quote:Firebrand Labour MP Dennis Skinner has been branded a "thug" after he appeared to call an SNP MP a "piece of shit" in the Commons.
Mr Skinner, who has served as MP for Bolsover for 48 years, could be seen angrily remonstrating with SNP MPs after Jeremy Corbyn was heckled during a debate on the Government's decision to pull the "meaningful vote" on the Prime Minister's Brexit deal.
The 86-year-old, who is widely known as "the Beast of Bolsover" for his uncompromising style, was seen to turn and allegedly mouthed "piece of shit" at Glasgow South MP Stewart McDonald during the debate.
Mr McDonald tweeted after the incident: "A new parliamentary habit seems to be forming, whereby any time an SNP MP sat behind Dennis Skinner verbalises any frustration about what Jeremy Corbyn says, he angrily turns round to tell us off.
"He has just turned round and called me a 'piece of shit'. He has become a thug."
Mr Skinner denied swearing at the SNP MP, telling the Independent: "I told him to shut up. They were shouting loudly over Jeremy Corbyn. So I told them to be quiet, I’ve done it before. They don’t like it.
"I could drown out their leader if I wanted to, as I sit only three seats down from him. But I don’t.
Ze vraagt asiel aan.quote:Op dinsdag 11 december 2018 19:08 schreef thesiren.nl het volgende:
[..]
Air miles aan het verzamelen nu het nog kan.
Op de dag van het referendum heb ik zelfs een rondleiding gehad in het parlement.quote:Op dinsdag 11 december 2018 19:28 schreef Perrin het volgende:
Nice. Toch een markant moment in de geschiedenis.
Ik ben op de dag van het Brexit referendum in Schotland van een berg af geflikkerdquote:Op dinsdag 11 december 2018 19:25 schreef beantherio het volgende:
Ik had een mislukt plan om ergens eind dit jaar naar Londen te gaan om pre-Brexit sfeer te proeven, maar ik denk dat ik medio februari een tripje ga boeken. Ik was er tijdens het referendum ook en ik wil na het begin nu ook het eind meemaken.
Brexit in a nutshell.quote:Op dinsdag 11 december 2018 19:44 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ben op de dag van het Brexit referendum in Schotland van een berg af geflikkerd. Dat zag er lelijk uit maar ik ging niet knock out dus ik kwam uiteindelijk terug bij mijn auto en ben zelf naar het ziekenhuis gereden om een paar hechtingen in m'n kop te laten zetten.
Heftig dagjequote:Op dinsdag 11 december 2018 19:44 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ben op de dag van het Brexit referendum in Schotland van een berg af geflikkerd. Dat zag er lelijk uit maar ik ging niet knock out dus ik kwam uiteindelijk terug bij mijn auto en ben zelf naar het ziekenhuis gereden om een paar hechtingen in m'n kop te laten zetten.
S'avonds met een andere vent in zijn kampeerbusje over Brexit gediscussieerd. Hij was voor Brexit en ik steunde remain. We dachten beiden dat Remain wel zou winnen omdat mensen in het stemhokje uiteindelijk te bang zouden zijn.
De volgende morgen voordat hij vertrok maakt hij mij wakker (ik lag tot laat in m'n tent, nog dizzy van de val de vorige dag)."We are out of the EU and David Cameron has resigned!"
Dit is mijn herinnering van Brexit dag
https://www.vrt.be/vrtnws(...)oor-uw-citytrip-naa/quote:Een brexit zonder akkoord: wat zou dat betekenen voor uw citytrip naar Londen?
Nu het Britse parlement de stemming over het brexitakkoord uitstelt slinken opnieuw de kansen op een ordelijke brexit. Wat als er geen oplossing uit de bus komt? In dat geval verlaat het Verenigd Koninkrijk op 29 maart 2019 om middernacht de Europese Unie zonder akkoord. Wat betekent dat concreet voor wie vanaf 30 maart op citytrip gaat naar Londen?
Rob Heirbaut
Europa-journalist bij VRT NWS | Voor meer van Rob Heirbaut, klik hier.
Stefan Grommen
15:52
Een soort DDR bezoeken in 1989.quote:Op dinsdag 11 december 2018 19:25 schreef beantherio het volgende:
Ik had een mislukt plan om ergens eind dit jaar naar Londen te gaan om pre-Brexit sfeer te proeven, maar ik denk dat ik medio februari een tripje ga boeken. Ik was er tijdens het referendum ook en ik wil na het begin nu ook het eind meemaken.
Misschien net andersom zelfs. Veel delen van GB zien er al uit als de DDR van voor 1989.quote:Op dinsdag 11 december 2018 20:20 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Een soort DDR bezoeken in 1989.
Maar dan net anders
Maar dan doordrenkt van neo-liberalisme ipv communismequote:Op dinsdag 11 december 2018 20:22 schreef beantherio het volgende:
[..]
Misschien net andersom zelfs. Veel delen van GB zien er al uit als de DDR van voor 1989.
Je had het in de jaren 70 moeten zien. Daar was de DDR een rijk land bijquote:Op dinsdag 11 december 2018 20:22 schreef beantherio het volgende:
[..]
Misschien net andersom zelfs. Veel delen van GB zien er al uit als de DDR van voor 1989.
Daarom ook dat vroege kerstreces.quote:Op dinsdag 11 december 2018 21:49 schreef beantherio het volgende:
Als er genoeg brieven zijn dan moet dit morgenochtend bekend gemaakt worden.
Dat zou dan echt vanavond of vannacht afgekondigd worden. Dat kan echt niet: dan gaan er echt dingen ploffen.quote:Op dinsdag 11 december 2018 21:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Daarom ook dat vroege kerstreces.
Bo Jo.quote:
quote:Op dinsdag 11 december 2018 23:22 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je suggereert dat de Britten een plan hebben. Jij bent af.
Weet ik niet, hoe werd May premier na het aftreden van cameron? Ik geloof dat ze het opnam tegen leadsom? Maa hoe dat ging, geen idee.quote:Op dinsdag 11 december 2018 23:33 schreef westwoodblvd het volgende:
[..]
Nee, maar serieus. Er is toch wel een staatsrechtelijke regeling ofzo? En een nieuwe PM moet toch ook steun van het parlement krijgen?
Op dezelfde manier waarop May gekozen is: via een interne verkiezing binnen de Tories. Volgens mij kan iedereen, of ieg elke MP, zich in principle kandidaat stellen. De vorige keer ging het relatief snel omdat May's laatste tegenstander zich terugtrok.quote:Op dinsdag 11 december 2018 23:33 schreef westwoodblvd het volgende:
[..]
Nee, maar serieus. Er is toch wel een staatsrechtelijke regeling ofzo? En een nieuwe PM moet toch ook steun van het parlement krijgen?
quote:If May lost a no confidence vote then there would be a leadership contest.
If several names are put forward to lead the party, then a vote is held among Conservative MPs to whittle the field down to two.
Votes are held among MPs each Tuesday and Thursday, and each time the candidate with the least support is eliminated.
A bit like Big Brother with its weekly evictions.
Once there are two candidates, they are both put to the Tory membership - around 100,000 or so people - to choose the new leader.
Alleen als ze die belofte ook kan waarmaken, en als dat iets wordt over de backstop (zeer waarschijnlijk) en de EU dat nagenoeg direct afschiet (ook erg waarschijnlijk) ziet het er toch wat minder mooi uit voor haar.quote:Op dinsdag 11 december 2018 23:40 schreef trein2000 het volgende:
Mar laten we niet op de zaken voorrruit lopen, het kan ook nog zijn dat ze bijv. Een belofte doet en daarmee wint. Dan is ze een jaar veilig
Ik dacht meer aan de tweede referendum, maar ook als ze hem niet waarmaakt is ze veilig he? Een jaar langquote:Op dinsdag 11 december 2018 23:42 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Alleen als ze die belofte ook kan waarmaken, en als dat iets wordt over de backstop (zeer waarschijnlijk) en de EU dat nagenoeg direct afschiet (ook erg waarschijnlijk) ziet het er toch wat minder mooi uit voor haar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |