ah cool, dat zijn leuke dingen ja.quote:Op donderdag 7 juni 2018 17:59 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Ja familie. Ik kreeg gisteren filmpje dat mn nichtjes kunnen kruipen dus dacht ik even langsgaan knuffelen en terug
Dat zou je denken. Maar ik ben beetje de vaste oppasquote:Op donderdag 7 juni 2018 18:05 schreef devzero het volgende:
[..]
Niets mis met nichtjes die 1.5 uur met de trein van je wonen. Kort genoeg om even op bezoek te komen, maar te ver om te moeten babysitten
quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:08 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Heb ik straks AT weer aan mijn deur. Nee bedankt, heb mijn lesje geleerd van de vorige keer
Vorige keer? Kreeg je wel je geld terug gestort?quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:08 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Heb ik straks AT weer aan mijn deur. Nee bedankt, heb mijn lesje geleerd van de vorige keer
Haha ben niet te missen. Enige groene citrusvruchtquote:Op donderdag 7 juni 2018 18:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
Snel limoen staat op Eindhoven centraal snel stalken
Zelfs dat nietquote:Op donderdag 7 juni 2018 18:09 schreef devzero het volgende:
[..]
Vorige keer? Kreeg je wel je geld terug gestort?
Ja, maar daar hoef je dan toch geen BV voor op te zetten?quote:"een hobbysite moet ook inkomsten hebben".
Da's helemaal niet verplichtquote:"Ik had liever geen bedrijf gehad hoor, geloof me, maar dat was destijds verplicht ivm btw en omdat bedrijven anders geen diensten wilden afnemen.
Nee de manier van posten en enthousiasme over Danny.quote:
Daar gaat het geld voor je pimp abonnement.quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:14 schreef I. het volgende:
En ondertussen wel lekker factuurtjes schrijven voor abonnementen, zonder dat hij verplicht is dat geld terug in de site te steken.
Zo enthousiast was ik anders niet.quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nee de manier van posten en enthousiasme over Danny.
Nou, inderdaad. Ongekend.quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:16 schreef devzero het volgende:
[..]
Daar gaat het geld voor je pimp abonnement.
Daaromquote:
Is wel goedkoper jaquote:Op donderdag 7 juni 2018 18:17 schreef devzero het volgende:
[..]
Volgende keer maar op de ouderwetse manier proberen
quote:
Alleen toen het over Danny ging.quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:20 schreef I. het volgende:
"manier van posten"
Ik ga het toch eens terugzoeken, dacht dat mijn manier van posten toch redelijk uniek was. Maar blijkbaar lopen er meer rond die net zulke kwaliteitsposts plempen.
quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:23 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tjoeke tjoeke tjoeke in de trein zit moeke
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |