héb hem net succesvol geïnstalleerdquote:Op donderdag 27 december 2018 15:32 schreef svann het volgende:
De widm-app is er al wel, maar ik kan nog niet inloggen.
Zou mijn avrotros-account dat ik alleen voor widm gebruik ook dit jaar weer verlopen zijn?
Onbekende BN'ers, dat zijn de ergste.quote:Op vrijdag 28 december 2018 16:16 schreef Peter het volgende:
Ik vind het wel verfrissend dat we nu een seizoen krijgen met ook een boel niet-BN'ers
En een bekende Vlamingquote:Op vrijdag 28 december 2018 16:16 schreef Peter het volgende:
Ik vind het wel verfrissend dat we nu een seizoen krijgen met ook een boel niet-BN'ers
Maar dat is al jááren zo. Het zal wel kansloos zijn om te hopen dat ze ooit weer teruggaan naar 'gewone' Nederlanders die ook weten dat ze eigenlijk helemaal niet heel bekend zijn.quote:
Nou, dat vind ik bij WIDM dus nooit zo vervelendquote:Op vrijdag 28 december 2018 16:40 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Onbekende BN'ers, dat zijn de ergste.
Alles voor de aandacht.
Bij ER moeten ze ook perse laten zien hoe stoer en ze wel niet zijn en dan na 2 dagen opgeven.....quote:Op vrijdag 28 december 2018 17:15 schreef Meke het volgende:
[..]
Nou, dat vind ik bij WIDM dus nooit zo vervelendBij Expeditie Robinson kiezen ze C-garnituur dat graag A-ster wil worden, maar bij WIDM juist de schrijvers of mensen die in een bepaalde niche zitten en daar ook wel prima willen blijven
Huh, is die er? Nou moe... ik ken alle 10 de kandidaten maar weet niets over een fok! poule in de widm app.quote:Op donderdag 8 november 2018 20:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Doen jullie straks ook mee met de app??
MOL / De WIDM-app (met FOK!poule)quote:Op zaterdag 29 december 2018 20:31 schreef Annelies1980 het volgende:
[..]
Huh, is die er? Nou moe... ik ken alle 10 de kandidaten maar weet niets over een fok! poule in de widm app.
Hoe kom ik daar in? Kan ik daar lekker mijn tunnelvisie delen :0
MOL / De WIDM-app (met FOK!poule)quote:Op zaterdag 29 december 2018 20:31 schreef Annelies1980 het volgende:
[..]
Huh, is die er? Nou moe... ik ken alle 10 de kandidaten maar weet niets over een fok! poule in de widm app.
Hoe kom ik daar in? Kan ik daar lekker mijn tunnelvisie delen :0
Dank je wel... haha ik las het al in het bericht van Moira op 20 dec.quote:Op zaterdag 29 december 2018 20:37 schreef jcdragon het volgende:
[..]
MOL / De WIDM-app (met FOK!poule)
Genoteerd!quote:Op donderdag 27 december 2018 16:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Komende woensdag eerste moltalk
Ik heb hemquote:Op woensdag 2 januari 2019 16:58 schreef Badeendje_ het volgende:
Spannend!! Wij zitten er klaar voor, ben bnieuwd. Heeft iemand ook al het molboekje? Nog iets nuttigs er in?
https://www.televizier.nl(...)-identiteit-mol-nietquote:Op donderdag 3 januari 2019 10:21 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Waarom weet hij het eigenlijk niet?
quote:"Er is mij veel aan gelegen dat het een mooi seizoen gaat worden. Daarom wilde ik, geheel tegen mijn natuur in, niet van tevoren weten wie de mol is. Het is al spannend genoeg"
"Na het vertrek van Art ben ik als presentator vrij laat in het voorbereidingstraject gestapt. Omdat alles nieuw voor mij was en ik bang was dat ik op een bepaalde, opvallende manier, naar de mol zou kijken, leek het mij beter dat ook ik zijn of haar identiteit niet kende. Zo kon ik mij volledig focussen op de opdrachten van de kandidaten en de executies"
Thnxxx!quote:Op donderdag 3 januari 2019 10:28 schreef Moira. het volgende:
[..]
https://www.televizier.nl(...)-identiteit-mol-niet
[..]
wel beter eigenlijk zoquote:Op donderdag 3 januari 2019 10:28 schreef Moira. het volgende:
[..]
https://www.televizier.nl(...)-identiteit-mol-niet
[..]
Zo was het eerst ook altijd, geloof dat Art de enige presentator was die het wist.quote:
ik dacht dat tot nu toe de presentator altijd wist wie de mol was, ivm met bijsturen van bepaalde opdrachten of late briefings tijdens het spel.quote:Op donderdag 3 januari 2019 15:49 schreef Moira. het volgende:
[..]
Zo was het eerst ook altijd, geloof dat Art de enige presentator was die het wist.
Maar ik zie het ook wel gebeuren dat Rik er in een later seizoen ook om gaat vragen. Ik zou het ook doen iig
Angela wist het ook. Karel wilde het niet weten. Van Pieter Jan Hagens weet ik niet of hij het wist.quote:Op donderdag 3 januari 2019 15:49 schreef Moira. het volgende:
[..]
Zo was het eerst ook altijd, geloof dat Art de enige presentator was die het wist.
Maar ik zie het ook wel gebeuren dat Rik er in een later seizoen ook om gaat vragen. Ik zou het ook doen iig
Morgen pas!quote:Op vrijdag 4 januari 2019 16:51 schreef olcay93 het volgende:
Ik kijk ook vanavondzal wel wennen zijn zonder Art
Ja dat denk ik ook iddquote:Op vrijdag 4 januari 2019 16:51 schreef olcay93 het volgende:
Ik kijk ook vanavondzal wel wennen zijn zonder Art
Rik is een leuke man om te zien Moira😀.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 17:01 schreef Moira. het volgende:
Ja dat denk ik ook iddMaar toch denk ik dat Rik het wel leuk zal doen. Al is het sowieso ff een jaartje wennen
Dat wel, maar van Art smelt ik net iets meerquote:Op vrijdag 4 januari 2019 17:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Rik is een leuke man om te zien Moira😀.
Smaken verschillen.😊quote:Op vrijdag 4 januari 2019 17:09 schreef Moira. het volgende:
Dat wel, maar van Art smelt ik net iets meer
Alweer een man?quote:
Kan ook niet werd in december opgenomen..quote:Op vrijdag 4 januari 2019 10:00 schreef Koen66 het volgende:
Moltalk was nog niet genoeg om enige verdenking te gaan koesteren, kortom geen idee nog
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |