Een Eriksen was toch ook iel in zijn beginjaren bij Ajax. In de loop der jaren word je wel sterker en is inzicht altijd belangrijk, hoef je ook niet veel in de duelsquote:Op maandag 25 juni 2018 19:04 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Of je moet heel snel zijn of tweebenig zoals Sneijder . In de jaren 90 had Nouri zo bij een topclub gezeten in een vrije rol maar veel clubs doen dat niet meer tegenwoordig .
Zal ongetwijfeld meespelen, maar vd sar spreekt over behandeling op het veld?quote:Op maandag 25 juni 2018 18:46 schreef Wuwwa het volgende:
Ik denk dat het vooraf al weten dat Nouri een lichte hartafwijking zou kunnen hebben een belangrijke factor is geweest. Dan hadden meteen de alarmbellen moeten rinkelen.
Mocht dat ook zo zijn , dan moet je hele extreme kwaliteiten hebben .quote:Op maandag 25 juni 2018 19:10 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouri had ook flinke dijen hoor
Frenkie de Jong nu ook trouwens.
Houd toch op met die mythevorming man. Het is gewoon gênant. Gewoon een jonge gozer wiens leven verknald is.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:04 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Of je moet heel snel zijn of tweebenig zoals Sneijder . In de jaren 90 had Nouri zo bij een topclub gezeten in een vrije rol maar veel clubs doen dat niet meer tegenwoordig .
Eriksen was naar mijn weten ook wat sterker dan Nouri . En hij kreeg een schot erbij waardoor die randement kreeg en dus interessant werd voor andere clubs . We gaan het nooit weten maar dat Nouri op zijn 20ste nog niet echt was doorgebroken is best veelzeggend voor een 'supertalent' in een slechte eredivisie .quote:Op maandag 25 juni 2018 19:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een Eriksen was toch ook iel in zijn beginjaren bij Ajax. In de loop der jaren word je wel sterker en is inzicht altijd belangrijk, hoef je ook niet veel in de duels
Ja Hans.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:06 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Faalhaas, dat voorbeeld is uit de Dominicaanse republiek.![]()
Lees de comments en klik op de link.
Ach dat zegt ook niet veel, want de ontwikkeling gaat van iedereen anders en ligt er ook aan of er ruimte in het elftal is.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Eriksen was naar mijn weten ook wat sterker dan Nouri . En hij kreeg een schot erbij waardoor die randement kreeg en dus interessant werd voor andere clubs . We gaan het nooit weten maar dat Nouri op zijn 20ste nog niet echt was doorgebroken is best veelzeggend voor een 'supertalent' in een slechte eredivisie .
Toch breken de hele groten al heel vroeg door . Voor Sneijder en Vd Vaart was er nog minder ruimte vergeleken met Nouriquote:Op maandag 25 juni 2018 19:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach dat zegt ook niet veel, want de ontwikkeling gaat van iedereen anders en ligt er ook aan of er ruimte in het elftal is.
Mwoah, Zlatan speelde tot zijn 23e bij Ajax geloof ik en dat was ook lang niet altijd groots.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Toch breken de hele groten al heel vroeg door . Voor Sneijder en Vd Vaart was er nog minder ruimte vergeleken met Nouri
Die kwamen vroeg door en hadden daardoor ook te vroeg hun hoogtepunt. Dus tja wat is het beste.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Toch breken de hele groten al heel vroeg door . Voor Sneijder en Vd Vaart was er nog minder ruimte vergeleken met Nouri
Zlatan werd volgens Zlatan kapotgemaakt bij Ajax en hij leerde er niet veel .quote:Op maandag 25 juni 2018 19:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, Zlatan speelde tot zijn 23e bij Ajax geloof ik en dat was ook lang niet altijd groots.
Sneijder pas in zijn laatste jaar al deed voor het NL elftal al hele mooie dingen . Maar je kan beter te vroeg dan te laat doorbreken denk ikquote:Op maandag 25 juni 2018 19:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die kwamen vroeg door en hadden daardoor ook te vroeg hun hoogtepunt. Dus tja wat is het beste.
Zal nu ook wel lastiger worden in het elftal te komen als talentvolle middenvelder.
Ach als Nouri vorig jaar op zijn 20e was doorgebroken en dan nog drie jaar in het eerste had gespeeld was het nog een "talent" leeftijd voor het buitenland.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:27 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Sneijder pas in zijn laatste jaar al deed voor het NL elftal al hele mooie dingen . Maar je kan beter te vroeg dan te laat doorbreken denk ik
3 jaar in het eerste is tegenwoordig niet meer haalbaar ... triest welquote:Op maandag 25 juni 2018 19:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach als Nouri vorig jaar op zijn 20e was doorgebroken en dan nog drie jaar in het eerste had gespeeld was het nog een "talent" leeftijd voor het buitenland.
Onzin. Kijk bijvoorbeeld naar Joel Veltman. Een van de sterkhouders van Ajax.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
3 jaar in het eerste is tegenwoordig niet meer haalbaar ... triest wel
Ajax-DNA . Volgende zomer de volgende stap makenquote:Op maandag 25 juni 2018 19:33 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Onzin. Kijk bijvoorbeeld naar Joel Veltman. Een van de sterkhouders van Ajax.
Moest hier om lachenquote:Op maandag 25 juni 2018 19:33 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Onzin. Kijk bijvoorbeeld naar Joel Veltman. Een van de sterkhouders van Ajax.
Daarom moet je ze ook niet te vroeg erin gooien. Zo'n Gravenberch nu in de basis gooien en hij is over twee jaar ook al wegquote:Op maandag 25 juni 2018 19:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
3 jaar in het eerste is tegenwoordig niet meer haalbaar ... triest wel
Beter wachten tot ze 25 zijn en dan pas brengen.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom moet je ze ook niet te vroeg erin gooien. Zo'n Gravenberch nu in de basis gooien en hij is over twee jaar ook al weg
Dan gaat z'on jongen ook morren en dan gaat die voor niets naar een Juventus of Chelsea .quote:Op maandag 25 juni 2018 19:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom moet je ze ook niet te vroeg erin gooien. Zo'n Gravenberch nu in de basis gooien en hij is over twee jaar ook al weg
Nee 20 is een prima leeftijd.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Beter wachten tot ze 25 zijn en dan pas brengen.
Goed genoeg is oud genoeg. Voor jongere spelers krijg je gewoon smerig veel geld zie Kluivert.
Elk jaar een Kluivert verkopen in ruil voor een Tadic. Ik teken er voorquote:Op maandag 25 juni 2018 19:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee 20 is een prima leeftijd.
En als die concurrentie Tadic is zal hij toch niet snel gaan piepen om een basisplaats
heeft tadic al getekend dan...NEEquote:Op maandag 25 juni 2018 19:44 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Elk jaar een Kluivert verkopen in ruil voor een Tadic. Ik teken er voor
Ga jij van dit forum af als het wel gebeurt ?quote:Op maandag 25 juni 2018 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
heeft tadic al getekend dan...NEE
EN DAT gaat ook nooit gebeuren
quote:Op maandag 25 juni 2018 18:50 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Hij was een toptalent. Dus ze zullen wel inzetten op gemiddeld 5 miljoen per jaar. Zal wel iets van 75 miljoen gaan kosten.
quote:Op maandag 25 juni 2018 19:10 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouri had ook flinke dijen hoor
Frenkie de Jong nu ook trouwens.
Dit is voor mij een zeer grappige opmerking.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:12 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Als jij dat flink vindt vraag ik me af hoe jouw dijen er uit zien dan.
Klaas, mooi geweest. Optyfen nu.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
heeft tadic al getekend dan...NEE
EN DAT gaat ook nooit gebeuren
Wat ga je doen als Tadic wel tekent?quote:Op maandag 25 juni 2018 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
heeft tadic al getekend dan...NEE
EN DAT gaat ook nooit gebeuren
dat is pijnlijk ja.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Echt gênant. Ik geloof het kamp Nouri, je hoorde vanaf het begin al van experts dat er fouten waren gemaakt.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Dit is wel heel pijnlijk hoor.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Ik teken hiervoorquote:Op maandag 25 juni 2018 20:45 schreef S0nic het volgende:
[..]
Wat ga je doen als Tadic wel tekent?Kom je hier dan nooit meer?
quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Kon niet uitblijven. Al maanden geleden is alle informatie vanuit zowel Ajax als kamp Nouri aangeleverd. Welke zgn nieuwe inzicht moet er een jaar later zijn geweest op basis waarvan de erkenning nu wel plaats vindt?quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Dat is ook een nieuw inzicht natuurlijk.quote:Op maandag 25 juni 2018 21:22 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Kon niet uitblijven. Al maanden geleden is alle informatie vanuit zowel Ajax als kamp Nouri aangeleverd. Welke zgn nieuwe inzicht moet er een jaar later zijn geweest op basis waarvan de erkenning nu wel plaats vindt?
Nee. Ajax is gewoon geïnformeerd dat ze de arbitragezaak toch niet gaan winnen. Ze willen in kader van nieuwe seizoen geen slepende rechtszaak en negatief nieuws en steekt hand nu in eigen boezem met dit excuus. Omdat het bijna een jaar geleden is met dit bericht,om eigen eer nog te redden
Mislukt.
Truequote:Op maandag 25 juni 2018 21:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is ook een nieuw inzicht natuurlijk.
Er is toch altijd wat, kranten moeten vol.quote:Op maandag 25 juni 2018 22:03 schreef Landgeld het volgende:
Wat een onrust weer bij de grootste club van Nederland. Seizoen begint zo weer met focus op randzaken
Tja, ze ruiken geld.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Het was in dat deel van zijn verklaring dan ook wel overduidelijk dat hij een slecht acteur is.quote:Op maandag 25 juni 2018 20:47 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)van-der-sar-is-onzin
Lekker dan
Wel schattig hoe je weet te trollen en reacties blijft uitlokken.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
heeft tadic al getekend dan...NEE
EN DAT gaat ook nooit gebeuren
Je kunt best gelijk hebben. En ik geloof ook niet dat de mens v/d Sar tot zoiets in staat is. Maar vergis je niet in de krachten die op directieniveau spelen.quote:Op dinsdag 26 juni 2018 00:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik snap aan de ene kant het sentiment van de familie Nouri, maar het is ook wel erg vermoeiend dat in alles wordt gesuggereerd dat Ajax niet helemaal eerlijk is geweest over deze hele situatie. Er bestaat nu eenmaal toch wel zoiets als voortschrijdend inzicht, en in dit soort kwesties zullen medici op afstand verschillende verklaringen hebben over wat er is gebeurd. Had nog een vierde of vijfde specialist laten kijken en dan hadden we 5 verschillende verklaringen gehad.
Ik geloof er niets van dat Ajax willens en wetens op directieniveau de verantwoordelijkheid voor deze affaire van zich af heeft willen schuiven, zeker niet bij zo'n kind van de club als Nouri is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |