Waar kan je die aflevering terugkijkenquote:Op dinsdag 25 september 2018 09:17 schreef Gia het volgende:
Maar, er moet een nieuwe schutting komen, de buurvrouw legt 85 (of 60) euro bij, en beweert dan dat buurman zich er goedkoop vanaf gemaakt heeft en dat geld in zijn zak heeft gestoken.
Hoe duur denkt dat mens dat een beetje schutting is?
Daarbij, schaaldelen, je moet ervan houden, maar dat ze krom trekken komt, doordat ze maar aan één zijde geverfd zijn.
Heb net even de uitzending van Conny en Tilly (27-8) terug gekeken, had ik gemist.
Maar echt! Die Conny hoort inderdaad in een woongroep.
Op deze volgorde terugkijkenquote:Op maandag 1 oktober 2018 18:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Waar kan je die aflevering terugkijken
je vergeet de boerenmoes meneerquote:Op maandag 1 oktober 2018 20:10 schreef tralalala het volgende:
Hengelmeneer, wispelturigmevrouw, etc. waren toch veel beter?Of praten we alleen over SBS6?
Dan ga je ook vroeg of laat aan alles storenquote:Op maandag 1 oktober 2018 20:35 schreef Oscar. het volgende:
lekker de hele dag thuis zitten en dan spelen met je autootjes
Nou leg uit?quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:38 schreef Studiotje het volgende:
Nou die rol staat er voor andere dingen hoor
ja daar wachten we nog opquote:Op maandag 1 oktober 2018 20:39 schreef Studiotje het volgende:
Even uitleggen hoe een zo'n rol in z'n werk gaat
quote:
Niet te hopen dat 'ie van paprikachips houdt.quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:38 schreef Studiotje het volgende:
Nou die rol staat er voor andere dingen hoor
quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:40 schreef zoem het volgende:
Rolstoel, paprikachips... ik ben de draad kwijt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:42 schreef Klummie het volgende:
[..]Oke, oke, genoeg internet voor vandaagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hij beeldt echt perfect dequote:
Godverquote:Op maandag 1 oktober 2018 20:50 schreef Klummie het volgende:
Jan had wel zin in een potje ontwikkelingssamenwerking.
quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:50 schreef Klummie het volgende:
Jan had wel zin in een potje ontwikkelingssamenwerking.
een yesntquote:
Eens. Maar SBS hè.quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:44 schreef rena het volgende:
[..]
Zulke mensen moeten ze eigenlijk beschermen tegen zichzelf en dit soort programma’s imo.
En ik kijk er met een beetje leedvermaak naarquote:
Ja dat zag er idd heel spontaan uit.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:01 schreef ja_okay_whatever het volgende:
SBS is zo pauper dat ze geen degelijke sokken kunnen veroorloven voor hun presentatoren hahahaha
Alles ook voor de kijkcijfers bij sbs.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:00 schreef rena het volgende:
[..]
En ik kijk er met een beetje leedvermaak naar
een Opel Corsa deukjesspecialistquote:
Dat zou ik stilhouden op verjaardagen.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:05 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
een Opel Corsa deukjesspecialist
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |