SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zomerstop.quote:Op donderdag 21 juni 2018 11:08 schreef Heeinz het volgende:
Leeft onze vriend Ajacied422 niet meer trouwens?![]()
Stijn wil hier niet meer posten met het plebs.quote:Op donderdag 21 juni 2018 11:08 schreef Heeinz het volgende:
Leeft onze vriend Ajacied422 niet meer trouwens?Oh.![]()
Wat teleurstellend. Als hij nog wel in de SC is, zeg hem dan dat we hem erg missenquote:Op donderdag 21 juni 2018 11:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Stijn wil hier niet meer posten met het plebs.![]()
Hij post wel gewoon in alle WK-topics mee.quote:Op donderdag 21 juni 2018 11:17 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wat teleurstellend. Als hij nog wel in de SC is, zeg hem dan dat we hem erg missenOh.![]()
wat is het toch een raar ventjequote:Op donderdag 21 juni 2018 11:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Stijn wil hier niet meer posten met het plebs.![]()
Dat filmpje van Kluivert in de OPWat een clown is dat toch he.
Land of the free. Home of the brave.![]()
quote:Het ontbreken van het Nederlands elftal op het WK doet pijn. De constatering dat het Nederlandse voetbal achteruit holt, doet ook pijn. Ajax ondervindt hier net zo goed last van. Aan Erik ten Hag de taak om Ajax erbovenop te helpen. Het toverwoord? Intensiteit.
Er begint in Nederland eindelijk een discussie op gang te komen over hoe het voetbal kan worden gered. We zijn het niet allemaal met elkaar eens en ‘laptoptrainers’ worden nog steeds regelmatig uitgelachen, maar er ontstaat nu tenminste beweging.
Ook Peter Bosz roerde zich. Hij kreeg bij Ajax wel eens het verwijt niet hard genoeg te trainen, maar het domste wat je volgens hem kunt doen, is beweren dat je minimaal twee keer per dag met de selectie op het trainingsveld moet staan.
Marcel Keizer kreeg bij Ajax als opdracht mee om ‘harder te trainen’, Ten Hag verwacht dat zijn spelers zich een groter deel van de dag prof voelen. Wij van Ajax Life vroegen ons af: hoe is de trainer van plan om de intensiteit van het Ajaxspel omhoog te krikken?
Ten Hag: “Het belangrijkste middel is altijd de wedstrijd. De weerstanden in de wedstrijd bepalen de lat van de intensiteit. Je kunt trainen tot je een ons weegt, maar de intensiteit van een wedstrijd benader je tijdens een training niet. Nooit. Je kunt wel voorwaarden scheppen, daar is de training bij Ajax op ingericht, zodat je in de wedstrijd mee kunt in die intensiteit.”
Er wordt gezegd: je moet geen twee keer per dag trainen, maar kort en intensief. Bij Ajax staan soms ook dubbele trainingen op het programma, kun je hier meer uitleg over geven?
“Wat je in ieder geval nodig hebt, is een brede basis. Dat moet je niet vergeten, je hebt een fundament nodig en je moet alle energiesystemen trainen. Ook in een lagere intensiteit. Dat heb je nodig om hogere intensiteit te bereiken. Het is belangrijk om eerst veel omvang te trainen en vanuit die omvang kun je trainen op hogere intensiteit. Voetbal is een complexe sport, je moet beide trainen. Soms ligt de intensiteit heel hoog en is de training kort, soms is de intensiteit laag en duurt de training langer.”
Je hebt vorig seizoen laten doorschemeren dat er naar jouw idee veel ruimte is voor verbetering. Spelers moeten 24/7 prof zijn in plaats van slechts een dagdeel. Zoiets heb je niet binnen een week geregeld, wanneer kunnen wij afmeten of die hogere intensiteit er is?
“Bij training geldt de wet van de duurzaamheid, over een langere periode. Aan die brede basis hebben we al gewerkt, maar die hoge intensiteit... Ik heb ook heel vaak voorzichtig moeten trainen, omdat we gewoon niet zo veel spelers tot onze beschikking hadden. We konden niet het risico lopen nog meer spelers te verliezen. Met een grotere groep spelers kun je scherper richting grenzen trainen en dan loop je het risico dat een speler fysiek afhaakt.”
“Als je een grote groep spelers hebt, is dat geen probleem en kun je zoiets opvangen. De situatie van het afgelopen halfjaar was anders. We hadden 11 of 12 spelers en dan kun je niet het risico lopen dat een of twee jongens wegvallen, want dan moet je in je elftal een beroep doen op jongen die niet nummer 14, 15 of 16 zijn, maar de groep daarachter. Je kunt wel uitrekenen wat dit doet met je niveau.”
Maar wanneer kunnen we zien of die hogere intensiteit er is? We snappen dat we niet direct kunnen oordelen op basis van de eerste 45 minuten tegen Sturm Graz, maar eind augustus of september?
“Het is meetbaar als je bijvoorbeeld Champions League gaat spelen en kunt bijblijven. Als je het kunt bijhouden, in die hogere intensiteit. Dan is het pas af te meten.”
En tijdens een thuiswedstrijd in de competitie? Voetballende ploegen hebben het tijdens het WK lastig, Ajax bereikt de rust ook vaak met een stand van 0-0 en dan gebeurt er in de tweede helft veel meer. Als Ajax met een hogere intensiteit voetbalt, zien we een tegenstander dan eerder breken?
“Als je dat gelijk vanaf de start voor elkaar krijgt... Maar nogmaals: het heeft ook altijd te maken met de tegenstander, wat is de intensiteit die de tegenstander aanlegt? Je wilt altijd zelf initiëren, maar in hoeverre ligt er een uitdaging om aan die hogere intensiteit te komen? Tegen pak ‘m beet PEC Zwolle ligt de intensiteit lager dan tegen Juventus.”
Maar als PEC mee moet in de hogere intensiteit van Ajax, dan moet het vroeg of laat toch knakken?
“Daar is altijd sprake van. Daarom is het vaak zo dat ploegen tegen Ajax in de tweede fase van een wedstrijd – minuut 60 tot 90 – breken en kapot zijn. Dan kunnen ze niet meer mee in de intensiteit die Ajax vanaf de eerste minuut oplegt. Het is investeren. Ploegen zijn in staat om in de eerste fase tactisch goed te spelen en ruimtes dicht te houden, maar die intensiteit wordt wel opgelegd. In de tweede fase houden ze het niet meer vol, maar die intensiteit heb je dan wel vanaf de eerste minuut gehanteerd.”![]()
jexus weer zo een clown die denkt dat hij het trainen opnieuw gaat uitvinden.....of heeft uitgevondenquote:
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Klaasgodquote:Op donderdag 21 juni 2018 12:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jexus weer zo een clown die denkt dat hij het trainen opnieuw gaat uitvinden.....of heeft uitgevondenDrop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
eensquote:Op donderdag 21 juni 2018 12:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jexus weer zo een clown die denkt dat hij het trainen opnieuw gaat uitvinden.....of heeft uitgevonden![]()
![]()
Gelukkig heeft hij al achter zijn computer al kunnen zien dat de looplijnen al verbeterd waren en het positiespel ook heel veel beter was omdat ajax de spelers ipv 10 keer de bal naar elkaar nu 20 keer naar elkaar konden schieten.
Ajax heeft weer de beste selectie van Nederland maar weer de verkeerde trainer...
Ik geloof er niet in......."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Exact 10 jaar geleden, en de geschiedenis herhaalt zich:
Vier jaar op rij geen kampioen.
Een matige trainer aan het roer terwijl er veel geld moet worden uitgegeven (Van Basten vs Ten Hag)
Recordsom wordt verbroken aan een Servier (Sulejmani - Tadic)
Een modale voetballer wordt voor veel geld uit Argentinie gehaald (Cvitanich - Magallan)
Een matige jonge negert wordt gekocht (Sno - Bande)
Recent jonge negert op de vleugel verkocht voor een te hoog bedrag (Babel - Kluivert)
Recordsom qua verkoop was het seizoen daarvoor dik verbroken (Sneijder - Sanchez)
[ Bericht 1% gewijzigd door TheJanitor op 21-06-2018 12:46:56 ]![]()
AZ kampioen dusquote:Op donderdag 21 juni 2018 12:41 schreef TheJanitor het volgende:
Exact 10 jaar geleden, en de geschiedenis herhaalt zich:
Een matige trainer aan het roer terwijl er veel geld moet worden uitgegeven (Van Basten vs Ten Hag)
Recordsom wordt verbroken aan een Servier (Sulejmani - Tadic)
Een modale voetballer wordt voor veel geld uit Argentinie gehaald (Cvitanich - Magallan)
Een matige jonge negert wordt gekocht (Sno - Bande)
Jonge negert op de vleugel verkocht voor een te hoog bedrag (Babel - Kluivert)
Recordsom qua verkoop was het seizoen daarvoor dik verbroken (Sneijder - Sanchez)Oh.![]()
quote:Op donderdag 21 juni 2018 12:41 schreef TheJanitor het volgende:
Exact 10 jaar geleden, en de geschiedenis herhaalt zich:
Vier jaar op rij geen kampioen.
Een matige trainer aan het roer terwijl er veel geld moet worden uitgegeven (Van Basten vs Ten Hag)
Recordsom wordt verbroken aan een Servier (Sulejmani - Tadic)
Een modale voetballer wordt voor veel geld uit Argentinie gehaald (Cvitanich - Magallan)
Een matige jonge negert wordt gekocht (Sno - Bande)
Recent jonge negert op de vleugel verkocht voor een te hoog bedrag (Babel - Kluivert)
Recordsom qua verkoop was het seizoen daarvoor dik verbroken (Sneijder - Sanchez)gaan we dan ook weer die pannenkoek josti krijgen?
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.![]()
echt niet geheel ondenkbaar natuurlijk, als het een jaar flink mee zit bij ze.quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Nou ja er zijn wel meerdere wegen die naar Rome leiden. Ik ben vooralsnog zeker geen Ten Hag fan maar hij moet wel even de kans krijgen om iets neer te zetten. Als het over een halfjaar nog kut met peren is dan mag hij er van mij meteen uitquote:Op donderdag 21 juni 2018 12:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jexus weer zo een clown die denkt dat hij het trainen opnieuw gaat uitvinden.....of heeft uitgevonden
Over Bosz zei men van tevoren ook sarcastisch dat hij het wel even opnieuw zou uitvinden, dat bleek ook zo te zijn toen hij de kans kreeg![]()
maar bij Bosz zag je wel duidelijk een plan, al werkte het in het begin gewoon niet echt.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:04 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Nou ja er zijn wel meerdere wegen die naar Rome leiden. Ik ben vooralsnog zeker geen Ten Hag fan maar hij moet wel even de kans krijgen om iets neer te zetten. Als het over een halfjaar nog kut met peren is dan mag hij er van mij meteen uit
Over Bosz zei men van tevoren ook sarcastisch dat hij het wel even opnieuw zou uitvinden, dat bleek ook zo te zijn toen hij de kans kreeg
bij TH zie ik geen plan of rode draad in het spel.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
In de eerste wedstrijden zag je bij Bosz ook geen plan hoor, dat was op dat moment pure oogkanker tegen bijv Willem II en Roda geloof ik, toen wouden veel mensen hem ook al meteen weg hebben. We moeten hem wel de kans geven, afgelopen halfjaar kan je eigenlijk bijna niet meetellen al kan je wel stellen dat hij in de media bijzonder kneuzig overkomtquote:Op donderdag 21 juni 2018 13:08 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
maar bij Bosz zag je wel duidelijk een plan, al werkte het in het begin gewoon niet echt.
bij TH zie ik geen plan of rode draad in het spel.![]()
de media was mijn tweede punt bij bosz inderdaad, veel beter was dat.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:10 schreef Heeinz het volgende:
[..]
In de eerste wedstrijden zag je bij Bosz ook geen plan hoor, dat was op dat moment pure oogkanker tegen bijv Willem II en Roda geloof ik, toen wouden veel mensen hem ook al meteen weg hebben. We moeten hem wel de kans geven, afgelopen halfjaar kan je eigenlijk bijna niet meetellen al kan je wel stellen dat hij in de media bijzonder kneuzig overkomtFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Je had die Ten Hag nooit moeten aanstellen. Feit dat er nu al weer een plan b ligt zegt eigenlijk alles over hoe komend seizoen gaat verlopen.blablablabla![]()
Dat plan B met Frank is bijzonder pijnlijk ja, ervan uitgaande dat het klopt. Snap ook niet waarom hij dan plan B isquote:Op donderdag 21 juni 2018 13:13 schreef Elan het volgende:
Je had die Ten Hag nooit moeten aanstellen. Feit dat er nu al weer een plan b ligt zegt eigenlijk alles over hoe komend seizoen gaat verlopen.![]()
![]()
Mag Suarez terug?quote:Op donderdag 21 juni 2018 12:41 schreef TheJanitor het volgende:
Exact 10 jaar geleden, en de geschiedenis herhaalt zich:
Vier jaar op rij geen kampioen.
Een matige trainer aan het roer terwijl er veel geld moet worden uitgegeven (Van Basten vs Ten Hag)
Recordsom wordt verbroken aan een Servier (Sulejmani - Tadic)
Een modale voetballer wordt voor veel geld uit Argentinie gehaald (Cvitanich - Magallan)
Een matige jonge negert wordt gekocht (Sno - Bande)
Recent jonge negert op de vleugel verkocht voor een te hoog bedrag (Babel - Kluivert)
Recordsom qua verkoop was het seizoen daarvoor dik verbroken (Sneijder - Sanchez)
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Als Frank coach wordt volg ik de uitslagen wel. Kijken doe ik niet meer tot hij weg is.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dat plan B met Frank is bijzonder pijnlijk ja, ervan uitgaande dat het klopt. Snap ook niet waarom hij dan plan B is![]()
![]()
quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dat plan B met Frank is bijzonder pijnlijk ja, ervan uitgaande dat het klopt. Snap ook niet waarom hij dan plan B is
blablablabla![]()
En de schaal van 2015-2016 aan zijn vriend Cocu cadeau doen.quote:'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Wie is dan de Aissati trouwens? Labyad?quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:25 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
NEE.![]()
Misschien is Bande wel de Suarez en niet de Sno.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ja dat is allemaal wel leuk hoor, maar 34 wedstrijden ergeren en in slaap vallen en je afvragen waarom je nog kijkt om vervolgens een schaal te winnen vind ik niet zoquote:![]()
Het zijn bepaalde patronen die zich herhalen, niet alles klopt precies.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:26 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Wie is dan de Aissati trouwens? Labyad?![]()
Dat is onder Ten Hag niet anders toch? Met Keizer vond ik het persoonlijk wel aardig om naar te kijken bij vlagen.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja dat is allemaal wel leuk hoor, maar 34 wedstrijden ergeren en in slaap vallen en je afvragen waarom je nog kijkt om vervolgens een schaal te winnen vind ik niet zo
Niet per se in het begin maar het leek in elk geval of hij ergens naar toe werkte qua tactiek.blablablabla![]()
Is toch ook allang ontkracht en Ten Hag mag ook wel een kans krijgen, als hij minimaal die eerste voorronde goed doorkomt zal hij wel weer wat krediet krijgen.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja dat is allemaal wel leuk hoor, maar 34 wedstrijden ergeren en in slaap vallen en je afvragen waarom je nog kijkt om vervolgens een schaal te winnen vind ik niet zo![]()
We weten nog niet of dat onder Ten Hag hetzelfde is. Geef hem eerst maar eens de kans met een fatsoenlijke voorbereiding, als het dan nog niks is, meteen oprottenquote:Op donderdag 21 juni 2018 13:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is onder Ten Hag niet anders toch? Met Keizer vond ik het persoonlijk wel aardig om naar te kijken bij vlagen.
Niet per se in het begin maar het leek in elk geval of hij ergens naar toe werkte qua tactiek.
Keizer zijn ontslag was wel bijzonder vreemd ja. Ook geen capabele trainer, maar het leek wel steeds beter te gaan![]()
Ach bepaalde parallellen zijn inderdaad evident.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Het zijn bepaalde patronen die zich herhalen, niet alles klopt precies.
Gaan we in ieder geval wel bij Utrecht winnen
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ik vind het voornamelijk belangrijk dat de spelers een bepaald spelletje gaan samen spelen. Dan komt die intensiteit later wel.quote:
[ Bericht 0% gewijzigd door dimmak op 21-06-2018 13:50:09 ]Uitvinder van de biersmiley.![]()
Of gewoon heel intens zijn terwijl je nog geen idee hebt wat je precies moet doen.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:42 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik vind het voornamelijk belangrijk dat de spelers een bepaald spelletje gaan samen spelen. Dan komt die intensiviteit later wel.![]()
Ik haal je post van het PSV topic even hier.quote:Op donderdag 21 juni 2018 12:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die is er al niet meer volgens Overmars.
Bron? Ben wel benieuwd...![]()
quote:quote:“Wat je in ieder geval nodig hebt, is een brede basis. Dat moet je niet vergeten, je hebt een fundament nodig en je moet alle energiesystemen trainen. Ook in een lagere intensiteit. Dat heb je nodig om hogere intensiteit te bereiken. Het is belangrijk om eerst veel omvang te trainen en vanuit die omvang kun je trainen op hogere intensiteit. Voetbal is een complexe sport, je moet beide trainen. Soms ligt de intensiteit heel hoog en is de training kort, soms is de intensiteit laag en duurt de training langer.”. Dat zijn teksten.
Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Maar hoe denken jullie over de aankoop als Ten Hag het niet aandurft met Tadic EN De Jong op 1 middenveld?![]()
![]()
Vertonghen, Stekelenburg en Suarez ook terughalen.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:57 schreef Tarado het volgende:
Iemand had het over Blind op 6 in het vorige topic, ja als dat zou kunnen
Zou al tevreden zijn met Anita op 6. Anders Zulj of Jensen.![]()
![]()
Als tadic komt en Ajax weet de ligt,frenkie en onana te behouden dan neem ik mijn woorden terug over Overmars.
Ik vind 17 miljoen in deze tijd en gezien de financiele situatie niet eens een extreem hoog bedrag. Als zels spelers als kluivert voor hetzelfde bedrag gaan dan stelt 17 miljoen niet zoveel meer voor.![]()
op zich is het bedrag niet zo hoog maar hij is wel 28 dus in principe moet je dat bedrag gewoon afschrijvenquote:Op donderdag 21 juni 2018 14:02 schreef Simmertje het volgende:
Als tadic komt en Ajax weet de ligt,frenkie en onana te behouden dan neem ik mijn woorden terug over Overmars.
Ik vind 17 miljoen in deze tijd en gezien de financiele situatie niet eens een extreem hoog bedrag. Als zels spelers als kluivert voor hetzelfde bedrag gaan dan stelt 17 miljoen niet zoveel meer voor.![]()
29,5 is hij al he.quote:Op donderdag 21 juni 2018 14:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
op zich is het bedrag niet zo hoog maar hij is wel 28 dus in principe moet je dat bedrag gewoon afschrijven![]()
![]()
quote:Op donderdag 21 juni 2018 12:16 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jexus weer zo een clown die denkt dat hij het trainen opnieuw gaat uitvinden.....of heeft uitgevonden
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?![]()
bosz had hier gelijk in. Plan B is onzin als je plan a gewoon tot perfectie kan uitvoeren. Wijze man, was hij er nog dan kreeg ik niet elke keer kk in mijn oren van de onzin die hag uitspreekt. Bosz sprak als een ajax trainerquote:Op donderdag 21 juni 2018 13:13 schreef Elan het volgende:
Je had die Ten Hag nooit moeten aanstellen. Feit dat er nu al weer een plan b ligt zegt eigenlijk alles over hoe komend seizoen gaat verlopen.![]()
Het echte plan A was natuurlijk gewoon Keizer. Die had je als Ajax zijnde alle fouten van de wereld moeten laten maken in zijn eerste seizoen, helemaal na dat drama met Nouri.quote:Op donderdag 21 juni 2018 14:41 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
bosz had hier gelijk in. Plan B is onzin als je plan a gewoon tot perfectie kan uitvoeren. Wijze man, was hij er nog dan kreeg ik niet elke keer kk in mijn oren van de onzin die hag uitspreekt. Bosz sprak als een ajax trainer
Vanuit wat mee krijg van jullie club lag hij ook prima bij de spelers. In tegenstelling tot Ten Hag die met zijn nogal extreme trainingsmethodiek en zwakke communicatie het vooralsnog niet zo lekker doet bij zowel spelers als achterwacht.
Wat ik me afvraag:
Valt en staat het blijven van Ten Hag nu eigenlijk alleen bij kwalificatie CL of kan plan B na elke willekeurige tegenvaller geactiveerd worden?blablablabla![]()
quote:Op donderdag 21 juni 2018 14:50 schreef skysherrif het volgende:
https://twitter.com/JWTelegraph/status/1009775650771816448quote:Good business all round. Wants to leave, approaching 30 and we are making 17m for a player who only turned up to 4 games in 2 seasons. Great business again by the club![]()
als hij geen europees voetbal haalt dan wordt hij onhoudbaar, echt krediet krijgt hij pas bij een kampioenschapquote:Op donderdag 21 juni 2018 14:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Het echte plan A was natuurlijk gewoon Keizer. Die had je als Ajax zijnde alle fouten van de wereld moeten laten maken in zijn eerste seizoen, helemaal na dat drama met Nouri.
Vanuit wat mee krijg van jullie club lag hij ook prima bij de spelers. In tegenstelling tot Ten Hag die met zijn nogal extreme trainingsmethodiek en zwakke communicatie het vooralsnog niet zo lekker doet bij zowel spelers als achterwacht.
Wat ik me afvraag:
Valt en staat het blijven van Ten Hag nu eigenlijk alleen bij kwalificatie CL of kan plan B na elke willekeurige tegenvaller geactiveerd worden?![]()
Merk op dat Ten Hag niet perse 433 gaat spelen, wat ik opzich wel goed vind.quote:Op donderdag 21 juni 2018 14:25 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Een keer CL halen en je hebt het er uit. Labyad zal wel linksbuiten komen te spelen danNoodles![]()
om ons terug te pakken, deden wij jaren bij az die grapquote:Op donderdag 21 juni 2018 15:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Waarom haalt AZ al ons middelmaat op? Niet dat ik het erg vind.![]()
met hem wordt ajax wel kampioenquote:
hopelijk blijft hij weg"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Leuk om te lezen.quote:Op donderdag 21 juni 2018 17:01 schreef Adames het volgende:
[..]
https://www.saintsweb.co.(...)million#.WyrsiJ9Nc0M![]()
Alleen nog even dani de wit ophalenquote:Op donderdag 21 juni 2018 18:29 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
om ons terug te pakken, deden wij jaren bij az die grap![]()
Goede link om naar iedereen te sturen die het een slecht idee vindquote:Op donderdag 21 juni 2018 17:01 schreef Adames het volgende:
[..]
https://www.saintsweb.co.(...)million#.WyrsiJ9Nc0MDon't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Voorlopig is er toch nog niets officieels , ook die Argentijn toch niet ?Ik ben inmiddels overleden![]()
Dat klopt.quote:Op donderdag 21 juni 2018 18:54 schreef Enchanter het volgende:
Voorlopig is er toch nog niets officieels , ook die Argentijn toch niet ?![]()
In de laatste Inside Ajax met Fresia in mei ergens. Kan je niet terugzien volgens mij, maar daar zei hij dat er alweer eventjes geen sprake meer was van een salarisplafond.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:52 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik haal je post van het PSV topic even hier.
Bron? Ben wel benieuwd...Oh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: