Echt een spel voor proleten.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:19 schreef onlogisch het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mooi man. Een spelletje waar de enige update is dat Messi zijn haar er iets gestroomlijnder uitziet
Scrummie daagt DP uit via de app. DP durft niet.quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
Echt een spel voor proleten.
"Ik hoor er niet bij als ik het spelletje niet koop dus koop ik het maar"
Hoe zielig
Triester dan plakjes kaas op spaghetti?quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:14 schreef GGMM het volgende:
Volwassenen die discussieren of de rating van de plakplaatjes van de nieuwe Fifa wel kloppen.
Triester dan dit wordt het niet.
quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:32 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Scrummie daagt DP uit via de app. DP durft niet.
Wat heeft iedereen toch met die rare weddenschap 'x post dan nooit meer op FOK!'?quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:40 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Zo niet post je dan NOOIT meer op FOK?
Hmm.. goed punt.quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:35 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Triester dan plakjes kaas op spaghetti?
addictquote:Op vrijdag 28 september 2018 13:42 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat heeft iedereen toch met die rare weddenschap 'x post dan nooit meer op FOK!'?
Ik vind FOK! veel te leuk om niet meer te posten
Geeft je jantje?quote:
Twan Huys had het laatst over een "fittie" (lol).quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:51 schreef GGMM het volgende:
Zo gênant als volwassen mensen van in de 30 straattaal gaan gebruiken.
Bijvoorbeeld als er een Darts subforum wordt geopendquote:Op vrijdag 28 september 2018 13:43 schreef onlogisch het volgende:
Je moet echt een complete debiel zijn om zo iets te doen als je het leuk vindt. Of een ruggengraatloze sukkel die na het toezeggen toch weer ten tonele verschijnt (GGMM)
Met een weer altijd irritante peter r de vries in de uitzendingquote:Op vrijdag 28 september 2018 13:53 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Twan Huys had het laatst over een "fittie" (lol).
quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:51 schreef GGMM het volgende:
Zo gênant als volwassen mensen van in de 30 straattaal gaan gebruiken.
Dit was inderdaad genant. Hoe komt hij er ook echt bij met z'n 50 jaar om dat in alle ernst te gebruiken.quote:Op vrijdag 28 september 2018 13:53 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Twan Huys had het laatst over een "fittie" (lol).
Past zich aan aan het eenvoudige RTL-publiek.quote:Op vrijdag 28 september 2018 14:13 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
[..]
Dit was inderdaad genant. Hoe komt hij er ook echt bij met z'n 50 jaar om dat in alle ernst te gebruiken.
Jij keek ook toch?quote:Op vrijdag 28 september 2018 14:13 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Past zich aan aan het eenvoudige RTL-publiek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |