abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_181481632
quote:
6s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:35 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

:N
Geen verjaring bij ernstige misdrijven de volgende misdrijven kunnen niet verjaren:

misdrijven waarop een levenslange gevangenisstraf staat (zoals moord);

misdrijven met een gevangenisstraf van 12 jaar of meer (zoals verkrachting, mensensmokkel en doodslag);

zedenmisdrijven tegen kinderen met een straf van 8 jaar. ^O^ _O_

https://www.rijksoverheid(...)gstermijn-misdrijven

Gelukkig *O*
De doodsoorzaak ik nooit achterhaald. Dus moord lijkt me lastig te bewijzen.
En of Nicky seksueel misbruikt is, konden ze ook niet met zekerheid zeggen.

Denk dat een verklaring van Jos dan ook belangrijk is in deze zaak. Als ie zijn mond open doet.
pi_181481644
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:41 schreef Black_Baron het volgende:

[..]

De doodsoorzaak ik nooit achterhaald. Dus moord lijkt me lastig te bewijzen.
En of Nicky seksueel misbruikt is, konden ze ook niet met zekerheid zeggen.

Denk dat een verklaring van Jos dan ook belangrijk is in deze zaak. Als ie zijn mond open doet.
Als hij ooit levend gevonden wordt.
pi_181481862
Jos in februari vertrokken naar de Vogezen.
Wanneer heeft ie zijn (post)adres over gezet naar zijn zus in Veendam?
Want zijn moeder is in April overleden.
8 juni was de DNA match.
Dat is niet zo’n groot gat. April-begin juni.
Vraag me af of er over gegaan is tot huiszoeking in de woning van de overleden moeder.
Bij koopwoning is het wellicht nog niet verkocht. En bij huurwoning kun je ook nog wel eens een maand nodig hebben om leeg te ruimen.
pi_181482030
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:49 schreef Black_Baron het volgende:
Jos in februari vertrokken naar de Vogezen.
Wanneer heeft ie zijn (post)adres over gezet naar zijn zus in Veendam?
Want zijn moeder is in April overleden.
8 juni was de DNA match.
Dat is niet zo’n groot gat. April-begin juni.
Vraag me af of er over gegaan is tot huiszoeking in de woning van de overleden moeder.
Bij koopwoning is het wellicht nog niet verkocht. En bij huurwoning kun je ook nog wel eens een maand nodig hebben om leeg te ruimen.
Hier staat hoop Info
Moeder is 25 Maart overleden
*
In de papieren Limburger van vandaag staat een groot achtergrond artikel van Claire van Dyck over de ontdekking van de DNA match. Het lost een aantal zaken waar we het hier over gehad hebben en nieuwe informatie omtrent de DNA sporen in het algemeen. Een samenvatting (met de credits aan de schrijfster):

* Brech valt op in het second opinion onderzoek. Zijn aanwezigheid in die nacht wordt als vreemd gezien en hij wordt verhoord. Hij bekent uit eigen beweging zijn zedenverleden en komt met het verhaal over brieven rondbrengen. Als scouting meldt dat hij dat vaker doet en daarbij vaker over de hei fietst en als blijkt dat zijn zedenzaak geseponeerd is laten ze hem gaan “maar het schuurt”...

* Zoals bekend wordt hij -gemiste kans wordt het nu genoemd- in 2009 samen met andere passanten uit het eerste grootschalige DNA onderzoek geschrapt

* In 2012(!) wordt team hei opgericht dat in het geheim de hele zaak nog eens helemaal doorlicht met het oog op een nieuw enorm DNA onderzoek. Er worden 1500 mannen geselecteerd die direct voor een 1 op 1 onderzoek uitgenodigd zullen worden (gevolgd door een verwantschapsonderzoek onder 22.000 mannen) Daarin zitten de volgende categorieën:
- Aanwezig op de heide tijdens verdwijning NV
- Mannen met kennis van de heide
- Veroordeelde zedendelinquenten die niet in de DNA database zitten
- Passanten
Brech zit in de laatste groep (net als in 2009) maar heeft inmiddels de bijzondere aandacht van team Hei gekregen. Er zijn volgens het team te veel ‘toevalligheden’ die argwaan wekken:
- Hij wordt nagenoeg op de plaats delict aangetroffen
- Hij heeft een zedenverleden
- Hij heeft een vreemd verhaal dat zijn aanwezigheid verklaart
- Hij voldoet aan het profiel van een pedofiel

* Als een van de kandidaten met de bijzondere aandacht van het team krijgt hij meteen bezoek van twee rechercheurs; huis lijkt onbewoond en bij het tweede vergeefse bezoek gaat een brief met uitleg en visitekaartje de brievenbus in. Die brief komt - via de woningstichting - bij de zus van Brech terecht. Brech’s moeder zit sinds kort in een verzorgingshuis in Groningen waar ook zijn zus woont. Hij heeft zich uitgeschreven op het adres in Simpelveld. Via de zus wordt het verzoek van team Hei doorgespeeld aan Brech, hij zegt -via zijn zus- toe om in maart DNA te doneren.

*Begin april zoekt team hei contact met de zus, Brech blijkt verdwenen. De zus zegt aangifte van vermissing te willen doen nu hij niet op het overlijden van zijn moeder (op 25 maart) heeft gereageerd.

*Alarmbellen gaan rinkelen bij team hei en ze slaan - los van de vermissing- een ‘eigen technische weg in’ (ik denk dat hij hier formeel als verdachte is aangemerkt). De zussen van Brech willen geen DNA afstaan, en 4e en 5e graads familieleden worden - via stamboomonderzoek- benaderd en bereid gevonden DNA af te staan.

* De zus van Brech doet aangifte van vermissing in Groningen en vermeldt bij de aangifte meteen dat Brech gezocht wordt door de politie ivm Nicky Verstappen. Het vermissingsteam in Groningen vraagt de zus om persoonlijke spullen van Brechter isolatie van DNA. Ze geeft onder meer een harde schijf van Brech aan de politie die door van ‘t Padje samen met andere spullen van Brech al eerder naar de zus gestuurd heeft.

* Team hei heeft weinig vertrouwen in de bruikbaarheid van de harde schijf en gaat verder met de verwanten. Tevens wordt op dit moment van ‘t Padje onder strikte geheimhouding op de hoogte gesteld van de verdenking jegens Brech en er wordt hem om spullen van Brech gevraagd. Hij staat deze vrijwillig af. Een tandenborstel en vuile was.

*Vrijdagochtend 8 juni komt er een telefoontje van het NFI. Er is een bruikbaar DNA-profiel van de harde schijf geïsoleerd. Een zaakofficier geeft het NFI meteen opdracht om dit profiel te toetsten tegen de sporen in de zaak Nicky Verstappen. Een uur (!) later belt het NFI terug en zegt 100% match. Hierop springt een zaaksofficier van team hei in de auto met de spullen van Brech uit Frankrijk (was en tandenborstel) en rijdt naar het NFI en daar wordt ter plekke getoetst, wederom 100% match. Ook de verwanten matchen. Brech is hun man..

*team gaat opgetogen naar Frankrijk om daar de Vogezen ondersteboven te halen maar wordt uitgelachen door de Gendarmerie, schier onmogelijk...

Terloops nieuws: het spoor dat match met Brech bestaat uit meerdere sporen achtergelaten op verdachte plekken op onderbroek en pyjamabroek van Nicky.

Conclusie: al voor de match verdacht dus, door een samenspel van ‘toevalligheden’ gecombineerd met de verdwijning... sorry voor de lap.
zaterdag 25 augustus 2018 @ 21:40 • 34
  zondag 26 augustus 2018 @ 20:57:47 #105
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_181482075
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:41 schreef Black_Baron het volgende:
De doodsoorzaak ik nooit achterhaald. Dus moord lijkt me lastig te bewijzen.
Denk dat een verklaring van Jos dan ook belangrijk is in deze zaak. Als ie zijn mond open doet.
Wanneer iemand een ander van het leven berooft, wordt er in de volksmond al snel van moord gesproken. Toch is dat (juridisch gezien) niet altijd terecht. In dit artikel zal aan de orde komen wat moord precies is, wat het verschil is met bijvoorbeeld doodslag of dood door schuld, welke straf iemand voor moord kan krijgen en hoe het zit met onder andere poging tot moord.

Moord
Moord is een zwaar delict: het is een misdrijf. Ook binnen de categorie ‘misdrijven’ behoort het tot de zwaarste misdrijven: moord is een misdrijf dat tegen het leven is gericht.

Volgens de wet is moord het opzettelijk en met voorbedachten rade een ander van het leven beroven. Iemand die schuldig wordt geacht aan moord, heeft dus 1. een ander van het leven beroofd, 2. heeft dat opzettelijk gedaan en 3. heeft dat met voorbedachten rade gedaan.

Voorbedachten rade (ook vaak ‘voorbedachte rade’ genoemd) houdt in dat de dader zich vooraf heeft kunnen ‘beraden’ op zijn daad. Hij heeft dus vooraf kunnen nadenken over wat hij ging doen, het gebeurde niet in een opwelling. Uiteraard is er een grijs gebied tussen wanneer iemand zich wel nog vooraf heeft kunnen beraden (en er dus sprake is van moord) en wanneer niet. Daar beslist de rechter.

Verschil moord – doodslag – dood door schuld – dood door mishandeling
Er zijn een aantal verschillende delicten waarbij iemand om het leven komt. Naast moord bestaat ook nog doodslag, dood door schuld en (zware) mishandeling met de dood tot gevolg. Hierna zal worden uitgelegd waar de verschillen zitten tussen deze vormen.

Moord is een ander, opzettelijk en met voorbedachten rade van het leven vermoorden;

Doodslag is een ander opzettelijk van het leven beroven: er is géén voorbedachten rade nodig;

Dood door schuld is het geval wanneer iemand is overleden, er wel schuld was, maar dit niet opzettelijk gebeurde;

Mishandeling met de dood tot gevolg is een vorm waarbij er wél sprake is van opzet bij de mishandeling, maar de opzet niet gericht was op het van het leven beroven van een ander.

http://www.wetrecht.nl/moord/

Moord zal het dan ook niet worden, dood door schuld lijkt me een stuk aannemelijker

Jos heeft zwijgrecht, dus ja als bewijs voldoende is veroordeling en straf hoger door houding van Jos
Als Jos gaat praten dan straf lager
pi_181482556
Ik vraag me af, gezien de verhalen..of Joske, (als hij nog leeft) überhaupt zijn mond zou opendoen. Die heeft geen moeite zich te beroepen op zijn zwijgrecht zo te lezen.
Jah.
pi_181482916
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 21:12 schreef Moti het volgende:
Ik vraag me af, gezien de verhalen..of Joske, (als hij nog leeft) überhaupt zijn mond zou opendoen. Die heeft geen moeite zich te beroepen op zijn zwijgrecht zo te lezen.
En ik vind het een vrij dun dossier tot nu toe. Wat wij weten dan.
pi_181483065
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 21:21 schreef Black_Baron het volgende:

[..]

En ik vind het een vrij dun dossier tot nu toe. Wat wij weten dan.
klopt. Toch vermoed ik dat ze niet alles aan de grote klok zullen hangen. Er zal vast meer zijn dan bekend is, tenminste dat hoop ik dan maar gezien het hele circus.
Jah.
  zondag 26 augustus 2018 @ 21:32:35 #109
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_181483244
quote:
6s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:35 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

:N
Geen verjaring bij ernstige misdrijven de volgende misdrijven kunnen niet verjaren:

misdrijven waarop een levenslange gevangenisstraf staat (zoals moord);

misdrijven met een gevangenisstraf van 12 jaar of meer (zoals verkrachting, mensensmokkel en doodslag);

zedenmisdrijven tegen kinderen met een straf van 8 jaar. ^O^ _O_

https://www.rijksoverheid(...)gstermijn-misdrijven

Gelukkig *O*
Geen van de feiten is verjaard. De verjaring is gestuit door een daad van rechtsvervolging waardoor een nieuwe verjaringstermijn is ingegaan.

Jos moet nog twintig jaar bramen eten voordat er iets verjaart.
Op woensdag 10 september 2025 schreef ChocoFan het volgende:
Jij en domni nog een setje? volgens mij wel *;
pi_181483834
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 20:56 schreef Woonbootjes het volgende:

[..]

Hier staat hoop Info
Moeder is 25 Maart overleden
*
In de papieren Limburger van vandaag staat een groot achtergrond artikel van Claire van Dyck over de ontdekking van de DNA match. Het lost een aantal zaken waar we het hier over gehad hebben en nieuwe informatie omtrent de DNA sporen in het algemeen. Een samenvatting (met de credits aan de schrijfster):

* Brech valt op in het second opinion onderzoek. Zijn aanwezigheid in die nacht wordt als vreemd gezien en hij wordt verhoord. Hij bekent uit eigen beweging zijn zedenverleden en komt met het verhaal over brieven rondbrengen. Als scouting meldt dat hij dat vaker doet en daarbij vaker over de hei fietst en als blijkt dat zijn zedenzaak geseponeerd is laten ze hem gaan “maar het schuurt”...

* Zoals bekend wordt hij -gemiste kans wordt het nu genoemd- in 2009 samen met andere passanten uit het eerste grootschalige DNA onderzoek geschrapt

* In 2012(!) wordt team hei opgericht dat in het geheim de hele zaak nog eens helemaal doorlicht met het oog op een nieuw enorm DNA onderzoek. Er worden 1500 mannen geselecteerd die direct voor een 1 op 1 onderzoek uitgenodigd zullen worden (gevolgd door een verwantschapsonderzoek onder 22.000 mannen) Daarin zitten de volgende categorieën:
- Aanwezig op de heide tijdens verdwijning NV
- Mannen met kennis van de heide
- Veroordeelde zedendelinquenten die niet in de DNA database zitten
- Passanten
Brech zit in de laatste groep (net als in 2009) maar heeft inmiddels de bijzondere aandacht van team Hei gekregen. Er zijn volgens het team te veel ‘toevalligheden’ die argwaan wekken:
- Hij wordt nagenoeg op de plaats delict aangetroffen
- Hij heeft een zedenverleden
- Hij heeft een vreemd verhaal dat zijn aanwezigheid verklaart
- Hij voldoet aan het profiel van een pedofiel

* Als een van de kandidaten met de bijzondere aandacht van het team krijgt hij meteen bezoek van twee rechercheurs; huis lijkt onbewoond en bij het tweede vergeefse bezoek gaat een brief met uitleg en visitekaartje de brievenbus in. Die brief komt - via de woningstichting - bij de zus van Brech terecht. Brech’s moeder zit sinds kort in een verzorgingshuis in Groningen waar ook zijn zus woont. Hij heeft zich uitgeschreven op het adres in Simpelveld. Via de zus wordt het verzoek van team Hei doorgespeeld aan Brech, hij zegt -via zijn zus- toe om in maart DNA te doneren.

*Begin april zoekt team hei contact met de zus, Brech blijkt verdwenen. De zus zegt aangifte van vermissing te willen doen nu hij niet op het overlijden van zijn moeder (op 25 maart) heeft gereageerd.

*Alarmbellen gaan rinkelen bij team hei en ze slaan - los van de vermissing- een ‘eigen technische weg in’ (ik denk dat hij hier formeel als verdachte is aangemerkt). De zussen van Brech willen geen DNA afstaan, en 4e en 5e graads familieleden worden - via stamboomonderzoek- benaderd en bereid gevonden DNA af te staan.

* De zus van Brech doet aangifte van vermissing in Groningen en vermeldt bij de aangifte meteen dat Brech gezocht wordt door de politie ivm Nicky Verstappen. Het vermissingsteam in Groningen vraagt de zus om persoonlijke spullen van Brechter isolatie van DNA. Ze geeft onder meer een harde schijf van Brech aan de politie die door van ‘t Padje samen met andere spullen van Brech al eerder naar de zus gestuurd heeft.

* Team hei heeft weinig vertrouwen in de bruikbaarheid van de harde schijf en gaat verder met de verwanten. Tevens wordt op dit moment van ‘t Padje onder strikte geheimhouding op de hoogte gesteld van de verdenking jegens Brech en er wordt hem om spullen van Brech gevraagd. Hij staat deze vrijwillig af. Een tandenborstel en vuile was.

*Vrijdagochtend 8 juni komt er een telefoontje van het NFI. Er is een bruikbaar DNA-profiel van de harde schijf geïsoleerd. Een zaakofficier geeft het NFI meteen opdracht om dit profiel te toetsten tegen de sporen in de zaak Nicky Verstappen. Een uur (!) later belt het NFI terug en zegt 100% match. Hierop springt een zaaksofficier van team hei in de auto met de spullen van Brech uit Frankrijk (was en tandenborstel) en rijdt naar het NFI en daar wordt ter plekke getoetst, wederom 100% match. Ook de verwanten matchen. Brech is hun man..

*team gaat opgetogen naar Frankrijk om daar de Vogezen ondersteboven te halen maar wordt uitgelachen door de Gendarmerie, schier onmogelijk...

Terloops nieuws: het spoor dat match met Brech bestaat uit meerdere sporen achtergelaten op verdachte plekken op onderbroek en pyjamabroek van Nicky.

Conclusie: al voor de match verdacht dus, door een samenspel van ‘toevalligheden’ gecombineerd met de verdwijning... sorry voor de lap.
zaterdag 25 augustus 2018 @ 21:40 • 34
Hoe kan er 6 jaar zitten tussen dat Brech opviel in 2012 en de nu bekendmaking? Hij is toch pas begin 2018 gevlucht?
Maar ik kan 't mis hebben...
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:00:44 #111
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_181484097
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 21:52 schreef Patroon het volgende:

[..]

Hoe kan er 6 jaar zitten tussen dat Brech opviel in 2012 en de nu bekendmaking? Hij is toch pas begin 2018 gevlucht?
Hij viel (wel) op bij het team dat in 2012 gevormd is, daarom zat hij ook bij de groep van 1.500 mannen die voorafgaand aan het verwantschapsonderzoek één op één benaderd zouden worden.

Er staat niet dat hij in 2012 opviel, hij viel op bij het in 2012 gevormde team.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_181484255
Hij viel al veel eerder op maar niemand gaf een fuck :')
Zo ging het toen, zo gaat het nu en zo zal het altijd zijn B-)
pi_181484263
Hij is gepakt in Spanje
pi_181484264
WE GOT HIM
pi_181484267
jaaaa, hij is gepakt!
  roze zondag 26 augustus 2018 @ 22:05:31 #116
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_181484270
Ze hebben hem!
Your beauty never ever scared me.
pi_181484271
Hij is gepakt *O*
zie email 27 oktober
pi_181484273
Ladies and gentlemen, we got him.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:05:33 #119
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_181484274
LADIES AND GENTLEMAN, WE GOT HIM
Order! Ordeeeeeeeeer!
pi_181484276
AANGEHOUDEN *O*
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  roze zondag 26 augustus 2018 @ 22:05:37 #121
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_181484279
Jaaaaa
Your beauty never ever scared me.
pi_181484284
PUSHMELDINGGODEN
pi_181484288
LADIES AND GENTLEMEN

WE GOT HIM
pi_181484300
JAAAAAA EN LEVEND OOK NOG.
Noot noot.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:06:09 #126
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_181484303
*O*
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_181484309
toetertjes, toetertjes! *O*
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:06:22 #128
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_181484314
*O* *O* *O*
Gelukkig
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:06:23 #129
374096 Liftdeur
Gaat open en dicht.
pi_181484318
LEKKER DAN
Ajacied.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:06:35 #130
129638 Lov1
Bring it on :)
pi_181484324
Ooh wat zal die familie blij zijn!
Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
pi_181484328
Bier en tieten!
pi_181484344
Yessss!!
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:07:07 #133
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_181484345
Aangehouden in Spanje!!!
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_181484346
Ik kreeg ene push-bericht, hij is opgepakt.
I´m back.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:07:13 #135
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_181484349
*O*
  roze zondag 26 augustus 2018 @ 22:07:17 #136
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_181484354
Blij dat hij nog leeft!
Your beauty never ever scared me.
pi_181484358
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:06 schreef Lov1 het volgende:
Ooh wat zal die familie blij zijn!
Verdomme nou.
Noot noot.
pi_181484367
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:05 schreef Cyanide- het volgende:
Hij is gepakt in Spanje
Ik dacht dat je een grap maakte..maar daar issie dan;

Jos Brech opgepakt in Spanje

De 55-jarige Jos Brech die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Nicky Verstappen is zondagmiddag in Spanje aangehouden.
https://www.telegraaf.nl/(...)h-opgepakt-in-spanje

Goh..dit verwacht je echt niet..
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:07:32 #139
192592 SureD1
------------------------------
pi_181484368
Zo dan...
pi_181484376
Dus toch in Spanje. Geweldig nieuws!
Dag jongens tot ziens, tot in betere tijden.
pi_181484378
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Amarantha het volgende:
Blij dat hij nog leeft!
pi_181484382
PeterRdeV twitterde op zondag 26-08-2018 om 22:03:37 BREAKING NEWS: WE GOT HIM!! JOS BRECH IS GEPAKT IN SPANJE BIJ BARCELONA!! De familie en ik zijn vanavond ingelicht door politie. Geweldig!! Eindelijk!!! Hulde voor het rechercheteam. Familie is enorm opgelucht, er valt 25.000 kolo van hen af!! Recht krijgt zijn loop!!! https://t.co/MclEt9oXoj reageer retweet
pi_181484384
Dat had ik nooit verwacht!
pi_181484387
Mooi zeg :)
pi_181484388
Niet echt heel pienter dus die Jos :P
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  Forum Admin zondag 26 augustus 2018 @ 22:08:05 #146
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_181484393
TT change.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_181484400
Laten we overigens niet vergeten dat ook Jos nog gewoon onschuldig is totdat justitie het tegendeel heeft kunnen aantonen.
pi_181484402
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Bluesdude het volgende:
PeterRdeV twitterde op zondag 26-08-2018 om 22:03:37 BREAKING NEWS: WE GOT HIM!! JOS BRECH IS GEPAKT IN SPANJE BIJ BARCELONA!! De familie en ik zijn vanavond ingelicht door politie. Geweldig!! Eindelijk!!! Hulde voor het rechercheteam. Familie is enorm opgelucht, er valt 25.000 kolo van hen af!! Recht krijgt zijn loop!!! https://t.co/MclEt9oXoj reageer retweet
Kolo.
pi_181484406
quote:
11s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Ik dacht dat je een grap maakte..maar daar issie dan;

Jos Brech opgepakt in Spanje

De 55-jarige Jos Brech die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Nicky Verstappen is zondagmiddag in Spanje aangehouden.
https://www.telegraaf.nl/(...)h-opgepakt-in-spanje

Goh..dit verwacht je echt niet..
??
pi_181484407
Wow, toch Spanje dus. Ben benieuwd hoe ze 'm hebben gevonden.
  Moderator zondag 26 augustus 2018 @ 22:08:32 #151
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_181484415
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_181484417
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Bluesdude het volgende:
PeterRdeV twitterde op zondag 26-08-2018 om 22:03:37 BREAKING NEWS: WE GOT HIM!! JOS BRECH IS GEPAKT IN SPANJE BIJ BARCELONA!! De familie en ik zijn vanavond ingelicht door politie. Geweldig!! Eindelijk!!! Hulde voor het rechercheteam. Familie is enorm opgelucht, er valt 25.000 kolo van hen af!! Recht krijgt zijn loop!!! https://t.co/MclEt9oXoj reageer retweet
kolo
pi_181484420
Stel je nou voor dat Jos Brech niet de dader is :X.

Kutkolere.
pi_181484421
Sow snel
pi_181484429
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Jor_Dii het volgende:
Niet echt heel pienter dus die Jos :P
Nou, idd.. :')
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:08:48 #156
374096 Liftdeur
Gaat open en dicht.
pi_181484430
Kan het nieuwsbericht niet openen, staat daar meer informatie in?
Ajacied.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:09:03 #157
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_181484443
Wow, dit had ik echt niet verwacht.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_181484444
Wow!
SOONY
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:09:07 #159
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_181484445
Sow koekoek
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_181484447
Oh, kennelijk hebben ze hem opgepakt.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_181484463
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef westwoodblvd het volgende:
Laten we overigens niet vergeten dat ook Jos nog gewoon onschuldig is totdat justitie het tegendeel heeft kunnen aantonen.
Nee, maar hij heeft wel even wat uit te leggen
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:09:48 #162
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_181484468
Op de site van de politie heeft Jos Brecht inmiddels Jos B

:')
Order! Ordeeeeeeeeer!
pi_181484469
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef westwoodblvd het volgende:
Laten we overigens niet vergeten dat ook Jos nog gewoon onschuldig is totdat justitie het tegendeel heeft kunnen aantonen.
Ja ja moraalridder
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:09:53 #164
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_181484474
Wie had er Spanje gezegd?
Die wint de Jackpot.
pi_181484476
quote:
8s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef O_o_ het volgende:
Stel je nou voor dat Jos Brech niet de dader is :X.

Kutkolere.
inb4 vrijspraak
pi_181484477
Hebbes!!
pi_181484478
quote:
De politie kwam de verdachte op het spoor na een tip van een getuige. Deze getuige gaf aan dat hij de man herkende aan de hand van de foto’s die afgelopen woensdag op de persconferentie zijn getoond en de mediaberichten van de afgelopen dagen.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:09:56 #168
463823 Rodgrod
Lekker met vanillekwark
pi_181484479
Dat is snel :o
❤️🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤❤️
Doet rubber om staven
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:10:02 #169
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_181484482
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef onlogisch het volgende:
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
Hoi ik ben hier, en ik had het fout.

Gr gr
Drekkoning
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_181484489
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef Liftdeur het volgende:
Kan het nieuwsbericht niet openen, staat daar meer informatie in?
hij zit in een spaanse cel. Later meer info.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:10:30 #172
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_181484501
En we zijn nog maar in #15. Goed speurwerk ^O^
Op woensdag 10 september 2025 schreef ChocoFan het volgende:
Jij en domni nog een setje? volgens mij wel *;
pi_181484504
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef onlogisch het volgende:
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
Allabf :)
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:10:46 #175
399258 Mommychilgrad
houdt van vijgen
pi_181484511
Zo... Opgepakt en wel. Mooi.
Waar geen menselijkheid heerst, is het aan u om te streven naar humaniteit.
  roze zondag 26 augustus 2018 @ 22:11:07 #176
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_181484522
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:09 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

_O_
Your beauty never ever scared me.
pi_181484527
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef Tourniquet het volgende:
Wow, toch Spanje dus. Ben benieuwd hoe ze 'm hebben gevonden.
we zitten aan t eind van het vakantieseizoen, grote kans dat toeristen hem daar hebben gespot
dichtbij barcelona ook nog, dus niet echt ondergedoken
pi_181484531
Op teletekst staat dit:

quote:
Jos B.,de verdachte in de zaak van
Nicky Verstappen,is vanmiddig in Spanje
aangehouden.De politie meldt dat hij op
termijn wordt uitgeleverd aan Spanje.
Hoe zit dat nou? Hij is in Spanje aangehouden, maar hij wordt ook aan Spanje uitgeleverd? :?
Sinterklaas, Sinterklaas, en NATUURLIJK ZWARTE PIET!
  † In Memoriam † zondag 26 augustus 2018 @ 22:11:29 #179
409449 Mo_Muffin
For the love of knobs...
pi_181484536
Mooi zo. ^O^
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:11:30 #180
378682 JohnBercow
Division! Clear the lobby!
pi_181484537
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:10 schreef Infection het volgende:

[..]

Jose B?

_O-
Ze hebben z'n zus opgepakt
Order! Ordeeeeeeeeer!
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:11:36 #181
192592 SureD1
------------------------------
pi_181484542
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:09 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Zo dan keer 2 goede beslissing dus om naar buiten te komen met zijn naam...
pi_181484550
Grappig dat hij nu ineens bij NOS Jos B. heet. Alsof iemand het nu nog niet weet. :')
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:11:42 #183
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_181484552
quote:
Jose B?
Is meteen Spaans geworden?
pi_181484553
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef onlogisch het volgende:
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
:W
Hoooooii

Ja euh..niet dan? ;)
pi_181484558
OPKNOPEN OP HET DORPSPLEIN
pi_181484560
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:10 schreef Infection het volgende:

[..]

Jose B?

_O-
Heeft ie zich toch om laten bouwen _O-
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_181484563
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:10 schreef Infection het volgende:

[..]

Jose B?

_O-
Ja dat heb ik ook niet verzonnen. Ze hadden haast met het nieuwsbericht denk ik.
  zondag 26 augustus 2018 @ 22:12:02 #188
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_181484566
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef Schuimpjes het volgende:

[..]

Ze hebben z'n zus opgepakt
Jose is Spaans.
  † In Memoriam † zondag 26 augustus 2018 @ 22:12:05 #189
409449 Mo_Muffin
For the love of knobs...
pi_181484567
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef SureD1 het volgende:

[..]

Zo dan keer 2 goede beslissing dus om naar buiten te komen met zijn naam...
Vanaf nu is ie weer Jos B. :7
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
pi_181484573
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef Sicstus het volgende:
Op teletekst staat dit:

[..]

Hoe zit dat nou? Hij is in Spanje aangehouden, maar hij wordt ook aan Spanje uitgeleverd? :?
Spaanse bureaucratie, hè. :')
pi_181484580
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef Schuimpjes het volgende:

[..]

Ze hebben z'n zus opgepakt
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Heeft ie zich toch om laten bouwen _O-
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Ja dat heb ik ook niet verzonnen. Ze hadden haast met het nieuwsbericht denk ik.
Gelijk maar de Spaanse versie van z'n naam gebruikt.
pi_181484581
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:09 schreef Schuimpjes het volgende:
Op de site van de politie heeft Jos Brecht inmiddels Jos B

:')
wie is jos brecht?
pi_181484582
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef onlogisch het volgende:
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
we allabf _O-

Wat sta jij voor lul.
pi_181484588
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:08 schreef onlogisch het volgende:
Haha. Benieuwd waar nu al die mensen blijven die zeiden 'JA MAAR HIJ HEEFT WE ALLABF EEN EINDE AANGEMAAKT JOH'
Hier, ik had het mis, proficiat.
pi_181484594
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:11 schreef Sicstus het volgende:
Op teletekst staat dit:

[..]

Hoe zit dat nou? Hij is in Spanje aangehouden, maar hij wordt ook aan Spanje uitgeleverd? :?
elk mediakanaal wil de primeur, feiten en fouten zijn dan minder belangrijk. Welkom in de 00's.
pi_181484597
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*

^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^ ^O^
pi_181484613
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:09 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

geef die man/vrouw een ton voor de gouden tip
pi_181484627
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:07 schreef Bluesdude het volgende:
PeterRdeV twitterde op zondag 26-08-2018 om 22:03:37 BREAKING NEWS: WE GOT HIM!! JOS BRECH IS GEPAKT IN SPANJE BIJ BARCELONA!! De familie en ik zijn vanavond ingelicht door politie. Geweldig!! Eindelijk!!! Hulde voor het rechercheteam. Familie is enorm opgelucht, er valt 25.000 kolo van hen af!! Recht krijgt zijn loop!!! https://t.co/MclEt9oXoj reageer retweet
pi_181484631
Peter R mag fok wel bedanken
pi_181484645
quote:
7s.gif Op zondag 26 augustus 2018 22:13 schreef Vijf_voor het volgende:
Peter R mag fok wel bedanken
Zonder ons hadden ze hem nooit gepakt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')