quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:12 schreef Wereldgozer het volgende:
"voldoende cijfermateriaal"
wat een god
Zou die dan gaan zwemmen?quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:13 schreef ikweethetookniet het volgende:
Na 5 min uitgezet, kon er niet meer tegen
Wel opname gestart, anders mis ik het boos weglopen van Louis![]()
![]()
Ja. Waar ik vorige week nog dacht 'vraag eens wat door of iets!', is het nu te hyper. Wat rust er in zou prettig zijn. Laat hem maar praten.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:10 schreef bamibij het volgende:
[..]
Janine moet hem eens ruimte voor monologen geven.
Ondanks Cruijff is Louis de beste Nederlandse trainer ooit geworden.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:14 schreef De_Kraam het volgende:
Zonder Cruijff was Louis de beste Nederlandse voetballer ooit geworden.
lol!quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:13 schreef Lyza666 het volgende:
Ze hadden er net zo goed de coach van het 3e van Lutjebroek kunnen neerzetten.
Peej attensjun toe de mennedsjer.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:15 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ondanks Cruijff is Louis de beste Nederlandse trainer ooit geworden.
Alle stadions waren toen ouwe rommel.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:15 schreef TargaFlorio het volgende:
Maar stadion De Meer was toen toch ook ouwe rommel?
Of Hugo Borst of Wilfred Genee.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:16 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ze hadden er beter Wilfried de Jong neer kunnen zetten.
Die heeft tenminste iets met sport.
Domme gasten moet je geen slimme vragen gaan stellen.quote:
Held op de middenlijn bij Sparta. Was niet snel genoeg voor de topquote:Op zondag 5 augustus 2018 21:17 schreef De_Kraam het volgende:
Louis was toch eigenlijk een bijzonder matige speler?
Hij begon er mee te zeggen dat hij amper TV heeft gekeken in zijn leven, dus dan heb je ook minder bijzondere TV herinneringen lijkt mij.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:17 schreef rubbereend het volgende:
Van Gaal heeft deze Zomergasten aangegrepen om over zijn leven en de de tijdsgeest bij zijn verhalen te schetsen. Niet zozeer bijzondere TV-fragmenten.
daardoor krijg je wel een keer een wat andere inslag met andere vragen.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:17 schreef Slobeend het volgende:
Janine heeft geen affiniteit met sport, dat merk je nu helaas.
Dit inderdaad.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hij begon er mee te zeggen dat hij amper TV heeft gekeken in zijn leven, dus dan heb je ook minder bijzondere TV herinneringen lijkt mij.
Met welke jaren 97 a 2005 speler van ajax kunnen we hem vergelijken?quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Held op de middenlijn bij Sparta. Was niet snel genoeg voor de top
kwam de middencirkel niet uit tochquote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Held op de middenlijn bij Sparta. Was niet snel genoeg voor de top
Gaat niet echt de diepte in inderdaad.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:17 schreef rubbereend het volgende:
Van Gaal heeft deze Zomergasten aangegrepen om over zijn leven en de de tijdsgeest bij zijn verhalen te schetsen. Niet zozeer bijzondere TV-fragmenten.
Op papier wel maar in de praktijk valt het tegen bij Janine.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef rubbereend het volgende:
[..]
daardoor krijg je wel een keer een wat andere inslag met andere vragen.
De terreinknecht.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef skysherrif het volgende:
Met welke jaren 97 a 2005 speler van ajax kunnen we hem vergelijken?
Klopt.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef rubbereend het volgende:
[..]
daardoor krijg je wel een keer een wat andere inslag met andere vragen.
Maar we kennen allemaal het einde van zijn trainerscarrierequote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef golfer het volgende:
Het is 1 groot mislukkingenverhaal in het begin van z'n voetballeven.
Rogerquote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Met welke jaren 97 a 2005 speler van ajax kunnen we hem vergelijken?
Hij was toch spits?quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Held op de middenlijn bij Sparta. Was niet snel genoeg voor de top
Jaquote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
kwam de middencirkel niet uit toch
Zou ze hem bewust uit de tent proberen lokken?quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:19 schreef IbanMayo het volgende:
Louis mag geen zijpaadjes nemen van Janine
Benieuwd of dat het gesprek wat boeiender gaat maken.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:17 schreef Lyza666 het volgende:
Ze probeert 'm uit de tent te lokken. Of in elk geval door zijn 'fantastisch-zijn' te prikken. Of iets te veranderen aan de feitelijke opsomming van gebeurtenissen.
23 uur 15.quote:
Ik vrees van niet. Geen klik, Janine geen affiniteit met sport. Dat kan haast niet boeiend worden.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:20 schreef Voxs het volgende:
[..]
Benieuwd of dat het gesprek wat boeiender gaat maken.
Het is niet echt een geschikte gast voor dit programma. Kan hij niets aan doen trouwens.quote:Op zondag 5 augustus 2018 21:18 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Gaat niet echt de diepte in inderdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |