Boom is dan 34, benieuwd of ie zich nog wil zetten tot knechtwerk. Denk het niet eigenlijk.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 10:44 schreef poiuytr het volgende:
Wout rijdt denk ik graag bij een Belgische/ Nederlandse ploeg anders had hij niet voor LottoNL gekozen. Lotto Soudal wil hij niet voor rijden omdat hij geen vertrouwen heeft in De Geyter. Kunnen we er nu dus denk ik ook wel vanuit gaan dat QS vol inzet op Mathieu, anders hadden ze Wout wel binnen gehengeld? Al hebben ze al een perfecte ploeg voor het voorjaar. Denk dat Wout wel goed is voor een jaarsalaris van 800.000 tot 1 miljoen. Als jumbo geluk heeft kunnen ze hem volgend jaar al over nemen. Benieuwd wat er met Boom gaat gebeuren.
Boom? Knechtwerk?quote:Op zaterdag 21 juli 2018 12:15 schreef Szura het volgende:
[..]
Boom is dan 34, benieuwd of ie zich nog wil zetten tot knechtwerk. Denk het niet eigenlijk.
Nuyens is een beetje mad.quote:SNIPER CYCLING OOK IN 2019 PROCONTINENTAAL, MET VAN AERT
Ook in het seizoen 2019 zal Sniper Cycling als procontinentaal team te zien zijn in het profpeloton, met Wout van Aert. Die is en blijft renner bij het team tot eind 2019.
Net als in de vorige en huidige jaargang zal Sniper Cycling ook komend wielerseizoen over een procontinentale ploeg beschikken. Wout van Aert doet zijn contract uit bij onze ploeg. Onderhandelingen over een verbeterde overeenkomst voor een verlengd verblijf werden eerder al door het teammanagement van Sniper Cycling (wegploeg Veranda’s Willems – Crelan en veldritteam Crelan – Charles) stopgezet.
Het teammanagement wilde van Aert graag langer aan boord houden en deed hem geruime tijd geleden een zeer aantrekkelijk voorstel, maar bijkomende onredelijke eisen van het management van de renner zetten uiteindelijk aan tot deze beslissing.
Sniper Cycling benadrukt dat het komend seizoen opnieuw als ambitieuze procontinentale ploeg te zien zal zijn in het profpeloton. Het vertrouwt daarbij zoals steeds op de professionele ingesteldheid van Wout van Aert om de gezamenlijke sportieve doelstellingen na te streven en te realiseren.
Ik denk dat dicht bij huis en dus huisje, boompje, beestje gezien trouwen met het eerste flamoesje voor Wout erg belangrijk was. Daarnaast kunnen blijven crossen, nou ja poen rapen in zijn geval, heeft hier natuurlijk ook wel mee gespeeld. Toch benieuwd of Jumbo hun zero tolerance beleid nu wat gaat oprekken....quote:Op zaterdag 21 juli 2018 09:04 schreef Szura het volgende:
Benieuwd of we de financiële kant nog te horen krijgen, Djumbo moet er toch flink wat knaken voor over hebben om zo’n boegbeeld voor de Belgische markt te strikken.
Nee! Niet zolang Carrefour het daar niet voor het zeggen zou krijgen. Bahrein had naar verluid Van Avermaet 3, en Van Aert 1 miljoen geboden.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 12:06 schreef wimderon het volgende:
[..]
Van Aert kon bij zijn huidige ploeg al een miljoen gaan verdienen, terwijl Bahrein al bereid was meer te betalen.
Dat laatste kan ik alleen maar beamen....quote:Op zaterdag 21 juli 2018 13:03 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nuyens is een beetje mad.
Een team dat zichzelf Sniper Cycling noemt is trouwens ook echt niet serieus te nemen.![]()
Ik vind dat Wolfpack-gedoe nog sneuer.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 13:18 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat laatste kan ik alleen maar beamen....
Het zijn voorlopig allemaal nog geruchten omdat pas op 1 augustus transfers officieel bekend gemaakt mogen worden. Maar meestal kloppen die geruchten wel, dus ga er vanuit dat het al wel rond is.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 10:47 schreef franklop het volgende:
Was het ook nieuw dat De plus ook naar Jumbo gaat? Of was dat al even bekend
quote:Het lijkt erop dat de 26-jarige Michael Valgren na twee seizoenen Astana verlaat. De Deense winnaar van de Omloop Het Nieuwsblad en de Amstel Gold Race heeft een lucratief aanbod van Trek-Segafredo op zak.
Waarom is Afrika alleen maar geïnteresseerd in vergane glorie? Ik word hier zo droevig van.quote:Op zondag 22 juli 2018 14:39 schreef showtimer het volgende:
Kittel zou alweer willen vertrekken bij Katusha. Tony Martin heeft een aflopend contract en wil ook niet blijven. Afrika en Quickstep zijn voor hem in de markt volgens radsport-news.
Vanavond zit Pat bij Karl, dus daar zullen de geruchten wel losgetrokken worden.quote:Op zondag 22 juli 2018 14:41 schreef DeeBee het volgende:
De altijd irritante Tony Martèn terug naar Quick-Step zou ik raaaaar vinden...daar is de glans toch wel wat af, neem aan dat Pat hem niet nodig heeft
quote:
twitter:cirogazzetta twitterde op zondag 22-07-2018 om 17:08:05@Gazzetta_it @LeTour @MichaelValgren will leave @AstanaTeam at the end of this season. He will join @TeamDiData according to our sources reageer retweet
Eigenlijk ook nog geen echte geruchten voorbij zien komen en ik moet zeggen, zoveel dat in hun straatje past is er na dit jaar ook niet beschikbaar.quote:Op zondag 22 juli 2018 21:10 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik ben benieuwd met welke renners Sunweb zich gaat versterken.
Dat een kleine selectie zoals dit seizoen niet werkt lijkt me duidelijk en de bevestiging dit jaar dat Dumoulin een grote ronderenner is moet toch ook wel reden geven om zich te versterken.
Ook nog niets voorbij zien komen.quote:Op zondag 22 juli 2018 21:12 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Eigenlijk ook nog geen echte geruchten voorbij zien komen en ik moet zeggen, zoveel dat in hun straatje past is er na dit jaar ook niet beschikbaar.
Wellicht kunnen ze Moscon goedkoop ophalenquote:Op zondag 22 juli 2018 21:19 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ook nog niets voorbij zien komen.
Voor de bergen hebben ze natuurlijk Kelderman en Vervaeke. Situatie van Kelderman is bekend en Vervaeke is ook niet in vorm dit seizoen.
Budget zou sowieso al omhoog gaan en de lijntjes zijn kort, dus als Jumbo zegt dat ze een Belgische topper willen dan zal Plugge wel even hebben uitgelegd wat dat kost en dan is het snel geregeld denk ik.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 09:04 schreef Szura het volgende:
Benieuwd of we de financiële kant nog te horen krijgen, Djumbo moet er toch flink wat knaken voor over hebben om zo’n boegbeeld voor de Belgische markt te strikken.
De ploegleiding heeft geen hoge pet op van Kittel zeg maarquote:Op zondag 22 juli 2018 14:39 schreef showtimer het volgende:
Kittel zou alweer willen vertrekken bij Katusha. Tony Martin heeft een aflopend contract en wil ook niet blijven. Afrika en Quickstep zijn voor hem in de markt volgens radsport-news.
https://www.indeleiderstr(...)e-belgische-wt-teamsquote:Wuyts: 'Nederlaag van Belgische WT-teams'
Het lijkt er dus op dat Van Aert vanaf 2020 voor LottoNL-Jumbo zal rijden. 'Het voelt ook aan als een nederlaag van de Belgische WorldTour-ploegen', vindt Wuyts. 'Groot worden bij de Nederlanders.'
Italië lijkt andermaal de betere bronnen te hebben.quote:Op zondag 22 juli 2018 17:10 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]twitter:cirogazzetta twitterde op zondag 22-07-2018 om 17:08:05@Gazzetta_it @LeTour @MichaelValgren will leave @AstanaTeam at the end of this season. He will join @TeamDiData according to our sources reageer retweet
Bron? Ik lees overal dat ze gewoon doorgaanquote:Op maandag 23 juli 2018 09:57 schreef TheArt het volgende:
Veranda's Willems stopt als hoofdsponsor van het team. Daardoor is het voortbestaan van de ploeg nogal onzeker geworden en de kans dat Van Aert volgend jaar al voor Jumbo uitkomt des te groter.
https://www.telegraaf.nl/(...)jk-eerder-naar-jumboquote:Op maandag 23 juli 2018 10:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Bron? Ik lees overal dat ze gewoon doorgaan
Ah ja. Stopt eind 2019 pas dus. Op zich wel interessant als Wout straks al overstapt. Al lijkt me dat hij nog in veld wil gaan rijden dus ben benieuwd hoe LottoNL dat gaat invullen. Al deed Boom dat ook wel eens.quote:Op maandag 23 juli 2018 10:08 schreef TheArt het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)jk-eerder-naar-jumbo
Maar hij gaat blijkbaar niet mee met Greipelquote:Op zondag 22 juli 2018 15:38 schreef franklop het volgende:
Sieberg ook weg bij Lotto Soudal
Gras is groen.
En Debusschere gaat naar Katushaquote:Rest de vraag waar Greipel precies zijn rijke carrière zal afsluiten. Alleszins niet bij Bahrain-Merida. “Greipel is nooit in beeld geweest bij ons”, zegt sportdirecteur Rik Verbrugghe. “Zijn maatje Marcel Sieberg is enkel aangetrokken in dienst van Phil Bauhaus.”
Greipel gaat wellicht naar het altijd sympathieke Israel.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:15 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Maar hij gaat blijkbaar niet mee met Greipel
[..]
En Debusschere gaat naar Katusha
quote:Trekt Greipel naar Israël?
Aan de achtjarige samenwerking tussen Lotto-Soudal en André Greipel komt na dit seizoen een einde. Beide partijen wensen voorlopig niet te reageren, maar het is duidelijk dat Greipel de onderhandelingen heeft beëindigd. Begin deze week had CEO Paul De Geyter een nieuw contractvoorstel bij Greipel op tafel gelegd. Mogelijk trekt die nu naar Israël.
Wie de nieuwe ploeg van de 36-jarige Duitse sprinter wordt, is nog niet bekend. Rond het concrete bod van Fortuneo-Samsic van eind juni is het al een tijdje stil. Ook Bora-Hansgrohe en Bahrain-Merida waren aanvankelijk kandidaat om Greipel in te lijven. Maar Bora-Hansgrohe mikt op Pascal Ackermann als tweede sprinter na Peter Sagan. Bahrain-Merida trok met Phil Bauhaus (Sunweb) al een tweede jonge sprinter aan.
Met het pro-continentale Israël Cycling Academy duikt er een nieuwe kandidaat op. De ploeg van Ben Hermans heeft nog geen sprinter in zijn rangen, zit er financieel warmpjes bij en rijdt een aantrekkelijk programma. Dit jaar reden ze de Giro, een mooi alternatief voor Greipel die wat uitgekeken is op de Tour.
Door het vertrek van Greipel bestaat de kans dat de nieuwe sprinter Caleb Ewan toch één of twee ploegmaats kan meepakken naar Lotto-Soudal. Zijn vaste sprintloodsen Roger Kluge en Luka Mezgec zijn alleszins einde contract bij Michelton-Scott.
Lavenu was even op handtekeningenjacht.quote:Samuel Dumoulin, Hubert Dupont, Alexis Gougeard, le Lituanien Gediminas Bagdonas et le Belge Stijn Vandenberghe ont resigné pour une année supplémentaire, Clément Chevrier, Alexandre Geniez, Quentin Jaurégui et Nans Peters pour deux ans.
Le champion du monde espoirs Benoît Cosnefroy a ajouté une année supplémentaire à son engagement, jusqu'en 2020.
Pour sa part, le chef de file de l'équipe française, Romain Bardet, est lié avec la formation de ses débuts jusqu'en 2020 inclus, tout comme Pierre Latour.
If so, behoorlijke ondermijning van de ontbolsterde Rahim.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Greipel gaat wellicht naar het altijd sympathieke Israel.
[..]
R_R reageert niet eensquote:Op maandag 23 juli 2018 12:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Greipel gaat wellicht naar het altijd sympathieke Israel.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |