Nope, morgen lekker vrij dagjequote:Op woensdag 12 december 2018 00:19 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Geen zin in
Moet jij morgen werken Misdaadverdelger ?
Gelijk heb je, lekker shoppen in een van de wereldstedenquote:Op woensdag 12 december 2018 00:19 schreef Already_in_use het volgende:
Nee dit weekend al shoppen met mij ons Moentjuh.
Dat is ook zo ja. Energie opsparen voor het shoppen in Milaanquote:Op woensdag 12 december 2018 00:19 schreef Already_in_use het volgende:
Nee dit weekend al shoppen met mij ons Moentjuh.
Bedoel natuurlijk vandaag woensdagquote:Op woensdag 12 december 2018 00:20 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Nope, morgen lekker vrij dagje
Uit school met de meiden bij ons mam lunchen en daarna even schaatsen. Is een tijdelijke schaatsbaan hier. Is wel leuk om af en toe eens te doen.quote:Op woensdag 12 december 2018 00:22 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Heb jij plannen voor vandaag zussie ?
Woensdag heb ik vrij, morgen (donderdag) moet ik weer werken.quote:Op woensdag 12 december 2018 00:21 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Bedoel natuurlijk vandaag woensdag
Dat heb ik al in de Bijenkorfquote:Op woensdag 12 december 2018 00:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik zou ook wat euro's sparen als je gaat shoppen in Milaan.
Alles door elkaar? Of een voorkeur?quote:Op woensdag 12 december 2018 00:33 schreef DerRabbit het volgende:
Ik heb weer een vreetkick te pakken
Echte saucijzen de oven in gegooid netquote:Op woensdag 12 december 2018 00:36 schreef Already_in_use het volgende:
[..]
Alles door elkaar? Of een voorkeur?
Even de woorden van borrelnootje: Avondsnacks, beste snacks 👻quote:Op woensdag 12 december 2018 00:33 schreef DerRabbit het volgende:
Ik heb weer een vreetkick te pakken
Waren woorden!quote:Op woensdag 12 december 2018 00:37 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Even de woorden van borrelnootje: Avondsnacks, beste snacks 👻
saucijzenbroodjes op?quote:Op woensdag 12 december 2018 01:33 schreef DerRabbit het volgende:
Ben je nu nog wakker![]()
Snel naar je kamer jij!
Dan moet je toch even door zoeken tot je een vrouw heb gevonden die op een vampier lijkt!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |