abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_181125625
Hoi, even een vraagje tussendoor: jullie nog tips voor mooie zwangershapslingerie? Ik heb aan de zwangerschap van de peuter zo’n charmant vetflapje onder aan m’n buik overgehouden en ben op zoek naar ondergoed dat wat hoger zit zodat dat wat weggewerkt wordt :+ met kleren aan vind ik m’n buik helemaal O+ maar zonder kleren voelt het door dat flapje vooral nog gewoon als ‘te dik’ :') Maar alle (hoge) ondergoed dat ik vind lijkt vooral op van dat shapewear en het mag van mij best een tikkie aantrekkelijker nu nog :@
pi_181125681
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 11:24 schreef Helsinki het volgende:
Niet bijgelezen maar: voor een septemberbaby wil ik een boxpakje inpakken voor in de ziekenhuistas. Doe ik dan het beste een rompertje met lange of met korte mouwen?
Wij vonden het zo'n gefriemel om een lange mouwen romper onder lange mouwen te doen in die eerste maanden (als alles nog zo klein en fragiel is), wij hebben in de kleine maten (oktoberbaby nu) alleen korte mouwen rompers. Maar als je allebei hebt, zou ik van allebei 1 meenemen.
pi_181128599
Ik kom me even afmelden en ik hoop jullie allemaal weer te zien in het volgende topic :W

Voor de geintresseerden staat mijn bevalling in het bevallingsverhalen topic.
"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"
pi_181128840
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 11:24 schreef Helsinki het volgende:
Niet bijgelezen maar: voor een septemberbaby wil ik een boxpakje inpakken voor in de ziekenhuistas. Doe ik dan het beste een rompertje met lange of met korte mouwen?
Lange mouwen. Een pasgeboren baby heeft echt hulp nodig met warmte vast houden dus ik zou om die reden lange mouwen kiezen.

En je kamertje is heel tof O+
♥ J & S
pi_181130941
Ik had lange mouwen overslag meegenomen O+.
  zondag 12 augustus 2018 @ 15:46:14 #106
401892 Helsinki
Avec persévérance.
pi_181131128
Ik neem allebei mee, bedankt! ^O^. Ook voor de babykamercomplimenten O+.

Krijgertje, het is de kleur Subtle Stone van Flexa. Ik vind hem steeds mooier worden haha.

Loj, balen van je rotdag! En die stomme strepen. Hier ook een aantal kleintjes op de buik. Het is niet anders, maar vrolijk word ik er ook niet van nee :+. Wat ben je nog actief trouwens! Dat doe ik je niet na.

Luna, ik geniet ook volop van de koelere nachten. Helaas nog te warm om te spoonen maar het is al zo'n vooruitgang!

Vandaag ben ik echt heeeeel onrustig. Ik wil alsmaar dingen doen en kopen en bakken :'). L. kan er maar weinig mee (wel met de boterkoek die nu in de oven staat, dat scheelt).
pi_181131340
Wel lekker Helsinki! Verder herkenbaar qua van alles willen kopen. En lief kamertje. Ben ook nog steeds weg van jullie kleed O+
Wij hebben dezelfde commode en plankjes er boven, maar dan de plankjes aan elkaar (1 goed, 1 andersom) en houten knopjes op de commode en waarschijnlijk nog dieren haakjes aan de zijkant als dat lukt.

*O* voor de 36 weken van Loj! Vervelend dat je je zo rot voelde. En inderdaad lekker actief.

Ik denk dat ik hier moet accepteren dat mn heup niet zo veel meer kan. Dat is een behoorlijke clash in mijn hoofd, want ik wil nog van alles afmaken in huis, opruimen, schoonmaken en de nodige spullen kopen (waarvan ik dan ineens heb bedacht dat het handig is)

Zwangerschapslingerie weet ik niks van, draag nog gewoon mn eigen hipsters.

Ik heb lange en korte mouw rompers mee naar het ziekenhuis en maat 50 en maat 56 en dat maal 3/4 dagen. Reken uit hoeveel kleertjes :+ Ik moet er nog even goed naar kijken, maar vind het zo lastig in te schatten wat ik nodig heb en wat eventueel vies wordt.

De koelere nachten zijn echt heel fijn ja!

Doei Wolken :W
pi_181131495
Boterkoek O+ Je woont niet toevallig in de buurt hè Helsinki? :9~ :9
  zondag 12 augustus 2018 @ 17:41:24 #109
319308 Tink89
To live is to dance
pi_181134050
Weekwissel! 25 weken vandaag. Heb het wel al de hele dag ontzettend benauwd, maar ik heb de vlaggetjes voor de naamslinger gemaakt, ben een stukje opgeschoten met de walvisknuffel die ik aan het maken ben en de ovenschotel from scratch voor vandaag en morgen staat in de oven. Manlief is de trap aan het schilderen, maar dat schiet niet op. De verf dekt niet en hij is ontzettend gefrustreerd nu. Gezellig is anders...

En voor onze novemberbaby staan lange mouwen rompers op de voorlopige lijst voor de ziekenhuistas.

En verder ben ik echt alles weer vergeten, m'n hoofd gebruikt alle zuurstof die wél binnenkomt voor het wegpuffen van een overgeefsessie.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_181137192
Weekwissel voor Tink *)
pi_181137914
Lange mouwen romper :) warmte vasthouden kost echt wel veel energie :)

Fijn Luna!

Rustig aandoen hoor Fuchsia!

Balen van de benauwdheid Tink, maar *O* voor de weekwissel!

Actief, valt wel mee hoor. Maar met een kleuter en een bijna kleuter kost niets ondernemen meer energie dan wel iets ondernemen :@ ;)
Wel de cosleeper neergezet vandaag *O*
pi_181146167
Die babyboom heeft 't topic wel een beetje stilgelegd zeg, jeetje. :9

Maar ja.. Hier ook niets te melden. :@ :+
pi_181146350
Nou NJ, vertel wat leuks of begin alvast een beetje mee te persen ;)
pi_181146522
Stilte voor de storm. In september komt er ook een fikse babyboom aan.

Vandaag 35 weken *O* en over maximaal 6 uur officieel met verlof! *O* *O* *O*
  maandag 13 augustus 2018 @ 11:00:21 #115
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181149125
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 20:35 schreef Loj het volgende:

Actief, valt wel mee hoor. Maar met een kleuter en een bijna kleuter kost niets ondernemen meer energie dan wel iets ondernemen :@ ;)

Dit is idd zo waar 😅 van die dagen dat we thuis hangen kosten me veel meer energie. Helpt ook niet mee dat ze thuis elkaar enorm in de weg zitten (volgens mij allebei heel erg toe aan school), als we op stap zijn dan zijn ze ineens een soort aan elkaar plakkende Jip en Janneke.

Hier ook nog niks aan de hand btw, zelfs nog niet goed stripbaar :+
pi_181150142
Afgelopen week is het niet meer gelukt om mee te lezen. Maar we zitten op een echte roze wolk. Borstvoeding loopt, nachten gaan goed en ze huilt maar weinig. Ik herstel ook redelijk.

Voor nu :W, allemaal tot ziens in het volgende topic! Blijf uiteraard wel nog even meelezen!
  maandag 13 augustus 2018 @ 12:02:09 #117
456899 VenusFlyTrap
vind alles leuk
pi_181150367
Takkie wat een mooi nieuws vanaf je roze wolk


Vandaag de eerste echo gehad. Mag ik in de OP? 22 maart

Vannacht droomde ik dat het een tweeling was maar gelukkig is het er maar 1. De 29e terug voor de officiële termijn echo 😁 helemaal happy
pi_181151460
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 07:40 schreef Loj het volgende:
Nou NJ, vertel wat leuks of begin alvast een beetje mee te persen ;)
Er gebeurt hier zo weinig! Is ook lastig hoor.. Ik heb op het werk redelijke vrijheid qua plannen, maar we hadden eigenlijk verwacht dat het eerder kwam i.p.v. later. (Door alle klachten, voorweeën en dergelijke). Dus deze week zou ik bijvoorbeeld sowieso vrij zijn. Collega's zijn nu dus terug van vakantie, nog niet op vakantie.. maar ik ben er ook nog. :9 Fysiek dan, mentaal ben ik stiekem al wel zenuwachtig en afwezig! Net de weekplanning gemaakt en ja.. wanneer plan je jezelf in? Vrijdag sowieso niet, dan hebben we de 'te-lange-zwangerschap'controle in het ziekenhuis. Maar ja, dat zegt ook weer niet dat ik de dag erna niet gewoon weer mag/moet gaan werken. :P Lastig! Haha.

Verder is het thuis onrustig/rustig. Ze kan momenteel niet zitten, niet liggen, niet staan, niet lopen, niet stilstaan.. Dus ik heb iemand in huis die continu bezig is met álles. Even tv kijken, 10 minuten. Dan de keuken schoonmaken, dan even liggen. Dan de badkamer beginnen. Oftewel: overal is ze bezig, maar niks komt af. :P Ik loop er continu achteraan, kan ik vast oefenen. :P

Ik oefen trouwens al wel door alle bevallingsverhalen te lezen! Maar daar word ik stiekem ook wel weer zenuwachtig van. :@

quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 07:57 schreef lunapuella het volgende:
Stilte voor de storm. In september komt er ook een fikse babyboom aan.

Vandaag 35 weken *O* en over maximaal 6 uur officieel met verlof! *O* *O* *O*
Ik hoop toch wel dat wij voor september gewoon het kindje krijgen! :+

Bijna verlof! Nog maximaal een uurtje nu! *O* *O* *O*

@Venusflytrap:
Yay, eerste echo! Leuk leuk! Aftellen naar de 29e!
pi_181151597
Oké, wel leuk moment net. :9

"Nicolas, wil jij ook een gebakken eitje?"
"Ja hoor, lekker!"

Kijk ik vijf minuten later, vind het toch vrij stil in de keuken..

Staat er een pannetje op, eieren te koken. _O- Ze vond het ook al wel lang duren en had het idee dat er iets niet helemaal goed ging. O+ Was niet dat ze het verkeerd zei, maar gewoon echt verkeerd deed. :s)
  maandag 13 augustus 2018 @ 13:18:29 #120
319308 Tink89
To live is to dance
pi_181151685
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 13:13 schreef NicolasJoy het volgende:
Oké, wel leuk moment net. :9

"Nicolas, wil jij ook een gebakken eitje?"
"Ja hoor, lekker!"

Kijk ik vijf minuten later, vind het toch vrij stil in de keuken..

Staat er een pannetje op, eieren te koken. _O- Ze vond het ook al wel lang duren en had het idee dat er iets niet helemaal goed ging. O+ Was niet dat ze het verkeerd zei, maar gewoon echt verkeerd deed. :s)
Zwangerschapsdementie :D Zo herkenbaar...

Ik was bijvoorbeeld gisteren de vaatwasser aan het uitruimen, kwam een theezakje tegen, ging dat in de kliko gooien en daarna iets compleet anders doen. Tot ik twintig minuten later bedacht dat ik de vaatwasser niet hoorde... Nee, als je hem niet weer inruimt en aanzet, wordt de vieze afwas niet schoon nee.

Vandaag een productieve thuiswerkdag. Lang zitten gaat niet lekker, dus tussendoor heel rustig en op m'n gemak wat wasjes gedraaid. Het klinkt echt stom, maar ik voel me zo veel beter nu me weer een beetje nuttig kan maken in huis. Manlief straalt dan ook echt van trots als ik de was doe of het eten maak ofzo... Heel lief, maar ook confronterend. Vroeger deed ik dan immers (bijna) dagelijks. Maar goed, zo lang ik nog steeds een paar keer per week spuug en er veel energie in werken gaat zitten, ben ik maar gewoon blij met de dingen die wel lukken :D
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_181152270
Wat een kak dag, de kids vliegen elkaar heel de dag al in de haren. Ik ben kapot en heb echt 0 humeur en durf om met ze op pad te gaan. Het giet hier. En kaaaaaak wat een dag -O-
♥ J & S
pi_181152567
quote:
1s.gif Op maandag 13 augustus 2018 13:46 schreef klaprooss het volgende:
Wat een kak dag, de kids vliegen elkaar heel de dag al in de haren. Ik ben kapot en heb echt 0 humeur en durf om met ze op pad te gaan. Het giet hier. En kaaaaaak wat een dag -O-
Regenlaarzen aan en in de plassen laten stampen?
pi_181152733
*O* VFT!

Wat je deed met de vaatwasser lukt mij ook prima als ik niet zwanger ben, Tink. Ik ben niet zo'n huishoudelijk wonder.

Het lijkt me inderdaad moeilijk inplannen als je niet weet wat de dagen gaan brengen, NJ. Zijn er geen klussen die wil gedaan moeten worden, maar waarbij het niet erg is als ze even blijven liggen? Dan zou ik dat namelijk doen.

:* Klap. Wat een pokkedag dan. Kun je ze even naar je (schoon)ouders brengen?

Ik heb mijn peuter naar mijn ouders gebracht. Ik ben op, spuug de hele dag door en ben even niet de moeder die ik graag wil zijn.

Normaal gesproken kom ik aan op vakantie, nu is er een kilo af. Ik merk dat ik het moeilijk vind om te gaan eten omdat het er negen van de tien keer weer net zo hard uit komt. Ik blijf uiteraard wel eten, maar het is toch wel onhandig.

Nog vier dagen en dan heb ik mijn eerste echo, ik hoop zo dat het spugen en belabberd voelen een reden heeft!
pi_181158937
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 14:06 schreef OnitsukaTiger het volgende:
Het lijkt me inderdaad moeilijk inplannen als je niet weet wat de dagen gaan brengen, NJ. Zijn er geen klussen die wil gedaan moeten worden, maar waarbij het niet erg is als ze even blijven liggen? Dan zou ik dat namelijk doen.

:* Klap. Wat een pokkedag dan. Kun je ze even naar je (schoon)ouders brengen?

Ik heb mijn peuter naar mijn ouders gebracht. Ik ben op, spuug de hele dag door en ben even niet de moeder die ik graag wil zijn.

Normaal gesproken kom ik aan op vakantie, nu is er een kilo af. Ik merk dat ik het moeilijk vind om te gaan eten omdat het er negen van de tien keer weer net zo hard uit komt. Ik blijf uiteraard wel eten, maar het is toch wel onhandig.

Nog vier dagen en dan heb ik mijn eerste echo, ik hoop zo dat het spugen en belabberd voelen een reden heeft!
Ik werk in een winkel, dus de klanten wachten helaas niet. :9 Dus probeer maar een beetje overtallig te zijn, maar ook niet te veel, want dat kost natuurlijk de zaak weer geld.. Lastig plannen. Hoop qua werk (maar nog meer voor onszelf..) dat het gewoon de komende dagen lekker gaat rommelen en het kindje komt!

Heerlijk, dat spugen in de eerste weken.. Hier was het vreselijk aanwezig en veel bij m'n vriendin, maar week 12 stopte het net zo plotseling weer. Duim voor je dat het bij jou gewoon snel over is!
pi_181158971
Eind van de middag hier de check gehad bij de verloskundige. Wederom geen spannend nieuws.. Goede bloeddruk, gewicht omlaag (waarschijnlijk vocht van het warme weer een beetje kwijt..). Zit nu maximaal een keer 8-10 kilo bij aan. :? Heel bijzonder, heeft ze geluk mee.

Inwendig onderzoek gehad ook, baarmoedermond is verder naar voren gekomen, dus strippen is mogelijk. Was het nu te laat voor, dus in principe morgen weer een afspraak om te strippen. Kijken of dat misschien iets op gang brengt..
pi_181159808
kakdag boks Klap. Het is hier ook 3x niks. Sowieso heb ik maar 3 uur geslapen vannacht. Vervolgens was peuter niet te genieten, alles was krijsen en boosheid. Echt om gek van te worden.

38,1 hier inmiddels. En op dagen als deze met peuter vraag ik me echt af waar ik die baby nog kwijt moet als ze er eenmaal is. Wat een drama lijkt me dat zeg. -O-
  maandag 13 augustus 2018 @ 20:05:36 #127
342418 VKV
Plausibel
pi_181160234
@Helsinki, de video is voor onszelf, weet nog niet eens of ik de video aan bijv. m'n (schoon)ouders zou laten zien, vooral het eerste deel zit vol angst en onzekerheid en dat voelt toch wel superpersoonlijk. ;)
Verder trouwens heul herkenbaar, het alles willen kopen :D Ik weet alleen nu niet meer wat ik nog nodig heb, dus ik zit allerlei sites af te struinen om iets te ontdekken dat "toch echt wel nodig heb hoor".

Luna verlof *O* *O* Kun je wennen aan het idee van zo lang vrij?

VFT, nieuwe aanwas! Welkom!!

Tink, wat goed om te lezen dat het wat beter lijkt te gaan! Moet al heel fijn zijn om weer wat dingen zelf te kunnen doen.

Alle mama's met kinderen veel sterkte, lijkt me pittig hoor, zwanger zijn en al een (of meer) kindje te hebben rondlopen. Merk dat ik het nu al zwaar heb met mezelf en m'n eigen lijf _O-

Vandaag weer op check geweest bij verloskundige en baby is zowaar ingedaald genoeg om het advies van de vorige keer ongeldig te verklaren. Toen zou ik in het geval van het breken van de vliezen gelijk moeten gaan liggen omdat het kindje toen nog niet genoeg was ingedaald. Dus da's wel heel fijn!
Daarnaast ben ik blijkbaar besproken met de gynaecoloog i.v.m. hoge BMI (vet gek, ik kreeg nu van de verloskundige te horen dat ik nu een BMI boven de 40 heb, maar BMI waardes meet je toch niet tijdens zo'n vergevorderde zwangerschap?). Om risico's uit te sluiten ga ik sowieso niet later bevallen dan met 41 weken. Later bevallen zou gevolgen hebben voor de placenta, maar ik weet niet meer zo goed wat die gevolgen dan zouden zijn. Vind het zelf trouwens niet erg dat ik de 42 weken sowieso niet ga aantikken :P
Maar vind het allemaal wel een soort van vermoeiend dat ik telkens word herinnerd aan dat hoge BMI, terwijl alle controles altijd uitstekend zijn en het kindje zelfs perfect volgens het landelijke gemiddelde groeit.
pi_181161104
Jeej! VFT een O+ O+

Balen van de rotdag Klap en Sillie! Hopelijk morgen weer beter :* in ieder geval wordt het weer voor ons morgen beter Klap!
Ik heb voor morgen opa en oma en zus geregeld om met alle neefjes en nichtjes naar het krijspaleis te gaan :@ en als we dan thuiskomen —> schermtijd ;)
Want hier precies hetzelfde als bij jou Spees.. ze kunnen niet zonder en niet met elkaar ;)

Stripse morgen NJ ;)

Verlof voor Luna!!

Fijn dat baby is ingedaald VKV! Stom
Van het BMI gezeur!

Ik had vandaag een belafspraak met de gyn... ik wacht nog steeds :(
Ik irriteer mij zo aan het ziekenhuisgedoe, speciaal niet naar de film gegaan vandaag :(
Ik merk nu wel duidelijk dat mijn hoofdpijn aan het einde van de dag steeds erger wordt, dus heeft waarschijnlijk vooral met drukte te maken. Ik heb zelf maar niet meer gebeld, ik verwacht verder toch niets raars...
Oh en de kinderwagen is schoon :D mijn klusjeslijst is bijna leeg :D
pi_181161998
Tink 25 weken *O* Vandaag minder benauwd? En leuk alle creatieve projecten. Ik zou wel wat creativiteit willen lenen ;) Fijn dat het ook lukt om weer iets te doen.

Een hartje voor Venus O+ *O*

Luna verlof *O*

OT, vervelend dat je zo ziek bent. Hopelijk is het voor een goed doel en is er over 4 dagen ook een hartje voor jou :* Wachten sucks.

Nicolas, hopelijk doet het strippen morgen iets! :% En lijkt mij inderdaad ingewikkeld met werk plannen, maar achteraf is dat natuurlijk allemaal bijzaak.

Sillie en klap :* voor de rotdagen! Lijkt mij zwaar met kleine kinderen. Die hebben ook weleens hun dagen niet.

Loj, ik snap helemaal je frustratie met het ziekenhuis. Echt heel irritant als je zit te wachten op een belletje wat niet komt! En :* voor de hoofdpijn. Goed plan voor morgen.

VKV wat balen van het BMI gezeur. Protocollen zijn soms vermoeiend.

Ik heb vandaag geen beste dag qua heup en heb mn handen al vol aan mijzelf van eten voorzien en de keuken bijhouden. Met onwijs schuldgevoel naar man die na 10 uur werken nog in de tuin staat te snoeien nu -O- Ik had toch wel gehoopt iets productiever te kunnen zijn in mijn verlof. Eerst was het te heet en nu kan ik niet zo veel #klaagpost
  maandag 13 augustus 2018 @ 21:47:57 #130
401892 Helsinki
Avec persévérance.
pi_181163409
Luna verlof *O*. Daar kan geen boterkoek tegenop geloof ik!

Krijgertje, poeh. Ik geloof dat het bij voedingsbh's wel wat beter gaat worden. Heeft Cache Coeur niets leuks?

Takkie, fijn om te lezen en tot straks in het babytopic :*.

VFT *O*! OT, voor jou hopelijk ook een mooie knipper dan.

Balen van de kakdagen. Lijkt me best heftig om nog een kleintje of twee rond te hebben lopen. Mijn beste vriendin (1 week later uitgerekend) is er ook heul druk mee.

VKV, aaah wat fijn dat je kindje is ingedaald! Ik heb hier nu zo'n 2 dagen minder last van m'n bekken (nagenoeg niet) dus ik vraag me af of dat bij mij ook het geval is. 20e de liggingsecho dus dan zal ik het weten :). Wel héél veel harde buiken, sjonge. Ik weet niet of dat normaal is wat je BMI betreft (omdat nu te bepalen) maar kan me heel goed voorstellen dat het niet leuk is om te horen. Als ik mijn BMI wil berekenen op de website van het voedingscentrum en aanvink dat ik zwanger ben dan staat er dat er geen goede indicatie wordt gegeven.. Begrijpelijk van de video :*.

En nu op mijn verlanglijstje: hangloose. Maar ik vind het ergens nogal wat om dat bedrag er aan uit te geven (zegt ze, terwijl ze wel een opbergzak van 50 euro heeft gekocht maar die gaat uiteindelijk toch terug dus dat telt niet vind ik :6.)

Loj, fijn dat het zo opschiet met je lijstje! Wel minder van die belafspraak, pfff.

Fuchs, soms is even klagen ook wel oké! Hopelijk heb je er met wat rust al snel minder last van.

Morgen weer op controle bij de VK. Zie er een beetje tegenop want mijn gewicht schiet nu hard omhoog en die strepen dan :'(. Je ziet ze niet echt goed maar ík zie ze dus daar heb ik zo nu en dan weer een keer last van (soms zakt het en denk ik 'hoort er nu bij' en soms is het een beetje paniek). We hebben wel lekker veel aan de babykamer kunnen doen dit weekend. Verder is mijn wereldje momenteel erg klein :P.
  dinsdag 14 augustus 2018 @ 05:20:34 #131
456899 VenusFlyTrap
vind alles leuk
pi_181170130
Jeej eerste echo voor OT komt er aan, spannend!
Fuchsia verlof ❤
Helsinki wat vervelend dat je wereld zo klein is en hoop dat je bekken klachten gauw voorbij zijn.

Gisteren hebben we het mijn broers en mijn moeder verteld. Mijn broers had ik gebeld na de goede echo en voor mijn moeder had ik een filmpje gemaakt met “once upon a time in a galaxy far far away” en hierna een oude foto van ons en wat foto’s van de bruiloft en erna met daarna foto van de echo. Sentimenteel muziekje eronder.
Ze vond het heel leuk en was heel blij.

Woensdag over 2 weken heb ik de officiële termijn echo, daar was ik gister een paar dagen te kort voor (doen ze vanaf 10 weken ik ben 8w4d vandaag). 08:15 bij de vk, joehoe.

Strakjes werken, lekker kort dienstje tot 13:00 en heerlijk geslapen vannacht. Hopelijk zetten die goede nachten door. De vk zei al, als je moe bent kan je er het beste aan toegeven. Roger, Wilco 😁
  Manager PR/Moderator dinsdag 14 augustus 2018 @ 06:50:16 #132
269689 crew  Viv
pi_181170462
quote:
1s.gif Op maandag 13 augustus 2018 21:07 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Met onwijs schuldgevoel naar man die na 10 uur werken nog in de tuin staat te snoeien nu -O- Ik had toch wel gehoopt iets productiever te kunnen zijn in mijn verlof. Eerst was het te heet en nu kan ik niet zo veel
Fuchsie :D je bent een kindje aan het afbakken, dat is heus al productief genoeg!
pi_181171058
Fuchsia; wat vivi zegt. Je lijf is heel druk; dat kost ook energie.

Mijn peuter kwam om 5:30 (doe even normaal joh, veel te vroeg) weer al schreeuwend uit bed en ik had het er om 6:00 alweer helemaal mee gehad, dus peuter gaat mooi vandaag en morgen naar opa en oma en donderdag is zn kdv dag. Halleluja, even rust.
pi_181174156
Bmi berekenen tijdens de zwangerschap is fout,dat kan alleen met je gewicht voorafgaand aan de zwangerschap. Als je verloskundige zo aan protocollen hangt, zou ze dat toch ook moeten weten ;) Daarentegen is er wel een gewichtsdingetje voor wat betreft ambulancemedewerkers. Afhankelijk van de regionale afspraken kan bijv een gewicht >100kg een plaatsindicatie opleveren.
  dinsdag 14 augustus 2018 @ 11:18:15 #135
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181174214
Loj had je inmiddels wel met de gynaecoloog gesproken?
pi_181174801
Spees bij jou nog alles rustig?

En ook benieuwd hoe het bij nicolas en vrouw is!

Helsinki ik begrijp je helemaal qua verdriet om de strepen. Hier zegt vriend ook dat het meevalt, ( en dat doet het ook wel) maar toch he! Gelukkig weet ik al uit ervaring dat ze uiteindelijk lichter worden en je ze echt bijna niet meer ziet.

Wij vierden het weekend alvast kleuter haar verjaardag, morgen alweer 5 jaar. Vandaag dus rustig aan want ik slaap erg slecht. Ik kan alleen nog maar op mn zij liggen, als ik op mn rug lig word ik duizelig en misselijk. Maar te lang op een zij is ook weer niet comfortabel. Dus geregeld momenten wakker snachts.
pi_181174944
Ach ik loop weer lekker schandalig achter :')

:* voor alle kakdagen :* Ik bedacht me gisteren nog hoe fijn het is om gewoon lekker helemaal mijn eigen ding te kunnen doen op mijn moment. Maar meerdere dames hebben al kind(eren) rondlopen. Heftig hoor. En fijn dat opa en oma even willen oppassen sillie.

VFT, klinkt als een hele lieve aankondiging O+

Helsinki, heerlijk dat jouw wereldje zo klein is momenteel. De onze ook merk ik. Waar ik eerst per se nog weg wilde voordat de kleine zou komen heb ik daar nu 0,0 behoefte aan. Laat mij maar lekker thuis aanrommelen.
En die Hangloose O+ Ook op mijn wensenlijst voor eventueel cadeau. Ik ga hem niet zelf aanschaffen ;)

VKV blijft toch weer confronterend het berekenen van een BMI. Maar alles m.b.t. gewicht is nu zo uit verhouding. Ik moet echt wennen aan de omhoogschietende weegschaal. Ik moet mijzelf soms even streng toespreken dat het erbij hoort! Zodra ik straks weer een beetje mobiel ben en tijd heb :') trekt mijn lichaam vast wel weer een beetje bij. Moet je nu ook in het ZH bevallen?

Ik ben gisteren ontploft door opgekropte nesteldrang. Ik wil al heel lang allerlei klusjes in huis gedaan hebben, maar door drukte op het werk en de warme dagen hebben we dit in overleg uitgesteld. Nu hebben we afgelopen week al het e.a. gedaan. Maar gisteren ontplofte ik toen meneer, na 3 keer vragen van mijn kant, niet ging dweilen en bewust op de bank bleef zitten. Het enige klusje van de dag en dat was al teveel gevraagd. Nu vinden we elkaar weer lief hoor ;)

Wat ook wel meespeelde is dat de geboortefotograaf die wij op het oog hebben (dezelfde fotograaf als op onze bruiloft) niet toegelaten wordt in het ZH waar ik ga bevallen. Ze mag wel in de kamers komen, maar niet op de OK. Het meest essentiële stuk voor mijn gevoel. Het ZH werkt samen met maar 5 fotografen en daar moeten we dan uit kiezen, mochten we per se een geboortefotograaf willen hebben.
Ik was/ben er best wel verdrietig van. Ik voel me op mijn gemak bij haar, ze maakt super mooie foto's en nu voelt het als of niet alleen de gewenste natuurlijke bevalling door mijn neus wordt geboord, maar ook onze vrije keuze voor geboortefotograaf :'( Dus het was huilen gisteren.
pi_181178201
Het strippen is gelukt, ontsluiting was iets meer dan het was, maar wel minimaal toegenomen. Nu hopen dat het strippen iets zal doen, vooralsnog is het erg rustig.

Heb zelf echt even een dipje, dus probeer wat afstand te nemen van m'n vriendin. 't is lastig zo te wachten, eigenlijk aan huis gekluisterd te zitten.. Frustrerend. Ik weet dat m'n vriendin dit dus al bijna 17 weken heeft. Dus probeer haar niet te veel van mijn frustratie te laten merken. Zij schiet er niks mee op.
pi_181178240
Even tussendoor: ik wil veel babyspullen kwijt, waaronder een box, wipstoeltje (babybjorn), voedingskussen, co-sleeper, voor zachte prijsjes. Is daar belangstelling voor? (Af te halen in centrum Den Haag).
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_181178508
Ach, peacefull, wat rottig :*
pi_181180919
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 11:18 schreef Spees_Eend het volgende:
Loj had je inmiddels wel met de gynaecoloog gesproken?
Nope...
Nu na een dagje krijspaleis wel flinke hoofdpijn en ook erg benauwd. Ook steken in mijn rug dus ik heb mijn moeder gevraagd om zo langs te komen met haar bloeddrukmeter...

Meisje is gelukkig lekker aanwezig.
pi_181181578
Ik duim NJ! Het is ook vervelend zo lang aan huis gekluisterd te zijn :{ Hopelijk hoeft het niet lang meer te duren!

Wij hebben vandaag voor het eerst het hartje gehoord O+ Vooral peuter was daar enorm van onder de indruk, zo mooi om te zien :'(
  dinsdag 14 augustus 2018 @ 17:29:44 #143
342418 VKV
Plausibel
pi_181182678
Fuchs balen dat je zo'n last hebt van je heup en dat je dus tijdens je verlof minder kunt dan je zou willen. Denk dat je toch beter naar je lijf kunt luisteren om te voorkomen dat het erger wordt en dus gewoon verplicht netflixen en FOK!ken enz.

Helsinki bij mij heeft 1 harde buik geresulteerd in een zebrapatroon over m'n hele buik en ik baal daar ook best van, maar ik hoop dat de strepen straks niet meer paars meer zijn maar lichter worden. Ik snap dus hoe je je voelt ;)

VFT leuk hoe jullie het verteld hebben aan je familie, dat moment blijft jullie denk nog lang bij O+

Wupwup thnx voor de bevestigende info, ik ben voor m'n gevoel m'n hele leven al bezig met BMI (niet dat het er beter op wordt) en dacht dus wel expert te zijn haha :P

Peace ik moet i.v.m. BMI sowieso al in het ziekenhuis bevallen. Het gesprek dat ze hadden gehad zou daarnaast tot gevolg kunnen hebben dat ik niet meer via de verloskundige mag maar via de gynaecoloog had gemoeten. Omdat alle controles en m'n bloeddruk steeds goed zijn, is dat gelukkig (nog) niet nodig.
Maar wat onwijs kut joh, dat de bevalling al niet zo mag als jullie graag hadden gewild en dan ook de fotograaf er niet bij mag zijn! Superstom! Ik snap niet waarom de regels per ziekenhuis anders zijn?

NJ zet em op, laatste loodjes, over een paar weken ben je dit allemaal gewoon vergeten ;)

Krijgerrtje awhh wat lief van de reactie van peuter! Supertof om het hartje te horen O+

Hier vandaag een echte verlofdag, buiten wat kleine huishoudelijke dingen vooral het er erg van genomen en m'n relatie met bed en bank versterkt :P Helemaal up to date wat Netflix betreft.
pi_181183558
Van niks doen zijn we zojuist maar even een kilometer of 2-3 gaan lopen. Meer dan dat ze in de afgelopen weken totaal heeft gelopen geloof ik. Alles om het maar op gang te krijgen. :9

Hoewel, mentaal maar gewoon voorbereiden op 42 weken.
pi_181185678
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 16:09 schreef Loj het volgende:

[..]

Nope...
Nu na een dagje krijspaleis wel flinke hoofdpijn en ook erg benauwd. Ook steken in mijn rug dus ik heb mijn moeder gevraagd om zo langs te komen met haar bloeddrukmeter...

Meisje is gelukkig lekker aanwezig.
Wil je dat laten?
At home bloeddrukmeters zijn doorgaans niet gecertificeerd, tenzij je moeder huisarts of verpleegkundige is ofzo.

Bel gewoon het ziekenhuis met die klachten lieve loj, zuinig zijn op jezelf. :* en anders eerst even rustig aan, warm bad nemen, pcm en even uurtje aankijken.

Welke gyn gaat t over? Uit 015 of 010? Die in 015 moet je gewoon even bellen joh.
:)
pi_181185824
VKV, wat Wup zegt ja.
En naast de ambu medewerkers ook de OK. Sommige operatietafels kunnen tot max 135kg hebben. Niet ieder zh heeft tafels die geschikt zijn voor zwaarder.

Peace wat stom!!
Heb je eventueel een ander zh overwogen? Idd kan me voorstellen dat die OK nu juist het belangrijkste stuk is voor jullie.
Het rotte is dat het vaak ook niet de gynaecoloog is die bepaald of een geboortefotograaf mee mag maar dat het de anesthesioloog is. Die bepaald en heeft de eindstem over dat soort dingen. En als je geluk hebt dan is het iemand die snapt hoe belangrijk zulke dingen zijn, als je pech hebt dan heb je iemamd die er eigenlijk zelfs liever geen vaders bij zou hebben.
:)
pi_181186377
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 11:52 schreef Peacefulll het volgende:

Wat ook wel meespeelde is dat de geboortefotograaf die wij op het oog hebben (dezelfde fotograaf als op onze bruiloft) niet toegelaten wordt in het ZH waar ik ga bevallen. Ze mag wel in de kamers komen, maar niet op de OK. Het meest essentiële stuk voor mijn gevoel. Het ZH werkt samen met maar 5 fotografen en daar moeten we dan uit kiezen, mochten we per se een geboortefotograaf willen hebben.
Ik was/ben er best wel verdrietig van. Ik voel me op mijn gemak bij haar, ze maakt super mooie foto's en nu voelt het als of niet alleen de gewenste natuurlijke bevalling door mijn neus wordt geboord, maar ook onze vrije keuze voor geboortefotograaf :'( Dus het was huilen gisteren.
Is ze aangesloten bij het verbond van geboortefotografen oid? Wellicht dat dat die deuren alsnog kan openen. Hier deden ze überhaupt geen toezeggingen over geboortefotografen op de OK. Uiteindelijk kregen we pas op de ochtend van de bevalling groen licht nadat mijn fotograaf uitgebreid in gesprek is gegaan met alle aanwezigen. En ik sprak later iemand die drie weken voor mij was bevallen in hetzelfde ziekenhuis en haar fotograaf werd geweigerd. Dat ze wel open staan voor geboortefotografen is dus al erg fijn!

Maar misschien gewoon vrijblijvend bij een ander ziekenhuis in de buurt informeren hoe zij hiermee om gaan en als ze daar welkom is dat neerleggen bij het ziekenhuis waar je nu loopt, dat je overweegt om vanwege dit over te stappen? Of je dat daadwerkelijk wil doen is een tweede natuurlijk.

En ik zou ook gewoon kijken bij de aangeboden fotografen of er toch iemand naar je smaak bij zit. Uiteindelijk is het ook en bepaald soort mens dat voor die specialisatie kiest, en al ervaring in een OK zorgt ook voor betere foto's. Nadat ik de OK in gereden werd heb ik geen moment meer aandacht voor de fotograaf gehad. Ook niet voor de arts die de keizersnede deed overigens, die had ik tot vijf minuten daarvoor nog nooit gezien.
  dinsdag 14 augustus 2018 @ 20:08:42 #148
401892 Helsinki
Avec persévérance.
pi_181186505
VFT, wat leuk om dat zo te vertellen! 

Sillie, ben je een beetje bijgekomen? 

Aapie, ik heb van toen ik nog pubernina was nog wel wat strepen op mijn heupen staan maar die zijn nagenoeg niet zichtbaar dus ook dit zal wel goedkomen inderdaad. Maar als ik had mogen kiezen... :P.

Peace, wat balen van de geboortefotograaf zeg :*. Is bevallen in een ander ziekenhuis een optie? Ik kan me helemaal voorstellen dat dit belangrijk is voor jou/jullie.

NJ, een :* voor jou. Af en toe heb ik het ook een beetje te doen met L. omdat het hier met de klachten ook best anders liep dan we allebei gewild hadden. Daar mag je best even een dipje door hebben. Wel fijn dat het strippen gelukt is. Ik hoop dat de wandeling jullie allebei goed heeft gedaan!



Loj, dat klinkt niet helemaal goed. Anders even de VK bellen?



Aaah Krijgertje, wat lief zeg. En bijzonder om het hartje te horen he? 



Ja joh, VKV! Ze worden echt wel lichter op een dag. Dat probeer ik mezelf steeds maar te zeggen als ik weer eens voor de spiegel sta te balen ;). Klinkt als een heerlijk dagje zo en fijn dat je onder controle bij de VK mag blijven!





Hier weer goedgekeurd bij de VK *O*. De baby is ingedaald! En dat verklaart waarom ik nu stukken minder last heb van bekkenklachten. Sterker nog: vandaag af en toe tranen in de ogen omdat ik redelijk pijnvrij ben. Ik moet nu niet gaan overdrijven qua activiteiten maar ben al heel blij met wat nu blijkbaar kan. Hopelijk blijft het zo want hier kan en wil ik wel aan wennen :). Hoef me trouwens ook niet meer te wegen, ze zei: ''joh, ik geloof het wel! Het is de stress niet waard en het gaat er mij om dat je straks je kleine lekker hebt en daarna zien we wel weer''. Fijn.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_181186590
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 19:37 schreef mignonne het volgende:

Peace wat stom!!
Heb je eventueel een ander zh overwogen? Idd kan me voorstellen dat die OK nu juist het belangrijkste stuk is voor jullie.
Het rotte is dat het vaak ook niet de gynaecoloog is die bepaald of een geboortefotograaf mee mag maar dat het de anesthesioloog is. Die bepaald en heeft de eindstem over dat soort dingen. En als je geluk hebt dan is het iemand die snapt hoe belangrijk zulke dingen zijn, als je pech hebt dan heb je iemamd die er eigenlijk zelfs liever geen vaders bij zou hebben.
Liever geen vaders erbij willen hebben? Mijn hemel, wat voor een ziel ben je dan? Oké, ik oordeel misschien snel en gemakkelijk. Ben nog nooit op een OK geweest. Maar ik kan me er niks bij voorstellen. Het is zo'n belangrijk moment in het leven van een ouderpaar, de geboorte van hun kind.
Ik heb volgende week dinsdag weer een afspraak staan en ik ga het zeker nogmaals aankaarten en vragen waar die beslissingen genomen worden en wie ik daarvoor moet hebben. Die arme verpleegkundigen maken die beslissingen ook niet natuurlijk. Bizar eigenlijk dat het afhangt van de persoon en bij wijze van het humeur van de dag van die persoon.
pi_181186635
Helsinki,
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_181186695
Helsinki wat betreft je spoiler, ik heb bij kleuter ook geroepen nee geen knip!
Op het moment dat het nodig bleek, was ik allang blij dat ze iets gingen doen om baby en mij te helpen met het laatste stukje. Gezien je verleden lijkt het me wel fijn dat ze het wel zeggen. Dan kan je je nog enig sinds voorbereiden.
pi_181186699
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 20:12 schreef Peacefulll het volgende:

[..]

Liever geen vaders erbij willen hebben? Mijn hemel, wat voor een ziel ben je dan? Oké, ik oordeel misschien snel en gemakkelijk. Ben nog nooit op een OK geweest. Maar ik kan me er niks bij voorstellen. Het is zo'n belangrijk moment in het leven van een ouderpaar, de geboorte van hun kind.
Ik heb volgende week dinsdag weer een afspraak staan en ik ga het zeker nogmaals aankaarten en vragen waar die beslissingen genomen worden en wie ik daarvoor moet hebben. Die arme verpleegkundigen maken die beslissingen ook niet natuurlijk. Bizar eigenlijk dat het afhangt van de persoon en bij wijze van het humeur van de dag van die persoon.
Ik vermoed dat de beslissing gebaseerd is op overleg van de maatschap anesthesie. Het zal alles te maken hebben met de veiligheid op de OK, en dus jouw veiligheid. Ik snap je teleurstelling. Is het mogelijk dat jullie jullie eigen fotograaf voor alles inschakelen, behalve het moment op OK? En dan daar 1 van de 5 goedgekeurde (voorgelichte/opgeleide) fotografen gebruiken?
pi_181186756
Helsinki, ik heb bij de eerste een knip gehad. Ze vertelde toen inderdaad wat ze ging doen en waarom. M’s hartslag dipte en met alleen persen ging het niet snel genoeg. Dus een knip en een duw van de kraamhulp (thuisbevalling) om haar snel naar buiten te krijgen. Ik voelde daarbij geen paniek, ik besefte juist goed dat het nodig was en was blij dat ze ingreep om M te helpen. Van de knip zelf heb ik niks (bewust) gevoeld overigens, was onderdeel van het geheel van alles wat ik op dat moment voelde. Ik denk dat een reactie van ‘neeeee’ niet snel zal komen, omdat ze het inderdaad pas doen op een punt dat het ook echt nodig is, dat besef je dan zelf waarschijnlijk ook prima (ben benieuwd hoe vaak ze het anders tegenkomt, misschien ben ik de uitzondering :+). Ik zou zelf denk ik inderdaad willen dat ze het wel vooraf aangeeft als ik jou was.
pi_181186805
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 20:02 schreef FlyingFish het volgende:

[..]

Is ze aangesloten bij het verbond van geboortefotografen oid? Wellicht dat dat die deuren alsnog kan openen. Hier deden ze überhaupt geen toezeggingen over geboortefotografen op de OK. Uiteindelijk kregen we pas op de ochtend van de bevalling groen licht nadat mijn fotograaf uitgebreid in gesprek is gegaan met alle aanwezigen. En ik sprak later iemand die drie weken voor mij was bevallen in hetzelfde ziekenhuis en haar fotograaf werd geweigerd. Dat ze wel open staan voor geboortefotografen is dus al erg fijn!

Maar misschien gewoon vrijblijvend bij een ander ziekenhuis in de buurt informeren hoe zij hiermee om gaan en als ze daar welkom is dat neerleggen bij het ziekenhuis waar je nu loopt, dat je overweegt om vanwege dit over te stappen? Of je dat daadwerkelijk wil doen is een tweede natuurlijk.

En ik zou ook gewoon kijken bij de aangeboden fotografen of er toch iemand naar je smaak bij zit. Uiteindelijk is het ook en bepaald soort mens dat voor die specialisatie kiest, en al ervaring in een OK zorgt ook voor betere foto's. Nadat ik de OK in gereden werd heb ik geen moment meer aandacht voor de fotograaf gehad. Ook niet voor de arts die de keizersnede deed overigens, die had ik tot vijf minuten daarvoor nog nooit gezien.
Ja, is ze! Ze gaat nu via die vereniging eens kijken of ze een ingang kan krijgen. Ze belooft niks maar het feit dat ze actie wil ondernemen voor ons is al zo ontzettend fijn.

In een ander ZH bevallen heb ik het ook over gehad (en mee gedreigd, alsof het ZH het wat uit maakt :')) maar na een gesprek met manlief weegt het gevoel van veiligheid en vertrouwen, dat ik toch wel heb bij dit ZH, dan weer niet op tegen de aanwezigheid van een geboortefotograaf. Daarbij hebben wij in de omgeving niet mega veel keuze in ziekenhuizen.

Onze fotograaf heeft juist 10 jaar op de OK gewerkt en is dus aangesloten bij de vereniging. Het "vaste aanbod" lijkt wel lukraak uit de lucht gegrepen te zijn, maar één van de 5 heeft ervaring in de zorg, de rest niet.
We hebben gisteren inderdaad even gekeken naar het "vaste aanbod". Daar zit er wel één tussen waar ik eventueel kennis mee zou willen maken.
En over de arts die de keizersnede doet: ik hoop van harte dat de vader van een leerling van mij geen dienst heeft op de dag dat ik ga bevallen... :') Dat zou ik wel een beetje awkward vinden :D
pi_181187666
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 06:50 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Fuchsie :D je bent een kindje aan het afbakken, dat is heus al productief genoeg!
Ja zo voelt dat dus niet, als je jezelf alleen maar voort kan bewegen door jezelf aan muren en meubels vast te houden :+ Vandaag ging gelukkig iets beter. Regelmatig liggen, staan, lopen & zitten afwisselen.

Leuk van het Star Wars filmpje Venus!

Goede oplossing Sillie. Lekker rustige dag gehad?

O Peace zo herkenbaar qua opgekropte nesteldrang. Hier was de zondag erg gezellig inclusief huilbuien en daarna schuldgevoel, want man doet al zo veel naast werk.
En wat balen van de geboortefotograaf, zeker nu het allemaal anders loopt. Ik heb al goede tips voorbij zien komen :*
Ook herkenbaar qua klein wereldje. Ik heb er ook steeds minder behoefte aan. Net visite gehad, maar na 2 uurtjes ben ik het eigenlijk wel zat :X

Nicolas, fijn dat het gelukt is en hopelijk komt er wat op gang! Lief dat je zo’n rekening houdt en jouw frustratie niet door wilt geven.

Loj, let jij asjeblieft goed op jezelf? :*

O krijgertje wat schattig dat je oudste zo onder de indruk was van het hartje O+

Helsinki wat ontzettend fijn dat je minder pijn hebt en goedgekeurd bent *O* Goed dat je je bevalplan hebt besproken, verder geen tips :* Mij lijkt het zelf fijn om te weten wat wanneer en waarom gebeurd, maar wellicht komen er situaties (in nood) waarin er niet of nauwelijks tijd is voor uitleg.
Herrinert mij eraan dat ik mijn wensen ook nog even duidelijk in het ziekenhuis moet gaan bespreken, voordat ik compleet overruled wordt door hun plan O-)
  dinsdag 14 augustus 2018 @ 21:05:10 #156
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181188450
Helsinki, ik vind het best vreemd dat je als respons krijgt "dat zien we op het moment zelf wel", als je in je plan aangeeft dat je dus expliciet wel op de hoogte gesteld wil worden. Daar is zo'n plan toch voor :? Of lag het wat genuanceerder dan dat?
pi_181189249
@Helsinki
Yay, goedkeuring weer binnen! Fijn dat de baby ingedaald is, hoor je inderdaad veel dat het dan toch echt wel scheelt! :D

Over de knip.. Hier inderdaad ook besproken. Eigenlijk een beetje met een zelfde reden als jij, zelfde verleden/achtergrond. Ook een wens om alles te benoemen wat er zal gebeuren. Hebben hier uitgebreid over gesproken met de VK en die adviseerde hier inderdaad ook over een eventuele knip niets te zeggen. Zelfde reden, dat het vaker voor paniek zorgt terwijl de meeste vrouwen er op dat moment niets van voelen. Omdat het moment dat ze het doen ze het doen omdat het dan echt beter is/niet anders kan.. Hier hebben we het een nachtje laten bezinken en daarna maar het advies aangenomen..
pi_181189378
Wandelen is hier echt wel even fijn geweest. Lang geleden dat m'n vriendin ook echt zoveel heeft kunnen doen/lopen. Gewoon even een andere omgeving, frisse lucht doet wonderen. Ook even goed kunnen praten over hoe het nu gaat, hoe ze zich voelt, wat ze van de bevalling verwacht, van de tijd erna..

Nu rustig op de bank, kat tegen haar buik aan. O+ Hele middag al lichte kramp, harde buiken genoeg.. Maar niet wat meer. Wie weet of er vannacht wel wat gebeurt, maar ik denk dat we nog gewoon even geduld moeten hebben.
pi_181189701
@Peacefull
Balen van de fotograaf zeg! Nooit bij stilgestaan dat het ziekenhuis daar zo 'moeilijk' over kon doen. Had inderdaad wel verwacht dat niet iedereen er zomaar mag staan, zeker als je in de OK terecht komt.. Maar ja, als je dan juist al iemand hebt met zoveel ervaring in de zorg.. Maar goed nadenken of je dan een ander wil, of zelf foto's maken.. Of ja.. Lastig!

@VKV
Klinkt als een goede verlofdag! Ben nu in een boek bezig 'Ik ken iemand die ... ' Daar hebben ze het ook over het belang van echt genieten van elkaar, je slaap en de rust in je verlof. Drukte komt er nog genoeg! :P Nog tips voor Netflix? Wij hebben hier nu bijna alles wel gehad geloof ik...

@Franny_G:
Is ook een speciaal topic voor in OUD ;) :)

@aapieannie
Gefeliciteerd nog! :)

@Venusflytrap:
Leuk, het delen met de familie! Haalde voor mij ook weer even de herinnering terug. :D Hadden ze het een beetje aan zien komen?

Hopelijk weer een goede nacht vandaag na de vroege dienst vanmorgen!

@Helsinki:
Die hangloose, ik heb daar wel af en toe mensen over gehoord, maar ken je ook veel ervaringen er al van? (Buiten de prijs. :P )

@Fuchsia_roze:
Niet te schuldig voelen als je man wel het e.e.a. nog doet na een dag werken! Is soms ook de manier om er mee om te gaan.. Ik werk in het weekend geregeld 12-14 uur op een dag en stond laatst daarna 's avonds ook nog te snoeien in de tuin, huishouden te doen.. Ik kan de pijn/frustratie bij m'n vriendin niet wegnemen, maar alles wat ik dan wel kan doen in en om huis om dingen te regelen voelt dan toch als 'helpen'..

@Loj:
Uiteindelijk nog wel gebeld door de gyn?
pi_181189783
Ik schrik er eerlijk gezegd van dat er vk's zijn die het een serieuze optie vinden om die knip zonder verder overleg te zetten?? Het is een invasieve ingreep waar je expliciete toestemming voor hoort te geven. Dat sommige vrouwen er van in paniek raken is haske waar. En het is op zo'n moment onderdeel van je vak om daar mee om te gaan. Op zo'n moment niets zeggen maar gewoon zetten is echt te makkelijk en kan niet (mag niet!), tenzij vooraf wellicht nadrukkelijke toestemming van de cliënt.

Een knip is slechts in een paar gevallen echt geïndiceerd en ook in die gevallen kun je er discussie over hebben. Een vacuüm of tangverlossing is er zo eentje. In veel ziekenhuizen gebeurd dit met knip maar soms ook zonder. Foetale nood, dus dippende hartslag ook zo eentje. Een knip versnelt de geboorte met 1 a 2 ww. In geval van een eerste kind scheelt het dan 3 tot 7 minuten en bij een 2e of 3e scheelt het niets tot 3 minuten. Je kunt een knip namelijk pas zetten op het moment dat het hoofdje (bijna) staat.
:)
pi_181189984
As we speak komt de kramp trouwens wel weer meer opzetten.. Samen met wat bloederig slijmverlies.. Hopen dat het ergens naartoe werkt, maar ja, hoeft natuurlijk nog niks te betekenen. Bloed zal vooral gewoon van het strippen zijn.
pi_181192134
NJ hopelijk komt er toch iets op gang nu, ik heb het echt te doen met je vriendin..

Bij Spees nog steeds alles rustig?

Krijgertje wat lief O+!

Peace wat balen zeg.. hopelijk kan je eigen fotograaf nog wat betekenen, en anders heb je iig alles geprobeerd.

Helsinki, hier geen ervaring met knip. Maar wat IMA beschrijft lijkt mij het prettigst: het vooraf melden en het waarom. En ik geloof meteen dat je op zo'n moment kiest voor wat voor je kind op dat moment het beste is (zoals aapie ook omschreef). Ik zou dus wel aangeven dat je wil dat ze het vooraf meldt + de reden waarom. Enne, je hebt het ook niet voor niets in je bevalplan staan toch? :)

Inmiddels gaan we hier langzaam richting de 36wkn en ik begin erin te geloven dat er echt een kraamtijd thuis aan zit te komen, dus ik heb nu maar de klossen enz. besteld :+.
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night
  Manager PR/Moderator dinsdag 14 augustus 2018 @ 23:38:01 #163
269689 crew  Viv
pi_181192714
Ik had vooraf niet specifiek iets over een knip afgesproken, wel dat ik betrokken wilde worden bij medische beslissingen tenzij er haast bij is. Uiteindelijk gaf mijn vk aan dat ze een knip wilde zetten bij de volgende wee en waarom, en ik vond dat goed (had het ergens wel verwacht, heb nogal stugge bekkenbodemspieren :') ). Daarna helemaal niks gemerkt, dus na die wee vroeg ik of ze de knip al gezet had, ja dus. En toen hoorde ik tijdens de wee daarna ineens *kniiiiiip* *kniiiiiip*. :? Bleek dat ze er toch niet goed doorheen was gekomen, en dus nog 2 keer extra op dezelfde plek heeft moeten knippen. :D

Ik ben dus zowel aangekondigd als onaangekondigd geknipt, maar ik was wel al akkoord met de ingreep dus helemaal prima. :Y) Zoals mignonne het omschrijft vind ik ook niet kunnen, en al helemaal niet bij mensen met een "verleden".
pi_181195713
@Feyre
Het zelf geloven is stap één hé! :D Zien of het nu dan ook lukt gewoon de klossen er onder te zetten en te gaan gebruiken. :P

--

Hier weer een zelfde (on)rustige nacht. Wel meer lichte kramp, maar lijkt gedurende de nacht juist weer rustiger te zijn geworden.
  woensdag 15 augustus 2018 @ 07:58:22 #165
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181196200
NJ kan het zijn dat die 'lichte krampen' telkens gewoon harde buiken zijn? Die voelen ook oncomfortabel en zeker meer naar het einde toe. Ik heb ze ook aan de lopende band en heel veel hoogzwangeren met ons.

Wellicht dat je bij een 1e zwangerschap dan al sneller denkt dat je al krampen hebt die iets doen, maar dan word je wel wekenlang teleurgesteld 😅.

Hier nog helemaal niks Feyre... Ben nu 41+2 en heb morgen de serotiniteitscontrole. Ik hoop heel erg dat het vruchtwater etc nog goed is en dat ze niet zeggen, blijf maar voor een inleiding.

Misschien mag ik dan nog wel de kans krijgen om te strippen* en het nog 1 dag aankijken, maar ik weet niet hoe acuut zulke situaties zijn.

*als dat überhaupt mogelijk is dan, eergisteren iig nog niet :+
pi_181198659
Inzake knipverhalen, hier ook niks specifieks afgesproken over een knip, maar de verloskundige (in het ziekenhuis) gaf het wel aan dat ze een knip ging zetten, omdat hij er nu uit moest (achteraf was de dippende hartslag en dat de baby niet goed daarvan herstelde de reden, maar dat vertelde ze later pas). De verdoving kreeg ik half mee en van de knip zelf heb ik dus niks gemerkt verder. Ik vond het wel prettig dat ze vertelde wat ze ging doen, maar ook wel fijn dat ze dat hartslagverhaal pas achteraf vertelde. En omdat ik al helemaal klaar was met die bevalling, was ik ook helemaal okay met het zetten van de knip, omdat het dan waarschijnlijk sneller klaar zou zijn :D
  woensdag 15 augustus 2018 @ 10:47:04 #167
319308 Tink89
To live is to dance
pi_181198896
Ik heb in mijn bevalplan niks specifieks gezet over een knip, wel dat ik geïnformeerd wil worden over wat ze aan het doen zijn en waarom en wat de risico's zijn enzo. In the heat of the moment vertrouw ik op de gyn en zijn kundigheid en de capaciteit van mijn man om in te schatten hoe dicht ik bij paniek ben, zegmaar.

En verder komt morgen de kraamzorgconsulent voor de intake en zijn onze trappen eindelijk geschilderd. Vandaag gaat manlief de maantjes plakken en dan kan deze rotklus eindelijk van het lijstje. Op naar de volgende: de hal van nieuwe vloertegels voorzien en de muren van het trappenhuis schilderen omdat de vlekken zo opvallen nu de trappen zelf zo mooi wit zijn _O-
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_181199577
Helsinki, ik heb ook een knip gehad en dat is eerst met mij overlegd. Ik raakte even in paniek, omdat ik het op dat moment even niet kon overzien wat er allemaal gebeurde. Maar zoals mignonne ook aangeeft, daar ging de verloskundige gewoon heel goed mee om. Die heeft me gekalmeerd, uitgelegd waarom en hoe en toen vond ik het helemaal ok. Sterker nog, ik wilde het toen direct, want ik wilde wel dat die baby eindelijk eens geboren ging worden ;) Ik had het niet anders gewild, ook nu ik weet dat ik daar toch even van in paniek raakte.
  woensdag 15 augustus 2018 @ 13:29:34 #169
149959 SQ
snelle trees
pi_181202394
quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 07:58 schreef Spees_Eend het volgende:
NJ kan het zijn dat die 'lichte krampen' telkens gewoon harde buiken zijn? Die voelen ook oncomfortabel en zeker meer naar het einde toe. Ik heb ze ook aan de lopende band en heel veel hoogzwangeren met ons.

Wellicht dat je bij een 1e zwangerschap dan al sneller denkt dat je al krampen hebt die iets doen, maar dan word je wel wekenlang teleurgesteld 😅.

Hier nog helemaal niks Feyre... Ben nu 41+2 en heb morgen de serotiniteitscontrole. Ik hoop heel erg dat het vruchtwater etc nog goed is en dat ze niet zeggen, blijf maar voor een inleiding.

Misschien mag ik dan nog wel de kans krijgen om te strippen* en het nog 1 dag aankijken, maar ik weet niet hoe acuut zulke situaties zijn.

*als dat überhaupt mogelijk is dan, eergisteren iig nog niet :+
Ben je het al beu? :* ik hoop zó dat het vandaag of morgen gewoon spontaan begint.
Bij noud had ik op 41.2 mijn emotionele breekpunt, 7 uur daarna is ie geboren. Ik duim nog even.
disclaimer
  woensdag 15 augustus 2018 @ 13:53:08 #170
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181202972
quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 13:29 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Ben je het al beu? :* ik hoop zó dat het vandaag of morgen gewoon spontaan begint.
Bij noud had ik op 41.2 mijn emotionele breekpunt, 7 uur daarna is ie geboren. Ik duim nog even.
Oh ja! Had jij toen niet eigenlijk een strippoging, maar die ging niet door vanwege een bevalling oid?

Mijn gemoed wisselt nogal, soms voel ik me topfit en maakt het me niet uit als ik nog wat dagen moet wachten, en soms ben ik er helemaal klaar mee. Dat laatste met name zodra het weer warmer wordt :') en vaak na het eten omdat ik me dan veel benauwder voel.

Ik hoop nu heel erg dat het morgen einde middag of begin van de avond begint, dan heeft mijn eigen vk dienst. Ik heb al twee bevallingen gehad (was ook een veel grotere praktijk, jij kent 'm) met verloskundigen van dienst die ik niet of nauwelijks kende en zou het heel fijn vinden om een bevalling mee te maken met iemand met wie ik wel al een vertrouwensband heb opgebouwd.

Mijn afspraak in het zhs is morgen om 10:00 en als alles goed is dan ga ik een strippoging met de gyn bespreken, het is alleen eigenlijk zo vroeg op de dag dat áls het werkt, de bevalling alsnog klaar is voordat de dienst van mijn vk begint :+
  woensdag 15 augustus 2018 @ 14:11:34 #171
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181203392
Oh en nog 1 ding waardoor ik had gehoopt dat de baby er al zou zijn: Soesje heeft maandag haar eerste schooldag. En ik zou het heel erg vinden als ik daar niet bij zou kunnen zijn omdat ik net 1 dag bevallen ben of die dag moet bevallen ;(. Maar die kans wordt steeds groter, dus ik moet me daar maar bij neerleggen of een afspraak maken met de juf over haar startdag (die zou ik namelijk vast wel kunnen verzetten, alleen ze kijkt zelf zó uit naar maandag dat ik dat weer egoïstisch van mezelf zou vinden)
  woensdag 15 augustus 2018 @ 14:12:44 #172
149959 SQ
snelle trees
pi_181203430
Mag soes maandag al beginnen ja? :o hier is dat niet bespreekbaar vóór de 4e verjaardag.
Ik wacht nog steeds op de uitnodiging voor de wendag :')

Maar ik kan me voorstellen dat je dat niet leuk vindt nee :*
disclaimer
  woensdag 15 augustus 2018 @ 14:23:32 #173
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181203690
quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 14:12 schreef Stormqueen het volgende:
Mag soes maandag al beginnen ja? :o hier is dat niet bespreekbaar vóór de 4e verjaardag.
Ik wacht nog steeds op de uitnodiging voor de wendag :')

Maar ik kan me voorstellen dat je dat niet leuk vindt nee :*
Ja ik had die vraag een aantal maanden geleden eens gemaild aan de juf omdat ik geen idee had en gezien mijn UD vond ik het wel fijn om een beetje in te kunnen schatten wat de planning was, en kreeg toen als reactie dat bij ons de 'afkapdatum' voor een start direct na de zomervakantie eigenlijk 1 oktober is (ze is van een week later), maar ze had met de directeur overlegd en besloten dat ze meteen met de andere kinderen mag instromen. De juf wist dat ik begin augustus uitgerekend was en heb het vermoeden dat ze dat heeft meegewogen in het besluit, want normaal zijn ze volgens mij bij ons ook best strikt met die datum. Denk dat ze me de rust gunde met een pasgeboren baby'tje :+. Alleen backfiret het nu een beetje met deze luiwammes die er maar niet uit wil _O-
  woensdag 15 augustus 2018 @ 14:24:22 #174
149959 SQ
snelle trees
pi_181203710
Dit móet wel een piemel zijn 8-)
disclaimer
  woensdag 15 augustus 2018 @ 14:29:35 #175
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181203818
quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 14:24 schreef Stormqueen het volgende:
Dit móet wel een piemel zijn 8-)
Daar raak ik ook steeds meer van overtuigd :+
  woensdag 15 augustus 2018 @ 15:11:20 #176
401892 Helsinki
Avec persévérance.
pi_181204683
Bedankt voor jullie reacties. Ik heb erover nagedacht en ga maandag bij de liggingsecho aangeven dat ik wil dat er met me gecommuniceerd wordt en dus wordt verteld dat ik een knip krijg, als dat nodig is. Dat geeft me meer rust.

Wat de hangloose betreft, ik heb geloof ik van Aure gelezen dat hij wel bevalt en de reviews op internet maar verder geen persoonlijke ervaringen in mijn omgeving :P.

Gisteren gewoon 10k stappen gezet zonder pijn O+.
Ik stond vanmorgen met mijn bolle toeter in de keuken te dansen en alvast het stoofpotje voor vanavond te maken. Mevrouw heeft eventjes nagenoeg geen pijn en leeft helemaal op hoor :') :D.
pi_181204762
quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 15:11 schreef Helsinki het volgende:
Bedankt voor jullie reacties. Ik heb erover nagedacht en ga maandag bij de liggingsecho aangeven dat ik wil dat er met me gecommuniceerd wordt en dus wordt verteld dat ik een knip krijg, als dat nodig is. Dat geeft me meer rust.

Wat de hangloose betreft, ik heb geloof ik van Aure gelezen dat hij wel bevalt en de reviews op internet maar verder geen persoonlijke ervaringen in mijn omgeving :P.

Gisteren gewoon 10k stappen gezet zonder pijn O+.
Ik stond vanmorgen met mijn bolle toeter in de keuken te dansen en alvast het stoofpotje voor vanavond te maken. Mevrouw heeft eventjes nagenoeg geen pijn en leeft helemaal op hoor :') :D.
Oh, ik maak precies net een foto van iemand die hier prinsheerlijk in de hangloose ligt, zal ‘m even plakken zo. Maar hij bevalt ons wel goed!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 15 augustus 2018 @ 15:25:34 #178
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_181204976
Is dat jullie achtertuin :o
Ze ligt er lekker bij!
pi_181205022
Hangloose is hier ook goedgekeurd ja
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:+

Wel prijzig, maar ik heb er nog geen moment spijt van gehad. Helaas moeten we hem binnenkort als boxkleed gaan gebruiken ipv hangmat als J. 3 maanden is.
  woensdag 15 augustus 2018 @ 15:30:56 #180
401892 Helsinki
Avec persévérance.
pi_181205102
Oh wat heerlijk O+.
Inmiddels staat hij op ons lijstje hoor!

Hoe is de kwaliteit ervan?
pi_181205303
Mnooohhh IMA O+ En wat een blij ei Aure :D *; Hier komt de hangloose er ook :Y Wij hadden het er toevallig met onze verloskundige over of ze daar ooit van gehoord had; en die zei dat ze hem zelf ook gebruikt en zeer tevreden over is :D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No buy? Meh... Who are we kidding!
Op donderdag 15 augustus 2013 14:48 schreef Mss het volgende:
Priem heeft tettorexia! Als ze tetten ziet vergeet ze alles waar ze mee bezig is :7
pi_181205482
Ach Priem dat zijn dingen waar je sowieso al geen zin in hebt, laat staan als je zwanger bent :* snap dat je dan een flinke huilbui hebt hoor. Hopelijk kunnen ze het snel oplossen!

Kwaliteit hangloose, hij is lekker dik en stevig, maar ik vind wel dat ie wat lelijk wordt na het wassen. Hij is bij ons op een paar plekken gaan pillen, ik wilde ze daar nog over mailen of dat normaal is na 1 keer wassen, maar ik ben er steeds te lui voor :+
pi_181205625
Priem, dus die gast krijgt het niet opgelost en vertrekt maar en laat ook nog alles gewoon open liggen enz.? Wtf :X. Dat is toch sowieso niet normaal :{. Hopelijk krijgt deze andere monteur het wel opgelost.
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night
pi_181207044
quote:
1s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 15:25 schreef Spees_Eend het volgende:
Is dat jullie achtertuin :o
Ze ligt er lekker bij!
Ja!

En wassen heb ik nog niet geprobeerd met de hangloose, dus durf nog niet te zeggen wat dat doet.
pi_181207244
quote:
2s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 15:38 schreef PriemGirl het volgende:
Mnooohhh IMA O+ En wat een blij ei Aure :D *; Hier komt de hangloose er ook :Y Wij hadden het er toevallig met onze verloskundige over of ze daar ooit van gehoord had; en die zei dat ze hem zelf ook gebruikt en zeer tevreden over is :D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je een ondersteek bij je klossen gekregen van de thuiszorg? Dan gewoon die op een stoel naast je bed zetten joh. Geen paniek, komt vast goed.
:)
pi_181207253
@Spees_Eend:
Voor mij is het natuurlijk moeilijk vergelijken/omschrijven, want ik voel het zelf sowieso niet.. Maar ik verwacht dat ze het verschil wel redelijk kan onderscheiden. Ze heeft al sinds week 20 harde buiken. Dachten toen nog dat het gewoon meer gespannen buik was, maar volgens de verloskundige toch echt harde buik. Vervolgens ging dit in week 24 over in voorweeën. Met de voorweeën kon ze echt in tranen zijn en het weg moeten puffen. De harde buiken zijn onaangenaam, onhandig, maar daar heeft ze geen tranen van. Nu hetgeen dat ze als krampen omschrijft zit er een beetje tussenin. Het is vervelender dan harde buiken, maar voelt niet zoals de voorweeën. Dus ja, voor mij blijft het lastig wat wat zal zijn, maar ze heeft al redelijk wat voor de kiezen gehad qua verschillende buikklachten.

Verder verwacht ik niet dat de krampen direct veel doen. Na de eerste keer krampen begon het verweken van de baarmoedermond en vervolgens ook de eerste ontsluiting. Maar ja, in de 40e week.. Is dat de kramp, of kwam dat sowieso? Dat weet je ook niet natuurlijk. :P

Succes morgen bij je controle! Hopen dat je nog even zelf mag bijven aankijken.

@PriemGirl:
Wat een drama! Snap echt wel dat je hier zwaar van baalt.. Je zit er normaal al niet op te wachten 's nachts steeds naar beneden te moeten, laat staan tijdens je zwangerschap.. Hopen dat het intussen bijna is opgelost..
  Redactie Frontpage woensdag 15 augustus 2018 @ 18:54:02 #187
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_181209630
We gingen vandaag voor de versie en stonden heel snel weer buiten. Mevrouw had zelf toch maar beslist in hoofdhouding te gaan liggen :D
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_181209798
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2018 19:32 schreef mignonne het volgende:

[..]

Wil je dat laten?
At home bloeddrukmeters zijn doorgaans niet gecertificeerd, tenzij je moeder huisarts of verpleegkundige is ofzo.

Bel gewoon het ziekenhuis met die klachten lieve loj, zuinig zijn op jezelf. :* en anders eerst even rustig aan, warm bad nemen, pcm en even uurtje aankijken.

Welke gyn gaat t over? Uit 015 of 010? Die in 015 moet je gewoon even bellen joh.
Dank je... heb gisteren inderdaad een warm bad genomen, dat werkte tegen de benauwdheid.
Mijn moeder moet wekelijks bloeddruk controleren, dus ze heeft er ooit een via de huisarts gekocht... volgens dat ding was de bloeddruk redelijk. En ik zal het niet meer doen ;) :* tnx!

Helaas een gyn uit 010 (sfg), maar nu al 4x iemand anders gezien. Geen idee wie mij dus officieel begeleid, ik vind ze ook niet zo fijn.


Spees, wat fijn dat ze meteen mag beginnen (alhoewel je nu dus vast twijfelt). Hier ook de 1 okt grens en waren ze heel strikt, dus Js (4 okt) mag nog niet beginnen. Ik mocht nog niet eens weten in welke groep hij start 🙄
Ik wil trouwens dus ook liever pas na de 39 weken bevallen zodat ik de oudste de eerste schoolweek zelf naar school kan brengen ;)

Morgen mogen wij ook weer op controle...
pi_181212534
@JeMoeder
Wat fijn! Scheelt weer gedoe. Nu zien dat de dame blijft liggen zoals ze ligt. :D

@Loj
Succes bij de controle. :)
pi_181213478
Succes morgen Loj! Hopelijk is alles oké!

Ik heb inmiddels al 24 uur elk half uur een verrot pijnlijke harde buik en ik ben het eigenlijk wel zat. Zet nou of maar door naar iets serieus, of hou op. Ik ben moe en ik wil vannacht gewoon slapen, ipv elk half uur wakker worden :X . En als ik dan toch wakker moet blijven, dan graag omdat ik moet bevallen. Dat levert dan in ieder geval nog een baby op O+
pi_181215937
Hoihoi,

We hadden net de kraamzorg over de vloer voor een intake (vrouw is uitgerekend op 10 oktober), en ze vertelde ons dat we 2 metalen kruiken moeten aanschaffen. Ik zit nu dus meteen te kijken op de websites van de bekende babywinkels, maar ik vind nergens zo'n kruik... Ik zie enkel een triljoen kruikenzakken, maar nergens de fucking kruik zelf :P . HELP, waar vind ik zoiets :P ?
pi_181216134
quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 22:13 schreef Zhero het volgende:
Hoihoi,

We hadden net de kraamzorg over de vloer voor een intake (vrouw is uitgerekend op 10 oktober), en ze vertelde ons dat we 2 metalen kruiken moeten aanschaffen. Ik zit nu dus meteen te kijken op de websites van de bekende babywinkels, maar ik vind nergens zo'n kruik... Ik zie enkel een triljoen kruikenzakken, maar nergens de fucking kruik zelf :P . HELP, waar vind ik zoiets :P ?
Bijna nergens momenteel. Er is een probleem met de levering van kruiken vertelden ze bij de Prenatal. Hoe het precies zit weet ik ook niet, maar wij lenen ze van vrienden (als die nog goed zijn ;) )
  woensdag 15 augustus 2018 @ 22:21:05 #193
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_181216180
quote:
0s.gif Op woensdag 15 augustus 2018 22:13 schreef Zhero het volgende:
Hoihoi,

We hadden net de kraamzorg over de vloer voor een intake (vrouw is uitgerekend op 10 oktober), en ze vertelde ons dat we 2 metalen kruiken moeten aanschaffen. Ik zit nu dus meteen te kijken op de websites van de bekende babywinkels, maar ik vind nergens zo'n kruik... Ik zie enkel een triljoen kruikenzakken, maar nergens de fucking kruik zelf :P . HELP, waar vind ik zoiets :P ?
Bij de jongste heb ik 'm hier vandaan, maar ook daar leveringsproblemen blijkbaar.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_181216181
@Silliegirl
Als je er verder weinig van verwacht nu en gewoon even een rustige nacht wil.. Desnoods even twee paracetamol erin en kijken of je dan wat uurtjes kan pakken.. Hier hetzelfde, maar dan dat ze elk half uur wel naar de wc moet icm de buik. :P

@Zhero:
Ik dacht dat sommige Hema's hem nog hadden, maar momenteel moeilijk aan te komen inderdaad!

Maar wat ik zo gevonden had laatst:
(Wel lange levertijd, dus twijfel..)
https://www.mamaloesbabys(...)utm_content=Briljant
https://www.babyhuiscasit(...)D0rfDvhoCSfoQAvD_BwE

Hebben er hier nog één bij de Hema gescoord en verder werken we met Zensy. Maar wat ik hoor wil niet elke kraamhulp er mee werken..
pi_181216663
Dankjulliewel voor de snelle antwoorden! Dan bestellen we het maar op één van beide websites, wel heel vreemd dat het nergens verkrijgbaar is?! Wellicht hier iets mee te maken?:

https://www.baby-dump.nl/nieuws/
pi_181218987
Heb inmiddels wel het gevoel dat we die ziekenhuisafspraak morgen niet door hoeven laten gaan.
pi_181219011
*lurker ontlurkt*

Oeh, dat zou mooi zijn!! Ik duim voor je!
pi_181219014
quote:
1s.gif Op donderdag 16 augustus 2018 00:18 schreef Spees_Eend het volgende:
Heb inmiddels wel het gevoel dat we die ziekenhuisafspraak morgen niet door hoeven laten gaan.
*O*
Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.
pi_181219264
Heb al de hele avond vervelende harde buiken, tegen het pijnlijke aan. En nu sinds een uur en een kwartier ofzo (?) exact om de 10 minuten iets dat ik echt alleen maar een wee kan noemen, maar ze duren wel maar kort. En dan is het je derde en twijfel je nog steeds wanneer je nou moet bellen :')

Ben beneden gaan zitten en het leek even weggezakt, maar t begint nu weer. Ben benieuwd.
pi_181220557
Spannend Spees!

Misschien even douchen? Lees altijd dat het dan blijft als het weeen zijn en anders afzwakt.

Zet m op! :%
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')