraining wellicht. Zelfs dan is 700 per maand nog veel. Ik doe zelf ook aan fitness, koop ook graag mijn eiwitten maar met kip en tonijn (eet ik zelf niet, maar is wel goedkoop) kom je er ook wel aan.

Verder inderdaad de 35% of andere stickers van - voorheen - Emté (helaas vervangen door Jumbo), Jumbo en AH. Producten die vaak tegen de datum aanzitten zijn prima te doen. Vaak zijn het immers THT data en geen TGT data. Die tenminste houdbaardata zijn puur bedoeld voor fabrikanten om geen eventuele claims te krijgne als mensen klagen over smaakverlies, slechte kwaliteit en dergelijke. Vaak zijn producten dan nog wel bruikbaar (als het geen groenten, vlees of zuivel betreft, maar dat kan niet, want dan zouden het immers TGT data zijn).

[ Bericht 20% gewijzigd door Salina op 03-01-2019 10:45:24 ]
pi_184176860
De links nu gezien, maar ik krijg helaas niets geopend.

Was wel erg benieuwd naar de producten/merken die op de lijstjes staan.

Ik denk dat ik TO wel van wat adviezen had kunnen voorzien (als hij tenminste niet blijft volhouden in het kopen van luxe artikelen).

Volgens mij gaat het hem vooral om de eiwitten voor het sporten of iets dergelijks.

Ik koop zelf iets goedkopere kwark (huismerk magere kwark, vaak al voor nog geen ¤ 0,75 per 500 gram en bij de aldi lekkere magere kwark zonder suiker (maar wel met zoetstoffen) voor ¤ 1,10 per 500 gram.
Zo soms een Campina of Optimel, iets duurder al met ¤ 1,30-¤ 1,70 per bakje 500 gram.

En natuurlijk kijken naar de afgeprijsd-stickers, óók voor kwark! Is wel zuivel, dus wel TGT-datum en derhalve we snel opeten. Maar dat moet als - waarschijnlijke - sporter toch geen probleem zijn voor TO.
Een beetje fitnesser/krachtsporter eet elke dag namelijk wel kwark en dan geen klein beetje ook. ;)

Verder tonijn uit blik (eiwitten), niet zo lekker waarschijnlijk als paling of zalm, maar het gaat om geldbesparing en om de eiwitten toch?
En je hebt zelfs kip uit blik, erg weinig calorieen, veel eiwit en geen vet!
Niet super lekker maar wel handig om snel naar binnen te werken of te verwerken in (zelf/vers gemaakte) pasta oid.

Ik eet zelf niet super luxe, nooit gedaan ook; ik ben niet meer anders gewend.

Kant-en-klaarmaaltijden zijn tegenwoordig goed te doen, kwalitatief goed/beter dan vroeger, en ook qua voedingsstoffen goed te doen (alleen nog te veel zout vaak).

Na het sporten heb ik ook geen zin om lang te koken, dus dan doe ik ook een K-en-K of wat makkelijke wokgroenten. Snel, makkelijk en goedkoop. En lekker genoeg (onder mijn mom: goed is goed genoeg) ;)

Ik ben toch geen fijnproever, dus het hoeft niet elke dag super lekker te zijn.
pi_184176983
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 10:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Eerlijk gezegd koop ik ook vaak veel van die gesneden mix zakken. Voor veel gerechten heb je 4 verschillend groenten nodig welke niet per stuk te koop zijn en dus weg liggen te rotten. Zo'n zak is voor mij dan vaak goedkoper.

Blijft staan dat ¤700 belachelijk veel is.
Als het een roerbak mix is koop ik die ook altijd in een zak. Maar eens iets als sperzieboontjes dop ik zelf even. Of een uitje ofzo.
pi_184177213
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 10:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Eerlijk gezegd koop ik ook vaak veel van die gesneden mix zakken. Voor veel gerechten heb je 4 verschillend groenten nodig welke niet per stuk te koop zijn en dus weg liggen te rotten. Zo'n zak is voor mij dan vaak goedkoper.

Blijft staan dat ¤700 belachelijk veel is.
Dit.

Voor een persoon is een complete bloemkool wel erg veel als je niet twee dagen alleen bloemkool wilt eten. Paprika vaak per drie verpakt gaat het ook niet vaak worden. Dan zijn die wok/roerbak/nasi-groentepakketten wel erg handig. Eigenlijk heb ik de prijs nooit vergeleken met losse groente. De pakketten zit je rond de anderhalf a twee euro per daghoeveelheid. Beetje rijst erbij en eventueel wat vis of vlees en een eitje dan eet je nog steeds ruim onder de vijf euro per dag voor een warme maaltijd.
pi_184177350
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 11:14 schreef Glider76 het volgende:

[..]

Als het een roerbak mix is koop ik die ook altijd in een zak. Maar eens iets als sperzieboontjes dop ik zelf even. Of een uitje ofzo.
Die roerbakmixen met gesneden groenten zijn ideaal. Macaroni/spaghetti-mix, champignonmixen, Aziatische groenten...

Wokgroenten in grotere zakken uit de diepvries zijn ook goed te doen; Mexicaanse mixen, e.d.
pi_184177423
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 11:29 schreef nanuk het volgende:

[..]

Dit.

Voor een persoon is een complete bloemkool wel erg veel als je niet twee dagen alleen bloemkool wilt eten. Paprika vaak per drie verpakt gaat het ook niet vaak worden. Dan zijn die wok/roerbak/nasi-groentepakketten wel erg handig. Eigenlijk heb ik de prijs nooit vergeleken met losse groente. De pakketten zit je rond de anderhalf a twee euro per daghoeveelheid. Beetje rijst erbij en eventueel wat vis of vlees en een eitje dan eet je nog steeds ruim onder de vijf euro per dag voor een warme maaltijd.
Misschien ben je goedkoper uit als je alles "vers" koopt (vers tussen haakjes, want voorgesneden groenten zijn eigenlijk ook gewoon vers, alleen dan al gesneden), maar het zal niet veel schelen.

Paprika's koop je bv inderdaad per 3 stuks voor, ¤ 1,00-1,50?

Een zakje 250-400 gram voorgesneden groenten kan al voor ¤ 2,00.

Los ben je echt niet altijd goedkoper uit denk ik, en dan inderdaad nog rekening houdend met het feit dat je aan 1 losse bloemkool of broccoli meer dan genoeg/te veel hebt voor 1 persoon...dan is dat zelfs zonde om te kopen, tenzij je - dat doe ik dan wel eens - twee dagen achter elkaar diezelfde groente eet en/of alles in één keer kookt en voorbereid en vervolgens invriest of in de koelkast voor de dag erna.
pi_184177580
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 11:41 schreef Salina het volgende:

[..]

Misschien ben je goedkoper uit als je alles "vers" koopt (vers tussen haakjes, want voorgesneden groenten zijn eigenlijk ook gewoon vers, alleen dan al gesneden), maar het zal niet veel schelen.

Paprika's koop je bv inderdaad per 3 stuks voor, ¤ 1,00-1,50?

Een zakje 250-400 gram voorgesneden groenten kan al voor ¤ 2,00.

Los ben je echt niet altijd goedkoper uit denk ik, en dan inderdaad nog rekening houdend met het feit dat je aan 1 losse bloemkool of broccoli meer dan genoeg/te veel hebt voor 1 persoon...dan is dat zelfs zonde om te kopen, tenzij je - dat doe ik dan wel eens - twee dagen achter elkaar diezelfde groente eet en/of alles in één keer kookt en voorbereid en vervolgens invriest of in de koelkast voor de dag erna.
Uitgaande van 200 tot 250 gram groenten per dag eet ik dus meestal al twee of drie dagen hetzelfde. Ga ik van alles vers kopen en evengoed meerder groente combineren dan eet ik meer dan een week hetzelfde en zal dus ergens de zaak in de vullisbak gaan. Vriezer heb ik niet en eten uit de vriezer vind ik meestal niet lekker. laat mij maar die zakken kopen.
  donderdag 3 januari 2019 @ 12:41:33 #217
23452 HMS
Have Mine, Sucker
pi_184178577
Wij, een gezin van 4, zijn vaste AH klanten en houden best van lekker eten en luxe producten, maar je moet wel even normaal doen. Wij geven ¤500 uit per maand voor 4, meerdere keren lekker vlees zoals lam, bief en lekkere vis. Afbakbroodjes met rosbief in het weekend, verse sapjes etc etc. Maar wat jij doet is maar gewoon bestellen ook als het reteduur is. Tevens is je eetpatroon gewoon erg duur. Witte asperges in week 47 zijn gewoon echt duur etc etc.

Gewoon eens de winkel bezoeken en koop eens wat er in de bonus is. En vergelijk eens wat meer, kan je al heel wat mee besparen. En nee, het meerendeel van Nederland haaft niet zoveel geld voor de boodschappen, dat zit er gewoon niet in qua budget.

Dat wordt nog mogelijk schrikken voor je als je ooit besluit om niet meer op je eentje te zijn.
"The thrill ot the chase is so diminished when one's prey has little legs"
pi_184178771
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 10:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Voor veel gerechten heb je 4 verschillend groenten nodig welke niet per stuk te koop zijn en dus weg liggen te rotten.
zoals welke groente dan?
pi_184178830
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 11:29 schreef nanuk het volgende:
Dan zijn die wok/roerbak/nasi-groentepakketten wel erg handig. Eigenlijk heb ik de prijs nooit vergeleken met losse groente. De pakketten zit je rond de anderhalf a twee euro per daghoeveelheid.
waarvan de helft te groene stukken prei zijn en witte kool .... dan nog een berg wortel (die in de koelkast heeeel lang goed blijft en zie hier de winst van de fabrikant.... uitje erbij 4 snippers champignons en je hebt je roerbakmix bijna af
  donderdag 3 januari 2019 @ 13:00:48 #220
40500 Sorella
moggûh,middag,avond,nacht
pi_184178873
kastanje champignons, prei, peterselie en rode ui of paksoi, sugarsnaps, rode ui en taugé of courgette, paprika, uien, peen en peterselie etc.
Vroooeeem 120, vroooeeem 140, vrooee, iiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee, plons, blub blub blub, tetuutetuu,.....telaat
  was: Cat22 donderdag 3 januari 2019 @ 13:03:50 #221
161975 Cat-astrophe
wild wief
pi_184178925
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 12:58 schreef liedetector het volgende:

[..]

waarvan de helft te groene stukken prei zijn en witte kool .... dan nog een berg wortel (die in de koelkast heeeel lang goed blijft en zie hier de winst van de fabrikant.... uitje erbij 4 snippers champignons en je hebt je roerbakmix bijna af
Maar het is zo gemakkelijk :P Ik koop ze ook wel eens.

Maar nu heb ik bijvoorbeeld al 2 weken paprika en een week wortel in de koelkast liggen. Ui heb ik altijd wel op voorraad. Dus vandaag alleen gehakt gekocht wat, samen met zelfgemaakte pastasaus die in de vriezer ligt, een prima snelle pastamaaltijd wordt.
Verder ook heel lui voorgesneden hutspotmix en kilo voorgeschilde aardappelen gekocht. Maar bij de Jumbo is de tweede zak 50% korting en een kilozak ongeschilde aardappelen bleek duurder dan de kilo geschilde aardappelen. Dan is de keuze simpel. :D
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_184178959
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 12:58 schreef liedetector het volgende:

[..]

waarvan de helft te groene stukken prei zijn en witte kool .... dan nog een berg wortel (die in de koelkast heeeel lang goed blijft en zie hier de winst van de fabrikant.... uitje erbij 4 snippers champignons en je hebt je roerbakmix bijna af
Je bent al een tijdje niet meer bij de AH geweest, denk ik zo.
Also spricht der Narr: »Der Umgang mit Menschen verdirbt den Charakter, sonderlich wenn man keinen hat.«
pi_184179352
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:05 schreef capricia het volgende:

[..]

Je bent al een tijdje niet meer bij de AH geweest, denk ik zo.
nee wel een winkel die ik een beetje vermijd (te ver weg voor mij en voor ik daar ben heb ik al 4 groenteboeren, 5 slagers en twee visboeren gehad) maar is het verbetert in dat opzicht? normaal was het gewoon goedkope shit met een paar wat duurdere ingredienten voor de hoofdprijs en met een beetje pech niet egaal gesneden, dingen bijelkaar die verschillende tijden nodig hebben om te wokken en soms ook al met bruine randjes (welke klajosti bedenkt dat een sugarsnap net zo lang moet als een te groot stuk wortel en dat je dat bijelkaar in een pan kan gooien is niet goed snik)
pi_184179527
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 12:55 schreef liedetector het volgende:

[..]

zoals welke groente dan?
Paprika, courgette, rode ui, prei, pepers, etc.

Rode ui koop ik wel los. Maar als ik een gerecht maak is zo'n zak goedkoper en handiger. Dan die groentes los kopen en de helft weg gooien.

Een zak van 400 gram kost vaak nog geen 2 euro en kan ik 2x van eten.

Als ik voor andere mensen kook koop ik wel losse groentes. Sowieso stoom ik bijna alles ipv koken.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_184179622
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:36 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Paprika, courgette, rode ui, prei, pepers, etc.
koop ik juist op uien na (rode per 3) dus wel allemaal per stuk (gewoon bij de supermarkt kan dat ook trouwens)
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')