abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 28 november 2018 @ 23:33:35 #181
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_183431973
Escaperoom (2017)




IMDB; 4.3
HJM; 3.0
:'(

Wát een ellende. De opzet is leuk en er is aandacht besteed aan de room zelf(denk Saw-light) maar daar is alles mee gezegd.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  donderdag 29 november 2018 @ 00:46:56 #182
271695 EP3
Curiouser and curiouser!
pi_183432873
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2018 23:02 schreef Gehenna het volgende:

[..]

Ik denk dat de gedachte bij de filmmakers/opdrachtgevers is dat ze 'm aantrekkelijker willen maken voor een nieuw publiek. Die gaan sneller naar een kleurenfilm kijken dan een zwart-witte.
Dus de doelgroep is het publiek dat niet eens warmloopt voor 1 van de beste films van 1 van de meest invloedrijke regisseurs in de hele filmgeschiedenis, omdat ze nu eenmaal in slaap vallen bij het kijken naar een film zonder kleur.

Succes ermee, :D.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale
pi_183443982
quote:
15s.gif Op donderdag 29 november 2018 00:46 schreef EP3 het volgende:

[..]

Dus de doelgroep is het publiek dat niet eens warmloopt voor 1 van de beste films van 1 van de meest invloedrijke regisseurs in de hele filmgeschiedenis, omdat ze nu eenmaal in slaap vallen bij het kijken naar een film zonder kleur.

Succes ermee, :D.
Precies, de doelgroep is de gem. bioscoop bezoeker die gewoon de nieuwste blockbuster wil zien.
En bij zo'n Lion King is het ook nog extra slim. De kinderen willen heen, want nieuwe 3D film van Disney. En pa en ma gaan wel mee, want die hebben nostalgische waardes bij het origineel en willen wel weten wat ze van die oude film gemaakt hebben.

Ik denk dat er nu eenmaal veel geld te verdienen is met dit soort geintjes :P

quote:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat doen ze al, bijna elke bioscoop heeft wel een filmhuis club toch? Maar dat is een hele specifieke doelgroep.
Robert Moog died for our synths
  donderdag 29 november 2018 @ 19:02:47 #184
271695 EP3
Curiouser and curiouser!
pi_183444335
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2018 18:46 schreef Gehenna het volgende:

Dat doen ze al, bijna elke bioscoop heeft wel een filmhuis club toch? Maar dat is een hele specifieke doelgroep.
Gebeurt hier toch vrij weinig. Zeker in de grote bioscopen.
Maar ik heb wel _O_ 2001: A Space Odyssey _O_ in de Pathé mogen aanschouwen.
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale
  donderdag 29 november 2018 @ 21:03:00 #185
466657 EasyLife
Live Cheap, Live Easy
pi_183446703
Pls stop met discussies, elke keer kijk ik hier voor een recensie zodat ik iets heb om te kijken.

Ik kijk nu searching, later een recensie (aub wis dit en hiervoor).
  zaterdag 1 december 2018 @ 00:43:04 #186
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_183470419
The Meg

The Meg (2018) - IMDb

quote:
Een onderzoeksduikboot - onderdeel van een internationaal diepzee-observatieprogramma - wordt aangevallen door een enorm wezen waarvan werd gedacht dat deze was uitgestorven. De duikboot met de bemanning ligt nu op de bodem van de oceaan, met de bemanning gevangen. Onder flinke tijdsdruk wordt de ervaren diepzeereddingsduiker Jonas Taylor ingeschakeld, om de bemanning te redden van de enorme prehistorische 25 meter lange haai, bekend onder de naam megalodon.
Begon wel aardig, maar verzandde in te veel cliche en matige CGI. Verhaal begint vrij voor de hand liggend. Mensen gaan naar de bodem van een onbekend gedeelte van de zee en de held die nooit meer zou gaan duiken door een traumatische ervaring uit zijn verleden, wordt opgetrommeld (uiteraard nadat hij nee heeft gezegd, totdat blijkt dat zijn ex-vrouw bij de slachtoffers zit) om het hele zooitje te redden.
Het gaat over een hele grote haai dus er gaan wat mensen dood (oh, spoiler alert...) en net als je denkt alles gehad te hebben, dan is er nog meer! Zoals elke "shark movie" dat doet.

CGI was erg matig. Je kon aan alle kanten zien dat de vissen in de film niet echt waren. Het was nog geen niveautje Asylum, maar het ging op een gegeven moment echt die richting op.

Het eerste uur was nog dragelijk, maar daarna ging het snel bergafwaarts. Ik snap niet dat een gerespecteerd acteur als Jason Statham zich hier voor leent.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_183472661
The Meg

The Meg (2018) - IMDb

Wat een hilarische film! Het is overduidelijk dat deze film zichzelf lekker niet serieus neemt, waardoor het een extra humoristische toon krijgt met veel tongue-in-cheek grappen. Gezien de Asylum kopie The Megalodon wist zelfs die studio niet hoe deze film tot een persiflage te maken. De film is zeer zelfbewust, wat ook te zeggen is van de acteurs, waardoor ook Jason Statham na jaren weer eens sympathiek overkomt op het witte doek. Zijn gekibbel met the child is geinig, maar the girl (of milf) is de echte blikvanger hier. Wat een moppie! :9~

De special effects zijn vanzelfsprekend zeer indrukwekkend, zoals bij elke made for theater film tegenwoordig. De actie was goed, en de karakters redelijk geschreven. De scene bij het strand is spannend, ondanks dat kleine vette onuitstaanbare joch met het ijsje.

Wat mij betreft mag Hollywood net zo omgaan met Godzilla, al weet ik dat ze dan de woede van Japan op zich halen. Dit soort megamonsters leent zich helaas voor weinig anders, of ze moeten het maken tot een adventurefilm zoals Kong onlangs deed. Mijn favoriete megamonster film is echter nog altijd Deep Rising.

The Meg krijgt van mij een 8+!
1 + 1 = blauw
  zondag 2 december 2018 @ 12:16:19 #188
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_183491381
American Animals (2018) - IMDb

Interessant concept, waarbij een waargebeurd verhaal wordt verfilmd en tussendoor getuigenissen zitten van de echte personen. Het gaat over een bende jongeren die besluiten om wat waardevolle boeken te stelen om ze dan elders te verpatsen, maar het zijn uiteindelijk knoeiers die de ene fout na de andere maken. Langs de ene kant wel lachen om hun stupiditeiten, maar ook wel schrijnend als je de impact in de realiteit zag. Niet super, wel tof.

Sorry to Bother You (2018) - IMDb

Wilde deze film vooral zien omdat hij zo origineel en verfrissend zou zijn, het zou niet cliché zijn. Nu klopt dat allemaal wel, maar dat maakt het niet automatisch goed. Alle onderdeeltjes zijn "wel okay" en er zit uiteraard wel wat in wat je niet ziet aankomen, maar erg beklijvend is 't toch nergens en tegen het einde van de film wordt het zelfs een tikkeltje belachelijk (film gaat initieel over telemarketing, maar het wordt breder dan dat). De regisseur Boots Riley is zeker iemand om in het oog te houden, maar daar waar ik meestal hoop dat een regisseur gewoon ongelimiteerd zijn eigen ding mag doen, vind ik dat deze misschien toch een beetje nood heeft aan wat bijsturing.

Den skyldige (2018) - IMDb

Een agent heeft iets verneukt, moet onderzocht worden en mag voorlopig alleen noodoproepen beantwoorden. Hij krijgt een oproep van een vrouw die beweert dat ze ontvoerd is. De hele film zie je gewoon de hoofdrolspeler in beeld terwijl hij aan het rondbellen is om de dame te helpen, met af en toe zijn eigen zaak erin verwerkt. Sterke film, ik hou wel van films die zich op 1 locatie afspelen en het dus volledig moeten hebben van het acteerwerk en het plot. Ondanks dat je anderhalf uur op hetzelfde gezicht zit te kijken, is het toch spannend en aangrijpend.

The Predator (2018) - IMDb

Deze film is de overtreffende trap van stom en is het niet eens waard om woorden aan te verspillen, weer zo'n door een studio verneukte film. Sterf, franchise, sterf.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  Moderator zondag 2 december 2018 @ 12:53:57 #189
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_183492176
Op vakantie wanye's world 2 en national lampions Christmas vacation gekeken. In ons huisje was een harde schijf met films. Ik heb wel een zwak voor dit soort films, Wayne's world is eigenlijk een beetje afgekeken van Bill and Ted's excellent adventure maar toch wel erg leuk de mtv cultuur weergegeven :) De national lampoon films met chevy chase zijn natuurlijk ook legendarisch :) flauwe humor binnen een gezin. Beide films zijn prima vermaak na een dag siteseeing *D
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  zondag 2 december 2018 @ 13:03:34 #190
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_183492380
quote:
1s.gif Op zondag 2 december 2018 12:53 schreef Bosbeetle het volgende:
Op vakantie wanye's world 2 en national lampions Christmas vacation gekeken. In ons huisje was een harde schijf met films. Ik heb wel een zwak voor dit soort films, Wayne's world is eigenlijk een beetje afgekeken van Bill and Ted's excellent adventure maar toch wel erg leuk de mtv cultuur weergegeven :) De national lampoon films met chevy chase zijn natuurlijk ook legendarisch :) flauwe humor binnen een gezin. Beide films zijn prima vermaak na een dag siteseeing *D
WW en WW2, net als B&Ts zijn geweldig. Chevy Chase heb ik echter nog nooit om kunnen glimlachen :N
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
  zondag 2 december 2018 @ 16:02:44 #191
226981 Gehenna
Volksmenner
pi_183496124
Costa!



:')

Afgelopen nacht om 3:00 met wat vrienden in een melige bui besloten Costa! te gaan kijken. En bleek inderdaad zo slecht als ik altijd al dacht. Compleet voorspelbaar verhaal, totaal lege personages etc. Al vond ik Georgina wel lollig hierin. Wel een paar keer moeten lachen om van die 'so bad it's good'-momentjes, met als hoogtepunt het enige onverwachte moment: Een plant die nog even bij iemand in z'n kont wordt gedrukt na een heel dom gevecht. :')

Nouja, kut dus, maar daardoor hebben we ons wel vermaakt. Maar hoger als een 3/10 ga ik hiervoor niet geven :P
Robert Moog died for our synths
  zondag 2 december 2018 @ 16:07:58 #192
80382 manny
30 is best veel
pi_183496293
Ik heb gisteren de Flinstones gekeken. Met oa John Goodman.

Ik kan er niet eens punten voor geven. Op wiki gekeken: film heeft iets van 40 miljoen gekost. Ziet er uit als een musical van de basisschool. Geen leuke grappen en geen verhaal.

Hoe kan je als Goodman in deze film belanden.

Uitgezet.

[ Bericht 0% gewijzigd door manny op 02-12-2018 17:57:42 ]
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  zondag 2 december 2018 @ 16:51:16 #193
271695 EP3
Curiouser and curiouser!
pi_183497341
The Killing of a Sacred Deer (2017) - IMDb



Ik was er na het zien van Dogtooth en The Lobster eigenlijk van overtuigd dat Yorgos Lanthimos me wederom zou fascineren en overrompelen met zijn eigenaardige stijl, maar dat is bij deze creatie helaas niet het geval. Het was zelfs nogal n uitdaging om mijn aandacht er voortdurend bij te houden. Waar het precies aan ligt weet ik niet. Misschien het gebrek aan humor. Misschien de zielloze karakters. Misschien het monotone verhaal. Waarschijnlijk n optelsom. Hoe het ook zij; deze van mr Lanthimos wist mij buiten n ietwat onbehaaglijk gevoel verder nauwelijks te beroeren. Niet dat ie daarmee slecht is, overigens, want het blijft wel n product van n zeer talentvolle regisseur met n duidelijke visie. Op technisch vlak is er dus weinig mis. Ik kan alleen niet zo veel met de inhoud; 6,5/10

[ Bericht 11% gewijzigd door EP3 op 02-12-2018 17:10:48 ]
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale
pi_183497401
Heb Bohemian rhapsody gezien toen het in première ging.
Heel veel dingen kloppen niet met de realiteit, beetje jammer.
Voor iemand die niets van queen weet is het misschien wel een leuke film.
pi_183497427
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2018 14:08 schreef Bananenpap het volgende:
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Saai. Onvolgbaar. Vlakke personages. Van de hak op de tak. Mist de magie van de originele Harry Potter-serie. Het zag er weer gelikt uit, maar dat komt tegenwoordig allang niet meer over.

5
Deel1 had tenminste nog humor en een hoop schattige beestjes, deze was echt slaapverwekkend.
  vrijdag 7 december 2018 @ 11:22:28 #196
466657 EasyLife
Live Cheap, Live Easy
pi_183581309
You rated:
Mission: Impossible - Fallout (2018) - IMDb

Voor een vervolg van een vervolg van een vervolg zeer geslaagd en prachtige beelden, ook wel te zien aan de Metascore. Groot scherm, hoge resolutie en volume omhoog!

7.83 (by http://jdx.nl/movierate.php)

[ Bericht 27% gewijzigd door EasyLife op 08-12-2018 09:14:42 ]
pi_183582219
quote:
1s.gif Op zondag 2 december 2018 16:54 schreef quirina het volgende:
Heb Bohemian rhapsody gezien toen het in première ging.
Heel veel dingen kloppen niet met de realiteit, beetje jammer.
Voor iemand die niets van queen weet is het misschien wel een leuke film.
Dus je moet het gewoon zien als een fictieve film met een paar non fictieve elementen? Als je met dat idee gaat dan is het niet zo'n probleem dus.
pi_183582283
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 december 2018 12:14 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Dus je moet het gewoon zien als een fictieve film met een paar non fictieve elementen? Als je met dat idee gaat dan is het niet zo'n probleem dus.
Dan is het een erg fijne film :Y

Je moet het niet als docu bekijken.
pi_183582339
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 december 2018 12:17 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Dan is het een erg fijne film :Y

Je moet het niet als docu bekijken.
Maar denk dat veel mensen wel het verhaal willen zien zoals het echt is gegaan. Ik weet maar een klein beetje van queen, maar als ik fan was zou ik denk ik teleurgesteld zijn.

Ik ga hem misschien een keer kijken als er een ripje uit is ;)
pi_183582410
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 december 2018 12:19 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Maar denk dat veel mensen wel het verhaal willen zien zoals het echt is gegaan. Ik weet maar een klein beetje van queen, maar als ik fan was zou ik denk ik teleurgesteld zijn.

Ik ga hem misschien een keer kijken als er een ripje uit is ;)
Iedereen gaat natuurlijk met eigen verwachtingen naar een film, dat is altijd zo :Y
Als straks iedereen van Queen dood is komt er vast nog wel een film die misschien beter klopt/minder feel good is.

Maar deze film was gewoon erg vermakelijk en kreeg wel het gevoel dat het met veel liefde gemaakt is. En Rami is gewoon geweldig O+ en de acteur die Brian speelt is ook geweldig gecast.

Verder heb ik alle Queen focus gezien dus daarvoor ging ik ook niet naar deze film.
  vrijdag 7 december 2018 @ 12:26:19 #201
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_183582441
quote:
1s.gif Op woensdag 28 november 2018 23:33 schreef houdjemond het volgende:
Escaperoom (2017)


[ afbeelding ]

IMDB; 4.3
HJM; 3.0
:'(

Wát een ellende. De opzet is leuk en er is aandacht besteed aan de room zelf(denk Saw-light) maar daar is alles mee gezegd.
Kolere die poster ziet er al uit alsof gemaakt door een eerstejaars student grafisch vormgeving.
Oh.
  vrijdag 7 december 2018 @ 12:59:19 #202
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_183582990
quote:
9s.gif Op vrijdag 7 december 2018 12:26 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Kolere die poster ziet er al uit alsof gemaakt door een eerstejaars student grafisch vormgeving.
Ja, ik kon er ook écht niks meer over typen. Zonde, want normaal ben ik gek op slechte horrors, maar zelfs ik heb een grens :@
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_183586909
quote:
0s.gif Op zondag 2 december 2018 16:02 schreef Gehenna het volgende:
Costa!

[ afbeelding ]
Een plant die nog even bij iemand in z'n kont wordt gedrukt na een heel dom gevecht. :')
echt? :D :') :')
  vrijdag 7 december 2018 @ 22:26:43 #204
271695 EP3
Curiouser and curiouser!
pi_183595666
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 december 2018 21:03 schreef EasyLife het volgende:

[..]

Een cijfer zegt meer dan 1000 woorden :') ik kijk bijna alles boven een 7,5 en niks onder de 5,5.
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale
  vrijdag 7 december 2018 @ 22:32:31 #205
466657 EasyLife
Live Cheap, Live Easy
pi_183595793
You rated:
The Equalizer 2 (2018) - IMDb

Erg leuke film, lekker veel actie en zo'n film dat je bijna weet dat de good guy altijd slimmer is.

7 (by http://jdx.nl/movierate.php)

[ Bericht 20% gewijzigd door EasyLife op 08-12-2018 09:13:30 ]
pi_183600576
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 december 2018 21:03 schreef EasyLife het volgende:

[..]

Een cijfer zegt meer dan 1000 woorden :') ik kijk bijna alles boven een 7,5 en niks onder de 5,5.
Het topic vraagt toch om recensies, niet om cijfers...?
  zaterdag 8 december 2018 @ 09:12:11 #207
466657 EasyLife
Live Cheap, Live Easy
pi_183601034
You rated:
DriverX (2017) - IMDb

Echt mijn type film, was erg vermakelijk van begin tot eind, echt Sundance type film, je moet er van houden, ik vond het ergens wel wat Sofia Coppola in zitten.

7.67 (by http://jdx.nl/movierate.php)
  zaterdag 8 december 2018 @ 09:34:05 #208
226981 Gehenna
Volksmenner
pi_183601256
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 december 2018 16:13 schreef Prego het volgende:

[..]

echt? :D :') :')
yes :')
Robert Moog died for our synths
  zaterdag 8 december 2018 @ 17:02:55 #209
271695 EP3
Curiouser and curiouser!
pi_183607582
Leave No Trace (2018) - IMDb



Het leven van n vader en zijn dertienjarige dochter die zich hebben teruggetrokken in een immens park dat grenst aan de stad Portland ( Oregon ) wordt bij ontdekking voorgoed overhoop gegooid.

Heb je dat weleens? Dat je n film ziet die je om onduidelijke redenen in je diepste wezen weet te raken? Zo eentje die je bij je nekvel grijpt en je door n emotionele achtbaan van frustatie, woede, angst, medeleven en intense genegenheid sleurt?
Waarbij je je aan het eind van de rit naakt en weerloos voelt? Dat je iets tastbaars hebt gezien? Een écht verhaal?
Je weet wel; dat je achterblijft met n hartverscheurende leegte. Omdat je deze mensen nu persoonlijk kent en niets liever wil dan ze omhelzen. Nooit meer loslaten. En dat dat niet kan.

Nee? Ik wel.


9/10
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale
  Moderator zaterdag 8 december 2018 @ 17:16:21 #210
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_183607737
quote:
2s.gif Op zaterdag 8 december 2018 17:02 schreef EP3 het volgende:
Leave No Trace (2018) - IMDb

[ afbeelding ]

Het leven van n vader en zijn dertienjarige dochter die zich hebben teruggetrokken in een immens park dat grenst aan de stad Portland ( Oregon ) wordt bij ontdekking voorgoed overhoop gegooid.

Heb je dat weleens? Dat je n film ziet die je om onduidelijke redenen in je diepste wezen weet te raken? Zo eentje die je bij je nekvel grijpt en je door n emotionele achtbaan van frustatie, woede, angst, medeleven en intense genegenheid sleurt?
Waarbij je je aan het eind van de rit naakt en weerloos voelt? Dat je iets tastbaars hebt gezien? Een écht verhaal?
Je weet wel; dat je achterblijft met n hartverscheurende leegte. Omdat je deze mensen nu persoonlijk kent en niets liever wil dan ze omhelzen. Nooit meer loslaten. En dat dat niet kan.

Nee? Ik wel.


9/10
Op lijstje zet.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')