Uit interesse bij vraag 2, kijk je nooit of een TR terecht is maar verander je gewoon een TT of bericht? En als iemand nou een TR op de TT met Hendrik had geplaatst had je hem dan gewijzigd?quote:Op maandag 4 februari 2019 16:43 schreef murp het volgende:
[..]
1) Geen idee wie Hendrik is
2)omdat ik een TR zag en ik iedereen wil pleasen
2b) euhm waarom?
3) Ik ook niet echt. Ik ken de spelers in UTO ook niet
En nu ff de echte reactie voor dat wij het straks weer op ons dak krijgenquote:
Misschien ga je het nu wel drukker krijgen als mensen het niet met de TT goed vinden.quote:
• Ik kijk altijd of een TR terecht isquote:Op maandag 4 februari 2019 17:43 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Uit interesse bij vraag 2,
• kijk je nooit of een TR terecht is maar verander je gewoon een TT of bericht?
• En als iemand nou een TR op de TT met Hendrik had geplaatst had je hem dan gewijzigd?
Als je geen behoefte hebt om te reageren, geen probleem
Iedereen pleasen lukt natuurlijk nooit
Het is maar een TT changequote:Op maandag 4 februari 2019 17:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Misschien ga je het nu wel drukker krijgen als mensen het niet met de TT goed vinden.
Of degene waar ze fan van zijn gekwetst wordt.
Haal es koffie!quote:Op maandag 4 februari 2019 17:47 schreef murp het volgende:
[..]
• Ik doe me best om iedereen naar de zin te maken
behalve met die verrotte UI van jequote:Op maandag 4 februari 2019 17:47 schreef murp het volgende:
[..]
• Ik kijk altijd of een TR terecht is
• Ja, ik vind het wel gezellig met jullie
• bonus: En ik was Jolig
[*]Ik doe me best om iedereen naar de zin te maken
Ik weet het, maar jou reden om het te veranderen verbaasde mijquote:
Neem het niet te serieus. Murp maakte een grap. Wij uto mods nemen niet automatisch een TR aan. Er komt altijd een stukje inzicht van de diegene zelf bij kijken en we beslissen daarin zelf of er iets moet gebeuren.quote:Op maandag 4 februari 2019 17:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik weet het, maar jou reden om het te veranderen verbaasde mij
Omdat ik iemand die een tr zetten wilde pleasen,
haquote:Op maandag 4 februari 2019 17:57 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Neem het niet te serieus. Murp maakte een grap. Een mod/FA neemt niet automatisch een TR aan. Er komt altijd een stukje inzicht van de diegene zelf bij kijken en we beslissen daarin zelf of er iets moet gebeuren.
Volgens mij is het voor de rest wel duidelijk nu en kan iedereen mooi doorgaan met belangrijke zaken.
Je was me net voor terwijl ik even mijn bericht editte. Murp gaf al aan dat hij dat was.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:34 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
ha
ha
Dus wie heeft nu besloten om die TT te veranderen dan?
Dat heeft Murp zelf al uitgelegd.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:34 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
ha
ha
Dus wie heeft nu besloten om die TT te veranderen dan?
Dan begrijp ik jouw post niet. Je hebt het over we beslissen....quote:Op maandag 4 februari 2019 18:36 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Je was me net voor terwijl ik even mijn bericht editte. Murp gaf al aan dat hij dat was.
Dat was om te verduidelijken dat we niet elke TR die gezet word ook daadwerkelijk MOETEN aanpassen alleen omdat er een TR is. Daar waren vragen over.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:37 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Dan begrijp ik jouw post niet. Je hebt het over we beslissen....
Dat snap ik en die vragen zijn niet opgehelderd. Maar nogmaals: laat maar, ben dr zat van.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:39 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Dat was om te verduidelijken dat we niet elke TR die gezet word ook daadwerkelijk MOETEN aanpassen alleen omdat er een TR is. Daar waren vragen over.
Volgens mij kunnen we het niet duidelijker maken. Nee wij passen niet alles aan alleen omdat er een TR gezet word. Wij gebruiken ons eigen inzicht om te kijken of het daadwerkelijk nodig is. Dat is hoe wij uto mods werken.quote:Op maandag 4 februari 2019 18:40 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Dat snap ik en die vragen zijn niet opgehelderd. Maar nogmaals: laat maar, ben dr zat van.
Oeps, dacht dat het een vrouw wasquote:Op maandag 4 februari 2019 18:36 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Je was me net voor terwijl ik even mijn bericht editte. Murp gaf al aan dat hij dat was.
quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:32 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Het zou je sieren als je dan iedereen met een uitlokkende, zeikende of vittende opmerking wegveegd. Nu kom je enigzins bevooroordeeld over.
Als het goed is is het persoonlijke van beide kanten verwijderd, was best veel aangezien een aantal gewoon doorgaat.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:32 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Mij wel, gelijke monniken, gelijke kappen.
Moet je je Jessievriendjes op dezelfde manier bedienen.
Er is geen verbod om over Jessie of welke bewoner dan ook te praten.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:29 schreef Sambalbaai het volgende:
Een mod die een post plaatst over Jessie, dat hij niet op de streams is, maar wel besproken wordt lokt een stroom reacties uit over obsessies, haat etc en slaat vervolgens aan het vegen, inclusief de eigen post.
Ik vind het steeds vreemder worden in de Cos, net als de waarschuwingskaders over het gezellig houden en een verbod om over Jessie heen en weer te praten.
Sorry hoor, maar mijn opmerking dat ik de TT kwetsend vind wordt als gezeik gezien? Anoniem een TR plaatsen wordt dan wel op waarde geschat?quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:37 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
[..]
Als het goed is is het persoonlijke van beide kanten verwijderd, was best veel aangezien een aantal gewoon doorgaat.
Er is vaak genoeg gewaarschuwd elkaar met rust te laten. Dit gezeik op en over elkaar steeds gaat nergens meer over.
Ik ben nog bezig maar als iedereen door blijft gaan dan gaat het niet zo heel snel.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:39 schreef Crabapple het volgende:
En het zou de 'dienstdoende' Mod sieren als ze dan al het vittende, zeikend en uitlokkende commentaar zou verwijderen. Nu komt ze enigzins bevooroordeeld over.
Of ga je mij hier ook wegvegen?
Wat is er kwetsend aan?quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:42 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar mijn opmerking dat ik de TT kwetsend vind wordt als gezeik gezien? Anoniem een TR plaatsen wordt dan wel op waarde geschat?
Ieder geval fijn dat je hier op mij reageert
Helemaal mee eens en stook als mod het vuurtje dan ook niet op, om daarna van alles weer te verwijderen. En ik bedoel jou niet.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:42 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Er is geen verbod om over Jessie of welke bewoner dan ook te praten.
We zeggen ook steeds dat een discussie prima is, Het kan zelfs leuk zijn is mijn mening.
Maar op het moment dat het persoonlijk gaat worden en het een gesneer van hier tot ginder gaat worden dan gaat de bezem erdoor.
Een discussie kan ook op een leuke manier zonder elkaar hun meningen door de keel te willen duwen en door blijven gaan, of continu over andere users te beginnen dat ze haters of lovers roze brillen bevooroordeeld etc zijn.
Wat is er kwetsend aan behalve dat er weer een discussie van komt die nergens op slaat.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:47 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Als jij uitleg geeft over jouw TR's bij TT dan zal ik mijn opmerking nader toelichten.
Ik vind Jessie niet waardig om als King te worden genoemd in een TT.quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:48 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Wat is er kwetsend aan behalve dat er weer een discussie van komt die nergens op slaat.
Dat is jou mening, die van de TT starter is een andere.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:03 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Ik vind Jessie niet waardig om als King te worden genoemd in een TT.
ten eerste is hij bezig met een enorme stemmingmakerij ten gunste van zichzelf. Ik heb geen hekel aan hem en kan zijn humor soms waarderen, maar hij is geen geboren leider eerder een goed gebekte opportunist. Utopia behoort een ideale samenleving te zijn geen dictatorschap . Ik begrijp dat sommige mensen een 'leider' nodig hebben om tot volle wasdom te komen, maar dat zullen ze nooit onder Jessie bereiken. Een koning hoort onzelfzuchtig en onpartijdig te zijn. Hoewel de geschiedenis aangeeft dat er genoeg megalomane en sociopatische 'koningen zijn geweest, voel ik mij gekwetst dat Jessie koning wordt genoemd.
En waarom mag ik mijn mening over de TT dan niet ventileren? Zo schokkend is mijn mening toch ook niet, ik zie hier veel grovere teksten voorbij komen die niet worden geveegd.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:14 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Dat is jou mening, die van de TT starter is een andere.
Er zijn ook zat TT's die negatief zijn over Jessie, daar zijn sommige mensen het ook niet mee eens.
Het is maar een TT straks is er weer een andere de topics gaan snel genoeg.
Omdat de gemoederen behoorlijk verhit aan het raken waren en dit ook weer tot een discussie leidde.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:18 schreef Crabapple het volgende:
[..]
En waarom mag ik mijn mening over de TT dan niet ventileren? Zo schokkend is mijn mening toch ook niet, ik zie hier veel grovere teksten voorbij komen die niet worden geveegd.
Als alles wat tot een discussie kan leiden wordt verwijderd kan je net zo goed de COS opdoeken.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:19 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Omdat de gemoederen behoorlijk verhit aan het raken waren en dit ook weer tot een discussie leidde.
Persoonlijke aanvallen discussie bedoel ik.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:24 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Als alles wat tot een discussie kan leiden wordt verwijderd kan je net zo goed de COS opdoeken.
Het is de toon die de muziek maakt.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:24 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Als alles wat tot een discussie kan leiden wordt verwijderd kan je net zo goed de COS opdoeken.
Zou niet eens een slecht idee zijn .. de COS een dagje dicht en de mods een waardebon voor een wellness .quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:24 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Als alles wat tot een discussie kan leiden wordt verwijderd kan je net zo goed de COS opdoeken.
Wat is het verschil tussen mijn post dat ik een TT kwetsend vind (geen scheldwoord gebruikt!) en een TR hierover?quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:28 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het is de toon die de muziek maakt.
En commentaar is zeker gewenst en wordt ook de gehele dag luid en duidelijk gegeven. Lees maar terug. Gescheld wordt verwijderd. Van wie het ook komt.
Als iedereen nu voor hij/zij gaat posten even de topicpointer leest zou al een heel verschil maken.
Dat mag je vinden en dat mag je uiten. Je mag ook een TR zetten. Is jouw keuze.quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:44 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen mijn post dat ik een TT kwetsend vind (geen scheldwoord gebruikt!) en een TR hierover?
Degene die dit topic opende had oorspronkelijk de lapo.quote:Op woensdag 6 februari 2019 14:13 schreef Jian het volgende:
Er woedt al een kleine storm, mods zeggen stop ermee, maar desondanks wordt er vervolgens een TT geplaatst om te provoceren, dat kan een kind zien, of niet? Bovendien een TT die binnen luttele seconden gekaapt is van degene die eigenlijk, volgens de afspraken, recht had op die TT. De dienstdoende mod doet niets, niet eens nadat de "rechthebbende user" aangeeft de TT gewijzigd te willen hebben. Vreemd en als het geen opzet is, is het onkunde, naar mijn bescheiden mening natuurijk
ps. Die TT zal mij persoonlijk overigens aan mijn derrière roesten, maar bovenstaande is wat er is gebeurd in mijn optiek.
Staat bij mij heel duidelijk Thunderbitch, maar los daarvan, dat was de primaire opmerking helemaal niet, maar iets wat volgde op "Bovendien ....." De issue zit in de eerste zin en dat laat je voor het gemak? maar even liggen, toch?!quote:Op woensdag 6 februari 2019 14:44 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Degene die dit topic opende had oorspronkelijk de lapo.
Dit is met degene die nu de lapo lijkt te hebben ook al besproken.
Klopt bij jou staat TB zo lijkt het nou maar zo is het oorspronkelijk niet.quote:Op woensdag 6 februari 2019 14:51 schreef Jian het volgende:
[..]
Staat bij mij heel duidelijk Thunderbitch, maar los daarvan, dat was de primaire opmerking helemaal niet, maar iets wat volgde op "Bovendien ....." De issue zit in de eerste zin en dat laat je voor het gemak? maar even liggen, toch?!
Je/jullie vegen posts omdat ze "provocerend" zouden zijn, de boel op zouden juinen, maar een TT om te provoceren, die tijdens zo'n situatie, wordt geplaatst laat je gewoon staan????? Wat nou er is altijd wel iemand die het niet met een TT eens is, wat heeft dat er nou mee te maken??? La maar!quote:Op woensdag 6 februari 2019 15:03 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Klopt bij jou staat TB zo lijkt het nou maar zo is het oorspronkelijk niet.
Ik snap je punt het lijkt een beetje raar zo, en wat betreft de TT's er is altijd wel iemand die het er niet mee eens is helaas. Zowel positieve als negatieve TT's
Daar heb je gelijk in maar vond je mijn opmerking over de TT een persoonlijke aanval dan?quote:Op woensdag 6 februari 2019 13:25 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Persoonlijke aanvallen discussie bedoel ik.
Niet een normale discussie daar is niks mis mee.
Bedankt voor je toelichting Soul.quote:Op woensdag 6 februari 2019 16:22 schreef Soulraven het volgende:
Deze discussie is nu wel weer klaar. Gizmo heeft duidelijk haar redenen aangegeven. Een weggehaalde post hoeft niet altijd persoonlijk opgevat te worden. Je kunt nu eenmaal niet altijd elke individuele user tevreden houden maar we doen ons best de cos als geheel draaiend te houden. Is er dan een discussie die elke keer de cos ontwricht en elke keer persoonlijk word, dan halen de HELE discussie weg.
Dat is je antwoord.
Het gaat een beetje moeilijk idd.quote:Op donderdag 7 februari 2019 21:19 schreef Zeyina het volgende:
Wat is er met FoK aan de hand?
Krijg bij iedere plaatsing van een bericht deze pop up
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 7 februari 2019 21:29 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Het gaat een beetje moeilijk idd.
Geen idee wat er aan de hand is. Ik zal eens gaan vragen of de F(A)s er meer van weten.
Goede feedback. Ik hoop dat degenen die zo bezig zijn zich dit aantrekken en er iets mee doen.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:19 schreef utopia2.0 het volgende:
Het valt mij op dat de sfeer onder enkele users om te snijden is...De agressieve manier van posten, het sneren van opmerkingen naar elkaar toe...Ook de persoonlijke verwijten naar elkaar toe en het uitdagen onderling loopt de spuigaten uit...Dat mensen zich zo in kunnen leven in een gescripte reality verbaast mij echt enorm.....Kunnen de mensen niet gewoon even ten rade gaan dat ze volwassen zijn en geen kleuters...Vrouwen/mannen van middelbare leeftijd die elkaar uitmaken voor van alles en nog wat....onvoorstelbaar....Kap daar eens mee zou ik zeggen.....Ik moest dit even kwijt.
Ik zou mijn adem niet inhoudenquote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Goede feedback. Ik hoop dat degenen die zo bezig zijn zich dit aantrekken en er iets mee doen.
Danny is bezig soms met het forumquote:Op donderdag 7 februari 2019 21:19 schreef Zeyina het volgende:
Wat is er met FoK aan de hand?
Krijg bij iedere plaatsing van een bericht deze pop up
[ afbeelding ]
Ja. Ik las het al her en derquote:
Hij loopt bij mij ook al een tijdje goed.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:45 schreef DKUp het volgende:
Gisteren kon in niks plaatsen in UTO, maar wel in andere fora (of een andere naam).
Er zijn nieuwe functies toegevoegd en alles werkt weer snel volgens mij.
Edit: De aanhouder wint, niet altijd....
Er gaat weer iets fout.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:51 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Hij loopt bij mij ook al een tijdje goed. [ afbeelding ]
quote:FOK!forum is momenteel niet bereikbaar wegens database-problemen. Wacht even en probeer het zometeen nog een keer.
(db:rollback:0)
Ja ik ook,quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:58 schreef DKUp het volgende:
[..]
Er gaat weer iets fout.
Voor iedere post die ik invoer krijg ik dit:
[..]
Ja. Het begint knap irritant te worden.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 16:58 schreef DKUp het volgende:
[..]
Er gaat weer iets fout.
Voor iedere post die ik invoer krijg ik dit:
[..]
Gisteren tien minuten tot een half uur.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 17:01 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ja. Het begint knap irritant te worden.
Hoor meerderen mensen die helemaal niet op Uto kunnen komen en wel op de rest van Fok.
Dat had jij ook toch?
Wel vreemd.
Ik had het gisteren ook. Ook favicon van Fok is dan weg en witte wereldbol als favicon op het tabblad
het is Forumbreed, soms wel, soms nietquote:Op vrijdag 8 februari 2019 17:01 schreef Zeyina het volgende:
[..]
Ja. Het begint knap irritant te worden.
Hoor meerderen mensen die helemaal niet op Uto kunnen komen en wel op de rest van Fok.
Dat had jij ook toch?
Wel vreemd.
Ik had het gisteren ook. Ook favicon van Fok is dan weg en witte wereldbol als favicon op het tabblad
Er wordt zeer goed geveegd , verschrikkelijk zeer goed geveegd. geen kruimel blijft er liggen... ik zou me geen zorgen meer maken al ik jou wasquote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:19 schreef utopia2.0 het volgende:
Het valt mij op dat de sfeer onder enkele users om te snijden is...De agressieve manier van posten, het sneren van opmerkingen naar elkaar toe...Ook de persoonlijke verwijten naar elkaar toe en het uitdagen onderling loopt de spuigaten uit...Dat mensen zich zo in kunnen leven in een gescripte reality verbaast mij echt enorm.....Kunnen de mensen niet gewoon even ten rade gaan dat ze volwassen zijn en geen kleuters...Vrouwen/mannen van middelbare leeftijd die elkaar uitmaken voor van alles en nog wat....onvoorstelbaar....Kap daar eens mee zou ik zeggen.....Ik moest dit even kwijt.
Ik maak mij geen zorgen, maak je niet druk...Ja vegen je zegt het goed..De mods hebben er een dagtaak aan, omdat er users bijzitten die het niet helemaal begrepen hebben of een Berlijnse muur voor hun hoofd hebben....Zonder al dat kinderachtige gedrag hadden ze het waarschijnlijk een stuk gemakkelijker...Dus dat...quote:Op vrijdag 8 februari 2019 19:43 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Er wordt zeer goed geveegd , verschrikkelijk zeer goed geveegd. geen kruimel blijft er liggen... ik zou me geen zorgen meer maken al ik jou was
De COS sterft af , mocht je het nog niet door hebben , rellen was sinds Fokheugenis deel van de postaantallen,... tot nuquote:Op vrijdag 8 februari 2019 20:22 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Ik maak mij geen zorgen, maak je niet druk...Ja vegen je zegt het goed..De mods hebben er een dagtaak aan, omdat er users bijzitten die het niet helemaal begrepen hebben of een Berlijnse muur voor hun hoofd hebben....Zonder al dat kinderachtige gedrag hadden ze het waarschijnlijk een stuk gemakkelijker...Dus dat...
Mooi gesproken Utopia2!quote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:19 schreef utopia2.0 het volgende:
Het valt mij op dat de sfeer onder enkele users om te snijden is...De agressieve manier van posten, het sneren van opmerkingen naar elkaar toe...Ook de persoonlijke verwijten naar elkaar toe en het uitdagen onderling loopt de spuigaten uit...Dat mensen zich zo in kunnen leven in een gescripte reality verbaast mij echt enorm.....Kunnen de mensen niet gewoon even ten rade gaan dat ze volwassen zijn en geen kleuters...Vrouwen/mannen van middelbare leeftijd die elkaar uitmaken voor van alles en nog wat....onvoorstelbaar....Kap daar eens mee zou ik zeggen.....Ik moest dit even kwijt.
quote:Op vrijdag 8 februari 2019 20:56 schreef Bblurker2 het volgende:
Een beetje laat, maar hier alsnog een nieuwe OP afbeelding.
[ afbeelding ]
Mooi. Dank!quote:Op vrijdag 8 februari 2019 20:56 schreef Bblurker2 het volgende:
Een beetje laat, maar hier alsnog een nieuwe OP afbeelding.
[ afbeelding ]
Dat was ik en je weet waarom.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 23:56 schreef sjampoeh het volgende:
Soul dit is de feedback, hier mag je discussies voeren
Mop, heb het over moddenquote:Op vrijdag 8 februari 2019 23:57 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Dat was ik en je weet waarom.
Over bans gaan we het niet hebben.
Je weet prima dat we je niet kunnen vertellen waarom iemand geband word. Je weet beter dan dit. Deze discussie is klaar.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 23:57 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
Mop, heb het over modden
Maar laat maar
ik weet waarom.quote:Op zaterdag 9 februari 2019 00:00 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Je weet prima dat we je niet kunnen vertellen waarom iemand geband word. Je weet beter dan dit. Deze discussie is klaar.
je zou hier een topic kunnen openen.quote:Op zondag 10 februari 2019 11:04 schreef Dotteke het volgende:
Ik heb en vraag over mijn DM, waar moet ik daar voor zijn, kan het niet vinden
Ik verwijder iedere avond al mijn berichten
Maar sinds gisteren staan er veel berichten weer in en kan ik weer alles verwijderen tot 2018 aan toe staan ze er weer in.
Hoe kant dat, blijven je DMS op FOK bewaard?
Dank uquote:Op zondag 10 februari 2019 11:20 schreef murp het volgende:
[..]
je zou hier een topic kunnen openen.
FOK!features, Bugs & Development
Lol met de code uit dit bericht lukte het.quote:Op dinsdag 12 februari 2019 13:54 schreef Crabapple het volgende:
Kan een Mod een hartje achter Eevee in de TT plaatsen? ❤️werkt niet in de TT, helaas.
Het had jouw magische Mod vingers nodigquote:Op dinsdag 12 februari 2019 13:59 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Lol met de code uit dit bericht lukte het. [ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 12 februari 2019 14:14 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Het had jouw magische Mod vingers nodig
Tuurlijkquote:Op woensdag 13 februari 2019 11:52 schreef PTLe het volgende:
Mag de TT van 4 weken naar 20 dagen verandert worden ?
Jaaaaaaa en staat in de COSquote:Op maandag 18 februari 2019 21:22 schreef Bblurker2 het volgende:
Een nieuwe plaat voor de OP![]()
[ afbeelding ]
Die had Danique gemaakt, dus als die de foto met Teddy aanlevert dan kan hij weer worden aangepast.quote:Op maandag 18 februari 2019 21:27 schreef DKUp het volgende:
[ afbeelding ]
Alleen Teddy mist![]()
Ik weet niet wie de profielfoto heeft gemaakt
Je bent geweldigquote:Op maandag 18 februari 2019 22:11 schreef Bblurker2 het volgende:
Teddy is alive again
[ afbeelding ]
fixedquote:Voor je reageert: persoonlijke aanvallen op andere users zijn niet toegestaan. Houdt het hier a.u.b. on topic, dat wil zeggen: Commentaren Op de Streams. Schendt een user deze regels, zet dan een TR en vermijd zelf de discussie, zo loopt de COS het beste door. In zeer ernstige gevallen (zoals doodverwensingen, bedreigingen) kan ook een mail naar de gezamelijke pm box van de UTO-mods worden gestuurd.
Houd zonder t was goed, gebiedende wijs.quote:
Ja top ideequote:Op vrijdag 22 februari 2019 10:59 schreef Rolfp het volgende:
Meer dan de helft in de COS is eigenlijk helemaal geen Commentaar op de streams en hoort gewoon in de Slow Chat thuis. Dat ziet een blinde nog. Regelmatig wordt daar ook op gewezen maar dat zet niet echt zoden aan de dijk. I
Wat mij betreft wordt de CHAT de standaard locatie voor opmerkingen op Utopia en niet de COS waar menigeen tegen beter weten in maar aan blijft vast houden. De chat is trouwens wat mij betreft ook weer in tweeën te verdelen: meningen en discussies over Utopia maar ook een off topic chat voor de vaste kliek hier die graag wilt andere dingen hier wilt delen.
Ik hoop dat de moderators dit eens goed oppakken, voor het eerste gedeelte van mijn verzoek. De vele chat-achtige meningen die gewoonweg eigenlijk helemaal geen 'COS' zijn maar er wel staan vind ik gaandeweg steeds vervelender worden.
Misschien kun je een duidelijk voorbeeld geven van wat jij er niet in thuis hoort, want korte zijweggetjes zijn toch toegestaan?quote:Op vrijdag 22 februari 2019 10:59 schreef Rolfp het volgende:
Meer dan de helft in de COS is eigenlijk helemaal geen Commentaar op de streams en hoort gewoon in de Slow Chat thuis. Dat ziet een blinde nog. Regelmatig wordt daar ook op gewezen maar dat zet niet echt zoden aan de dijk.
Wat mij betreft wordt de CHAT de standaard locatie voor opmerkingen op Utopia en niet de COS waar menigeen tegen beter weten in maar aan blijft vast houden. De chat is trouwens wat mij betreft ook weer in tweeën te verdelen: meningen en discussies over Utopia maar ook een off-topic chat voor de vaste kliek hier, die ook graag andere (non-utopia) dingen hier wilt delen.
Ik hoop dat de moderators dit eens goed oppakken, vooral het eerste gedeelte van mijn verzoek. De vele chat-achtige meningen die gewoonweg eigenlijk helemaal geen 'COS' zijn maar er wel staan vind ik gaandeweg steeds vervelender worden.
Alstublieft zeg, dit is wel zo vreselijk oude kost. We gaan toch niet weer discussies overdoen die ergens startten toen hier nog ijsberen rondliepen hèquote:Op vrijdag 22 februari 2019 16:05 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Misschien kun je een duidelijk voorbeeld geven van wat jij er niet in thuis hoort, want korte zijweggetjes zijn toch toegestaan?
Daar is al heel vaak over gediscussieerd.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 10:59 schreef Rolfp het volgende:
Meer dan de helft in de COS is eigenlijk helemaal geen Commentaar op de streams en hoort gewoon in de Slow Chat thuis. Dat ziet een blinde nog. Regelmatig wordt daar ook op gewezen maar dat zet niet echt zoden aan de dijk.
Wat mij betreft wordt de CHAT de standaard locatie voor opmerkingen op Utopia en niet de COS waar menigeen tegen beter weten in maar aan blijft vast houden. De chat is trouwens wat mij betreft ook weer in tweeën te verdelen: meningen en discussies over Utopia maar ook een off-topic chat voor de vaste kliek hier, die ook graag andere (non-utopia) dingen hier wilt delen.
Ik hoop dat de moderators dit eens goed oppakken, vooral het eerste gedeelte van mijn verzoek. De vele chat-achtige meningen die gewoonweg eigenlijk helemaal geen 'COS' zijn maar er wel staan vind ik gaandeweg steeds vervelender worden.
quote:Op vrijdag 22 februari 2019 16:10 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Alstublieft zeg, dit is wel zo vreselijk oude kost. We gaan toch niet weer discussies overdoen die ergens startten toen hier nog ijsberen rondliepen hè
Klopt.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 16:47 schreef Crabapple het volgende:
[..]Ben hier nog geen jaar.
Herken niet dat er voor de helft wordt 'gechat', we chatten toch over wat we zien en interpreteren van de streams?
Is die discussie er nog steeds dan, na al die jaren is er nog steeds geen oplossing wie er wat mag zeggen in welk topic?quote:Op vrijdag 22 februari 2019 16:10 schreef BloesBloes het volgende:
[..]
Alstublieft zeg, dit is wel zo vreselijk oude kost. We gaan toch niet weer discussies overdoen die ergens startten toen hier nog ijsberen rondliepen hè
Zoals gizmo al heeft aangegeven is die regel er gewoon. De cos is voor commentaar of streams en dingen die daar relevant aan zijn. De sc is voor off-topic gechat.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:41 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Is die discussie er nog steeds dan, na al die jaren is er nog steeds geen oplossing wie er wat mag zeggen in welk topic?
Ik vind alle utopia gebabbel op 1 plek wel handig, het leest makkelijk weg en steeds wisselen van de een naar de andere kant doe ik al lang niet meer.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:45 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Zoals gizmo al heeft aangegeven is die regel er gewoon. De cos is voor commentaar of streams en dingen die daar relevant aan zijn. De sc is voor off-topic gechat.
SC is heel anders dan de COS. De COS is letterlijk: Commentaar op de Streams. Daar is het niet de bedoeling om over koetjes en kalfjes te praten. Daar is de SC voor. Daar kan over van alles gepraat worden.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:49 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Ik vind alle utopia gebabbel op 1 plek wel handig, het leest makkelijk weg en steeds wisselen van de een naar de andere kant doe ik al lang niet meer.
Tnx. Hij staat er weer in.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 20:40 schreef Bblurker2 het volgende:
De nieuwe OP, nu Mike weg is
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 22 februari 2019 20:42 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Tnx. Hij staat er weer in. [ afbeelding ]
Bedankt, top!quote:Op vrijdag 22 februari 2019 20:40 schreef Bblurker2 het volgende:
De nieuwe OP, nu Mike weg is
[ afbeelding ]
Jammer dat er geen namen bij staan.quote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:41 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Goede feedback. Ik hoop dat degenen die zo bezig zijn zich dit aantrekken en er iets mee doen.
Moest even terug lezen . Maar in principe blijft het hetzelfde. Er hoeven geen namen bij. Degenen om wie het gaat weten het wel.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 13:41 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Jammer dat er geen namen bij staan.
Het is niet meer wat het was en dat komt naar mijn idee eerder door te proberen de geest in de fles te houden. For crying out loud. Het gaat over Utopia, een baggerzooi, daar is genoeg over te zeggen. Of moet dit ook een soort Libelleforum worden!? Wil je toch ook niet.
Allemaal zogenaamde lieve brave schaapjes. Hou zeer zeker niet van willekeur. Gelijke monniken, gelijke kappen, dan werkt het nog enigszins.
Je mag je mening geven. Fok stond erom bekend. Was niet voor pussy's die beschermd moesten worden.
Dat is het grappige, want dat weet ik niet. Kan alleen invullen en dat is juist het gevaarlijke. Openheid is beter. Maar goed, dat is mijn mening.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 13:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Moest even terug lezen . Maar in principe blijft het hetzelfde. Er hoeven geen namen bij. Degenen om wie het gaat weten het wel.
En vanzelfsprekend mag je je mening geven, mits netjes geformuleerd. Dat is onveranderd gebleven.
En dat is prima, dat is je goed rechtquote:Op zaterdag 23 februari 2019 13:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat is het grappige, want dat weet ik niet. Kan alleen invullen en dat is juist het gevaarlijke. Openheid is beter. Maar goed, dat is mijn mening.
quote:Op zaterdag 23 februari 2019 13:59 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dat is prima, dat is je goed recht
quote:Op zaterdag 23 februari 2019 13:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat is het grappige, want dat weet ik niet. Kan alleen invullen en dat is juist het gevaarlijke. Openheid is beter. Maar goed, dat is mijn mening.
Dat dus , ik ben het helemaal met je eens , ook voor mij is het nu om bijna niet meer te posten , en hoop dat jou post goed gelezen word !quote:Op vrijdag 8 februari 2019 12:19 schreef utopia2.0 het volgende:
Het valt mij op dat de sfeer onder enkele users om te snijden is...De agressieve manier van posten, het sneren van opmerkingen naar elkaar toe...Ook de persoonlijke verwijten naar elkaar toe en het uitdagen onderling loopt de spuigaten uit...Dat mensen zich zo in kunnen leven in een gescripte reality verbaast mij echt enorm.....Kunnen de mensen niet gewoon even ten rade gaan dat ze volwassen zijn en geen kleuters...Vrouwen/mannen van middelbare leeftijd die elkaar uitmaken voor van alles en nog wat....onvoorstelbaar....Kap daar eens mee zou ik zeggen.....Ik moest dit even kwijt.
Zoals ik je NET in dm heb uitgelegd gaat dit om momenten dat er niks meer op de streams gebeurt EN betekend "wat losser" niet compleet offtopic gechat. Daar is nog altijd de sc voor.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:44 schreef sjampoeh het volgende:
Dan hier mijn vraag want >>> Slowchat over welke posts er nu weer verwijderd zijn (Tip: zal met punt 1 te maken hebben dus terecht verwijderd want hoort in het FB topic).
's avonds mag het wat losser in de cos, maar na 1 yt wordt alles weer verwijderd en steeds dezelfde user wordt aangepakt, terwijl ik vandaag wel meer vervelende mensen heb gezien in de cos die mensen persoonlijk aanvallen ! Dat mag wel, maar een yt plaatsen is uit den boze ?
Is dat de regel nu ?
Er is nou vaak genoeg uitgelegd dat eens keer een youtubje wat gelinkt is aan de streams geen probleem is, maar continu compleet offtopic en of om uit te dagen met een flauwe tekst erbij niet.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:44 schreef sjampoeh het volgende:
Dan hier mijn vraag want >>> Slowchat over welke posts er nu weer verwijderd zijn (Tip: zal met punt 1 te maken hebben dus terecht verwijderd want hoort in het FB topic).
's avonds mag het wat losser in de cos, maar na 1 yt wordt alles weer verwijderd en steeds dezelfde user wordt aangepakt, terwijl ik vandaag wel meer vervelende mensen heb gezien in de cos die mensen persoonlijk aanvallen ! Dat mag wel, maar een yt plaatsen is uit den boze ?
Is dat de regel nu ?
Maar in de sc wordt ook alles verwijderdquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:48 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Zoals ik je NET in dm heb uitgelegd gaat dit om momenten dat er niks meer op de streams gebeurt EN betekend "wat losser" niet compleet offtopic gechat. Daar is nog altijd de sc voor.
Er word netjes gevraagd iets niet te doen. Word er daarna crewbash en klaagposts over de moderatie gepost dan worden ook die verwijderd ja.
In de sc word ook crewbash en geklaag over de moderatie verwijderd, geheel volgens beleid. Als je op een normale manier een vraag hebt aan een mod dan kan dat in de fb of in dm aan een mod zelf desnoods. Zint het antwoord je niet en ga je daarna dus maar in een topic klieren dan kunnen we daar weinig mee.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:49 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
Maar in de sc wordt ook alles verwijderd
Misschien heel simpel gedacht. Maar geen verbod op youtube filmpjes in de Cos? Ik zie er overdag ook best veel voorbij komen, net als flauwe plaatjes. Het gaat over mieren en prompt komt er een plaatje van een mier voorbij....alsof niemand weet hoe dat er uitziet.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:48 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Er is nou vaak genoeg uitgelegd dat eens keer een youtubje wat gelinkt is aan de streams geen probleem is, maar continu compleet offtopic en of om uit te dagen met een flauwe tekst erbij niet.
Is het relevant aan de streams dan is het toegestaan. Wel raad ik meestal aan dan alsnog het even onder een spoiler te zetten, vooral met yt.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:53 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Misschien heel simpel gedacht. Maar geen verbod op youtube filmpjes in de Cos? Ik zie er overdag ook best veel voorbij komen, net als flauwe plaatjes. Het gaat over mieren en prompt komt er een plaatje van een mier voorbij....alsof niemand weet hoe dat er uitziet.![]()
Bijzonder irritant op de foon.
Wat zou relevant aan de streams zijn van een youtubefilmpje?quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:54 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Is het relevant aan de streams dan is het toegestaan. Wel raad ik meestal aan dan alsnog het even onder een spoiler te zetten, vooral met yt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |