Weet ik niet, heb geen inzicht in dat onderzoek aangezien je niet aan bronvermelding doet. En wie zegt dat het van toepassing is op alle clubs? Dat winstpercentage kan enorm afnemen door slechts de helft van de clubs bijvoorbeeld. Meer informatie is nodig.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 20:44 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Uh, wat zou het anders kunnen zijn? Het omgekeerde verband lijkt me een beetje lastig namelijk, tenzij je in tijdreizen gelooft. En zou het bij 27000 wedstrijden niet zo zijn dat alle soorten tegenstanders ongeveer even vaak meegenomen worden?
Ze kan het hebbenquote:Op woensdag 3 oktober 2018 20:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
Hélène met haar 9 gelakte nageltjes![]()
![]()
buitenspel?quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:46 schreef Mr.Maul het volgende:
Lekkere buitenspelgoal en die gele kaart was ook kansloos
Was geen buitenspel pikquote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:46 schreef Mr.Maul het volgende:
Lekkere buitenspelgoal en die gele kaart was ook kansloos
De VAR komt helaas een jaar te laat.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:50 schreef VEM2012 het volgende:
Psv goed. Inter wel beter. Maar met fatsoenlijk fluiten zou PSV deze gewonnen hebben. Dat zie ik nu niet meer gebeuren. Bepaald niet de eerste keer dat een Eufascheids heel opzichtig de grote ploeg bevoordeeld. Alsof je bij een fout tegen een grote club bij de Uefa meteen op de zwarte lijst gaat...
Ach, die scheids weet echt wel dat het rood had moeten zijn.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:51 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
De VAR komt helaas een jaar te laat.
In de herhaling zag ik t beter.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:49 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Misschien moet je je op een hersentumor laten controleren?
Het is een complot inderdaad.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:50 schreef VEM2012 het volgende:
Psv goed. Inter wel beter. Maar met fatsoenlijk fluiten zou PSV deze gewonnen hebben. Dat zie ik nu niet meer gebeuren. Bepaald niet de eerste keer dat een Eufascheids heel opzichtig de grote ploeg bevoordeeld. Alsof je bij een fout tegen een grote club bij de Uefa meteen op de zwarte lijst gaat...
Dat staat er niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het is een complot inderdaad.
Echt ongelooflijk hoor. Hoe snel je in de eredivisie er ook aan went.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:51 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
De VAR komt helaas een jaar te laat.
Je moet niet alles te serieus nemen wat van mij komt, voor zover dat al wordt gedaanquote:Op woensdag 3 oktober 2018 21:56 schreef TehRocks het volgende:
[..]
In de herhaling zag ik t beter.
Lieve schat ben je wel
en een topkeeper hebbenquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:07 schreef VEM2012 het volgende:
Je moet in deze poule geluk hebben als PSV. Het zit echter wel enorm tegen zo...
met eenrichtingsverkeer kan hij t wel maar als hij zelf af en toe iets te doem krijgt valt hij vaak door de mandquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zoet wel een dramatische wedstrijd inderdaad.
geeft ook helemaal niks maar tochquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:18 schreef VEM2012 het volgende:
Maar dit is wel klaar. Met TH speel je om plek 3.
Geeft niks? Je had kunnen winnen. Dan doe je mee voor plek 2!quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:19 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
geeft ook helemaal niks maar toch
ghehe jij hebt TH alvast onder ons gezetquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:21 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Geeft niks? Je had kunnen winnen. Dan doe je mee voor plek 2!
Nee, dat wordt met Zoet in deze vorm nog lastig zat.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:22 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ghehe jij hebt TH alvast onder ons gezet
En dan zijn er mensen die zich afvragen waarom hij niet de eerste doelman is bij Oranje. (lol)quote:
Grimsby town zoekt nog een keeperquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:22 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou ja, je raakt hem in ieder geval dit seizoen niet meer kwijt.
roodmquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef Scarface88 het volgende:
Weer genaaid door de scheids. Zoals elk CL seizoen. Lachwekkend. Keeper had er af gemoeten met roodm
quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:53 schreef tompsv18 het volgende:
En waarom krijgt Guti nooit meer speelminuten
quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef Scarface88 het volgende:
Weer genaaid door de scheids. Zoals elk CL seizoen. Lachwekkend. Keeper had er af gemoeten met rood.
Ik vond Hendrix aan de bal echt dramatisch. Zonder bal vond ik Rosario vrij matig. Ik denk dat Dumfries het niveau niet heeft, zon bakbeest met zoveel energie ziet er leuk uit maar de hoeveelheid slechte aannames en voorzetten beginnen toch schrijnend te worden.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef BadderHaring het volgende:
Jammer dit. Had minimaal een gelijk spel moeten zijn. In elk geval genoten van een aantal spelers, loopt toch wel echt kwaliteit tussen bij PSV.
Hendrix en Rosario weer prima, Dumfries en Angelino spelen weer heerlijk. Helaas verlies je door slechte communicatie tussen Schwaab en Zoet en vooral een domme actie van Zoet.
Malen valt weer sterk in. Die mag van mij wel een keer starten.
Wij hebben een andere wedstrijd zitten kijken, volgens mij.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:57 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Ik vond Hendrix aan de bal echt dramatisch. Zonder bal vond ik Rosario vrij matig. Ik denk dat Dumfries het niveau niet heeft, zon bakbeest met zoveel energie ziet er leuk uit maar de hoeveelheid slechte aannames en voorzetten beginnen toch schrijnend te worden.
Ik heb Dumfries weinig goed zien doen wanneer hij daadwerkelijk aan de bal was op de helft van de tegenstander. Verdedigend wel gewoon een prima pot trouwens.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:58 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Wij hebben een andere wedstrijd zitten kijken, volgens mij.
In zo een wedstrijd heb je aan Luuk helemaal niets.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:59 schreef RensAjacied het volgende:
Zoet, De Jong en Hendrix kosten je punten op dit niveau. Wel jammer want had het jullie gegund. Lijkt mij nu einde oefening (wellicht nog EL).
Rood als het met opzet is. En dat was het duidelijk in dit geval. Keeper keek ook meteen bang naar de scheids wist dat ie fout zat.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:56 schreef BadderHaring het volgende:
Hands buiten de 16 is volgens mij geel, tenzij 100% scoringskans. Ik vond dat in dit geval twijfelachtig. Hij kan hem geven, maar dit is ook te verdedigen.
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef GotenSSJ het volgende:
Geen onterecht resultaat, maar wel echt schandalig hoe het tot stand is gekomen. Krijgt Handanovic gewoon terecht rood, en geeft de scheids buitenspel bij de 1-1, kun je zomaar winnen.
Je vergeet bergwijnquote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:54 schreef BadderHaring het volgende:
Jammer dit. Had minimaal een gelijk spel moeten zijn. In elk geval genoten van een aantal spelers, loopt toch wel echt kwaliteit tussen bij PSV.
Hendrix en Rosario weer prima, Dumfries en Angelino spelen weer heerlijk. Helaas verlies je door slechte communicatie tussen Schwaab en Zoet en vooral een domme actie van Zoet.
Malen valt weer sterk in. Die mag van mij wel een keer starten.
Er stond nog maar een verdediger in een positie waar die eventueel iets had kunnen doen. Dit was een duidelijke scoringskans, derhalve rood.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 22:56 schreef BadderHaring het volgende:
Hands buiten de 16 is volgens mij geel, tenzij 100% scoringskans. Ik vond dat in dit geval twijfelachtig. Hij kan hem geven, maar dit is ook te verdedigen.
Laten we het hopen.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:00 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens.
Het zat echt enorm tegen. Geel ipv rood. Buitenspel. Paal. Zoet twee keer dom ingrijpen. Omhaal had ook meer verdiend.
Tegen de Spurs maar vlammen dan.
Nee. Hands buiten de 16 is geen rood, alleen als er een 100% kans uit voortkomt. Was hier twijfelachtig.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:00 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Rood als het met opzet is. En dat was het duidelijk in dit geval. Keeper keek ook meteen bang naar de scheids wist dat ie fout zat.
Nee joh, was 100% goal als hij door kon.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee. Hands buiten de 16 is geen rood, alleen als er een 100% kans uit voortkomt. Was hier twijfelachtig.
De commentatoren van ESPN waren het eens dat het 100% rood was en bleven er wel 5 minuten over doorgaan. In de rust hadden ze het er weer over dat het een bizarre beslissing was. En na de rust weer bij elke redding van de keeper dat ie er af had gemoeten.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee. Hands buiten de 16 is geen rood, alleen als er een 100% kans uit voortkomt. Was hier twijfelachtig.
Dat was totaal niet twijfelachtigquote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee. Hands buiten de 16 is geen rood, alleen als er een 100% kans uit voortkomt. Was hier twijfelachtig.
Gewoon rood idd,Bergwijn had em zo in kunnen schieten.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:10 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Dat was totaal niet twijfelachtig
Ik zie het nu net in de herhaling terug ja.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:07 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee joh, was 100% goal als hij door kon.
Ik zag het net in de herhaling terug.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:09 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
De commentatoren van ESPN waren het eens dat het 100% rood was en bleven er wel 5 minuten over doorgaan. In de rust hadden ze het er weer over dat het een bizarre beslissing was. En na de rust weer bij elke redding van de keeper dat ie er af had gemoeten.
Zojuist heb ik het in de herhaling terug gezien.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:10 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Dat was totaal niet twijfelachtig
Stonden 0 verdedigers tussen, Bergwijn was zowat in de 16, was in balbezit en ging richting de goal.quote:In order for a player to be sent off for denying an "obvious goal-scoring opportunity," four elements must be present:
Number of Defenders -- not more than one defender between the foul and the goal, not counting the defender who committed the foul
Distance to goal -- the closer the foul is to the goal, the more likely it is an obvious goal-scoring opportunity
Distance to ball -- the attacker must have been close enough to the ball at the time of the foul to have continued playing the ball
Direction of play -- the attacker must have been moving toward the goal at the time the foul was committed
Hij was sowieso aan die bal gekomen. Commentaar op de Duitsers was ook 100% op rood. Puur ongeloof dat het niet gebeurde. Bij de omhaal van Malen wisten ze ook zeker dat de reservekeeper die niet zou hebben gehadquote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee. Hands buiten de 16 is geen rood, alleen als er een 100% kans uit voortkomt. Was hier twijfelachtig.
Ik zag het net in de herhaling terug ja.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:13 schreef XL het volgende:
[..]
Hij was sowieso aan die bal gekomen. Commentaar op de Duitsers was ook 100% op rood. Puur ongeloof dat het niet gebeurde. Bij de omhaal van Malen wisten ze ook zeker dat de reservekeeper die niet zou hebben gehad
Eens. Vanuit een aantal camerastandpunten terug gezien en het lijkt me rood.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:14 schreef GGMM het volgende:
Misschien moet lange_lans nog eens een herhaling bekijken, want het lijkt mij echt rood.
Heimwee, denk ik.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
2e helft een beter PSV maar het was al te laat
Zou guti blessa zijn?
Die was twee maal ietwat ongelukkigquote:
Mwah, Inter miste ook vijf opgelegde kansen ofzo. Die hadden t verschil nog wel gemaaktquote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:21 schreef falling_away het volgende:
Het verschil vandaag is gemaakt door het niveau van de keepers
Die redding op die omhaal was wel ernstig goed.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:21 schreef falling_away het volgende:
Het verschil vandaag is gemaakt door het niveau van de keepers
Als voorzitter van de Gastongod Pereirogenot fanclub moet ik dit weerspreken. Al zie ik steeds vaker dat jouw bericht op waarheid berust is.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:21 schreef RipCity het volgende:
Matige sfeer in het stadion en irritante wedstrijd..
En wordt helemaal gek van Pereiro hoe die hele wedstrijd rond blijft sloffen. Als je hem alleen blijft volgen zie je hoevaak die te laat is omdat die gewoon niet scherp is... maargoed dat is die maar 2.5 duels per jaar. Weg ermee op de bank.
Pereiro voetbalde vandaag best aardig en was zeker niet in de laagste versnelling aan het spelen. Enige nadeel is dat veel steekpassen van hem niet aankomen. In balbezit was hij erg balvast en hij liep ook vaak op de goede plek.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:24 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Als voorzitter van de Gastongod Pereirogenot fanclub moet ik dit weerspreken. Al zie ik steeds vaker dat jouw bericht op waarheid berust is.
Iedereen met verstand van de regels weet dat dit een bizarre beslissing is.quote:Op woensdag 3 oktober 2018 23:09 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
De commentatoren van ESPN waren het eens dat het 100% rood was en bleven er wel 5 minuten over doorgaan. In de rust hadden ze het er weer over dat het een bizarre beslissing was. En na de rust weer bij elke redding van de keeper dat ie er af had gemoeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |