Dat is helaas geen vanzelfsprekendheid in het Hilversumse.quote:Op woensdag 20 juni 2018 08:56 schreef Mani89 het volgende:
Het is maar een presentatortje he, als hij gewoon normaal zijn taak uivoert is het prima. Het wordt pas vervelend als de presentator zijn plek niet kent en steeds de kenners wil overschreeuwen en zijn eigen mening wil doordrukken. (Marcel M.)
“Wisselend nemen Stef Clement, Maarten Tjallingii, Frank Evenblij, Erik Dijkstra en Eric Corton plaats aan tafel en wordt er een andere wielerkenner uitgenodigd om de tafel compleet te maken. Filemon Wesselink doet vanuit het hart van de Tour verslag en interviewt de renners voor en na de etappes.”quote:
Dat zal de tekst van vorig jaar zijn toch?quote:Op woensdag 20 juni 2018 12:18 schreef Mani89 het volgende:
[..]
“Wisselend nemen Stef Clement, Maarten Tjallingii, Frank Evenblij, Erik Dijkstra en Eric Corton plaats aan tafel en wordt er een andere wielerkenner uitgenodigd om de tafel compleet te maken. Filemon Wesselink doet vanuit het hart van de Tour verslag en interviewt de renners voor en na de etappes.”
twitter:Stefclement twitterde op maandag 25-06-2018 om 20:42:36Instead of preparing for @letour on my 🚲 as planned @LottoJumbo_road I am now doing my homework for Radio 1 and @rtl7tourdujour during it.
reageer retweet
twitter:WielerFlits twitterde op vrijdag 06-07-2018 om 11:09:00🚲 @WielerFlits en @rtl7tourdujour starten een samenwerking! Onze video-interviews gaan ook op televisie te zien zijn. https://t.co/CgJfoV4QSk https://t.co/x3j4We7TWq reageer retweet
Is Filemon geroyeerd?quote:Op vrijdag 6 juli 2018 13:11 schreef wimderon het volgende:
twitter:WielerFlits twitterde op vrijdag 06-07-2018 om 11:09:00🚲 @WielerFlits en @rtl7tourdujour starten een samenwerking! Onze video-interviews gaan ook op televisie te zien zijn. https://t.co/CgJfoV4QSk https://t.co/x3j4We7TWq reageer retweet
Leuk voor die gasten. Timmeren goed aan de weg.quote:Op vrijdag 6 juli 2018 13:11 schreef wimderon het volgende:
twitter:WielerFlits twitterde op vrijdag 06-07-2018 om 11:09:00🚲 @WielerFlits en @rtl7tourdujour starten een samenwerking! Onze video-interviews gaan ook op televisie te zien zijn. https://t.co/CgJfoV4QSk https://t.co/x3j4We7TWq reageer retweet
Gertje zit dagelijks bij de Limbo's.quote:Op vrijdag 6 juli 2018 22:32 schreef Van_Poppel het volgende:
Hopelijk schuift Gertje ook zo nu en dan aan tafel.
Jupquote:Op vrijdag 6 juli 2018 22:54 schreef showtimer het volgende:
[..]
Gertje zit dagelijks bij de Limbo's.
Bij de items over het WK vond ik hem wel meevallen. Volgens mij heeft hij wel humor en naar eigen zeggen is hij wielerfan.quote:Op vrijdag 6 juli 2018 13:17 schreef Rudicio het volgende:
[..]
Al doet die Bart Nollens goed mee qua saaiheid en gebrek aan persoonlijkheid
Chauvinistische Limburgers die een buitenlander als vaste gast hebben?quote:Op vrijdag 6 juli 2018 22:54 schreef showtimer het volgende:
[..]
Gertje zit dagelijks bij de Limbo's.
Ik vind hem eigenlijk wel een light versie van Genee.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
Waarom doet die Bart me qua presenteren aan Marcel ‘zuurstof’ Mayer denken?
Dat hakkelige, dat irritante. Doet me toch ook wel beetje aan zuurstof denken. Maar hij heeft idd veel afgekeken van Genee.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 22:07 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik vind hem eigenlijk wel een light versie van Genee.
hij praat echt snel, vind ik vervelend om naar te luisteren.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 23:50 schreef Sked het volgende:
Ik kijk nu even terug, maar ik vind Bart na drie vragen al strontvervelend
Jammer van zijn stem, anders prima als vervanger van MaDuc ook.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 22:21 schreef TargaFlorio het volgende:
Staf is gemaakt voor dit soort programma's.
Er was geen VI. De verlenging van Rusland-Kroatie was nog aan de gang, dus niet helemaal eerlijk deze cijfers. Vanavond wordt dit programma om 20.25 uitgezonden, een betere indicatie denk ik.quote:Op zondag 8 juli 2018 10:28 schreef aesop het volgende:
[..]
Oei....
Maar wel lullig recht tegenover VI en Studio Rusland geprogrammeerd...
Vorig jaar waren de kijkcijfers ook al dramatisch slecht.quote:Op zondag 8 juli 2018 10:30 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Er was geen VI. De verlenging van Rusland-Kroatie was nog aan de gang, dus niet helemaal eerlijk deze cijfers. Vanavond wordt dit programma om 20.25 uitgezonden, een betere indicatie denk ik.
Hij heeft nog dringend nood aan een troll lach. De grappig bedoelde momentjes gingen totaal de mist in.quote:Op zondag 8 juli 2018 10:10 schreef Blue_note het volgende:
Vond het prima te doen. Heb wel het idee naar een kopie van Wilfred te kijken.
Ja ach, ga er maar eens zitten.quote:Op zondag 8 juli 2018 10:56 schreef showtimer het volgende:
[..]
Hij heeft nog dringend nood aan een troll lach. De grappig bedoelde momentjes gingen totaal de mist in.
Wel gewoon samenvattingsbeelden enzo.quote:Op zondag 8 juli 2018 10:38 schreef Nober het volgende:
[..]
Logisch. De commerciële heeft niet eens uitzendrechten voor welke wielrenwedstrijd dan ook.
kan je prima een programma mee maken denk ik, 80% van een etappe is alleen boeiend voor wielerfanatenquote:
Vandaar Boskamp. Is dit het vaste tijdstip?quote:Op zondag 8 juli 2018 10:30 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Er was geen VI. De verlenging van Rusland-Kroatie was nog aan de gang, dus niet helemaal eerlijk deze cijfers. Vanavond wordt dit programma om 20.25 uitgezonden, een betere indicatie denk ik.
Vrolijke mensen gelijk van de buis halen.quote:Op zondag 8 juli 2018 20:30 schreef marcodej het volgende:
Ik vind Bartje niet zo prettig, iets te opgewekt.
Uitstekelbaars in vorm.quote:Op zondag 8 juli 2018 20:27 schreef wimderon het volgende:
Gaat Erik Dijkstra z'n gebruikelijke act weer opvoeren? Nou ja, de vraag stellen is hem beantwoorden.
Dan had ik ook niet eens meer geprobeerd te kijkenquote:Op zondag 8 juli 2018 20:44 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik ben allang blij dat ze Maijer niet hebben gestuurd.
Diekstra is eigenlijk altijd wel een garantie voor een topshow. Altijd een duidelijke mening, lekker tegendraads.quote:
Wimderon kan daar niet tegen hahaquote:Op zondag 8 juli 2018 20:46 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Diekstra is eigenlijk altijd wel een garantie voor een topshow. Altijd een duidelijke mening, lekker tegendraads.
Hij is zelf immers nooit tegendraads.quote:
quote:Op zondag 8 juli 2018 20:58 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Beste Nederlandse klimmer rond de eeuwwisseling en een fijne babbel.
hmmquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |