Ja, maar raar genoeg denken ze altijd dat wij hun populisten tevreden moeten houden. Zodat zij lekker kunnen doen alsof ze niet verantwoordelijk zijn voor de minder leuke dingen.quote:Op zondag 28 oktober 2018 15:21 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Is dat niet meer hun probleem dan het onze?
Een leverancier die alcoholvrij bier van Carlsberg en Heineken kan leveren? Lijkt me dat dat vanuit de EU makkelijker en goedkoper is.quote:
Ja inderdaad; beetje vreemd dat zo'n tussenhandelaar in het rijtje staat.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 18:40 schreef chibibo het volgende:
[..]
Even leverancier die alcoholvrij bier van Carlsberg en Heineken kan leveren? Lijkt me dat dat vanuit de EU makkelijker en goedkoper is.
Heineken heeft destijds Britse Scottish & Newcastle. Kan me voorstellen dat die van oudsher banden hadden met India en dat de export daarheen via die kanalen op gang is gekomen en uitgebreid is. Dus via UK.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 18:40 schreef chibibo het volgende:
[..]
Even leverancier die alcoholvrij bier van Carlsberg en Heineken kan leveren? Lijkt me dat dat vanuit de EU makkelijker en goedkoper is.
https://www.bbc.co.uk/new(...)tter_impression=truequote:If you use English in higher education, Dutch will eventually get worse. It's use it or lose it. Dutch will deteriorate and the vitality of the language will disappear. It's called imbalanced bilingualism. You add a bit of English and you lose a bit of Dutch."
While English can ease students into the global market, others feel its prevalence is excluding them from their homeland.
And a political debate here is intensifying, as more UK citizens move here because their companies wish to remain in the EU post-Brexit,
It is time, says Prof De Groot, for an honest debate.
"We're shifting to a more and more Anglo-Saxon view of the world. Universities want diversity, different perspectives. What you get is exactly the opposite. The Anglicisation means you end up with a much more homogeneous world."
Latijn?quote:Op donderdag 1 november 2018 21:55 schreef Perrin het volgende:
Minstens tijd om na te denken over een Europesere voertaal dan Engels.
Zorgwekkende ontwikkeling idd.quote:Op donderdag 1 november 2018 19:18 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
https://www.bbc.co.uk/new(...)tter_impression=true
quote:'Geheime deal bereikt over Brits-Ierse grens'
VANDAAG, 01:27BUITENLAND
De Britten en de EU zouden een geheime deal hebben bereikt waarin staat dat het Verenigd Koninkrijk na de brexit onderdeel blijft van de Europese douane-unie. Daarmee zou de grens tussen Noord-Ierland en Ierland open blijven. Dat schrijft The Sunday Times op basis van bronnen rond de Britse premier May.
De Ierse grens is momenteel het grootste struikelblok in de brexit-onderhandelingen. Als er inderdaad een deal is gesloten over de grens, is dat een overwinning voor May. De Britten zoeken al geruime tijd naar een oplossing. De EU vindt de voorstellen waarmee premier May komt keer op keer te mager.
Voldoende vooruitgang
Volgens de krant komt het Britse kabinet dinsdag bijeen om de deal te bespreken. Komende vrijdag zou May voldoende vooruitgang hebben geboekt om de EU ervan te overtuigen om een speciale brexit-top tussen de partijen te organiseren.
Een woordvoerder van May zegt dat The Sunday Times slechts speculeert. Volgens hem zouden de onderhandelingen nog steeds bezig zijn.
https://nos.nl/artikel/22(...)its-ierse-grens.html
In de douane unie, en dus met vrij verkeer etc.. kunnen we stellen dat de UK heeft gecapituleerd?quote:Op zondag 4 november 2018 01:38 schreef Tocadisco het volgende:
Er schijnt inmiddels een geheime () deal te zijn:
[..]
Uitstekend? Waar komt dat opeens vandaan? Eerst kon de EU volgens jou de Britten missen als kiespijn en nu vind je het opeens uitstekend als ze lid blijvenquote:Op zondag 4 november 2018 07:14 schreef Falco het volgende:
Uitstekend dit, als de geruchten tenminste waar zijn. Nu maar hopen dat de Britten intern hier ook achter staan.
Maar waarom willen de eurofielen dat? Dat begrijp ik niet. Na al die horrorverhalen die ik hier gehoord heb over GB zet ik van mijn levensdagen geen stap meer in GB. Jullie hadden me overtuigd dat GB een achterlijk armoedig land is en dat Nederland en de EU zich hun handjes mogen knijpen dat we verlost zijn van dat land. Waarom dat enthousiasme dan over een Brexit die praktisch niks veranderd?quote:Op zondag 4 november 2018 08:35 schreef Perrin het volgende:
Ze blijven geen EU-lid. Wordt denk ik meer een soort Noorwegen-scenario. Bijna dezelfde rechten en plichten als leden, maar je mag niet meebeslissen.
Ook wel 'Brexit in name only' genoemd..
M.a.w.: Het verandert dat het verkeerde lastige soort mensen dat op de verkeerde partijen stemt en/of een referendum verkeerd invullen geen drol meer te vertellen hebben.quote:Op zondag 4 november 2018 09:31 schreef Perrin het volgende:
Het verandert dat die lastige Britten geen drol meer te vertellen hebben. Zij blij (technisch gezien zijn ze uit de unie), wij blij (geen gezeik van de Britten meer). Joepie!
En als remain met 51% wint bij een tweede referendum is Blair dan ook een voorstander van een derde, vierde, vijfde.... referendum?quote:Op zondag 4 november 2018 11:51 schreef Dwersdriever het volgende:
Tony Blair gooit zijn gewicht ook weer in de strijd. Hij roept het parlement op om elke deal die door May wordt gepresenteerd weg te stemmen en in plaats daarvan een tweede referendum af te dwingen.
https://www.theguardian.c(...)resa-may-brexit-deal
Hier het hele stuk van Blair
https://www.theguardian.c(...)ser-evil-brexit-deal
Het is een overwinning voor May zolang ze niet gebackstabbed wordt door haar eigen partijgenoten. Hoe debiel het ons lijkt, dat scenario is niet ondenkbaar.quote:Op zondag 4 november 2018 10:15 schreef Pietverdriet het volgende:
Duitse Boulevard pers
Overwinning voor May
https://www.bild.de/polit(...)7662,la=de.bild.html
Britse boulevard pers
https://www.thesun.co.uk/(...)e-brexit-deal-fears/
Sell out
ja sommige politici aan de brexit kant zijn vooral bezig met hun eigen positie en niet wat het beste is voor de britse bevolking. dus als zij May kunnen backstabben dan zullen ze dat niet laten om te doen.quote:Op zondag 4 november 2018 12:14 schreef Falco het volgende:
[..]
Het is een overwinning voor May zolang ze niet gebackstabbed wordt door haar eigen partijgenoten. Hoe debiel het ons lijkt, dat scenario is niet ondenkbaar.
Het zou mij echt heel erg verbazen, want rationeel gezien is backstabben een enorme domme keuze. Het leidt tot enorm veel politiek trammelant, terwijl het Noorwegenmodel voor de Britten (en uiteraard ook voor de EU) een heel acceptabele Brexit oplevert. Maar ja, slecht onderwijs en een achterlijke pers zorgt er voor dat grote groepen Britten echt geloven dat een harde Brexit beter is. Je moet de stupiditeit van de Britten niet onderschatten...quote:Op zondag 4 november 2018 12:29 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ja sommige politici aan de brexit kant zijn vooral bezig met hun eigen positie en niet wat het beste is voor de britse bevolking. dus als zij May kunnen backstabben dan zullen ze dat niet laten om te doen.
om met een beroemde quote van Game of Thrones te komenquote:Op zondag 4 november 2018 12:56 schreef Falco het volgende:
Het zou mij echt heel erg verbazen, want rationeel gezien is backstabben een enorme domme keuze
Dat zou toch ideaal zijn voor de EU, geen negatieve economische impact voor belangrijke lidstaten, en een VK dat politiekniets meer in te brengen heeft.quote:Op dinsdag 6 november 2018 08:49 schreef Braindead2000 het volgende:
Hoe groot achten de EU-gezinden de kans eigenlijk in dat elke EU-lidstaat zijn goedkeuring verleend aan een super softe Brexit? Dat lijkt me ook nog wel een flinke horde maar daar hoor je weinig over.
Dat vind jij maar denkt elke EU-lidstaat daar zo over? Elke EU-lidstaat moet zijn goedkeuring verlenen. Ook de eurofiele EU-lidstaten die niks liever zien dat GB kapot gaat en misschien denken dat GB met een super softe Brexit wel heel makkelijk wegkomt. Ook landen als Polen en Hongarije die praktisch in oorlog zijn met Brussel moeten hun goedkeuring geven. Kan best nog wel een probleempje worden.quote:Op dinsdag 6 november 2018 08:53 schreef nixxx het volgende:
[..]
Dat zou toch ideaal zijn voor de EU, geen negatieve economische impact voor belangrijke lidstaten, en een VK dat politiekniets meer in te brengen heeft.
Dat ligt natuurlijk ook aan de jaarlijkse contributie die ze gaan betalen voor toegang, met 0 invloed.quote:Op dinsdag 6 november 2018 08:49 schreef Braindead2000 het volgende:
Hoe groot achten de EU-gezinden de kans eigenlijk in dat elke EU-lidstaat zijn goedkeuring verleend aan een super softe Brexit? Dat lijkt me ook nog wel een flinke horde maar daar hoor je weinig over.
Denk dat de grootse uitdaging niet in de EU ligt, maar in het VK zelf. Om een deal er doorheen te loodsen.quote:Op dinsdag 6 november 2018 09:08 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dat vind jij maar denkt elke EU-lidstaat daar zo over? Elke EU-lidstaat moet zijn goedkeuring verlenen. Ook de eurofiele EU-lidstaten die niks liever zien dat GB kapot gaat en misschien denken dat GB met een super softe Brexit wel heel makkelijk wegkomt. Ook landen als Polen en Hongarije die praktisch in oorlog zijn met Brussel moeten hun goedkeuring geven. Kan best nog wel een probleempje worden.
Probleem is dat er voor geen van de drie opties (Remain, Soft Brexit, No Deal/Hard Brexit) een meerderheid bestaat.quote:Op dinsdag 6 november 2018 09:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Denk dat de grootse uitdaging niet in de EU ligt, maar in het VK zelf. Om een deal er doorheen te loodsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |