best zuur die vorm van Luuk, juist nu komen er lekkere ballen van de zijkantquote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:31 schreef Fonzerelli84 het volgende:
Luuk heeft weer z'n vorm van begin vorig seizoen..heel fijn..Alleen hebben we nu niemand achter de hand.
Living on the edge.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Gewaagde TT met nog een kwartier te spelen.
of hij heeft het over de manke manier van spelen van De Jongquote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Gewaagde TT met nog een kwartier te spelen.
Dat is altijd een goed backup plan als dit nog misgaat.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
of hij heeft het over de manke manier van spelen van De Jong
Dit is grappig omdat het waar is.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:34 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Living on the edge.
Al is BATE echt heel matig de tweede helft. Kan dus zomaar 2-2 worden, PSV kennende
precies ditquote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:32 schreef rubbereend het volgende:
[..]
best zuur die vorm van Luuk, juist nu komen er lekkere ballen van de zijkant
Hij kan koppen en is een belangrijke jongen in de kleedkamer.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:47 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Tering wat speelt De Jong toch slecht. Waarom speelt die vent nog?
En van Bommel die die gasten ook gewoon brengt en dat ze het dan laten zien. Rigo dit weekend, vandaag Malen. Mauro ook weer sterk.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:51 schreef BeamofLight het volgende:
Ik ben zo niet he..maar debuteren bij Ajax in de CL en scoren is 50 miljoen talent. Wat gaan wij momenteel toch heerlijk met die jong-psv-gasten om...
Ik zou niet te hard hopen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:56 schreef GotenSSJ het volgende:
Opzich een goede uitslag, jammer dat het ook 2-6 ofzo had kunnen zijn..
Ik hoop van harte dat die Maxi Romero de pannen van het dak gaat spelen want Luuk is weer niet veel aan het begin van het seizoen
Zelfs als targetman is het kut. Elke bal die hij vast moet houden wordt weggewerkt.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:56 schreef tompsv18 het volgende:
Luuk kan echt niet meer nee. Zoveel fout gedaan, kan niet eens een normale pass meer geven en verneukt iedere aanval zo'n beetje
Ik schaam me voor de aankoop van Angelino. Althans, er is een user die vindt dat dat zou moeten.quote:
En dan die poging tot Schwalbe.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:58 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Zelfs als targetman is het kut. Elke bal die hij vast moet houden wordt weggewerkt.
twitter:InvictosSomos twitterde op dinsdag 21-08-2018 om 22:25:05✓ Marcó en su debut oficial como profesional. ✓ Marcó en su debut en la Concachampions. ✓ Marcó en su debut en la Eredivisie. ✓ Marcó en su debut en la Copa de Holanda. ✓ Marcó en su debut en el Mundial. ✓ Marcó en su debut en Copa de Europa.UN ESCÁNDALO. https://t.co/7IcczuzDug reageer retweet
quote:Hirving "Chucky" Lozano has scored in his professional debut, CONCACAF Champions League debut, Eredivisie debut, KNVB Cup debut, World Cup debut and Champions League debut
Dat kan wel eens een hele leuke aankoop blijken idd.quote:
Toch moeten ze hier in Eindhoven met twee doelpunten verschil winnen. Als ze het niveau van vandaag niet flink gaan overstijgen, zie ik dat niet snel gebeuren.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 22:56 schreef Bos81 het volgende:
Onnodig spannend, maar goed uit winnen is gunstig. Al reken ik me nog niet rijk. Uit is deze ploeg misschien wel nog gevaarlijker dan in eigen huis.
Ik verwacht rijen en dranghekken voor de deur van de kiosk.quote:Rik Elfrink
@RikElfrink
15m
Morgen in het ED uiteraard een verslag van deze spectaculaire #PSV-avond in Borisov.
Malen dan. Maxi rustig brengen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 23:19 schreef PSVCL het volgende:
Maxi in de spits anders Piero
Luuk na de winter opstellen
Seizoen 20-21 wordt hét seizoen van Romero.quote:Op dinsdag 21 augustus 2018 23:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Malen dan. Maxi rustig brengen.
Ook goed ja.of de band afnemen van Luukquote:Op dinsdag 21 augustus 2018 23:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Malen dan. Maxi rustig brengen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |