abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_182313478
quote:
7s.gif Op donderdag 4 oktober 2018 11:38 schreef Fazzoletti het volgende:

[..]

Maar ik wil zo graag weer doorslapen :'(
:+
Ik heb de hoop op doorslapen gewoon algeheel opgegeven. Dat werkt echt stukken beter dan (terug) willen naar een situatie die er al (veel te) lang niet is. In mijn omgeving wordt dan veel gereageerd met "maar dat komt ooit echt wel!", wat frustrerend is omdat ze niet lijken te snappen dat dat niet bemoedigend werkt.

O dat sluit volgens mij aan bij het advies van Franny om er niet (te veel) over na te denken. :')
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_182313492
LeSage, ik moest heel hard lachen om je foto. Wat een blijhoofd heb je daar. O+
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  donderdag 4 oktober 2018 @ 12:27:36 #203
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182313525
Niet nadenken is ook mijn tactiek _O_ .

Wij hadden vanmorgen de 14 maandenafspraak op het CB. Daar werd mij gevraagd of hij slecht sliep door de verkoudheid. Ik nee geantwoord :') .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182314402
Hier wordt Kevin 's nachts wakker en dan vind hij dat hij een fles melk moet. Ongeacht de tijd. Gewoon omdat als hij wakker is melk moet. Vannacht was het half 5. En dan wordt hij zo intens boos als hij geen melk krijgt. Ik heb niet zo'n zin in nachtvoeding, maar na een drie kwartier boosheid ben ik gezwicht.
Ik heb al water geprobeerd, of aaangelengde melk, maar dan blijft hij boos. Soms valt hij na de melk weer in slaap maar soms is hij ook WAKKER en dan moet mama de dag beginnen. Een dan valt ie rond 8 uur weer in slaap.
pi_182314637
Lemijn :') hebben ze nog wel doorgevraagd?

Wat een leuke foto LeSage!

Ik heb wel dè tip om een nacht goed te kunnen slapen, ze ergens laten logeren!

Hier gingen ze overigens wel veel beter slapen nadat de borstvoeding stopte en we overstapten op een papfles (en ze tegelijkertijd ook veel beter gingen eten), tot die tijd was het drama s nachts met elk uur wakker. Maar goed gisteren hebben ze ieder twee volle bakken rijst op met nog een kleine papfles, en om 3 uur was het alsnog heel gezellig in huize FF met twee kinderen die opeens totaal niet moe meer waren...

Nanuke, ik putte er zelf wel wat troost uit om te weten dat het wel opeens weer kan gebeuren. En onze eerste doorslaapnacht kwam ook totaal onverwachts na wat dramanachten en sinds die tijd slapen ze enorm veel beter (wel met af en toe een terugval overigens) En nu slapen ze de helft van de nachten door, alleen helaas niet altijd dezelfde nachten.
pi_182316384
SWM: Pff jaa Hier ook regelmatig dat hij het water uit zijn mond laat lopen.. Ook zodra hij genoeg heeft gegeten doet hij dat. Hij vindt zichzelf dan ook erg grapppig

Schanu: Daar woon ik ook :o :W

Pff maak me zorgen om die testjes. Moeten ze dat wijzen enzo kunnen met 15 maanden. Die van mij kan sinds deze week net uit een rietjesbeker drinken :@

LDG: Herkenbaar met het verschonen. Tandenborstel wil hier ook nog wel helpen. Wat goed dat hij loopt!

LeSage: Die foto :D

Hier momenteel ook slechte nachten. Kies #2 komt door. Betreft slapen wisselen we de wacht zodat we allebei een paar uur kunnen slapen. Hopelijk is dit een fase :{

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 4 oktober 2018 @ 19:06:39 #207
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182320872
quote:
0s.gif Op donderdag 4 oktober 2018 13:18 schreef FlyingFish het volgende:
Lemijn :') hebben ze nog wel doorgevraagd?
Nope. Alhoewel, ze vroeg geloof ik 'ben je tevreden'. Daar heb ik een beetje overheen gepraat.

Handig zo'n schoonmaker, Memoru!

Jacob heeft toch wel moeite met het einde van de dag op 1 slaapje. Om te voorkomen dat we om half 5 al gingen eten, zijn we weer een rondje gaan wandelen met de loopwagen buiten. Hij heeft zijn snelheid verdubbeld ten opzichte van vorige week, het was nu 0,75 km/u . En een heel blokje. Zo tof _O_ .

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182321598
Lesage wat een leuke foto.

Memoru wat lijkt hij al groot, handig zo’n hulp!

En Jacob aan de wandel O+ Ik moest even goed kijken wat hij aan z’n voetjes had. Ik dacht eerst even helemaal niets :D wat goed van zijn snelheid, kwam dat van de honger? :Y)
Maar dat bedoelen jullie dus met loopwagen buiten! Ik dacht dan zo’n karretje waar ze op kunnen zitten.

Ik kan me ook wel vinden in het niet nadenken. Doorslapen, dat zie ik hier ook nog niet zo snel gebeuren. Ze wordt sowieso 1x wakker (ergens tussen 23:00 en 5); gaat dan na een voeding weer door met slapen. Als ze nog eens wakker wordt mag ze meestal tussen ons in verder slapen, zonder voeding. 1-2 x in de maand wordt ze in de ochtend in haar eigen bed wakker :')
Eigenlijk wil ik van die nachtvoeding af, aan de andere kant hoop ik dat ze daar zelf een keer mee stopt?
pi_182322980
Knuffel voor iedereen met slechte nachten :* Jewel is ziek en slaapt daardoor weer slecht, wordt dan huilend wakker en eindigt in een campingbedje op onze slaapkamer omdat ze niet alleen wil zijn. Maar normaliter slaapt ze sinds geboorte van Vlokje echt héél erg goed, ik voel me gezegend als ik andere verhalen lees. Al was het hier dus ook anders tot 19 maanden. Nachtvoedingen heeft ze niet meer sinds ze 3 maanden was (ze was zo makkelijk als baby), maar ze krijgt wel vaak nog steeds een avondfles mee naar bed. Met 23 maanden, i know :@ op 1 november gaat ze voor de 1e keer voor het echie mee naar de tandarts omdat we haar voortanden opnieuw willen laten nakijken, ik verwacht wel een standje m.b.t. die fles :')

En ik zie een knappe Jacob aan de wandel en een knappe schoonmaker O+

Wat leuk trouwens Memoru! :D
pi_182323341
Handig zo'n hulp in de huishouding Memoru *)

Wat goed van Jacob, een verdubbeling van snelheid! Als hij die stijgende lijn vasthoudt rent hij je over een paar maanden vast voorbij :+

Een deel van mijn geklaag over de slechte nachten komt ook wel voort uit het te laat naar bed gaan van mijzelf O-) Ze waren vorige week logeren en sliepen natuurlijk uit tot 8:30. De avond dat ze weer thuis waren, waren ze niet moe en was de kleuter om 22:30 nog wakker. Kroketje begon om 06:00 :')

Wij waren vanmiddag spontaan nog even op het strand O+ Lekker rennen langs de waterlijn en achter een bal aan. Daarna nog even schommelen O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We besloten ook spontaan nog even wat te eten op het strand :') Ik begrijp niet hoe ik na ruim 4 jaar moederen nog steeds in zo'n val kan trappen :P Het wachten duurde net even te lang, ze wilde niet in de kinderstoel en na 3 aardappeltjes had ze het wel gezien. Gelukkig hadden we wel een fles mee en konden we alsnog even snel ons bord leeg eten :Y)

[ Bericht 4% gewijzigd door Fazz op 05-10-2018 23:07:07 ]
  vrijdag 5 oktober 2018 @ 06:17:16 #211
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182328857
Ah fijn dat jullie niet ál te hard gepost hebben zodat ik na 2 dagen Fok!loos gewoon weer een beetje aan kan sluiten :P

Bedankt voor de ideeën wbt de avondetenstaking.
Ik heb er niet zo'n moeite mee om iets alternatiefs aan te bieden, maar dat wordt ook gewoon geweigerd.
Ik denk dus dat het idd is wat Lemijn zegt, dat het meer ontdekken is dat je kán weigeren.
Ze krijgt altijd al kwark of yoghurt na het eten, maar dat is de laatste tijd ook maar 3 happen en dan verdwijnt het in haar haar. Ik heb wel weer Griekse yoghurt gekocht, dan vullen die 3 happen misschien net iets meer :P
En ze drinkt ook nog voor het slapen gaan een fles. Helaas lust ze geen pap. Ik heb wel dreumesmelk gekocht, wellicht vult dat iets meer dan gewone koemelk.

Gisteren had ik met kleuter afgesproken dat als Ella niks wil, we proberen bordje te ruilen. Ze weigerde haar eten en wilde idd die van kleuter en nog veeeeel liever toen ik uitlegde dat ze hetzelfde hebben en die van kleuter is en die andere van haar. Uiteindelijk bord geruild en at ze zonder problemen de helft op :')
Alsnog om 05.15u wakker overigens, dus ik stap over op Franny's advies om niet meer na te denken :+

Tolstoi, ik zou ook gewoon iets in z'n handjes geven als dat werkt. Maar ik ben sowieso wel erg makkelijk in dat soort dingen. Zo eet mijn 5jarige ook nog 9 van de 10 keer lekker Bourgondisch met haar handen. Ik weet dat ze goed met bestek kan eten en dat ze dat ook netjes doet als ze bij anderen eet, dus ik vind het wel prima :P

Wat een leuke blije foto van Mijm O+

Fazz, ik heb niet echt tips wbt het drinken, beide kinderen drinken altijd goed water. Maar Ella wordt ook heel vaak 's nachts nog wakker en vraagt dan om 'tinken'. Dan geef ik haar een rietjesbeker met water en gaat ze daarna weer slapen.
Jammergenoeg pakt ze de rietjesbeker 's nachts niet zelf, ondanks dat die in haar bedje staat.
Maar ze komt dus ook 's nachts ondanks dat ze overdag gewoon goed drinkt.

En wat een leuke foto van Kroketje op de schommel! O+

Awwwh, ik kan de foto van Memoru niet zien.

Wel een mooie en lekker stappende Jacob O+
Wat is er mis met de slofjes?

Schanu, ik denk dat Ella ook een fles krijgt tot haar 18e hoor :+
Kleuter dronk ook een flesje melk tot haar derde. Wel was op een geven moment het ritueel veranderd en dronk ze het flesje tijdens boekje lezen en gingen we daarna tandenpoetsen.
Benieuwd wat de tandarts zegt van d'r voortandjes.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  vrijdag 5 oktober 2018 @ 20:28:35 #212
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182341137
Zeg even wat anders, het is kinderboekenweek. Wat zou leuk zijn om te halen voor zo'n dreumes? Vorig jaar kocht ik Kikker en pad want jeugdsentiment en voorlezen, maar aangezien hij nu echt wel enige interesse heeft in boeken (anders kan kauwen en scheuren) is het misschien leuk iets te kopen waar hij het komende jaar plezier aan beleeft.

Iemand tips?
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182341687
Lemijn, wij hebben wat van die plaatjesboeken waarin Ysje allemaal dingen kan ontdekken (waar de bal is met name), zoals deze:



Ik vind dit echt een mooi boek (van Séverine Cordier), maar zie dat het bijna nergens meer te krijgen is. Dergelijke plaatjesboeken zie je bij alle boekwinkels wel. Dat soort boeken vindt hij nu duidelijk het leukst: veel kijken, aanwijzen, brabbelen bij wat hij ziet.

Verder is Ysje echt helemaal weg van 'de spin die het te druk had' van Eric Carle. I vond het op deze leeftijd ook een erg leuk boek. Eigenlijk is alles van Carle geweldig.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  vrijdag 5 oktober 2018 @ 21:01:40 #214
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182341852
Oh dat is wel een goeie tip, we hebben nog niks van Eric Carle. Wel een opzoekboek, namelijk De gele ballon van Charlotte Dematons maar dat is meer voor iets oudere kinderen denk ik. Jacob kan daar in ieder geval nog niks mee. Wat jij hierboven laat zien is al wat toegankelijker. Dank, we gaan eens naar de boekwinkel binnenkort maar dit kan wat structuur geven in het zoeken.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182341899
Die zoekboeken hadden ze een hele tijd terug ook bij Kruidvat. Wie weet dat ze er nog steeds zijn.
In ieder geval een grote hit geweest bij Lou en ze vindt het nog steeds leuk. Cas is nog van het omslaan van de pagina's, liefdeskopstoten geven en af en toe met zijn vinger 'DIE' aanwijzen.

Oh, en de flapjesvoelboeken bij de action. Dan is het ook niet vervelend als ze in enthousiasme zo'n flapje eraf scheuren

Vooral deze en Milo de kat waren favoriet


[ Bericht 19% gewijzigd door Skittles op 05-10-2018 21:13:09 ]
pi_182342004
Lemijn, goeie vraag! Ik houd me ook aanbevolen voor tips :)
O+ voor boeken O+

Hier weer een mijlpaal erbij: Simon kan nu zelf op de bank klimmen!
Enerzijds O+ , anderzijds :{w Vind het wat eng, bang dat ie eraf gaat vallen met zijn hoofd op de salontafel (één van de nachtmerries die ik wel eens heb, met slechte afloop :'( :'( ), of dat ie over de armleuning gaat klimmen en met zijn hoofd op het harde laminaat valt.... ;(

Hij kan af en toe zo lekker zitten eten. Vanavond brood met avocado, zit ie eerst alle avocado eraf te eten en dan het brood. Nog lekker snoepen van een krentenbolletje, heerlijk om naar te kijken O+
pi_182342380
Die zoekboeken van het Kruidvat heb ik ook gekocht, maar die ik heb zijn wel nog wat te wijs voor een dreumes van 15 maanden, wel mooie zoekplaten. Nog even wachten tot ie wat ouder is :) Die van Franny lijken inderdaad wat toegankelijker voor nu.
pi_182342527
Ik lees graag de echte Nijntje boekjes voor. Ik vind die gedichtjes een fijn ritme hebben. Meestal lenen we er elke keer een bij de bibliotheek (niet altijd Nijntje, maar wel Dick Bruna). En langzaam breiden we onze eigen Nijntjes ook uit als ze een boekje hebben passend bij een thema. Zo kreeg peuter Kleine Pluis toen bekend werd dat hij grote broer zou worden, fien & pien toen het twee meisjes bleken, Nijntje in het museum na ons bezoek daaraan etc.

Ook vroeg leuk waren Bumba-boeken. Niet alleen vanwege Bumba, maar ook vanwege de duidelijke simpele tekeningen waar ze toch veel op kunnen zien (hoeveel vogels tel je, zie je de rode bloem...). Mijn eerste aanwijsboek op rijm' is ook erg leuk omdat ze daarmee zelf mee kunnen 'lezen', vanwege de rijmende plaatjes. 'Mama kwijt' wordt ook veel gelezen.

Voor iets ouder (2 jaar ongeveer) zou ik 'Hé, wie zit er op de wc' aan raden en ook 'De gruffalo' is erg leuk. En natuurlijk de mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft (al krijgen ze daardoor het idee dat mollen vooral heel veel poepen). Afrader is het stomme 'raad eens hoeveel ik van je hou'

Wij hebben sinds deze week ook de bankklim-feature unlockt Tolstoi. Erg spannend af en toe idd. We hebben er de 1 stap los-skill ook gelijk bij gekregen!
pi_182342647
FF, 2 feautures voor de prijs van 1 :) *O*
Lala en Em allebei, of allebei eentje?
pi_182343037
De gruffalo }:| }:|
Sinds dat het thema is op het kdv kruipt Lou weer elke nacht bij ons in bed en lig ik tussen drie snurkende beren :(
pi_182343663
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2018 21:40 schreef TolstoiFan het volgende:
FF, 2 feautures voor de prijs van 1 :) *O*
Lala en Em allebei, of allebei eentje?
Allebei allebei. Het is wat dat betreft echt een tweeling :D Al probeert Em vaker te stappen en is Lala meer de klimmer. Em lijkt wel iets handiger te zijn, die kan ook al achteruit de bank af (al gaat dat niet altijd goed)

Misschien moet je het boek zelf ook eens voor gaan lezen Skittles. Mijn peuter is er zo een die overal bang voor is, maar de Gruffalo niet. Maar ik lees het boek ook altijd voor alsof die Gruffalo een beetje een kneusje is die door een muis gefopt wordt. Ik heb overigens al die spin-offs nooit gelezen. Ooit het geluidenboek uit de bieb gehaald, maar die was uiteraard wel heel eng want geluidjes.
pi_182344212
Mijm kreeg afgelopen week Gonnie en vriendjes: zoek en vind. Zo’n boek met plaatjes die verstopt zitten, maar ook een ‘wrijf en ruik’ stuk en vachtjes. Mijm vindt het nog wat moeilijk, maar S. vindt het fantastisch!

Toffe features weer O+

Mijm trakteerde vandaag bij de opvang, ze hadden maar zelden een 1-jarige die zó geniet van de verjaardag :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  vrijdag 5 oktober 2018 @ 23:01:57 #223
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182344494
Boeken O+

'mama kwijt' idd! Bij kleuter destijds een hit en bij Ella ook :Y

En 'over een kleine mol die wil weten wie er op z'n kop gepoept heeft' was voor kleuter leuk vanaf dat ze 2 was en vind ze nu met 5 jaar nog steeds leuk.

Verder doen nu met 1,5 vooral korte verhaaltjes het goed, liefst met interactie (flapjes of aanwijzen enzo). Wij hebben 'Dikkie Dik in de tuin' en 'Dikkie Dik op de boerderij'. Dat vind ze leuk want het heeft én flapjes én diertjes :)

Ah, de bankklimmijlpaal, weer een paar grijze haren rijker Tolstoi en FF ;)
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  vrijdag 5 oktober 2018 @ 23:04:46 #224
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182344535
Oh, wat een heerlijke blije foto's, LeSage O+
En schattige traktatie!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182347990
Wat een leuke foto's! O+ Daar word je toch gewoon blij van!

En boks voor de nijntje-traktatie. Dirk trakteerde Nijntje-rijstwafels. :Y
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_182350109
Even snelle post tussendoor.

Ik hou van boekjes O+

Het flapjesboek oehoeh van Sébastien Braun is ook n aanrader. Ik zie op Google dat hij nog meer van die boekjes heeft met stevige flappen.
pi_182351853
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 oktober 2018 22:24 schreef FlyingFish het volgende:

[..]

Allebei allebei. Het is wat dat betreft echt een tweeling :D Al probeert Em vaker te stappen en is Lala meer de klimmer. Em lijkt wel iets handiger te zijn, die kan ook al achteruit de bank af (al gaat dat niet altijd goed)

Misschien moet je het boek zelf ook eens voor gaan lezen Skittles. Mijn peuter is er zo een die overal bang voor is, maar de Gruffalo niet. RfMaar ik lees het boek ook altijd voor alsof die Gruffalo een beetje een kneusje is die door een muis gefopt wordt. Ik heb overigens al die spin-offs nooit gelezen. Ooit het geluidenboek uit de bieb gehaald, maar die was uiteraard wel heel eng want geluidjes.
Al gedaan. Ook uitgelegd dat de gruffalo in een bos en in het boek woont, maar daar heeft ze midden in de nacht geen boodschap aan.
Achja, ooit komt dat ook wel goed

OT:

Cas zit nu in een fase dat hij dingen demonstratief op de grond gooit, gevolgd door een oh-oh en gelach. Het voorwerp kan variëren van een blokje tot mijn telefoon :')
pi_182351890
Oeps, is je telefoon nog heel nu? :o

Leuk die boekentips O+ Kroketje is gek op Nijntje. Ze leest sowieso graag boekjes, pak ze uit de bak en wurmt zichzelf met boek op Mn schoot als teken dat ik moet voorlezen :')
pi_182352317
Net boekjes geshopt, mama kwijt en het flapjes/schuifjes/snuffel/aai boek van gonnie en gijsje O+

Wij hebben ook een heel leuk kartonboekje van fiep westendorp "fiep op wielen" met mooie illustraties van allerlei voertuigen. Verder geen tekst (los van de naam van t voertuig) maar wel leuke plaatjes waar vanalles op te zien en aan te wijzen is O+
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182356001
Oei Cas, alleen met je eigen spulletjes gooien!

Ik ontdekte vandaag dit ding:
https://www.bergtoys.com/nl/skelters/go2 en vind m tof!

Ben echt aan het denken wat handig zou zijn. Wanneer een driewieler, wanneer een loopfiets, wanneer kan dat met 2 wielen enz. en dan komt nog eens een echt eerste fietsje. Alles in huis halen vind ik ook weer zowat. Dus deze combi van eerste loopfiets en leren trappen lijkt me wel wat. Iemand er al bekend mee?
Daarnaast iemand ervaring met een mini en dit soort dingen. Ze zweeft namelijk nog ver boven de grond met haar voetjes op de loopscooter. Bovendstaand ding is vanaf 80cm; die is ze volgens de groeicurve pas met 21 maanden...het lijkt me zo leuk voor haar maar dan moet ik blokjes onder haar voeten monteren ofzo :')
pi_182369005
Nolita, ziet er wel stoer uit, ken het niet en weet dus ook niet of het handig is.

Skittles, dat is minder, die telefoon gooiende Cas!

LDG, O+ voor al je gekochte boekjes. Ik wilde gister ook nog naar de boekhandel, maar de vervolgautostoel kreeg even voorrang en Simon wilde pas rond 15 uur slapen, dus toen was de dag min of meer voorbij. Maar we gaan komende week nog boekjes scoren O+

Simon is echt gek op avocado, als ie er eentje zit liggen zegt ie met een wijzend vingertje "avocadie" O+ O+ O+ O+ O+

En tandenpoetsen gaat opeens weer als een zonnetje, geen gekrijs, gehuil en geworstel meer. Hij doet zijn mond open, poetsen en klaar :)
  zondag 7 oktober 2018 @ 13:10:14 #232
70514 littledrummergirl
voor uw vrijmibo
pi_182369323
Wij zijn vandaag begonnen met n reeks van muziek op schoot, wat is dat leuk O+. Allerlei liedjes, instrumentjes, handpoppen, en de juf speelt viool O+

En ik was stiekem n beetje trots op t kapiteintje dat hij lekker op eigen houtje die ruimte door ging om te verkennen. Meestal wil hij eerst even de kat uit de boom kijken, maar nu ging hij er meteen voor :D
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182376895
Tolstoi wat leuk zo herkenbare woordjes O+

Ldg klinkt ook tof, muziek op schoot. En ook dat kapitein meteen op pad ging i.p.v. afwachtend. Teken dat hij zich op zijn gemak voelde!

Ik ben vanmiddag dus met N naar de speelgoedzaak gegaan om te passen of ze op bovenstaand loopding pastte. Ze kwam zowaar met de voetjes aan de grond en er was 10% korting dus ik ben overstag gegaan :@. Zo leuk om haar erop vooruit te zien komen. O+ Zal het maar een vervroegd sinterklaascadeau noemen ofzo. Dit jaar kan dat iig nog.
  zondag 7 oktober 2018 @ 20:31:26 #234
70514 littledrummergirl
voor uw vrijmibo
pi_182377667
@nolita, schoen cadeautje _O-
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182377714
Nolita, leuk :). Snapt ze het ding al?

LDG, klinkt leuk dat muziek op schoot. Ontdekkende kapitein O+

Vanmiddag op de fiets naar de kinderboerderij geweest, Simon had het vreselijk naar zijn zin, ezel geaaid, konijntjes geaaid, kippen gevoerd, op diverse speelgoedtractoren gereden O+
pi_182378035
V is dus met zijn loopfiets gekanteld nadat hij er eerst leuk op rondscheurde.
Nu is dat ding lava en duwt hij hem alleen vooruit :')
pi_182379149
Haha ldg :D

Tolstoi Leuk zo’n kinderboerderij! Hier in t dorp is ook zoiets, maar je kunt er niet tussen de beesten lopen. Als ze niet naar je toe komen kun je dus ook niet aaien, maar ach kijken is ook al leuk.
Ze klimt er zelf op en begint te lopen en komt dan idd vooruit. Ik had eerst de wielen te strak vast gedraaid, enorme weerstand want ze konden bijna niet ronddraaien _O- Toen die losser stonden liep ze er zo mee weg. Sturen snapt ze nog niet dus voor nu boem is ho.
Ze heeft er ook mee gelopen door voor de wagen te staan en het stuur vast te pakken, maar ook dan boem is ho.

Flav balen dat de loopfiets lava is geworden voor V. Deze zou extra stabiel moeten zijn door de ver uit elkaar staande wielen dus ik ben benieuwd.
  zondag 7 oktober 2018 @ 21:54:44 #238
70514 littledrummergirl
voor uw vrijmibo
pi_182379617
Wij hebben zo'n drie in 1 loopfiets/trike geval. De kaptein kan erop zitten, maar rijdt verder alleen nog met de achterwielen over zn eigen voeten heen 8)7

Deze hebben we
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182385731
LeSage, wat een heerlijk vrolijke foto's van Mijm! En wat een fantastische traktatie!

Adrian, wat vervelend dat het slapen zo slecht gaat, ik kan mij voorstellen dat het je helemaal opbreekt. Is het de afgelopen dagen/nachten wat beter gegaan?

Fazzoletti, oef vervelend dat Kroketje 's nachts wakker wordt van de dorst! Ik geef Jewel vaak een flesje water mee naar bed, zodat ze 's nachts altijd zelf wat kan drinken als ze dat wil. Is dat misschien ook voor Kroketje een idee? Voor wat betreft het overdag te weinig drinken, hier helpt het door Jewel water te geven in een gewone beker. Dat vindt ze dusdanig interessant, dat ze opeens steeds meer is gaan drinken. Wij bieden dat nu aan bij alle eetmomenten en dan drinkt ze meestal alles netjes op. Tussendoor water in een antilekbeker. Overigens zit er ook vocht in eten, denk aan mandarijnen enzo. Op die manier krijgen ze ongemerkt dus ook meer vocht binnen dan je denkt.

Sylver, dat bordje ruilen, wat briljant! Het werkt hier inderdaad ook om Jewel van mijn bord mee te laten pikken. Het is dan weliswaar hetzelfde eten, maar het gaat kennelijk om de beleving. Helemaal prima, als ze op die manier maar eet, dan eet ik vervolgens Jewel's bord wel leeg als zij die van mij heeft leeggeroofd :')

Wat hier ook werkt trouwens, is 'mee laten helpen' tijdens het koken. Geeft haar het gevoel een hele grote meid te zijn, als ze bij heeft gedragen aan wat er op haar bordje ligt, dan eet ze voor mijn gevoel ook wat makkelijker. Daarnaast wil ze tijdens het koken alles proeven en op die manier krijgt ze dus ook alweer wat extra binnen :)

Ik zie zoekboeken voorbij komen, super leuk! Dit jaar heb ik er 1 gekocht bij de Kruidvat, maar die is net nog wat te moeilijk voor Jewel. Wij gaan hem dus geven voor Sinterklaas, dan is ze 2 en snapt ze hopelijk wat beter wat de bedoeling is. Verder ben ik dol op boeken, heb ik hier een boekenkast vol met alle disneyboeken (voor later), Jip en Janneke, Puk en de Petteflet, Nijntje, Fiep, Bobbi, Dikkie Dik, Raad eens hoeveel ik van je hou, en nog veel meer. Ik kreeg een mooi boek van mijn zus die ze bij de Ikea had gekocht, over droommonsters. Geen idee meer hoe die heet, maar wel een heel leuk boek. Verder ben ik zelf dol op het boek 'jij bent de allerliefste' waar hele leuke gedichtjes in staan voor kinderen. Oef en nog zoveel meer, samen lezen O+ O+

Tolstoi, een klimmende Simon, wat een knappe update! Begrijpelijk dat jij het eng vindt, Jewel heeft ook regelmatig een duikeling van de bank gemaakt. Ze leren het vanzelf :X Wat goed dat het tandenpoetsen nu probleemloos verloopt! En de kinderboerderij, altijd leuk O+

FF, ook al zo'n knappe update, allemaal klimmertjes hier O+

Skittles, een iets minder leuke update :') Alle waardevolle spullen dus buiten bereik van Cas houden :P

Nolita, dat ziet eruit als een gaaf loopfietsje! Wat fijn dat ze erop paste, en korting is altijd mooi meegenomen.

LDG, wat leuk dat muziek op schoot, en fijn dat Kapitein het ook zo leuk vindt.

Flav, hopelijk is V snel weer over zijn angst heen van het vallen en scheurt hij weer lekker verder op zijn fietsje!

Jewel werd vannacht helemaal hysterisch wakker en was bijna aan het hyperventileren. Ik dacht eerst even dat ze een pseudokroep aanval had want ze is hartstikke verkouden en een kindje waar ze mee gespeeld had vorige week bleek ook pseudokroep te hebben. Maar uiteindelijk bleek ze alleen heel veel pijn te hebben omdat ze moest poepen, ze was zo overstuur dat we niet goed wisten wat we moesten doen. Na heel veel knuffelen is ze gelukkig rustig geworden, ze heeft de nacht bij ons geslapen en dat ging gelukkig ook goed. Is het voor iemand herkenbaar dat een kindje zo overstuur kan raken van poepen? Jewel schreeuwt op zo'n moment ook echt dat ze pijn heeft. Voorheen had ze obstipatie en kon ik begrijpen dat het poepen pijn deed, dat is nu echter niet meer het geval en ik begrijp dan ook niet wat haar zo'n pijn doet dat ze het zo uitgilt. Dat gebeurt ook slechts af en toe, dus niet elke keer als ze moet poepen. Het is zo zielig ;(
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 13:11:31 #240
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182411332
Die Munchkinbekers he, stinken die bij jullie ook zo? Of is dat gewoon de lucht van verantwoord plastic? Ik herken het niet van de Aventbekers en het slijt ook niet na een paar weken afwassen.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 13:14:30 #241
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182411388
LDG, toffe fiets, maar Jacob blijft ook niet zitten als er geen rugleuning is. Zo'n lelijk Fisher Price plastic autootje werkt daarom wel.

Schanu, wat sneu dat poepen soms pijn doet. Het kan zijn dat er dan een scheurtje is ontstaan. Dan helpt het om toch weer even iets te geven om de ontlasting zachter te maken. En soms zeggen ze pijn als het eigenlijk jeuk is. Dus goed kijken of je geen wormpjes ziet :Y) .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182411524
Lemijn, bedankt voor de tip van de wormpjes, dan ga ik daar naar kijken want de ontlasting is nu zacht genoeg om geen pijn te hoeven doen. Wel weer een mooie drijfveer voor Jewel om op het potje te gaan echter, want gisteren en vandaag heeft ze weer netjes op het potje gepoept wat ze wel zonder hysterie en pijn-geroep doet. Misschien doet het dus helemaal geen pijn en is het haar reactie op het poepen in de luier, geen idee.

Ik heb geen ervaring met stinkende munchkin bekers overigens, ik heb er 3 en als ik ze elke dag in de vaatwasser doe blijven er geen nare luchtjes hangen. Wel heb ik er één die lekt als hij op zijn zij ligt, aangezien ik Jewel vaak een flesje water mee naar bed geef is dat dus echt niet handig want het is nu al 2 keer voorgekomen dat ik daardoor dacht dat ze door de luier heen in bed had geplast :') Die beker moet ik maar eens markeren denk ik zodat ik alleen de goede meegeef :)
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 14:22:23 #243
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_182412343
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 13:22 schreef Schanu het volgende:
Ik heb geen ervaring met stinkende munchkin bekers overigens, ik heb er 3 en als ik ze elke dag in de vaatwasser doe blijven er geen nare luchtjes hangen. Wel heb ik er één die lekt als hij op zijn zij ligt, aangezien ik Jewel vaak een flesje water mee naar bed geef is dat dus echt niet handig want het is nu al 2 keer voorgekomen dat ik daardoor dacht dat ze door de luier heen in bed had geplast :') Die beker moet ik maar eens markeren denk ik zodat ik alleen de goede meegeef :)
Die van ons doen dat ook. En als ik er mee schud soms ook. Ik dacht dat het kwam omdat ik ze de eerste keer in de vaatwasser had gedaan, terwijl dat niet kan volgens de handleiding. Maar dat gaat bij jou dus gewoon goed?

Verder even opscheppen hoor O+ De Muppet vindt het fantastisch om te helpen. Dus die gooit haar luiers weg (als we de vuilnisbak open doen), legt 's morgens haar knuffel in bed en speen op het tafeltje, ruimt de vaatwasser uit (en legt haar borden op de goede plek als we de la open doen) en helpt de tafel dekken. Gisteravond was ik aan het opruimen en gaf haar een potje vitaminepillen: loopt zo naar het aanrecht om ze er op te zetten (waar ze dan nét niet bij kan O+ )! Toen de onderzetter: loopt rechtstreeks naar de la waar ze in moeten; oude krant: hup naar de kast met oud papier.. Vind het zo knap dat ze de eerste keer helpt met afruimen en al meteen weet wat waar hoort.. O+ en super handig, hulp in de huishouding :P
pi_182412867
Oh mogen die bekers niet in de vaatwasser? Dat verklaart het wellicht :') Maar bij 2 van de 3 gaat het dus wel goed, misschien heb ik geluk met die andere 2 of gewoon pech met die ene :')

Wat leuk dat Muppet zo goed meehelpt en wat knap wat ze allemaal kan! O+ Ik maak er hier ook goed gebruik van door Jewel steeds kleine taakjes te geven. Ze helpt met koken (roeren, dingen in de pan gooien, vooral ook proeven), gooit dingen voor ons weg, haalt dingen uit de vaatwasser (jammer genoeg soms ook als die nog niet is aangeweest :')), houdt de stofzuiger vast als ik zuig, ze pakt soms een doekje en begint dan spontaan haar eigen tafeltje schoon te poetsen, of ze poetst de grond schoon met de theedoek als ze drinken heeft gemorst, best heel handig inderdaad :') Jewel vindt het ook zo fantastisch en pikt dingen snel op. Mooi om te zien hoe die dreumessen zich elke dag weer een beetje verder lijken te ontwikkelen O+
pi_182412915
Ik heb 4 Munchkin bekers en die lekken allen niet. Altijd in de vaatwasser. Moet één wel heel strak vastdraaien, anders lekt 'ie wel.
Je raekt an de dinge geweun.
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 15:02:27 #246
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182413007
Maar niemand vindt dus dat ze raar ruiken? Het is echt de beker zelf, want er heeft alleen maar water in gezeten tot nu toe. Hmm. Ik zou graag eens een andere besnuffelen dan.

Dat ze zich elke dag verder ontwikkelen herken ik trouwens helemaal niet :') . Jacob doet momenteel aan regressie: bij mij drinken in de frequentie van een jaar geleden en niet meer herinneren dat de nacht bedoeld is om te slapen. Hij helpt wel heel goed met dingen vies maken. Zoals gisteren, toen hij de pap aanzag voor zand en het door zijn vingers kneep en ermee gooide. Zei ik al :') ?
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182413654
Net uit de verpakking vond ik het ook vies ruiken, maar nu ruik ik eigenlijk niets meer. Ik zal 'm de 21e meenemen voor je om te besnuffelen :+
pi_182414263
Ik ben heel erg verkouden dus kan niet voor je snuffelen, maar er is me eerder geen gekke geur opgevallen!

Hier ook zeker niet elke dag 'vooruitgang', hoor :P
En met 15 maanden zegt 'ie ook nog maar 5 woorden. (Papa, mama, die, boom en Bambam -de hond- :') )
Je raekt an de dinge geweun.
pi_182414465
Blij dat die van jou gewoon in de vaatwasser kunnen Messina, dan blijf ik dat ook maar gewoon doen (met de gok dat ze straks allemaal lekken, maar soit :'))

En met 15 maanden maar 5 woorden kennen, die van mij kwam toen ook niet veel verder dan dierengeluiden, auto, aaien, mama en papa (leuk hoor, de hele dag door paaapaaa }:| als je geen papa hebt). Nu is ze 23 maanden en kent ze er al een stuk of 100, spreekt ook met drie woorden achter elkaar. Toen ze eindelijk door leek te hebben dat het gebruik van woorden veel effectiever is dan alleen maar wijzen en als een briesende stier 'DIEEEEE' brullen, had ze het vrij snel onder de knie en nu lijkt ze wekelijks nieuwe woordjes te ontdekken. Met andere woorden: het komt vanzelf! :)

Lemijn, pap persen door de handjes, dat klinkt best akelig bekend, ik heb met je te doen al moet ik er stiekem ook een beetje om mee lachen :')
pi_182414772
Haha oeps, ik wilde 1 jaar en 5 maanden tikken, maar daar heeft m'n hoofd 15 maanden van gemaakt. Maar goed, ik weet dat het allemaal goed komt, hij begrijpt wat ik zeg en voert opdrachtjes uit. Elk kind z'n eigen tempo ^O^

Hier wordt veel 'papa' geroepen naar mannen met een baard. (8> Van 20 tot 99, alles en iedereen met een baard is 'papa. :@

Hier gaan bakjes pap (vla, yoghurt, wat-dan-ook) uiteindelijk altijd op z'n kop over z'n hoofd. ;(

Driewieler wordt hier nog niet gesnapt. Step al helemaal niet.

Ik kan geen leuke nicknaam voor 'm verzinnen, thuis noem ik hem vaak 'de terrorist', geaccepteerd? _O-
Je raekt an de dinge geweun.
pi_182414899
De terrorist, dat klinkt lieflijk _O-
En 17 maanden is ook niet laat hoor. Mijn buurjongetje wordt als het goed is deze of komende week 2 (want iets ouder dan Jewel) en die sprak in ieder geval tot een maand geleden nog helemaal niet. Ik heb ook eens gelezen dat jongens zich vaak fysiek wat sneller kunnen ontwikkelen en meisjes vaak op het gebied van taal iets sneller kunnen beginnen. Dat heeft die van mij ontkracht overigens door zowel laat te beginnen met lopen als met praten, maar dat heeft ze nu wel ruimschoots ingehaald dus ik keur het alsnog goed :')

En alle mannen met een baard papa noemen O+ Jewel is door haar papa fase heen, maar nu zijn alle mensen van het mannelijke geslacht opa. Ja. Alle. Dus ook jongens die nog niet eens baardgroei ontwikkeld hebben. Ik denk dat ik misschien toch weer liever terug ga naar de papa fase :')
pi_182415151
Toen Lou naar iedereen 'papa?' riep had ik het gevoel dat iedereen het vooroordeel had dat ik vast een tienermoeder was die niet wist wie de vader van haar kind was :')
pi_182418916
Haha, fijn ja, van die kinderen die je even heerlijk voor schut zetten _O-

Van dat praten vind ik nog niet zo heel zorgelijk klinken. S. kwam ook wel wat later op gang, maar die heeft het ruimschoots goed gemaakt :X die tetter staat dus nooit meer stil.

Lemijn, dat brassen is hier ook dagelijkse kost. Mijm was net compleet oranje van de spaghetti. Vervolgens kwam de thuiskapster en kwam er nog een combinatie van snot, tranen en haren bij :Y)
Hij ligt nu gelukkig helemaal fris gewassen in zijn bedje ;)
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_182419092


^O^
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182419352
Over de munchkin bekers. Hier geen geurtjes en ook geen lekkages, tenzij hard op de grond terechtkomen. Maanden geleden eens gehad dat de beker lekte, toen bleek de rubberen ring die op de schroefdraad zit net niet goed te zitten. Even eraf en opnieuw erop doen was hier de truc. Had in eerste instantie helemaal niet gezien dat daar een rubberen ring zat!
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 20:46:05 #256
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182419509
Rubberen ring :? .

* loopt naar afdruiprek
* loopt terug

Oh...
En ik maar roepen dat het zo'n geniale beker was met maar 3 onderdelen.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 20:51:51 #257
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182419648
LDG: ik kan vies worden van buitenspelen echt 10x beter hebben dan van aangekoekte pap. Maar op zich heb je gelijk natuurlijk.

LeSage, Jacob was vanavond ook oranje, van de pompoencurry. Maar hij had zo heerlijk zitten smikkelen, dat compenseert. Wacht. Ik bedenk me nu ook: vies worden van eten is 10x beter dan vies worden van alleen maar klooien.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:04:43 #258
73386 Fazz
onderweg
pi_182419969
Je mist dus die ring Lemijn? :')

En uhm het is toch helemaal niet raar als ze rond 1,5 nog niet zoveel praten? Kroket zegt een paar woorden maar ik heb er nog geen moment over nagedacht of dat nu veel of weinig is voor haar leeftijd :')

Vandaag liet ze wel alvast een mooi staaltje dreumespuberteit zien. *) Ik had haar opgehaald van het kdv en meegenomen naar de BSO om de kleuter op te halen. Ze wilde daar boekjes lezen maar na 2 boekjes vond ik het wel tijd om te gaan. Mevrouw dus niet. Die bleef roepen NEE, NEE, NEE. Ging zitten op de grond en weigerde nog op te staan. Dat beloofd wat :+
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:07:50 #259
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182420029
Nee er is een 4e onderdeel dat ik niet had gespot. Meestal ben ik wat oplettender.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:10:00 #260
73386 Fazz
onderweg
pi_182420082
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:07 schreef Lemijn het volgende:
Nee er is een 4e onderdeel dat ik niet had gespot. Meestal ben ik wat oplettender.
Komt vast door het weinige slapen ;(
pi_182420286
Die ring hebben ze dan ook bijna onzichtbaar gemaakt, maar wel een essentieel onderdeel!

Oeh fazz dat belooft idd wat!

Vies worden, ja dat hoort erbij maar handig vind ik het niet als we net gewassen in schone kleren beneden komen en gaan ontbijten bijv. En dan heb ik het vooral over de haren waar dan vanalles ingestreken wordt.
pi_182420660
quote:
7s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:04 schreef Fazzoletti het volgende:
Je mist dus die ring Lemijn? :')

En uhm het is toch helemaal niet raar als ze rond 1,5 nog niet zoveel praten? Kroket zegt een paar woorden maar ik heb er nog geen moment over nagedacht of dat nu veel of weinig is voor haar leeftijd :')
Wij waren vandaag bij het cb en de jeugdverpleegkundige had het over 3 woordjes met 1.5.

Ons cb is zó fijn ook nog steeds. Wolfje loopt nog niet los en ik vroeg of ik me daar zorgen over moest maken, arts er even bij gehaald en samen even geobserveerd hoe hij stond, aan onze hand liep en langs randjes. Dat was voor nu goed genoeg, geen zorgen maken. Wel fijn toch, die bevestiging.

Stats: 82cm en 10.1 kg.
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:49:05 #263
149959 SQ
snelle trees
pi_182420850
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 16:11 schreef Messina het volgende:
Ik ben heel erg verkouden dus kan niet voor je snuffelen, maar er is me eerder geen gekke geur opgevallen!

Hier ook zeker niet elke dag 'vooruitgang', hoor :P
En met 15 maanden zegt 'ie ook nog maar 5 woorden. (Papa, mama, die, boom en Bambam -de hond- :') )
Dan praat ie haast meer dan noud van 19 maanden ;)

Noud zegt ook mama, papa, oh-oh, da-da en die. Maar meer heb je niet nodig toch?
disclaimer
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:51:12 #264
149959 SQ
snelle trees
pi_182420880
Oh, ik lees nu de 17 maanden edit :P

Maar jongens zijn gemiddeld minder snel met taal. Wat Noud wél echt als een baas kan is charmeren en inpalmen met zijn enorme innemende grijns. Om vervolgens je onderlip er af te bijten O+
disclaimer
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:52:00 #265
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182420894
Ah fijn die bevestiging, Cygne!

Wij gaan donderdag, ben benieuwd naar de stats :)
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:53:00 #266
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182420917
Whehe, wat lief SQ :D O+
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:53:59 #267
149959 SQ
snelle trees
pi_182420928
Zit er een afspraak bij anderhalf?

En klinkt als een fijn consultatiebureau, cygne! Die van ons is gelukkig ook zo O+
disclaimer
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:54:27 #268
149959 SQ
snelle trees
pi_182420936
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:53 schreef Sylver_ het volgende:
Whehe, wat lief SQ :D O+
ja wacht maar, ik stuur hem wel een keer op je af met zijn kusjestruc ;(
disclaimer
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:55:50 #269
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182420968
Bij ons wel, SQ. Maar ik heb al vaker gehoord dat dat niet bij alle CB's zo is.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 21:57:01 #270
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182420992
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:54 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ja wacht maar, ik stuur hem wel een keer op je af met zijn kusjestruc ;(
:o
Het klinkt ook als iets waar je gewoon élke keer weer intrapt :D
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182421008
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:51 schreef Stormqueen het volgende:
Oh, ik lees nu de 17 maanden edit :P

Maar jongens zijn gemiddeld minder snel met taal. Wat Noud wél echt als een baas kan is charmeren en inpalmen met zijn enorme innemende grijns. Om vervolgens je onderlip er af te bijten O+
Dat charmeren is Wolf ook heel goed in.
Als ik hem mama wil laten zeggen zegt 'ie 'JIJ! :D '

Hij zegt wel meer dan zijn vader op die leeftijd. Die heeft tot 3 jaar gezwegen en sprak toen ineens vloeiend. _O-
pi_182421142
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 oktober 2018 21:53 schreef Stormqueen het volgende:
Zit er een afspraak bij anderhalf?

En klinkt als een fijn consultatiebureau, cygne! Die van ons is gelukkig ook zo O+
Ik ga er zo blij weg altijd. Ze geven ook nooit echt advies over voeding, tenzij je het vraagt. Meer 'hoe gaat het met eten? Goed? Ah fijn zeg!'.

Arts is koningin relativeren. Als zij zegt dat ze zich geen zorgen maakt (bijvoorbeeld over dat lopen) legt ze ook uit wáárom ze zich geen zorgen maakt.

Zij zeggen ook wel dat je over alles kunt gaan mopperen maar dan komen ouders niet meer of ze durven niet meer eerlijk te zijn of vragen te stellen.
pi_182421344
Wat fijn zo'n cb Cygne! Hier is de arts ook erg fijn, maar een van de verpleegkundigen is een paniekzaaier. Maar die werkt gelukkig niet op de vaste dag die we tegenwoordig hebben.

Hier sprak peuter pas met bijna 2 zijn eerste mama. Z'n zusjes doen het dus een stuk sneller. Maar hij spreekt sinds hij drie is met goede zinnen en begrijpelijk (voor ons) dus hij heeft dat dik ingehaald. Zegt dus niet zoveel als ze 'laat' zijn.

Lala werd net compleet overstuur huilend wakker, heeft tien minuten geduurd voordat ze enigszins ergens op reageerde. Was nog wel doodmoe, dus sliep daarna zo verder. Een half uur later exact hetzelfde gekrijs weer, was het Em :') terwijl die heerlijk lag te slapen toen ik Lala weer in bed legde. En dit hebben ze normaal nooit (grote broer wel soms). Zullen ze toch zo'n tweelingband hebben? :D
pi_182421820
Ach, wat sneu FF.

Oh en zo'n paniekzaaier hadden wij ook, We hadden haar in het begin en niks was goed, hij was te klein, te geel. Met spoed naar het spreekuur van de arts die eigenlijk niet snapten waarom die vpk zich zo'n zorgen maakte.

Maargoed, zij is alweer een hele tijd weg. ^O^
  dinsdag 9 oktober 2018 @ 23:04:10 #275
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182422097
Awwh sneu FF. Zou het met dromen te maken hebben? Ella is er een tijd geleden ook ineens heel af en toe mee begonnen.

We waren vanochtend naar een minizoo, waar Ella de 'gilpad' ging voeren ('asblief' O+). Roept ze ineens 'Ffminjoo!'. Komt er een flamingo naar ons toe gelopen. Ik wist helemaal niet dat ze die kent :D
En we hebben ontdekt dat beverratten 'meh' zeggen (en Ella dus ook een half uur lang) :+
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182426227
Mijn neefje werd met 2 jaar naar een logopedist doorverwezen omdat hij alleen nog maar 'papa' zei. Maar ze zullen altijd het totaalplaatje bekijken, mijn neefje leek ook niet te begrijpen wat je tegen hem zei. Ik heb daar verder geen info over en het is hear-say, hoor, ik heb geen contact meer met mijn broertje dus hoor soms dingen via mijn moeder.

Hier op het CB heb ik aangegeven niet meer bij de arts te willen en daar hebben ze gewoon een notitie van gemaakt. Sindsdien de arts ook niet meer gezien.
Bij de eerste CB-afspraak zei ze dat zijn hoofd te groot was en het mogelijk een waterhoofd was. En toen stuurde ze me naar huis met 'we kijken er volgende maand wel weer naar'. :{
Zowel mijn schoonmoeder (ex-CB-arts) als schoonzus (kinderarts) snapten niet waar ze het überhaupt vandaan had, zijn hoofd was prima in verhouding meegegroeid. Hij blijft maar groeien trouwens, hier hangt er inmiddels al maat 98 in de kast en schoenmaat 24. :o

Sneu altijd als die kleintjes in paniek wakker worden. ;( Ook voor je nachtrust. :'(

Wat kan Ella al goed praten Sylver_ :D Ffminjoo O+ :D

Krijg je ook wel eens een echt kusje SQ? _O-
Je raekt an de dinge geweun.
pi_182426349
Mag ik even mijn verbazing delen? Dirk heeft sinds kort een simpel afstandsbestuurbare busje. 2 knopjes: vooruit achteruit. In het begin drukte hij gewoon een beetje op de knopjes, maar vanochtend zag ik hem ineens heel bewust elke keer dat de bus vast staat het andere knopje indrukken. :o nu sjeest hij dus met het ding de hele kamer door en kruipt er zelf achteraan. O+
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_182426462
Smerige kindjes, ik zet Jewel soms met kleding en al onder de douche omdat ze bijvoorbeeld van onder tot boven onder de yoghurt zit en anders alles er thuis ook onder komt te zitten :')

En een ring in de munchkin beker? Ik leer hier ook elke dag weer wat nieuws :o

Fazzoletti, die peuterpuber-buien en dan ook nog in het openbaar :X :') Toen ik Jewel ophaalde van haar 1e crèchedag op onze nieuwe crèche, wilde ze niet van het fietsje af en stond ze ook op het punt om een enorme scene te schoppen. Gelukkig heb ik het in de kiem weten te smoren, op zeer verantwoorde en opvoedkundige wijze zelfs O-) Ter extra info, de nieuwe crèche is van de Montessori en Pikler stijl, het meesleuren van een krijsend kind had denk ik wel minpunten opgeleverd :')

Cygne, goede stats van Wolfje! En fijn die bevestiging dat het niet zorgelijk is dat hij niet los loopt.

En kindjes die overstuur wakker worden, zou er iets in de lucht hebben gehangen? Jewel werd ook hysterisch wakker, toen ik naar haar toe ging was er niets aan de hand :? We hebben haar in het campingbedje bij ons op de kamer gelegd en daar heeft ze de rest van de nacht zo diep geslapen dat ze niet eens wakker werd van haar zusje.

Sylver, jouw Ella in de dierentuin O+

De kusjes van Noud O+ _O-

Paniekzaaiende CB's, ik vind die van ons niet altijd even goed maar paniek zaaien doen ze gelukkig niet! Messina, fijn dat er naar jullie geluisterd wordt dat jullie niet meer naar de arts willen bij het CB! En wat groeit hij snel! Ik had ook al maat 92 in huis gehaald voor de winter voor Jewel maar die lijkt niet meer te groeien dus daar verzuipt ze nog in. Ze zit voor mijn gevoel al eeuwen in maat 86 dus heb ondertussen ook maar haar wintergarderobe in maat 86 aangevuld. Zal je net zien dat ze nu opeens een groeispurt krijgt :')

Nanuke, wat knap van Dirk dat hij door heeft hoe die auto werkt! O+
  woensdag 10 oktober 2018 @ 09:29:06 #279
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182426765
Wat een lange, Messina! Hoe oud is hij ook alweer?
Wat achterlijk van die arts zeg, nog los van dat het niet klopt, maar je kan toch niet iemand gewoon naar huis sturen voor een maand nadat je zo'n bombshell hebt gedropt? :(
Heb je daar nog iets over gezegd?

Wat goed Nanuke! Wat leuk om te zien he, dat ze dit soort dingen doorkrijgen. Het zijn echt sponsjes, ze leren zo snel :)

Mocht Jewel uit de gloednieuwe maat 86 groeien dan wil ik wel wat overnemen hoor, Schanu O-) ;)

Oh Fazz, ik wilde gisteren nog zeggen dat ik niet hoop dat de dreumesbuien een voorbode gaan zijn voor de peuterpuberteit :o
Dat worden gezellige posts in het peutertopic ter zijner tijd. Kunnen we wel kijken of het gezegde over gedeelde smart klopt :+
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182426801
Sylver, het voordeel van 2 meiden hebben is dat de jongste alles straks nog kan dragen, dus alle kleding waar Jewel uitgroeit bewaar ik in dozen op de zolder voor Vlokje. Ik heb nog wel wat kleding in maatje 56 die je over mag nemen maar ik denk dat Ella daar wat te groot voor is :')
  woensdag 10 oktober 2018 @ 09:41:47 #281
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182426903
Haha, daar was ik al bang voor Schanu.
Maatje 56 probeer ik nog wel eens, maar lukt echt niet meer :'( ;)

Ik heb nu ook vaak dat ik iets nieuws voor kleuter koop, het kaartje eraf haal omdat ze het graag wil hebben en ze na 5 minuten zegt dat het niet lekker zit.. Nahja, kan het alvast in de bak voor als Ella 5 is.. Voelt het toch iets minder zonde (en nu maar hopen dat Ella het ook nog leuk vind als ze 5 is, hopelijk is Frozen nog in over 3,5 jaar 🤞).
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182430185
Over buien gesproken.. Hier wordt er ineens, volledig random, keihard en hoog gekrijst }:|. T lijkt n soort verveling. Ik probeer er dan juist niet op in te gaan en op m te reageren als ie niet zo hysterisch doet.. Maar dat lukt niet altijd. Net in het OV bijvoorbeeld.. Ik wil niet dat andere mensen tutende oren hebben door dat luchtalarm. Iemand de gouden tip O-)?
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182433020
Ysje kan je aankijken en dan krijsen, grijnzen en weer krijsen. Negeren is dan maar het beste.

Wat betreft taalontwikkeling volgt hij naar mijn indruk z'n zus vrij goed, al was zij ietsjes sneller. Hij noemt haar trouwens steeds TinTin. O+ .

TinTin en Ysje
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_182434404
Wat kunnen ze toch ineens veel he O+
+1 inzicht voor Dirk :D

De terrorist is 17 maanden O+ Het zijn vooral de mouwen en broekspijpen die echt te kort zijn met maat 92.

Wat betreft het CB, ik zei op dat moment weinig. Ja, dat mijn man ook een grote baby was. Ik was echt van slag. Ik heb later wel melding gedaan, ook van het feit dat ze eerst voelde of de balletjes ingedaald waren en daarna zonder handen wassen voelde of z'n gehemelte dicht was. Laten we maar zeggen dat we niet zo klikten. 8-) :')

Die krijs-periode duurde hier maar heel kort. Maar misschien haalt 'ie dat nog later in. Ik hoop van niet.

Wat een rijkdom zo Franny. O+

Mijn oudste zoon is gaan samenwonen afgelopen weekend. Voelt zo leeg in huis :@
Je raekt an de dinge geweun.
pi_182440122
Ah messina, dat lijkt me ook best een ding tzt ja, je kinderen uit huis!
Jeetje een arts die de hygiëne niet in acht houdt :N

Ella in de minizoo O+

En knappe dirk, zomaar snappen hoe de auto werkt!

Ik hoop dadelijk nog heel even op de bank te kunnen ploffen. N had supergoed gegeten vanavond, wat veel en achteraf wellicht wat te veel verschillende dingen. Toen ik haar om 19:45 naar bed ging doen en net een schone luier en romper aan had getrokken begon ze enorm te spugen. Alles weer uit, in bad gedaan, bed ritueel verder afgemaakt begint ze weer behoorlijk te spugen. Ik vond het best wel eng, door de stukjes, ze liep rood aan en duurde paar keer even voordat ze weer ademhaalde enzo. Wellicht allemaal normaal bij overgeven maar brrr. Nu weer verschoont en gewassen wilde ze wel heel graag bij me drinken. Aangezien ze meestal goed aan kan geven wat ze wil maar in mee gegaan. Ik verwacht dat ze zich nu in slaap drinkt en ik hoop dat ze de voeding binnen gaat houden.
pi_182440242
Och Nolita, wat naar zeg. ;( Ik hoop dat ze lekker gaat slapen zo en niet meer hoeft te spugen.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_182442544
Aww, wat sneu Nolita. En ook vervelend voor jullie. Is ze goed gaan slapen?

Wat een geweldige foto Franny!

Knap he Nanuke. Die ontwikkeling gaat nu ook zo snel, veel sneller dan ze kunnen laten merken. Vooral qua begrip gaat het heel hard.

Schanu, ik heb ook twee meiden, maar dat voordeel ken ik niet :P

Dat gillen kennen we hier ook, doen ze vooral graag met zn drieën tegelijk. Peuter zegt tegenwoordig zodra hij even gestopt is tegen zn zusjes dat het niet mag "mama pijn in oren". Hij heeft daar alleen zelf geen boodschap aan en zodra er een gilt, gilt de rest mee.
pi_182444473
Ze is idd aan de borst in slaap gevallen en werd zojuist de eerste keer wakker. Nu weer aan het voeden en dan weer door ga ik even vanuit.

FF oei, dat gillen x3 lijkt me helemaal een uitdaging. Leuk dat peuter corrigeert, maar het hem zelf nog niet lukt om daar iets mee te doen :D
  donderdag 11 oktober 2018 @ 11:33:44 #289
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182448671
quote:
0s.gif Op woensdag 10 oktober 2018 23:05 schreef FlyingFish het volgende:
Schanu, ik heb ook twee meiden, maar dat voordeel ken ik niet :P
Haha :+

Gillen in drievoud lijkt me ook wel erg pijnlijk voor je oren 😬

TinTin en Ysje! O+
Wat een toffe naam voor I heeft Ysje bedacht zeg!

Achossie Nolita, hopelijk hebben jullie rustig geslapen zonder verdere spuugincidenten. Sneu is dat altijd hè.

Ella is ook weer goedgekeurd op het consultatiebureau.
82cm en 10,2kg.
Klopt toch dat maat 80 niet goed meer past :)

Ze heeft zich nog een beetje lopen uitsloven door niet alleen de blokkentoren om te gooien, maar 'm gelijk ook weer op te bouwen en door de deksel terug te eisen die de vpk van het bakje afhaalde, zodat ze het rondje door het ronde gat en 't vierkantje door het vierkante gat enzo kon doen ipv gewoon los in het bakje :+

[ Bericht 0% gewijzigd door Sylver_ op 11-10-2018 11:42:05 ]
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182448815
Zieke kindjes is altijd sneu. Hopelijk voelt ze zich beter!
En Ella naar maat 86! *O*
Je raekt an de dinge geweun.
  donderdag 11 oktober 2018 @ 12:23:21 #291
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_182449555
Ella heeft ook nog even het cb-hondje voor ze uitgelaten :)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel jammer dat ze er ook echt mee naar buiten wilde en 'm niet terug wilde brengen :P

[ Bericht 18% gewijzigd door Sylver_ op 11-10-2018 12:29:47 ]
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_182458916
Wat goed, sylver! Als ze zich dan toch moet uitsloven kan t maar beter bij t CB zijn, dan heb je er ook nog wat aan. :D En zo'n leuk hondje zou ik ook mee willen nemen naar huis. Ik kan haar geen ongelijk geven.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_182461350
Inderdaad. Ysje heeft een toffe naam voor zijn zus gekozen!

Oh, sylver. Ik vind dreumes met rugzak altijd zo enorm schattig. En ze lijken dan zo groot. Dit was hier een paar weken geleden:
pi_182478058
Die dreumessen lijken idd super groot met die rugzakjes om! En lopend natuurlijk. Lijkt zo’n verschil met N!

En Ella zich uitgesloofd op het cb O+

Hier eindelijk een afspraak staan om een spaarrekening voor N te openen. Echt zoiets wat we al een jaar van plan zijn, maar steeds voor ons uit schuiven. Eens zien wat de buit uit de spaarpot inmiddels al is. Zetten jullie ook maandelijks een bedrag opzij? Denk dat we dat wel gaan doen, maar nog geen idee welk bedrag.
pi_182478129
Hier geen maandelijks spaarbedrag, maar wij sparen de kinderbijslag. Dus omgerekend per maand is dat zo'n 65 euro. Twee derde gaat naar een spaarrekening op onze eigen naam, maar wel bedoeld voor Teetjes studie. De rest gaat naar een spaarrekening op zijn eigen naam, daar krijgt hij dus na zijn 18e zelf zeggenschap over.

Wat geweldig schattig, dat rugzakje zo. Teetje heeft er ook een, maar draagt hem eigenlijk nooit op zijn rug. Nou loopt ie ook nog niet, en op de arm is het toch een beetje raar zo'n rugzak om. Hij kletst trouwens echt de oren van onze kop af, zo leuk! Er komen ook bijna iedere dag woorden bij lijkt het.
  vrijdag 12 oktober 2018 @ 20:21:05 #296
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_182478163
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 oktober 2018 20:14 schreef Nolita het volgende:
Die dreumessen lijken idd super groot met die rugzakjes om! En lopend natuurlijk. Lijkt zo’n verschil met N!

En Ella zich uitgesloofd op het cb O+

Hier eindelijk een afspraak staan om een spaarrekening voor N te openen. Echt zoiets wat we al een jaar van plan zijn, maar steeds voor ons uit schuiven. Eens zien wat de buit uit de spaarpot inmiddels al is. Zetten jullie ook maandelijks een bedrag opzij? Denk dat we dat wel gaan doen, maar nog geen idee welk bedrag.
Hier per maand ¤50,00 voor onze inmiddels kleuter. Opa's en oma's duwen ook wel eens wat toe. Verder wat er overblijft van de kinderbijslag.. :)
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_182478180
Wij hebben n aparte spaarrekening (die we al hadden) voor de kaptein gemaakt, daar komt de minderbijslag op en soms geven we die uit, en soms blijft die erop staan. Nog niet echt een condtructieve spaarrekening dus, maar dat komt ooit wel :P
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_182478233
Wij sparen elke week 12,5 euro op een spaarrekening op zijn naam. Alles wat in zijn spaarpot komt storten we eens in de zoveel tijd bij. :)
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  vrijdag 12 oktober 2018 @ 20:27:23 #299
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_182478263
Wat een ander gezicht zeg, met rugzak en lopend!

edit: ah, opeens 5 nieuwe posts. Ja die spaarrekening is hier ook iets wat al bijna 15 maanden op de wensenlijst staat... En er is geen spaarpot dus zijn saldo is gewoon 0.
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 oktober 2018 20:22 schreef littledrummergirl het volgende:
minderbijslag
Dat is nog een seen leuke vertyping. Al vind ik het niet eens zo weinig!
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_182478462
Hier hebben ze spaarrekeningen van opa gekregen voor hun geboorte. We sparen zelf ¤100 per kwartaal per kind (gaat direct na de storting van kinderbijslag er af) en verder vult opa de spaarrekening. We waren vooraf meer van plan (hele formule wat uiteindelijk neerkwam op ¤150 per maand maar dat zou dan uiteindelijk ¤75 en ¤75 zak/kleedgeld worden op middelbare schoolleeftijd maar ook op basis van haalbaarheid met 2 kinderen totaal), maar opa stort genoeg om ze iig door de eerste jaren studie heen te loodsen dus daar is uiteindelijk niks van terecht gekomen. Ik vond het openen overigens ook gedoe met tig dingen tekenen, het aan een rekening van ons laten koppelen en langs de bank moeten gaan...

Ik vind die rugtasjes ook erg leuk staan. De meiden hebben er nog geen, maar peuter kan zich uren vermaken met speelgoed in zijn tas doen, het er weer uithalen en met z'n tas op z'n rug rondwandelen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')