SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Slowchat in deze topicreeks is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ!
Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaak.
Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?Via de verschillende opties op de website van Radio49: Beluisteren, Firewalled of Windows Media Player.
Mobiel luisteren kan verder o.a. via de apps TuneIn (Apple/iOS/Android), XiiaLive (Apple/iOS/Android),
VLC (Apple/iOS/Android) of Clementine (Apple/iOS/Windows/Linux).
Installeer één van deze apps, start 'm en voeg dan de link http://frosty.radio49.nl:8000/airtime_192 toe.
Opslaan, stream starten en klaar!
Voor alle andere toepassingen, dit is de algemene mobiele luisterlink:
http://frosty.radio49.nl:8000/airtime_192
Klik hier voor onze Facebookpagina
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met Peaceman.
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.L2B's Mixcloud
Welterusten en dank je wel Meltingquote:Op zaterdag 29 december 2018 22:58 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Ik ga mijn bedje opzoeken. Nog steeds moe, na de powernap.
Op cd-single zelfs.quote:Op zaterdag 29 december 2018 22:57 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Dat je dat in huis hebt.Dank je, Melt! En welterusten zo.
Jij ook nogmaals welterusten.quote:Op zaterdag 29 december 2018 22:59 schreef brother52 het volgende:
Thanks Melting!
En nogmaals welterusten
Jij ook nogmaals welterusten brother.quote:Op zaterdag 29 december 2018 22:59 schreef brother52 het volgende:
Thanks Melting!
En nogmaals welterusten
quote:Op zaterdag 29 december 2018 22:59 schreef livelink het volgende:
[..]
Jij ook nogmaals welterusten brother.
En nogmaals succes met opstaan morgenochtend.
Gezellig! Veel plezier alvast.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:00 schreef just me het volgende:
Ik ga ook vroeg slapen, morgen op de koffie met taart omdat kabouter 3.0 dan jarig is
Trusten, just me en fijne dag morgen met de kleine.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:00 schreef just me het volgende:
Ik ga ook vroeg slapen, morgen op de koffie met taart omdat kabouter 3.0 dan jarig is
Ook geen leuke dag om jarig te zijn. Mijn dochter is 2 januari jarig en dat is ook geen echt superdag voor een feestje.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:00 schreef just me het volgende:
Ik ga ook vroeg slapen, morgen op de koffie met taart omdat kabouter 3.0 dan jarig is
Ik denk te weten wie er wakker blijft op oudejaarsavond.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:01 schreef livelink het volgende:
[..]
Ook geen leuke dag om jarig te zijn. Mijn dochter is 2 januari jarig en dat is ook geen echt superdag voor een feestje.
Ja, die zit op 2 januari nog met een katerquote:Op zaterdag 29 december 2018 23:01 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ik denk te weten wie er wakker blijft op oudejaarsavond.
quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, die zit op 2 januari nog met een kater![]()
Maar dan wordt ze pas 17, dus officieel nog een jaar voordat ze echt legaal mag drinken.
quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:04 schreef livelink het volgende:
Ik ga trouwens niet voor haar wakker blijven. Waarschijnlijk wel vanaf een uur of 3 checken of ze al thuis is
Op elke andere dag zou ik dat wel volhouden, maar met Oudjaar vind ik het al lastig om tot middernacht wakker te moeten blijven. Het is niet mijn feestje, zeg maar.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:07 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
[..]Om drie uur ben je nog klaarwakker joh.
Zonde. Ik vond het altijd de leukste avond van het jaar, met name omdat kerst achter de rug was, maar sinds een tijdje ben ik niet meer zo feestelijk.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:08 schreef livelink het volgende:
[..]
Op elke andere dag zou ik dat wel volhouden, maar met Oudjaar vind ik het al lastig om tot middernacht wakker te moeten blijven. Het is niet mijn feestje, zeg maar.
Ik heb het nooit leuk gevonden; als kind al niet.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:15 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Zonde. Ik vond het altijd de leukste avond van het jaar, met name omdat kerst achter de rug was, maar sinds een tijdje ben ik niet meer zo feestelijk.
Heeft dat een oorzaak?quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:16 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb het nooit leuk gevonden; als kind al niet.
Heb je nog wel plannen voor oudjaarsavond ondanks dat je je niet zo feestelijk voelt?
Ik vind het zo'n melancholische dag, waarbij je ongewild terug gaat kijken op het afgelopen jaar en tegen het nieuwe jaar op ziet.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:19 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Heeft dat een oorzaak?![]()
Nee, een beetje proppen, om 24.00 uur naar een foto proosten en dan buiten even kijken hoeveel geld ze in de buurt nog ongeveer te besteden hebben.
Hmm, dat werkte hier andersom: zo, die zeikerij hebben we weer achter de rug, nieuw jaar, nieuwe kansen.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:22 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik vind het zo'n melancholische dag, waarbij je ongewild terug gaat kijken op het afgelopen jaar en tegen het nieuwe jaar op ziet.
Het afgelopen jaar hadden ze bij ons in de buurt overigens bijna niks meer te besteden. Het was doodstil op ons pleintje. Niemand met vuurwerk.
Dat is op zich de betere insteek, ja.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:29 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Hmm, dat werkte hier andersom: zo, die zeikerij hebben we weer achter de rug, nieuw jaar, nieuwe kansen.![]()
Wat mensen aan vuurwerk besteden is overigens geen indicatie voor de waarde van de buurt.Het kon nog wel eens zo zijn dat de mensen die het beter in iets nuttigs konden investeren, het meeste van die zooi inslaan.
Makkelijk praten hier, ik heb geen puberende kinderen.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:30 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat is op zich de betere insteek, ja.
Ja, maar het staat voor mij los van de puberende kinderen, want ik heb het al mijn hele leven met Oudjaar.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:31 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Makkelijk praten hier, ik heb geen puberende kinderen.
Ach ja, in de kroeg moet dat kunnen.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:40 schreef MadMaster het volgende:
Verjaardagfeest in de kroeg met te harde, live Voute muziek weer overleeft...
O ja, maar dat heen en weer getetter in elkaars oren om iets te bespreken vind ik niks...quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:41 schreef livelink het volgende:
[..]
Ach ja, in de kroeg moet dat kunnen.
Nee, dat geschreeuw is inderdaad minder. Op een gegeven moment geef ik het meestal maar op en zit ik tevreden met mijn biertje om me heen te kijken.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
O ja, maar dat heen en weer getetter in elkaars oren om iets te bespreken vind ik niks...
Goedenavond overigens...
Nu krijg ik een beetje de indruk hoe je jezelf voelt op die dag en avond. Eens zien of we daar een beetje verandering in kunnen brengen.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:37 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, maar het staat voor mij los van de puberende kinderen, want ik heb het al mijn hele leven met Oudjaar.
Van alles geprobeerd om het toch een leuke dag te maken. Naar feestjes gaan, op vakantie gaan, gewoon thuis blijven en televisie kijken. Niks helpt.
Eén jaar heb ik een nachtdienst gedraaid met Oudjaar bij de SOS telefonische hulpdienst. Dat was eigenlijk mijn beste oudjaar. Ik kreeg allemaal mensen aan de lijn voor wie dit ook een hele zware nacht was (en wel met recht). Goed voor het relativeringsvermogen.
Maar eerdere jaren werd ik nog te licht bevonden voor werken op die nacht en het jaar daarna ben ik gestopt.
quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:40 schreef MadMaster het volgende:
Verjaardagfeest in de kroeg met te harde, live Voute muziek weer overleeft...
Sommige personen zie ik maar zelden en dan is het leuk om even bij te kletsen.quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:44 schreef livelink het volgende:
[..]
Nee, dat geschreeuw is inderdaad minder. Op een gegeven moment geef ik het meestal maar op en zit ik tevreden met mijn biertje om me heen te kijken.
Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht...quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:48 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]Zeur toch niet man! Geweldig juist. Keiharde muziek en schreeuwen om elkaar enigszins te kunnen verstaan. Dát is pas feesten! Je waardeert hun tomeloze inzet niet.
![]()
Was er nog een polonaise ook? [ afbeelding ]
En meegesjokt?quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht...
Ja…
quote:Op zaterdag 29 december 2018 23:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht...
Ja…
Het zal wel een latertje worden voor Elf vermoed ik.quote:Op zondag 30 december 2018 00:05 schreef naatje_1 het volgende:
Oeh, ik zie dat 11 al een programma heeft morgen, dan zou ik graag de spot daarna willen claimen als dat kan
Wat livelink zegt.quote:Op zondag 30 december 2018 00:05 schreef naatje_1 het volgende:
Oeh, ik zie dat 11 al een programma heeft morgen, dan zou ik graag de spot daarna willen claimen als dat kan
quote:Op zondag 30 december 2018 00:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wat livelink zegt.
Misschien even met 11 afstemmen?
quote:Op zondag 30 december 2018 00:11 schreef Lucky2Bastard het volgende:
just me, gefeliciteerd met kabouter 3.0 en fijne dag!
[ afbeelding ]
Dat dus...quote:Op zondag 30 december 2018 00:11 schreef Lucky2Bastard het volgende:
just me, gefeliciteerd met kabouter 3.0 en fijne dag!
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 30 december 2018 00:11 schreef Lucky2Bastard het volgende:
just me, gefeliciteerd met kabouter 3.0 en fijne dag!
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |