Oh zeker hoor - ik bedoelde ook absoluut niet dat onze manier van doen voor anderen toepasbaar is. Natuurlijk speelt mee dat we er - met een paar aanpassingen - voor konden en wilden kiezen dat ik tijdens O.'s babytijd niet werk en hebben we een in aanleg tamelijk makkelijke baby. Al zou ik 'm mogelijk als minder makkelijk ervaren als ik elke avond zou proberen 'm om zeven uur op bed te leggen.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 18:42 schreef Nanuke het volgende:
Maar mini, dat heeft er toch ook gewoon mee te maken dat je met O. niet om een bepaalde tijd op moet ivm naar opvang/oppas gaan. En dat hij overdag ook veel meer zijn eigen ritme kan volgen ipv wat 'moet'. Fijn toch dat dit voor jullie werkt.Ik denk daarnaast dat het helpt om relaxt te zijn als ouders, maar dat het niet alleen daaraan ligt. Het is ook een stukje aanleg van de baby zelf en het is fijn dat O. zo in jullie leven meekan.
Poeh! Geen tips, maar klinkt sneu voor M. Kusje voor haar!quote:Op vrijdag 20 juli 2018 19:01 schreef VitaBella het volgende:
Even een vraagje tussendoor:
M. heeft sinds vandaag een paar keer gehad dat ze gewoon rustig op haar rug ligt op bed of in onze armen en dan ineens haar armpjes helemaal wijd strekt alsof ze schrikt, oogjes worden ook helemaal groot en dan begint ze te huilen terwijl haar lijfje nog helemaal verkrampt is, ik kon bijv haar kont niet makkelijk omhoog doen om haar luier om te doen.
Als ik haar meteen oppak is het ook gelijk weer goed, maar het ziet er zo naar uit.
Iemand die dit herkent en weet wat dit is?
Daar geloof ik ook wel in.. mijn dochter lijkt heel erg op mijn vriend en dat is een nachtuil (en ook nog kunnen functioneren op weinig slaap). Ik daarentegen heb echt wel 8+ uur nodig.quote:
Ja, dat is precies wanneer ik mijn zen verlies: als hij niet wil slapen, en ik wel. Gelukkig dat je bent afgelost nu.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 22:32 schreef Nolita het volgende:
Bedankt voor dr reacties op het slapen. We volgen haar zoveel mogelijk, maar het probleem is nu dat ik eerder instort dan haar. Na 2 nachten om 00:30 is het nu alweer 22:30 en ze is nog actief. Ben tussen 20:30 en 22:00 met haar bezig geweest. Nu is vriend gelukkig thuis en ga ik naar bed...ik zou al blij zijn als ze uiterlijk om 22:00 slaapt.
quote:Waar we het aankleedkussen maanden geleden nog het lachkussen noemden, want altijd lachen en vrolijk daarop is het tegenwoordig het huilkussen. Zo gauw we haar daarop leggen is het huilen...herkenbaar voor iemand? Liggen = huilen hier, al weken/maanden.
Ten eerste denk ik dat als je nu iets doet om de goede redenen (zoals dat het nu het beste werkt en bij jullie past), het vrij nutteloos is om er later spijt van te krijgen. Zoals dat ik vrijwel zonder nadenken aanleg 's nachts maar ook wel overdag bij gepiep, omdat het werkt. Nu heb ik een nachtvoedingen'probleem'. Maar ik zou het met terugwerkende kracht niet anders doen.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 18:00 schreef minilot het volgende:
Hier hebben we nog altijd geen avondbedtijd en O. drinkt zich meestal ergens tussen 21:00 en 22:00 vanzelf een keer bij mij in slaap zodra -ie moe genoeg is en dan gooien we 'm zijn bedje in wanneer we een paar uur later zelf naar bed gaan. Enerzijds baart het me een beetje zorgen dat ik dus echt geen flauw idee heb hoe ik een baby ooit zou moeten leren zelf in slaap te vallen, maar tegelijk zijn we nu al een half jaar ouders zonder ooit gezeik of strijd of ellende rondom avondbedtijd gehad te hebben en dat vind ik toch ook wel prettig. Dus tsja. Misschien slaan we onszelf over een jaar wel voor de kop omdat we een zoon hebben die niet weet hoe -ie op een normale tijd zelf zijn ogen toe moet doen, anderzijds hebben we tot nu toe een heel relaxte aanpak die voor blije ouders en een blije baby zorgt, dus de motivatie om het anders aan te pakken is precies nul.
Klinkt als een moro reflex. Zoals in dit filmpje, maar dan zonder laten vallen vooraf.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 19:01 schreef VitaBella het volgende:
Even een vraagje tussendoor:
<knip>
Iemand die dit herkent en weet wat dit is?
Juich niet te vroegquote:Op zaterdag 21 juli 2018 07:14 schreef Blue_note het volgende:
De kleine meid heeft haar dag/nacht ritme![]()
23:00 / 03:00/ 07:00 werkt dankzij de Puckababy
Geniet ervan zolang het duurt!quote:Op zaterdag 21 juli 2018 07:14 schreef Blue_note het volgende:
De kleine meid heeft haar dag/nacht ritme![]()
23:00 / 03:00/ 07:00 werkt dankzij de Puckababy
Aaaaaa, wat hartveroverend zeg!quote:Op zaterdag 21 juli 2018 07:16 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft gisteren zo vreselijk veel om haar grote broer moeten lachen. Ze hád het niet meer.
Hij gooide met een stuk speelgoed steeds in de lucht en de ene keer op te vangen en de andere keer viel het ernaast.
Hilarisch vond ze het. Ze kreeg er zelfs de hik van. Het was zo grappig.![]()
Zeker omdat ze heel lang best een serieuze dame was waarbij we met heel veel moeite soms een klein lachje kregen.
Ze begint sowieso steeds meer naar haar broer te trekken. Ze volgt hem en kijkt in het rond om hem te zien.
We doen ook vaak spelletjes met haar bij hem. Ze ‘stapte’ laatst (we houden haar vast onder haar okseltjes) naar A en ze lachte hard toen ze bij hem kwam.
En A is zo lief voor haar, heel vertederend. Het maakt mij erg trots dat hij zo verzorgend naar haar is. Alleen maar lof.![]()
A is in april 5 geworden.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 08:57 schreef minilot het volgende:
[..]
Aaaaaa, wat hartveroverend zeg!Hoe oud is A. ook alweer?
Dat was ik! Fijn dat je er zo relaxed in staat, dan komt het inderdaad vaak wel goedquote:Op zaterdag 21 juli 2018 08:55 schreef minilot het volgende:
En nee, ik ga niet terug naar mijn vorige werkgever (weet even niet wie dat nou eerder vroeg) - een reden om even helemaal te stoppen was dat ik bij mijn afgelopen baan onmogelijke werktijden had die elke week wisselenden, tegenover een hysterisch laag salaris. Ik vond het er hartstikke leuk, maar oncombineerbaar met klein kind.Iets anders zoeken dus, met min of meer reguliere kantoortijden en een acceptabel salaris. Dat komt wel goed.
Ik ben ook niet bijgelezen want wij hebben vakantie maar ik las dit toevallig en wil toch even reageren:quote:Op zaterdag 21 juli 2018 14:09 schreef LadyS het volgende:
Ik heb nauwelijks bijgelezen afgelopen dagen, dus excuus voor nergens op reageren, maar ik ben benieuwd naar het volgende:
Ik heb net mijn eerste pilstrip op. Ik heb het idee dat het alleen maar negatieve bijwerkingen heeft: ik ben emotioneel, snel geïrriteerd en moet ook zomaar huilen, libido is nul (word ik iig niet zwanger
) En zoals nu: ik ben de hele middag en avond alleen (met M. dan) en het voelt zo uitzichtloos ofzo (en nu voel ik me weer een pieperd dat ik dat zo voel, vicieuze cirkel, blabla.)
Ik schrijf dit nu toe aan de pil, maar ik ben dus benieuwd of dat überhaupt al zo snel merkbaar kan zijn. En kan dit nog verbeteren, oftewel: moet mijn lichaam nog wennen?
En dan heb ik het nog niet eens over bloedverlies sinds dag 9 van de strip
Manlief zou eerst een knip laten zetten, maar die durft niet meer; bang dat de arts een slechte dag heeft en zijn hele zaakie eraf chopt ofzo, dus ik ging maar weer aan de pil
Waarom koperspiraal icm geen kinderwens? Zit zelf te denken aan een spiraaltje, pil al sinds mijn zestiende afgezworen omdat ik er depri van werd..quote:Op zaterdag 21 juli 2018 15:15 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Ik haat de pil, wij deden voor de zwangerschap ook al aan condooms. En nu ook condooms en bovengenoemde reden van JagarMisschien als er geen kinderwens meer is een koperspiraal maar zover is het nog niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omdat je die toch vaak voor langere tijd hebt (geloof 5 jaar ofzo?) en ik geen zin heb om zo’n ding te laten zetten om hem een jaar later weer te laten verwijderen ivm een kinderwensquote:Op zaterdag 21 juli 2018 15:43 schreef DorothyGale het volgende:
[..]
Waarom koperspiraal icm geen kinderwens? Zit zelf te denken aan een spiraaltje, pil al sinds mijn zestiende afgezworen omdat ik er depri van werd..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 21 juli 2018 17:22 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Wij liepen vanochtend op een rommelmarkt en nu gaat M. met een turtle op z’n rug de woonkamer door![]()
![]()
[ afbeelding ]
Gelukkig, zo hard moet het allemaal niet gaan, hoorquote:Op zaterdag 21 juli 2018 17:38 schreef Skittles het volgende:
Nee, gelukkig geen lopen hoor! Hij staat los en zodra hij ergens heen wil, ploft hij op zijn derrière om te gaan kruipen
Helemaal mee eens. Ik ren nu al te veel achter hem aanquote:Op zaterdag 21 juli 2018 17:40 schreef LadyS het volgende:
[..]
Gelukkig, zo hard moet het allemaal niet gaan, hoor![]()
Dat argument voor de man hebben wij ook. Of als ik onder een bus kom ofzo.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 17:33 schreef Skittles het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Anticonceptie zijn wij veel te laks in. We zijn nog steeds aan het bespreken wat we willen. Het liefst zou ik me laten steriliseren. Ik wil echt geen derde. Mochten we onverhoopt uit elkaar gaan, kan hij nog wel kinderen krijgen met een andere vrouw als zij dat willen.
Maar met mijn leeftijd zal dat steriliseren nog wel niet "mogen".
Gelukkig voor ons ovuleer ik toch nooit![]()
Lekker fietsen Flavwat is de wereld dan opeens weer een stuk groter he?
Hoi nieuw truukje![]()
[ afbeelding ]
waarom niet? dat is hier wel het plan.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 15:55 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
[..]
Omdat je die toch vaak voor langere tijd hebt (geloof 5 jaar ofzo?) en ik geen zin heb om zo’n ding te laten zetten om hem een jaar later weer te laten verwijderen ivm een kinderwens
Het zou natuurlijk gewoon kunnen hoor!quote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:37 schreef Elleska het volgende:
[..]
waarom niet? dat is hier wel het plan.
in het verleden van alles geprobeerd qua anticonceptie en een spiraaltje beviel gewoon het beste dus die komt er weer. als dat betekend dat het ding er een jaar later weer uit mag ivm kinderwens is dat zo gebeurd en daarna vrijwel direct weer vruchtbaar wat ook een pluspunt is.
Herkenbaar moment! Ik vond dat de eerste keer met eerste baby echt onwennig maar daarna echt heerlijkquote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:47 schreef minilot het volgende:
Het is 19:45 en O. slaapt. Boven.
J. en ik zitten elkaar aan te kijken van: 'Eh. En nu?!'
Oorzaak is duidelijk hoor: kereltjelief heeft zijn gewoonlijke dutje rond vijf uur 's middags overgeslagen, maar toch. Onwennig, yo!
Ja dat is zeker waar! Ze ligt iig wel vaak heel ergens anders dan waar ik haar had weggelegdquote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:50 schreef minilot het volgende:
Miss, prima toch? Met om je as draaien én rollen kom je in theorie in alle hoeken van de wereld!
Yay! Gezellig, de beeb aan tafelquote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:50 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Blij mee want nu is ze eindelijk al 2 avonden erbij met avondeten ipv aan het tukken zoals gewoonlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier wordt het ritme ook een beetje veranderd.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:50 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Baby 2 ligt ook nu al op bed ipv half 9, ze is haar ritme wat aan het verleggen. Blij mee want nu is ze eindelijk al 2 avonden erbij met avondeten ipv aan het tukken zoals gewoonlijk.
Vooral als je op werk bent.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 17:36 schreef LadyS het volgende:
Is dat lopen, skittles?
Flav, ja inderdaad, die eerste anderhalf a 2 dagenIedere 2 uur de grootste tampon moeten verwisselen... vreselijk
als het zo prima is dan is dat natuurlijk nog beter.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 19:45 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk gewoon kunnen hoor!Wij zijn op zich wel tevreden hoe het nu gaat (en zijn niet anders gewend) dat ik het voor nu ook prima vind
Te vroeg gejuicht. Beeb nog niet op de nachtstand blijkbaar: wakker na één stuks slaapcyclusje.quote:
Fijn dat het beter gaat!quote:Op zaterdag 21 juli 2018 20:35 schreef Songeur het volgende:
Ja hooooi! Ik ga weer een aanhaakpoging doen.
Ik zag een intens leuke fietsfoto van LadyS. Tofen jaloers! Ik kan niet wachten tot we ook kunnen fietsen.
Een mega leuke rugtas bij de mini van Fleur
Een staande mini van Skittles. Wat worden ze dan groot ineens![]()
En iets over anticonceptie. Nouja ik kan je vertellen dat een postpartumdepressie ook een goeie anticonceptie is
Verder is mijn mini nog steeds mini. Maar intussen al wel 4 maanden en rolt de hele dag. Zo leuk![]()
We zijn nu toe aan ons laatste weekje ziekenhuis. Vrijdag met ontslag en dan thuis verder. Ik heb er ontzettend veel vertrouwen in. Ik heb weer zoveel meer rust nu. Spannend blijft het toch met 3 kids maar gaat goedkomen
En dan nog een vraag. Sinds ze kan rollen draait A. ook in bed vaak op haar buik. Ik vind dit eng. Maar moet ik haar dan steeds terugrollen en hoe doe ik dat ‘s nachts? Of kan ik haar veilig laten liggen?
quote:Op zaterdag 21 juli 2018 20:09 schreef LadyS het volgende:
dit waren wij op de fiets vanmiddagSuperleuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog 2 weken en dan krijgen we ook een fietstoeltje (mogen er een overnemen als die past op mijn fiets, zo niet ga ik er dan echt een kopen). Ik duim dat het me mee zal vallen het samen fietsen, want het ziet er wel heel gezellig uit.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
Ja dit was eigenlijk ook altijd mijn gedachte. In het ziekenhuis waren ze wat panisch. Moest een buikslaapverklaring ondertekenen. Daar werd ik wat onzeker van..quote:Op zaterdag 21 juli 2018 20:41 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Ik ben er tenminste vanuit gegaan dat baby’s dat enigszins zelf kunnen regelen. Ik heb ze beiden altijd op hun rug in bed gelegd, maar na een tijdje rollen ze zelf wel naar een positie die prettig ligt.
Baby weer beneden.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 20:28 schreef minilot het volgende:
[..]
Te vroeg gejuicht. Beeb nog niet op de nachtstand blijkbaar: wakker na één stuks slaapcyclusje.
Edit: liet zich wel weer binnen een paar minuten op ons bed terug in slaap tieten en ligt daar nu nog steeds, veilig ingebouwd met rondom een meter vrij.We zullen zien!
Begrijpelijkquote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:25 schreef Songeur het volgende:
[..]
Moest een buikslaapverklaring ondertekenen. Daar werd ik wat onzeker van..
Dat moest ik bij de gastouder ook. Buikslapen blijft toch een dingetje. Als we niet zouden tekenen dan zou zij baby steeds terugdraaien op haar rug. Maar als je wel tekent dan vinden ze het wel best en maakt het niet meer uit of zo? Vond dat ook wel een apart idee om voor zoiets te tekenen.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:25 schreef Songeur het volgende:
[..]
Ja dit was eigenlijk ook altijd mijn gedachte. In het ziekenhuis waren ze wat panisch. Moest een buikslaapverklaring ondertekenen. Daar werd ik wat onzeker van..
Hehe hij vindt het gewoon veel te gezellig bij jullie.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Baby weer beneden.Goed, het was een leuk experiment!
Mijn O gaat nu al een paar weken tussen zeven en acht de nacht in, dat wil zeggen dat hij gelijk weer gaat slapen na een voeding. Maar tot wij naar bed gaan blijft hij tot nu toe bij ons. Over een tijdje wil ik daar wel verandering in gaan brengen. Heerlijk, weer een kindvrije avond. Of, paar uurtjes. Ik lig nu net in bed en dat is al vrij laatquote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Baby weer beneden.Goed, het was een leuk experiment!
Rondom 12 weken zit idd een sprongetje. Kan heel lastig zijnquote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:10 schreef Elleska het volgende:
er was mij gezegd dat de krampjespiek met 6 weken ligt. maar herkent iemand een piek rond de 10/11 weken? of zou dit een sprongetje zijn?
Hij heeft meegekeken naar aflevering drie van seizoen twee van Westworld.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 21:32 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Hehe hij vindt het gewoon veel te gezellig bij jullie.
Dit, maar dan ook nog met eczeem op mijn gezichtquote:Op zaterdag 21 juli 2018 14:09 schreef LadyS het volgende:
Ik heb nauwelijks bijgelezen afgelopen dagen, dus excuus voor nergens op reageren, maar ik ben benieuwd naar het volgende:
Ik heb net mijn eerste pilstrip op. Ik heb het idee dat het alleen maar negatieve bijwerkingen heeft: ik ben emotioneel, snel geïrriteerd en moet ook zomaar huilen, libido is nul (word ik iig niet zwanger
) En zoals nu: ik ben de hele middag en avond alleen (met M. dan) en het voelt zo uitzichtloos ofzo (en nu voel ik me weer een pieperd dat ik dat zo voel, vicieuze cirkel, blabla.)
Ik schrijf dit nu toe aan de pil, maar ik ben dus benieuwd of dat überhaupt al zo snel merkbaar kan zijn. En kan dit nog verbeteren, oftewel: moet mijn lichaam nog wennen?
En dan heb ik het nog niet eens over bloedverlies sinds dag 9 van de strip
Manlief zou eerst een knip laten zetten, maar die durft niet meer; bang dat de arts een slechte dag heeft en zijn hele zaakie eraf chopt ofzo, dus ik ging maar weer aan de pil
Lekker hequote:Op zondag 22 juli 2018 08:03 schreef minilot het volgende:
23:45-07:45![]()
Wakker geworden van mijn boobs#explosiegevaar
Nu al drie keer in een week tijd doorgeslapen. Zou -ie het in de smiezen krijgen?
oooh, ook al zo rotquote:Op zondag 22 juli 2018 00:07 schreef LeSage het volgende:
[..]
Dit, maar dan ook nog met eczeem op mijn gezicht![]()
Jezus, nog nooit heb ik me zo ellendig en niet mezelf gevoeld, zelfs zwanger niet.
En gewoon dezelfde pil als voorheen.
Nu de eerste maand weer helemaal zonder en ik ben mezelf weer aan het worden. Keurig 3/4 dagen ongesteld, geen eczeem, mijn goede gevoel over het leven terug.
Nooit meer begin ik eraan. Ik ben nu aan het overwegen welk spiraaltje ik wil, met hormonen of een koper.
dan hoop ik maar dat dit dat sprongetje is en niet dat dit door de warmte komt en het volgende week nog lastiger gaat worden.quote:Op zaterdag 21 juli 2018 23:07 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Rondom 12 weken zit idd een sprongetje. Kan heel lastig zijn
Wij hadden de ergobaby en daarvan alleen de bovenkant in gebruik. Dan zitten alleen de armpjes tegen het lichaam aan. En dat zat vrij strak. Nu met de warmte misschien ook wel fijn om niet helemaal in te bakeren?quote:Op zondag 22 juli 2018 12:11 schreef Blue_note het volgende:
Iemand ervaring met inbakerdoeken?
Ze vindt het heerlijk, maar de Puckababy is veel te ruim.
Iemand tips voor een strakke variant?
Weet dat het ook met hydrofiele luiers kan, maar wordt afgeraden i.v.m veiligheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |