ja is goedquote:Op maandag 3 december 2018 19:32 schreef GGMM het volgende:
nieuwe poging skribble? Mijn koffie is klaar.
vooruitquote:Op maandag 3 december 2018 19:32 schreef GGMM het volgende:
nieuwe poging skribble? Mijn koffie is klaar.
Ik kom met 10 minuten.quote:Op maandag 3 december 2018 19:32 schreef GGMM het volgende:
nieuwe poging skribble? Mijn koffie is klaar.
Fijn, makker.quote:Op maandag 3 december 2018 19:33 schreef RensAjacied het volgende:
Laptop maar erbij pakken dan. Mobiel werkt 0.0
Probeerde het tochquote:Op maandag 3 december 2018 19:34 schreef skysherrif het volgende:
[..]
waarom deed je dat dan niet meteen?
klik op die link kan je meespelen maatquote:Op maandag 3 december 2018 19:39 schreef klaasweetalles het volgende:
ik snap nog steeds geen reet van deze topic
zo hallo, leef jij ook nog.quote:Op maandag 3 december 2018 20:11 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Ik draag alleen maar Balenciaga’s.
Dan ga ik het geeneens proberen ook.quote:Op maandag 3 december 2018 19:33 schreef RensAjacied het volgende:
Laptop maar erbij pakken dan. Mobiel werkt 0.0
Schaken? 🤓quote:Op maandag 3 december 2018 20:14 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
zo hallo, leef jij ook nog.
prima hier hoor, en nee. Met u?quote:Op maandag 3 december 2018 20:16 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Schaken? 🤓
Ja gozert. Hoe is het met jou?
Is nummer 2 al onderweg?
Hard aan het werk.quote:Op maandag 3 december 2018 20:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
prima hier hoor, en nee. Met u?
Misschien straksquote:Op maandag 3 december 2018 20:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
Doe mee skribble
https://skribbl.io/?bSYOisiBUf
Ik wacht ook op VIquote:Op maandag 3 december 2018 20:19 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Hard aan het werk.
Lig nu op de bank. Kijk uit naar VI.
Leeft iedereen hier nog?
Crocsquote:
help mij met schoenenquote:Op maandag 3 december 2018 20:56 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Je kan niet overal goed in zijn
heb je nu al eens een Aziaatje gepaktquote:
mag nog niquote:Op maandag 3 december 2018 22:21 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
heb je nu al eens een Aziaatje gepakt
Lekker vriendquote:Op maandag 3 december 2018 22:47 schreef Insomnia2.0 het volgende:
Vandaag voor het eerst in zeer lange tijd de gym weer mogen murderen
quote:Op maandag 3 december 2018 22:47 schreef Insomnia2.0 het volgende:
Vandaag voor het eerst in zeer lange tijd de gym weer mogen murderen
altijd adidas broquote:Op maandag 3 december 2018 22:04 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Wat draag je normaal? Waar zijn de schoenen voor? Casual/formeel? Sneakers?
goede signaturequote:Op maandag 3 december 2018 23:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
altijd adidas bro
wil nu lacoste ofzo denk ik
maar wil iets nettere sneakers zeg maar
Waarom niet gewoon echt nette schoenenquote:Op maandag 3 december 2018 23:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
altijd adidas bro
wil nu lacoste ofzo denk ik
maar wil iets nettere sneakers zeg maar
ben toch voetbalsupporterquote:Op maandag 3 december 2018 23:27 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon echt nette schoenen
Als je schoenen zoekt voor de awaydays zou het me geen reetje uitmaken wat je koopt daaar kijkt niemand naar tochquote:
ik welquote:Op maandag 3 december 2018 23:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Als je schoenen zoekt voor de awaydays zou het me geen reetje uitmaken wat je koopt daaar kijkt niemand naar toch
quote:Op maandag 3 december 2018 23:29 schreef Tjacka het volgende:
heb al fillaatjes wel dope
maar wil dus nog een paar
zag hele vette adidasjes fel oranje
maar kan nergens vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.passen bij dat trainingspak![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 3 december 2018 23:33 schreef skysherrif het volgende:
schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
WEet niet, deadline morgen om 11:00 dus moet ff werken.quote:
Als marketingstudent ben ik van mening dat er sprake is van een populair artikelquote:Op maandag 3 december 2018 23:58 schreef RensAjacied het volgende:
Bij elke onlinewebshop is de L&S sweater die ik wil uitverkocht
lyle and scott is wel een godenmerk. Past mij precies. Hilfiger is mij vaak of te kort of te breed.quote:Op dinsdag 4 december 2018 00:23 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Als marketingstudent ben ik van mening dat er sprake is van een populair artikel
Deze? https://www.adidas.nl/yung-1-schoenen/B37613.htmlquote:Op maandag 3 december 2018 23:29 schreef Tjacka het volgende:
heb al fillaatjes wel dope
maar wil dus nog een paar
zag hele vette adidasjes fel oranje
maar kan nergens vinden
bedanktquote:Op dinsdag 4 december 2018 06:52 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Deze? https://www.adidas.nl/yung-1-schoenen/B37613.html
Zeer, zeer goed.quote:Op dinsdag 4 december 2018 07:37 schreef scrupuleus het volgende:
Hallo vrienden.
Jojo hoe gaat het met de kleine?
Gewoon de iPhone maar weet nog niet welke. Die grote dingen passen heel slecht in m’n hand. Of het is een kwestie van wennen.quote:
quote:Op dinsdag 4 december 2018 08:45 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Gewoon de iPhone maar weet nog niet welke. Die grote dingen passen heel slecht in m’n hand. Of het is een kwestie van wennen.
hoe gaat dat met je vriend?quote:Op dinsdag 4 december 2018 08:45 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Gewoon de iPhone maar weet nog niet welke. Die grote dingen passen heel slecht in m’n hand. Of het is een kwestie van wennen.
ik vond de 5 ook de prettigste en de mooiste maar teruggaan naar zo'n formaat zal niet meevallenquote:Op dinsdag 4 december 2018 08:45 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Gewoon de iPhone maar weet nog niet welke. Die grote dingen passen heel slecht in m’n hand. Of het is een kwestie van wennen.
dat komt niet meer goed?quote:Op dinsdag 4 december 2018 08:50 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Hij heeft gelukkig z’n linkerhand naar de tering. Scheelt wel.
het zal best goed zijn maar toch vertrouw ik die Chinezen nietquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:04 schreef onlogisch het volgende:
Beste telefoon die ik ooit gehad heb :Xiaomi Mi5
[ afbeelding ]
Echt een godending.
beter pocophone f1quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:04 schreef onlogisch het volgende:
Beste telefoon die ik ooit gehad heb :Xiaomi Mi5
[ afbeelding ]
Echt een godending.
ik heb motorola, ericsson, nokia, sony, samsung blackberry gehad en nu aan m'n 3e iphonequote:Op dinsdag 4 december 2018 09:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Al mijn hele leven Samsung, nooit problemen gehad.
ow ja nokia ooit mee begonnen ja. Dat waren ook wel top dingen. Sindsdien altijd Samsung.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb motorola, ericsson, nokia, sony, samsung blackberry gehad en nu aan m'n 3e iphone
Vlak Xiaomi niet uit Jojo. Het is de op 3 of 4 na grootste smartphone producent ter wereld (Verkopen enorm veel in Azi). Zij zijn enorm sterk in slimme apparatuur. Denk aan slimme stofzuigers of slimme lampen, camera's etc.quote:
Niet gelezen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:23 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Vlak Xiaomi niet uit Jojo. Het is de op 3 of 4 na grootste smartphone producent ter wereld (Verkopen enorm veel in Azi). Zij zijn enorm sterk in slimme apparatuur. Denk aan slimme stofzuigers of slimme lampen, camera's etc.
Het vlaggenschip in 2015 van Xiaomi, de Mi5, deed niet onder voor de vlaggenschepen van Samsung & Iphone op dat moment. Maar was wel stukken goedkoper.
Het huidige vlaggenschip van Xiaomi, de Mi8 Explorer heeft een betere benchmark dan de laatste Iphone maar is wel stukken goedkoper.
quote:De Pocophone F1 is op moment van reviewen met grote afstand de beste telefoon in zijn prijsklasse, het segment rond 350 euro. Niet alleen is het Xiaomi gelukt om een high-end soc met veel geheugen en voldoende snelle opslag in de telefoon te krijgen, maar ook is het scherm prima voor een lcd, de accuduur is uitstekend en de telefoon is hartstikke snel. De kunststof behuizing breekt niet als de telefoon valt, al kun je kunststof natuurlijk wel makkelijk krassen met bijvoorbeeld sleutels. Hij heeft een 3,5mm-jack, in tegenstelling tot veel van de duurdere telefoons. Wel ontbreekt nfc, ondersteunt hij niet de nieuwste 4g-snufjes en werkt op moment van schrijven de ingebouwde infraroodscanner voor gezichtsherkenning nog niet. Voor wie daar niet mee zit, is deze telefoon een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een high-end telefoon voor een midrange-prijs.
In het begin heb je wel lopen vloeken en tieren geloof ik.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:22 schreef Caland het volgende:
Eigenlijk altijd samsung gehad en 1,5 jaar geleden overgestapt naar iphone
Geen spijt van. Niet dat de verschillen zo bizar groot zijn maar iphone is voor m’n gevoel toch net iets stabieler en vooral gebruiksvriendelijker.
Caland zingt ook 'Dont take me home' in de Kuip.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:26 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
In het begin heb je wel lopen vloeken en tieren geloof ik.
quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:25 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zonde. Had je aardig wat centen kunnen besparen. Maar haal jij maar een Iphone.
bij China krijg ik dan toch zo'n big brother gevoelquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:23 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Vlak Xiaomi niet uit Jojo. Het is de op 3 of 4 na grootste smartphone producent ter wereld (Verkopen enorm veel in Azi). Zij zijn enorm sterk in slimme apparatuur. Denk aan slimme stofzuigers of slimme lampen, camera's etc.
Het vlaggenschip in 2015 van Xiaomi, de Mi5, deed niet onder voor de vlaggenschepen van Samsung & Iphone op dat moment. Maar was wel stukken goedkoper.
Het huidige vlaggenschip van Xiaomi, de Mi8 Explorer heeft een betere benchmark dan de laatste Iphone maar is wel stukken goedkoper.
Beetje naef dit. Bij het aanschaffen van wat voor smartphone dan ook neem je afscheid van je privacy.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
bij China krijg ik dan toch zo'n big brother gevoel
weet ikquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:26 schreef onlogisch het volgende:
https://tweakers.net/revi(...)oor-weinig-geld.html
@JC
[..]
quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:34 schreef GGMM het volgende:
Wat een pauper ben je als je geen echte smartphone kan betalen.
Loop je met een Xinomie rond.
quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:36 schreef onlogisch het volgende:
[..].
Als je niks zinnigs te melden hebt, hou dan lekker je mond.
RTquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:34 schreef GGMM het volgende:
Wat een pauper ben je als je geen echte smartphone kan betalen.
Loop je met een Xinomie rond.
Wat schattig dat jij nog status ontleent aan je telefoonquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:34 schreef GGMM het volgende:
Wat een pauper ben je als je geen echte smartphone kan betalen.
Loop je met een Xinomie rond.
Xinomie-gebruiker gespot.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:41 schreef Saind het volgende:
[..]
Wat schattig dat jij nog status ontleent aan je telefoon
Komt dat doordat je nog veel met kinderen omgaat ofzo
quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:34 schreef GGMM het volgende:
Wat een pauper ben je als je geen echte smartphone kan betalen.
Loop je met een Xinomie rond.
Schattig dat je daar iets om geeft.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:42 schreef Mortaxx het volgende:
Altijd veel vragen en complimenten gehad over mijn mi5
Oke dus als ik geen Chinese namaaktroep haal ontleen ik status aan mijn spullen.quote:
Je onthaalt je status uit spullen als je posts maakt alsquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Schattig dat je daar iets om geeft.
[..]
Oke dus als ik geen Chinese namaaktroep haal ontleen ik status aan mijn spullen.
Goede redenatie
quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:34 schreef GGMM het volgende:
Wat een pauper ben je als je geen echte smartphone kan betalen.
Loop je met een Xinomie rond.
Okquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:51 schreef Saind het volgende:
[..]
Je onthaalt je status uit spullen als je posts maakt als
[..]
Arm jong. Beter geeft Onlo hem wat bitcoins.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:52 schreef GGMM het volgende:
Hebben jullie al meegekregen wat Onlo-Junior voor sinterklaas krijgt?
[ afbeelding ]
Ik doe meequote:Op dinsdag 4 december 2018 09:53 schreef Jojoortje het volgende:
Desalniettemin is het tijd voor...
[ afbeelding ]
GGMM.
Welke koffie drink jij?quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:55 schreef Jojoortje het volgende:
Ik zie net dat de koffie bijna op is. Gelukkig moet ik vandaag boodschappen doen.
Triestig wel.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:51 schreef Saind het volgende:
[..]
Je onthaalt je status uit spullen als je posts maakt als
[..]
hoeveelste?quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:53 schreef Jojoortje het volgende:
Desalniettemin is het tijd voor...
[ afbeelding ]
GGMM.
die is ranzig.quote:
quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:20 schreef skysherrif het volgende:
Maargoed, moesten nacht doorhalen om te kunnen inschrijven voor reis naar Warschau, dus nu pitten
joe
Leuk om te horenquote:Op dinsdag 4 december 2018 10:46 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hallo Knut
Ik denk dat Inge dit kan bevestigen: het was erg gezellig gisteren!
Als ik ‘m hou, zal ik dat doen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik zou graag pics ontvangen als je hem aan hebt.
Dat niet helaas.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Leuk om te horen
Heb je gewonnen?
Zijn tegenwoordig toch veel betere alternatieven. Goede versgemalen bonen met een volautomaat is koning.quote:
Ach. Scribble is toch vooral een gezelligheidspel. En af en toe flink lachen om het mokerdomme deel van het forum.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat niet helaas.
Al weet ik niet meer wie dan wel.
Waarom zou ik wat anders willen als iets mij goed bevalt?quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Zijn tegenwoordig toch veel betere alternatieven. Goede versgemalen bonen met een volautomaat is koning.
Wat ontzettend zielig dat jij je status aan spullen ontleent.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:53 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Waarom zou ik wat anders willen als iets mij goed bevalt?
Ik ga toch ook niet de iPhone vaarwel zeggen en zo’n Chinees kutding halen?
Koffie drinkenquote:Op dinsdag 4 december 2018 10:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Zijn tegenwoordig toch veel betere alternatieven. Goede versgemalen bonen met een volautomaat is koning.
ANA of japan airlinesquote:Op dinsdag 4 december 2018 10:56 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Koffie drinken
Hahahah proleten
Het zit wel even wat dieper dan dat. Ongehoorde onderklasse en onderlaag middenklasse tegen de elite van Macron.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:54 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Die fransen laten toch wel zien hoe je als burger moet handelen mocht je geen zin hebben in extra belasting.
Ik moet hier altijd zo om lachen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:00 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Het zit wel even wat dieper dan dat. Ongehoorde onderklasse en onderlaag middenklasse tegen de elite van Macron.
Gelukkig. Ik vertrouw Christophe Guilluy namelijk wel met zijn analyses.quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:01 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Ik moet hier altijd zo om lachen.
Waarom?quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:59 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Zou zelf altijd Japan Airlines gaan
Gewoon stel proleten die gefaald hebben in het levenquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:03 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Gelukkig. Ik vertrouw Christophe Guilluy namelijk wel met zijn analyses.
Omdat jal one world is en ik one world gold guest listed benquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:03 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Waarom?
Ana ook wel nice toch? En goedkoop binnenlands als je met ana binnenkomt
Aaahquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:04 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Omdat jal one world is en ik one world gold guest listed ben
Geloof allebei wel prima hoor
Prio check-in en boardingquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:05 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Aaah
Wat zou dat dan betekenen? Prioriteit boarding enzo?
Dat gevoel krijg ik bij mensen die Pringles eten.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:56 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Koffie drinken
Hahahah proleten
quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat gevoel krijg ik bij mensen die Pringles eten.
het is ook maar een gevoel, toch bij hun het idee dat ze er wat extra's instoppen op last van de regering, is natuurlijk ook al gebeurd bij servers en ik meen lenova.quote:Op dinsdag 4 december 2018 09:28 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Beetje naef dit. Bij het aanschaffen van wat voor smartphone dan ook neem je afscheid van je privacy.
Die dingen staan ook vol met bloatware, kwestie van rooten en een kale versie van Android er op gooien. Ben je van het gezeik af.quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is ook maar een gevoel, toch bij hun het idee dat ze er wat extra's instoppen op last van de regering, is natuurlijk ook al gebeurd bij servers en ik meen lenova.
Bij Apple niet hoorquote:Op dinsdag 4 december 2018 09:28 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Beetje naef dit. Bij het aanschaffen van wat voor smartphone dan ook neem je afscheid van je privacy.
Nederlandse overheid houdt iedereen in de gaten, zou me daar eerder druk om maken als dat je ding is.quote:
In mijn Apple account komen ze nietquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Nederlandse overheid houdt iedereen in de gaten, zou me daar eerder druk om maken als dat je ding is.
zo extreem als de Chinezen nog nietquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Nederlandse overheid houdt iedereen in de gaten, zou me daar eerder druk om maken als dat je ding is.
enige fabrikant die zijn best doet/lijkt te doen is Applequote:Op dinsdag 4 december 2018 11:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is ook maar een gevoel, toch bij hun het idee dat ze er wat extra's instoppen op last van de regering, is natuurlijk ook al gebeurd bij servers en ik meen lenova.
Dat durf ik te betwisten. Welk belang heeft de Chinese overheid nou om ons een stel kaaskoppen te monitoren?quote:Op dinsdag 4 december 2018 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo extreem als de Chinezen nog niet
Je zegt nu in een post dat je niet gelooft dat inlichtingendiensten onze gegevens willen verzamelen en dat een inlichtingendienst onze gegevens verzameltquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat durf ik te betwisten. Welk belang heeft de Chinese overheid nou om ons een stel kaaskoppen te monitoren?
Daarbij is de enige bewezen hack die is aangebracht op een Chinese smartphone niet afkomstig uit China maar van de NSA .
https://executive-people.(...)cisco-en-huawei.html
Ik bedoel maar
wat ben jij toch ook een bijzonder gevalquote:Op dinsdag 4 december 2018 11:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat durf ik te betwisten. Welk belang heeft de Chinese overheid nou om ons een stel kaaskoppen te monitoren?
Daarbij is de enige bewezen hack die is aangebracht op een Chinese smartphone niet afkomstig uit China maar van de NSA .
https://executive-people.(...)cisco-en-huawei.html
Ik bedoel maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |