Mensenkinders....quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:40 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Mijn ervaring met bedrijven waar veel hbo'ers rondlopen is dan weer dat alle zaken eerst in vastomlijnde projectvorm worden ingedeeld waarna er een SWOT-analyse van het probleem en bij voorkeur van het gehele team wordt gemaakt. Vervolgens even een paar lean brainstormsessies inplannen om middels wat buzzwords voldoende hype en awareness te creeëren in het bedrijf om daardoor het maximale potentieel te kunnen bereiken.
Daarna voegen ze een laagje middle-management toe en is de zaak afgehandeld.
Aziaten zijn druk bezig van Afrika het Azie van de jaren '90 en '00 te maken.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:39 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Of het in Azie of hier gebeurd, het gebeurd dus zullen ze alternatieven moeten verzinnen en dat ook aan de Aziaten moeten voorleggen, of er wereldwijde afspraken over maken.
Ik hoop dan dat je een kleurtje hebt, want anders kan je natuurlijk nooit het concept diversiteit juist overbrengen. Beetje vanuit je white privilege ivoren toren aan de mensen gaan vertellen op welke manier minderheden behandeld moeten worden, mooi niet.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:43 schreef GSbrder het volgende:
Het lijkt mij prachtig om een adviesbureau op te zetten voor diversiteitstrainingen.
Woke advies, dat soort grappen.
Kan best:quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:45 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik hoop dan dat je een kleurtje hebt, want anders kan je natuurlijk nooit het concept diversiteit juist overbrengen. Beetje vanuit je white privilege ivoren toren aan de mensen gaan vertellen op welke manier minderheden behandeld moeten worden, mooi niet.
Ik ga me in de vorm van een goede doeleninstelling inzetten voor kinderen die het slachtoffer zijn van terroristisch geweld. Tegen een redelijk salaris studiebeurzen uitdelen of zo.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:43 schreef GSbrder het volgende:
Het lijkt mij prachtig om een adviesbureau op te zetten voor diversiteitstrainingen.
Woke advies, dat soort grappen.
Is mij allemaal veel te ver van mijn bed. Ik kan wel onrecht aanpakken, maar veel liever praat ik mensen eerst aan dat ze onrechtvaardig zijn om vervolgens met een zelfverzonnen oplossing (maar wetenschappelijk klinkend, want Engelstalig jargon) te komen voor mijn net gediagnosticeerde probleem. Kun je namelijk twee keer verdienen.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:46 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Ik ga me in de vorm van een goede doeleninstelling inzetten voor kinderen die het slachtoffer zijn van terroristisch geweld. Tegen een redelijk salaris studiebeurzen uitdelen of zo.
een zwarte muur ipv. een wittequote:Op maandag 20 augustus 2018 14:47 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ze mag haar muren wel eens wat diverser maken.
Het zijn op zich allebei functies die nooit af zijn. Er zullen eeuwig slachtoffers van geweld zijn en diversificering is nooit compleet.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Is mij allemaal veel te ver van mijn bed. Ik kan wel onrecht aanpakken, maar veel liever praat ik mensen eerst aan dat ze onrechtvaardig zijn om vervolgens met een zelfverzonnen oplossing te komen voor mijn net gediagnosticeerde probleem. Kun je namelijk twee keer verdienen.
...quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:49 schreef GSbrder het volgende:
Ik wil haar muur liever nog wat bijwitten.
Goed punt. We naderen het eindstadium van het late kapitalisme. De systeembeperkingen en gevestigde belangen zullen een vervolmaking van onze diversiteit altijd blokkeren, waardoor arbitragemogelijkheden ingebakken zitten in het patriarchale en witte (dominante) wereldbeeld.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:49 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Het zijn op zich allebei functies die nooit af zijn. Er zullen eeuwig slachtoffers van geweld zijn en diversificering is nooit compleet.
Universitair geschoolden zijn analytisch inderdaad een stuk beter bestand tegen veranderingen, zeker in de IT. In het onderwijs vind ik ze voornamelijk van toegevoegde waarde omdat ze door onderwijsvernieuwingen heen kunnen prikken en inzien dat er weinig empirisch bewijsmateriaal bestaat voor de nieuwste hypes (of als er weer eens een theorietje gepresenteerd wordt dat vooral heel wetenschappelijk klinkt, zoals NLP).quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat je na veel HBO-opleidingen wat directer inzetbaar bent als handjes. Aan veel van de fundamentele theorie die je op een universiteit voorgeschoteld krijgt heb je niet direct wat in het veel van het soort projectjes dat in het bedrijfsleven gedaan wordt. Het bereid je echter in mijn vakgebied wel weer uitstekend voor op de ogenschijnlijk snel veranderende IT-wereld bijvoorbeeld. Er verandert namelijk eigenlijk helemaal niet zo veel in de IT. Het gros van alle nieuwe flitsende technologieën grijpt gewoon terug op basisprincipes die al 30-40 jaar bestaan.
over op het communisme ? niet verwacht van een VVD-erquote:Op maandag 20 augustus 2018 14:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Goed punt. We naderen het eindstadium van het late kapitalisme. De systeembeperkingen en gevestigde belangen zullen een vervolmaking van onze diversiteit altijd blokkeren, waardoor arbitragemogelijkheden ingebakken zitten in het patriarchale en witte (dominante) wereldbeeld.
Welnee. Gewoon prediken hoeveel last wij als samenleving hebben van het kapitalisme en ondertussen voor 300 euro per uur jezelf laten inhuren door een stel woke-washing multinationals. Pecunia non olet.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:53 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
over op het communisme ? niet verwacht van een VVD-er
Wel de lusten niet de lasten, geld stinkt inderdaad nietquote:Op maandag 20 augustus 2018 14:54 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Welnee. Gewoon prediken hoeveel last wij als samenleving hebben van het kapitalisme en ondertussen voor 300 euro per uur jezelf laten inhuren door een stel woke-washing multinationals. Pecunia non olet.
De kapitalisten van de 21e eeuw zijn antikapitalisten.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:56 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Wel de lusten niet de lasten, geld stinkt inderdaad niet
waarom anti ?quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:58 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De kapitalisten van de 21e eeuw zijn antikapitalisten.
Net zoals de fascisten van de 21e eeuw de antifascisten zijn.
Er is nu eenmaal goed geld of geweld mee gemoeid.
Omdat het gemakkelijk is je voor te doen als redelijk wanneer je in je naam ergens tegen bent dat velen zien als onredelijk.quote:
Niks mooiers toch dan tegen een salaris van 2,5 ton armoede te bestrijden?quote:
Even een dag dergelijke prietpraatjes houden voor kantoortijgers en weer tweeduizend cashen.quote:Op maandag 20 augustus 2018 14:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Goed punt. We naderen het eindstadium van het late kapitalisme. De systeembeperkingen en gevestigde belangen zullen een vervolmaking van onze diversiteit altijd blokkeren, waardoor arbitragemogelijkheden ingebakken zitten in het patriarchale en witte (dominante) wereldbeeld.
In belgie kunnen ze dat ook goed volgens mij, Publifin....quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Even een dag dergelijke prietpraatjes houden voor kantoortijgers en weer tweeduizend cashen.
Een mens moet zijn Armanipakken ergens van betalen.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:02 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
In belgie kunnen ze dat ook goed volgens mij, Publifin....
wat vind jij van Peter Mertens ? Ach ja in nederland chique dinersquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:04 schreef Reya het volgende:
[..]
Een mens moet zijn Armanipakken ergens van betalen.
Ik hou me niet echt bezig met Belgische politiek, verder.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:04 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
wat vind jij van Peter Mertens ? Ach ja in nederland chique diners
"Het is allemaal jullie schuld!" tegen grijze mannen in pak met een maandsalaris van mijn dagloon.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Even een dag dergelijke prietpraatjes houden voor kantoortijgers en weer tweeduizend cashen.
Nee, ok, hij schijnt wel veel vurige pleidooien te houden in de regeringenquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:06 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik hou me niet echt bezig met Belgische politiek, verder.
Het was mij niet bekend dat hij deel uitmaakt van enige regering.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:07 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Nee, ok, hij schijnt wel veel vurige pleidooien te houden in de regeringen
Ik doel op de PVDA+ / Parti du Traveil du Belgiquequote:Op maandag 20 augustus 2018 15:09 schreef Reya het volgende:
[..]
Het was mij niet bekend dat hij deel uitmaakt van enige regering.
Ok.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:10 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Ik doel op de PVDA+ / Parti du Traveil du Belgique
Gewoon lekker meedoen. INTP scoren en dan zeiken over de gebrekkige waarde van het meetinstrument.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
Gewoon meedoen. Hoe meer van dit soort testen, hoe beter.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
INTJ is toch het hoogst haalbare?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:16 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Gewoon lekker meedoen. INTP scoren en dan zeiken over de gebrekkige waarde van het meetinstrument.
Alles invullen om ENTJ te krijgen, daarna hier de uitslag posten en kijken hoe ArischeAlex gek wordt.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
Dat ligt aan de kringen waar je je in begeeft.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
INTJ is toch het hoogst haalbare?
INTJ, dan ben je zo'n introvert.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
INTJ is toch het hoogst haalbare?
quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:19 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
INTJ, dan ben je zo'n introvert.
quote:INTJ, the Architect.
It’s lonely at the top, and being one of the rarest and most strategically capable personality types, INTJs know this all too well.
Wat ga je studeren?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
Mag ik hieruit opmaken dat die er niet waren toen deze aan het zwemmen was?quote:Op maandag 20 augustus 2018 13:55 schreef Friek_ het volgende:
Nu kan het nieuws weer gaan over relevante zaken.
quote:
quote:ENTJs are natural-born leaders. People with this personality type embody the gifts of charisma and confidence, and project authority in a way that draws crowds together behind a common goal. But unlike their Feeling (F) counterpart, ENTJs are characterized by an often ruthless level of rationality, using their drive, determination and sharp minds to achieve whatever end they’ve set for themselves. Perhaps it is best that they make up only three percent of the population, lest they overwhelm the more timid and sensitive personality types that make up much of the rest of the world – but we have ENTJs to thank for many of the businesses and institutions we take for granted every day.
Uiteindelijk dus inderdaad een horoscoop. Iedereen ziet positieve eigenschappen waar hij of zij zich in (wil) herkennen.quote:
Moet je ook niet van die vage studies kiezen. Ik heb nooit aan dergelijke flauwekul mee hoeven doen hoor.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
Goed punt.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Moet je ook niet van die vage studies kiezen. Ik heb nooit aan dergelijke flauwekul mee hoeven doen hoor.
'De slapjanus' en 'de voetveeg' zijn inderdaad geen persoonlijkheidstypes die je kan krijgen uit zo'n test.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:27 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Uiteindelijk dus inderdaad een horoscoop. Iedereen ziet positieve eigenschappen waar hij of zij zich in (wil) herkennen.
Dat is ook een mooie ja. Dat door geld geobsedeerde kleutertje dat hier met 23 klonen rondhangt flipte laatst ook totaal over het type dat ik was volgens die test.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:13 schreef Friek_ het volgende:
Zucht, een onderdeel van mijn studie-introductie is het maken van een persoonlijkheidstest (Myers–Briggs Type Indicator (MBTI)). Zal ik gewoon lekker meedoen, of de betweter uithangen en zeggen dat dergelijke testen vergelijkbaar zijn met het lezen van je horoscoop?
Altijd weer een dilemma.
Zijn type was "de vastgoedkoning" en jouw type "de codeklopper"?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is ook een mooie ja. Dat door geld geobsedeerde kleutertje dat hier met 23 klonen rondhangt flipte laatst ook totaal over het type dat ik was volgens die test.
Maar je bent atheist ?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:28 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Theologie. Beetje als hobby Grieks en Hebreeuws leren.
Klopt, dat gaat mooi worden. Filosofisch gezien is 'naturalist' is betere betiteling voor mijn positie.quote:
Zal je veel discussieren ben ik bangquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:32 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Klopt, dat gaat mooi worden. Filosofisch gezien is naturalist is betere betiteling voor mijn positie.
"het vraagteken" versus "de beantwoorder van alle vragen".quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:29 schreef Reya het volgende:
[..]
Zijn type was "de vastgoedkoning" en jouw type "de codeklopper"?
Ik moet sowieso altijd lachen als hij weer eens verontwaardigd komt melden dat Monolith helemaal niet veel geld verdient en dat hij daarnaast ook drie jaar geleden iets fout had gezegd in het topic over de Amerikaanse verkiezingen.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:29 schreef Reya het volgende:
[..]
Zijn type was "de vastgoedkoning" en jouw type "de codeklopper"?
Jij gaat, of bent, een john aan het doen?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:37 schreef GSbrder het volgende:
Niemand verdient veel geld.
Gelukkig krijgen sommigen het wel.
helaas nemen sommigen het welquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:37 schreef GSbrder het volgende:
Niemand verdient veel geld.
Gelukkig krijgen sommigen het wel.
Als loepzuivere alfa ben ik gemaakt voor dergelijke studies.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Moet je ook niet van die vage studies kiezen. Ik heb nooit aan dergelijke flauwekul mee hoeven doen hoor.
Gelukkig maar. Anders blijft het opgehoopt zitten bij de kapitalisten.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:38 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
helaas nemen sommigen het wel
Ongetwijfeld loopt er al een topic in NWS waarin de slinkse EU weer eens laat zien wat voor fascisten het zijn. Want reken maar dat ze hiermee gewoon hele normale uitingen gaan aanpakken!quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:38 schreef Janneke141 het volgende:
'EU-boetes voor sites en apps bij niet snel deleten extremisme'
Werk aan de winkel voor FOK!.
Als jij je alfa durft te noemen wat moet ik dan wel niet zijn.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:39 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Als loepzuivere alfa ben ik gemaakt voor dergelijke studies.
nee want ze zijn zelf eerzuchtige, geldhebberige kapitalisten, VVD-types zeg maarquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:39 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Gelukkig maar. Anders blijft het opgehoopt zitten bij de kapitalisten.
Ieder zijn hobby. Ik heb werk zat gehad met het afronden van de docentenopleiding wiskunde omdat de competentie 'zwetsverhalen over je eigen competenties' zo'n prominente plek inneemt in het curriculum.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:39 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Als loepzuivere alfa ben ik gemaakt voor dergelijke studies.
LTS zwakstroom?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:41 schreef john2406 het volgende:
[..]
Als jij je alfa durft te noemen wat moet ik dan wel niet zijn.
Lees eens wat al uit je toetsenbord komt, waar je mee omgaat wordt je mee besmet of is dat op jou niet van toepassing.quote:
Had ik bij mijn opleiding OA ook, bah wat een naar gedoe....quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ieder zijn hobby. Ik heb werk zat gehad met het afronden van de docentenopleiding wiskunde omdat de competentie 'zwetsverhalen over je eigen competenties' zo'n prominente plek inneemt in het curriculum.
Dergelijk competentiegericht onderwijs ga ik dan ook nooit meer volgen. Gewoon universitair onderwijs - vakken volgen, tentamens maken, presentaties houden, zuiver inhoudelijk bezig zijn. Een willekeurige hbo-opleiding zou mij dan ook niet lukken.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ieder zijn hobby. Ik heb werk zat gehad met het afronden van de docentenopleiding wiskunde omdat de competentie 'zwetsverhalen over je eigen competenties' zo'n prominente plek inneemt in het curriculum.
Maar jij durft de discussies wel aan, ik ben benieuwd of er met zulke studies bevindelijke-gereformeerden tussen zitten, mensen met de opvattingen die ik heb,,,quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:44 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dergelijk competentiegericht onderwijs ga ik dan ook nooit meer volgen. Gewoon universitair onderwijs - vakken volgen, tentamens maken, presentaties houden, zuiver inhoudelijk bezig zijn. Een willekeurige hbo-opleiding zou mij dan ook niet lukken.
Ik heb even gekeken in de on-line catalogus van de Shenzhen Bookmall, naar eigen zeggen geloof ik de grootste boekwinkel ter wereld. Daar hebben ze 4 naar het Chinees vertaalde boeken van hem, en nul Engelstalige.quote:Op maandag 20 augustus 2018 11:40 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik ben bijzonder onwetend aangaande China, dus dit is wellicht een wat naïeve vraag, maar zou je bijvoorbeeld zonder problemen werken van Milton Friedman kunnen lenen in de plaatselijke bibliotheek?
Ik moet mij daar nog maar eens goed in verdiepen mocht ik ooit besluiten om nog een eerstegraads te gaan doen.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:44 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dergelijk competentiegericht onderwijs ga ik dan ook nooit meer volgen. Gewoon universitair onderwijs - vakken volgen, tentamens maken, presentaties houden, zuiver inhoudelijk bezig zijn. Een willekeurige hbo-opleiding zou mij dan ook niet lukken.
Bij een katholieke universiteit?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:45 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Maar jij durft de discussies wel aan, ik ben benieuwd of er met zulke studies bevindelijke-gereformeerden tussen zitten, mensen met de opvattingen die ik heb,,,
Omdat ze veel belasting betalen, zeg maar?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:41 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
nee want ze zijn zelf eerzuchtige, geldhebberige kapitalisten, VVD-types zeg maar
Ik betaal mij blauw, echter ik geef nog liever mijn adviseur 1000 als elders 5000.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:49 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Omdat ze veel belasting betalen, zeg maar?
Zou dat alleen gaan doen als je echt graag eens havo/vwo bovenbouw wil lesgeven. Anders is het de frustratie nimmer waard.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik moet mij daar nog maar eens goed in verdiepen mocht ik ooit besluiten om nog een eerstegraads te gaan doen.
hebben ze allemaal doorgesluisd naar hun brievenbus bij de Brievenbusfirma NLquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:49 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Omdat ze veel belasting betalen, zeg maar?
Een loonslaaf met belastingontwijking via de brievenbus, dat lijkt me knap.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:51 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
hebben ze allemaal doorgesluisd naar hun brievenbus bij de Brievenbusfirma NL
Ik heb het dan over de directeurenquote:Op maandag 20 augustus 2018 15:52 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een loonslaaf met belastingontwijking via de brievenbus, dat lijkt me knap.
Vele loonslaven die er een bv van maken kan niet?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:52 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een loonslaaf met belastingontwijking via de brievenbus, dat lijkt me knap.
Die moeten zichzelf toch een dergelijk salaris uitkeren?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:52 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Ik heb het dan over de directeuren
Op die vraag moet ik mij dus nog even bezinnen. Ik vind mijn doelgroep nu echt fantastisch, maar ik vraag mij toch soms ook wel eens af hoe dat gaat als ik 55 ben ofzo. En tegen die tijd ga ik al helemaal geen (langdurige) opleiding meer starten.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:51 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Zou dat alleen gaan doen als je echt graag eens havo/vwo bovenbouw wil lesgeven. Anders is het de frustratie nimmer waard.
Klinkt onwaarschijnlijk.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:55 schreef john2406 het volgende:
Zo stond ik gisteren op de markt, 5 bakjes aardbeien voor 5 Euro, ik verkocht er drie door voor 1,25 en had er nog twee voor mijzelf voor? 1,25 iedereen blij.
Kocht echter pas toen ik die drie kopers had.
Ach meid, dan heb je nog zeker 30 jaar de tijd om je op zo'n vervolgstap voor te bereiden.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:56 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Op die vraag moet ik mij dus nog even bezinnen. Ik vind mijn doelgroep nu echt fantastisch, maar ik vraag mij toch soms ook wel eens af hoe dat gaat als ik 55 ben ofzo. En tegen die tijd ga ik al helemaal geen (langdurige) opleiding meer starten.
quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:56 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ach meid, dan heb je nog zeker 30 jaar de tijd om je op zo'n vervolgstap voor te bereiden.
vmbo-pubers, om wat specifieker te zijn.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:58 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
je doelgroep zijn nu pubers ?
Het is nog rustig...quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:39 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ongetwijfeld loopt er al een topic in NWS waarin de slinkse EU weer eens laat zien wat voor fascisten het zijn. Want reken maar dat ze hiermee gewoon hele normale uitingen gaan aanpakken!
Gewoon aardbeienjam van maken.quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:58 schreef john2406 het volgende:
[..]
5 bakjes die krijg ik niet op, kan ik er drie als ik thuis kom, van wegpleuren.
VMBO Basis-TL(+) ?quote:Op maandag 20 augustus 2018 15:59 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
vmbo-pubers, om wat specifieker te zijn.
quote:Op maandag 20 augustus 2018 16:00 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij al tegen de 50 aanzat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |