Ja, ja, je deed het gewoon expres. Je had zeker weer aandacht nodig hequote:
quote:Op zondag 17 juni 2018 22:57 schreef Knutknuttsson het volgende:
Enige teleurstelling overvalt me wel een beetje.
Ja ik zag dat ik het fout had geschreven.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh maar je zei 'mijn ex', dus ik dacht dat jouw ex op tv was.Verkeerd begrepen.
Verdomme Redefinequote:Op zondag 17 juni 2018 22:56 schreef Redefine het volgende:
In de herhaling bleek de actie van ato dus toch niet zo gevaarlijk te zijn als we in eerste instantie dachten.
Altijd (ik kreeg het wel netquote:Op zondag 17 juni 2018 23:03 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja, ja, je deed het gewoon expres. Je had zeker weer aandacht nodig he
Geslaagde actie dusquote:
quote:Op zondag 17 juni 2018 22:57 schreef Knutknuttsson het volgende:
Enige teleurstelling overvalt me wel een beetje.
Wat was het leuk geweest als je in de volgende uitzending in driedelig pak met puntschoenen dat strand op had mogen lopen.quote:
Dat zal vast niet zo lang zijn als het voor ons aanvoelde om in spanning te moeten wachten tot jij met het verlossende woord kwamquote:
Ik zou je verwachtingen maar temperenquote:Op zondag 17 juni 2018 23:07 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh wacht jongens, dit topic gaat in vijf minuten volgepost worden door ato.
Daar heb ik heel wat topics voor nodigquote:Op zondag 17 juni 2018 23:07 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh wacht jongens, dit topic gaat in vijf minuten volgepost worden door ato.
Had ie maar drie wissels?quote:Op zondag 17 juni 2018 23:09 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik zou je verwachtingen maar temperen
Wooh. Hebben we op de bank een reserve klaarstaan voor ons ijsbeertje en de TT?quote:Op zondag 17 juni 2018 23:07 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh wacht jongens, dit topic gaat in vijf minuten volgepost worden door ato.
Ook dat, maar ik het het idee dat ato vooral een fan van tijdrekken is.quote:
Puntschoenen ja, driedelig pak nee dat niet...quote:Op zondag 17 juni 2018 23:07 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Wat was het leuk geweest als je in de volgende uitzending in driedelig pak met puntschoenen dat strand op had mogen lopen.
Stoppppppppquote:Op zondag 17 juni 2018 23:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ook dat, maar ik het het idee dat ato vooral een fan van tijdrekken is.
quote:Op zondag 17 juni 2018 23:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ook dat, maar ik het het idee dat ato vooral een fan van tijdrekken is.
Denk erom hequote:Op zondag 17 juni 2018 23:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ook dat, maar ik het het idee dat ato vooral een fan van tijdrekken is.
Ja je kan zien dat de bondscoach een goede selectie heeft samengesteld voor de SCquote:Op zondag 17 juni 2018 23:09 schreef Greys het volgende:
Even tussendoor hoor:
Wat is het hier toch leuk
ja, maar nu kom ik erin, dus wisselen met wie?quote:Op zondag 17 juni 2018 23:13 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja je kan zien dat de bondscoach een goede selectie heeft samengesteld voor de SC
Wat dan? Ga je zeker met gestrekt been inkomen bij een slidingquote:
Voor goede spelers hebben we oneindig plek.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:13 schreef Guanabana het volgende:
[..]
ja, maar nu kom ik erin, dus wisselen met wie?
Jij maakt zeker een schwalbe, als ik een vinger naar je wijst.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:13 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat dan? Ga je zeker met gestrekt been inkomen bij een sliding
Pinkpop compilatie? Foo Fighters nuquote:
We moeten even bekijken wie er moe is, die kan de wedstrijd dan niet meer volmaken.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:13 schreef Guanabana het volgende:
[..]
ja, maar nu kom ik erin, dus wisselen met wie?
quote:Op zondag 17 juni 2018 23:15 schreef ato het volgende:
[..]
Jij maakt zeker een schwalbe, als ik een vinger naar je wijst.
Oh dan ga ik ook kijken. Ik heb dat programma opstaan van PowNed over de Marrokanen.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:15 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Pinkpop compilatie? Foo Fighters nu
quote:Op zondag 17 juni 2018 23:16 schreef Redefine het volgende:
[..]Dit ben ik in actie, na een 'overtreding':
[ afbeelding ]
Ja. Wtf.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:16 schreef ato het volgende:
In de avond is het zeker gezellig hier en wat las ik, Maan op Pinkpop?
Nee. Dat hoopt niemand.quote:
Op alle beetje grote live events zong ze echt euh.. niet zo goed. Dat zal De Commissie vast ook horen. Denk ik.quote:
MM en Blof zingen live dan tenminste nog behoorlijk. Lil Kleine mss ook, geen idee, die hoor ik nooitquote:Op zondag 17 juni 2018 23:30 schreef Knutknuttsson het volgende:
Miss Montreal, Lil Kleine en Bløf stonden er dit jaar ook. Blijkbaar is er onder het festivalpubliek toch behoefte aan middelmatige acts van Nederlandse bodem.
Je zou denken van wel. Maar ik weet niet wat ze voor volgend jaar zoeken. Dus er kan zo maar een verschrikkelijke naam uit de hoge hoed komen.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Op alle beetje grote live events zong ze echt euh.. niet zo goed. Dat zal De Commissie vast ook horen. Denk ik.
Ben benieuwd, al zeg ik eerlijk dat het me even één jaartje niet zo heel veel uitmaakt. Een keer naar het ESF kijken als naar dit WK is ook weleens relaxed.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je zou denken van wel. Maar ik weet niet wat ze voor volgend jaar zoeken. Dus er kan zo maar een verschrikkelijke naam uit de hoge hoed komen.
Dat zeg je nu, maar als er een wanprestatie neergezet gaat worden ga jij toch echt verre van relaxed zijn hoorquote:Op zondag 17 juni 2018 23:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Ben benieuwd, al zeg ik eerlijk dat het me even één jaartje niet zo heel veel uitmaakt. Een keer naar het ESF kijken als naar dit WK is ook weleens relaxed.
Ja, kijk bijvoorbeeld maar naar festival De Beschaving. Jarenlang hebben ze met met goede line-ups weing publiek getrokken. Daarna zijn ze begonnen met het programmeren van Kensington en soortgelijke bands en raakte het uitverkocht.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:30 schreef Knutknuttsson het volgende:
Miss Montreal, Lil Kleine en Bløf stonden er dit jaar ook. Blijkbaar is er onder het festivalpubliek toch behoefte aan middelmatige acts van Nederlandse bodem.
Dat ligt er serieus aan door wie. Als bv Jan Smit daar gaat staan falen ga ik toch een tikkie genieten denk ik.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:34 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat zeg je nu, maar als er een wanprestatie neergezet gaat worden ga jij toch echt verre van relaxed zijn hoor
Tuurlijk. En ieder zijn ding. Ook voor Lil Kleine en Maan en hun publiek.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:31 schreef Greys het volgende:
[..]
MM en Blof zingen live dan tenminste nog behoorlijk. Lil Kleine mss ook, geen idee, die hoor ik nooit
Lil kleine moet maar geen biertje over zich heen krijgen.quote:Op zondag 17 juni 2018 23:31 schreef Greys het volgende:
[..]
MM en Blof zingen live dan tenminste nog behoorlijk. Lil Kleine mss ook, geen idee, die hoor ik nooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |