Het is hier binnen nog steeds 27 graden en ik vind het prima uit te houden zonder ventilator, itt gisteren en eergisteren. Kun je nagaan hoe snel de mens zich aan kan passen aan andere (weers)omstandighedenquote:
Buiten is het geen 26 en binnen ook niet "koel"quote:
Inderdaad, nog twee weken 25+, behalve net die ene dag vandaag in De Bilt.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 21:30 schreef Greys het volgende:
En kijk naar het weer van de komende twee weken. De zomer is nog lang niet voorbij, wat duurt ie bizar lang dit jaar!
Zeker weten.quote:Wat er verder ook gebeurt dit jaar, de zomerliefhebbers mogen tevreden zijn.![]()
De normen die jij stelt gaan veranderen in de toekomst.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 18:44 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Dus wat jij zegt telt, wat de ander zegt boeit niets. Eigenlijk zou ik niet op jou moeten reageren, maar vooruit.
Wij, Nederlanders hebben een bepaalde norm wat ons weer betreft. Het weer van de afgelopen week valt ver buiten de norm. Dus het is terecht dat er (in jouw ogen) over wordt gezeurd. Voor Nederlandse begrippen is het gewoon heet. De rest van de wereld hebben wij niets mee te maken, we leven immers hier, niet in de rest van de wereld. Daarbij zijn ze in Japan ook meer gewend dan wij. Ik denk niet dat de Jappen lopen te zeiken, omdat zij het gewend zijn. Daar zijn vaker orkanen. Deze temperaturen die wij de afgelopen week hebben gehad zijn wij niet gewend.
Ok hans.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 22:00 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De normen die jij stelt gaan veranderen in de toekomst.
Ik heb wat harvard beta berekeningen erop losgelaten en ik voorspel dat 40-50 graden de norm gaat worden voor nederland in de toekomst
KLB / Donald Trump zet planeet in de FIK!!!
Neem je medicijnen eens joh.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 22:00 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De normen die jij stelt gaan veranderen in de toekomst.
Ik heb wat harvard beta berekeningen erop losgelaten en ik voorspel dat 40-50 graden de norm gaat worden voor nederland in de toekomst
KLB / Donald Trump zet planeet in de FIK!!!
Hier waait het wel een beetje. En het is hier maar 14 graden.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 23:13 schreef VacaLoca het volgende:
16 graden maar 0 wind dus nog steeds 28 graden binnen ondanks ramen en deur open aan beide kanten.. Lucht totaal niet door.
quote:Einde hittegolf door lokaal dipje
De hittegolf is officieel voorbij.Het
kwik kwam vandaag in De Bilt niet boven
de 25 graden.Daarmee werd niet voldaan
aan de precieze definitie.
Voor een landelijke hittegolf moet het
bij het KNMI in De Bilt vijf dagen op
rij boven de 25 graden zijn en de 30
graden moet drie dagen gehaald worden.
Hoewel het de komende dagen weer warmer
wordt,is er officieel geen sprake meer
van een hittegolf.
Opvallend genoeg werd alleen in De Bilt
de 25 graden niet gehaald,doordat twee
opeenvolgende buien tot verkoeling
leidden.De afgelopen hittegolf duurde
in totaal dertien dagen.
quote:Op zondag 29 juli 2018 00:27 schreef Greys het volgende:
Iemand vast een koelwagen naast dat weerstation geparkeerd
quote:Op zondag 29 juli 2018 00:27 schreef Greys het volgende:
Iemand vast een koelwagen naast dat weerstation geparkeerd
Geen last van muggen gehad?quote:Op zondag 29 juli 2018 07:41 schreef DJMO het volgende:
Ben een beetje stijf, maar wat heb ik heerlijk geslapen op het balkon. Heerlijk die koelte![]()
nope, er is hier nauwelijks open/stilstaand water in de buurt.quote:
rot es op, trolquote:
Heerlijk inderdaad, als het nu max 25 graden gaat worden vandaag dan ben ik blij.quote:
Kutste seizoen van het jaarquote:
Denk het wel. Wordt weer warm vanmiddag.quote:Op zondag 29 juli 2018 08:33 schreef yvonne het volgende:
Kan ik nu naar het strand vandaag ja of nee
You got it dude.quote:
Ja hoor, waarom niet ?quote:Op zondag 29 juli 2018 08:33 schreef yvonne het volgende:
Kan ik nu naar het strand vandaag ja of nee
verwachten wel wat regen aan de kust in de middag.quote:Op zondag 29 juli 2018 08:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Denk het wel. Wordt weer warm vanmiddag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |