Welke map is dit?quote:Op zaterdag 11 juli 2020 18:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ben bezig met een nieuwe stad, en doe ditmaal braafjes zonder unlimited money, maar omdat ik het spel door heb laten lopen terwijl ik iets anders aan het doen was zit ik toch alweer aan de 3 miljoen
Ik vraag me af wat ik eerst ga doen; links vnl. dense residential en wat leuke dingen + een verhoogde snelweg die als een soort van rondweg gaat fungeren (om "old town" heen), of rechts volproppen met gewone huizen en direct een keer of drie aan de snelweg linken?
[ afbeelding ]
edit: ben rechts gaan bouwen, kon nog niet genoeg vakjes bijkopen om onderin een intersection aan te passen. Ook krom: ik wilde de parallel road tool gebruiken voor de verhoogde snelweg, maar één van de twee komt totaal verkeerd uit. De wegen kruisen elkaar gewoon
als ik je plaatje zo zie heb je nauwelijks verkeerquote:Op dinsdag 2 maart 2021 01:43 schreef DonDruiper het volgende:
Ik krijg het verkeer maar niet onder controle
Met een beetje een flink dorp (40-50k inwoners) zit m'n traffic op 50-60 ofzo.
Ik heb Biffa gekeken, wat aanpassingen her en der, en tadaaa..quote:Op dinsdag 2 maart 2021 06:46 schreef mschol het volgende:
[..]
als ik je plaatje zo zie heb je nauwelijks verkeer
hij heeft vaak goeie handighedenquote:Op dinsdag 2 maart 2021 07:10 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik heb Biffa gekeken, wat aanpassingen her en der, en tadaaa..
Grote steden bouwen is niet zo lastig.. wegen aanleggen, zoning en tadaa.. wat het voor mij de laatste tijd verslavend maakt is Stadsdelen detailen en verkeersproblemen oplossen.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 08:43 schreef mschol het volgende:
[..]
hij heeft vaak goeie handigheden
mijn stadlayout is gewoon altijd puin dus het loopt hoe dan ook uit op rampspoed
ik krijg het maar niet in mijn systeem om stadsdelen te maken, en dus hangt veel aan 1 of 2 grote wegen met veel kruispuntenquote:Op dinsdag 2 maart 2021 16:17 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Grote steden bouwen is niet zo lastig.. wegen aanleggen, zoning en tadaa.. wat het voor mij de laatste tijd verslavend maakt is Stadsdelen detailen en verkeersproblemen oplossen.
Ik vind een begin maken het lastigst.quote:Op woensdag 3 maart 2021 10:11 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik heb altijd moeite om uit het niets een gedetailleerde stadsdeel te bouwen. Daarom bouw ik liever volledig random met de contouren van de map mee, en daar komen dan vanzelf natuurlijke lijnen en wijken uit die ik later verder onder handen neem met speciale gebouwen en parkjes en zo. Daarmee krijg je denk ik de meest natuurlijk uitziende steden uiteindelijk
7820X, gtx1080 en 64GB, maar bij grote steden alsnog weleens moeitequote:Op woensdag 23 juni 2021 16:57 schreef mschol het volgende:
cities skylines leunt heel erg op de cpu en ram, een recente AMD ryzen is dan een aanrader.. incl 'minimaal' 16, liever 32GB ram
let wel op, want (vooral populaire, zoals ryzen) hardware is nu een crime om voor een redelijke prijs te krijgen.
ik draai hem met mods en ook de 81 tiles mod op een intel i7 6700 met een 48GB ram icm een gtx1080
Toch maar weer eens opstarten...quote:
Hmm, met een kleine stad was het voor mij moeilijker om zo hoog te halen. Maar misschien weer eens proberen.quote:Op zondag 1 augustus 2021 15:29 schreef mschol het volgende:
ik heb die volgens mij gehaald met een heel kleine stad (waarbij je niet alles nodig hebt) en dan 5 jaar draaien
ja beetje cheaty maar hey, works
Dit is ook tofquote:
ik speel de game eigenlijk veel te weinigquote:Op zondag 1 augustus 2021 18:52 schreef Qunix het volgende:
[..]
Dit is ook tof
Ik heb deze game gekocht en nooit echt gespeeld
Ik heb helaas geen machine die deze game aankan.
Ik denk dat ik totaal 3 uur de game "gespeeld" heb... Iets van 3 uur lang in de configuratie duiken, maar tevergeefs. (geldt ook voor Planet Coaster)quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:49 schreef mschol het volgende:
[..]
ik speel de game eigenlijk veel te weinig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |