Je had beter in ponden kunnen afrekenen. (£19,99 ≈ ¤ 23,00)quote:Op maandag 22 mei 2023 22:25 schreef heywoodu het volgende:
https://ttplus.iomttraces.com/
Zo, abo is weer geregeld
Vorig jaar was het echt top, met urenlange topuitzendingen, dus dat vond ik de 27 euro meer dan waard
Oh die optie zag ik niet staan. Maar achquote:Op dinsdag 23 mei 2023 07:20 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Je had beter in ponden kunnen afrekenen. (£19,99 ≈ ¤ 23,00)
Had het net gepostquote:Op zondag 2 juli 2023 22:17 schreef Zorro het volgende:
Joey den Besten overleden
https://www.ed.nl/andere-(...)in-finland~aaeb5f8a/
Ik zag het. Treurig weekend voor de Nederlandse (en ook de gehele) gemotoriseerde sport.quote:
Sterktequote:Op zondag 2 juli 2023 22:17 schreef ChipsZak. het volgende:
Jongens,
Joey den Besten is overleden. Dit is een uur geleden naar buiten gebracht. Tijdens de race in Imatra. Was teamgenoot van Jochem (van den Hoek) toen die (Jochem) overleed.
Ik had toevallig vorige week nog met Joey geappt nadat ik hem was tegengekomen op de TT. Ik ben van slag ook al sprak ik hem daarvoor nauwelijks meer (na overlijden Jochem)..
quote:
Zie ik op z'n Twitter nu dit,quote:Steve Mercer suffered a brain injury in the collision, together with fractures to his larynx, pelvis, femur ankle and heel, and damage to his back.
His condition has since stabilised and he has been moved out of critical care. A crowd-funding campaign has raised more than £34,000 towards his battle for recovery.
Was jij op Man?quote:Op woensdag 5 juli 2023 22:08 schreef ChipsZak. het volgende:
Het ongeluk deed me overigens door het topic scrollen. Ik zag toen enkele posts over Steve Mercer, de coureur die in 2018 (toen ik op Man was) botste met een safety car (echt een freak accident) en er helemaal verrot aan toe was. Dit was toen:
[..]
Zie ik op z'n Twitter nu dit,. Wel mooi, hoor
![]()
.
[ twitter ]
Nou ja, de races werden allemaal live uitgezonden en ook als je nu terug kijkt: het was inderdaad echt bizar nat overal....maar jaquote:Op woensdag 5 juli 2023 14:13 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik hoor uit eerste hand dat er veel kritiek is op Imatra en hoe die race daar is verlopen. Het feit dat de organisatie de race heeft door laten gaan terwijl het erg nat was op de baan. Op een regulier circuit is dat natuurlijk niet zo'n issue want daar is het ondenkbaar dat zo'n race gewoon vol wordt gereden. Op een stratencircuit is dat uiteraard anders: door een onregelmatig wegdek is er snel sprake van aquaplaning en is het ook erg onvoorspelbaar.
Bij sommigen heerst het gevoel dat dit fatale ongeluk voorkomen had kunnen worden als de organisatie beter had opgelet.
Yes en yes! Ik heb daar natuurlijk niet rondgelopen en geen enkele foto gemaakt,quote:Op woensdag 5 juli 2023 22:15 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Was jij op Man?![]()
Heb je vast foto’s van?
Ja, nou ja. Even in een spoiler want ik wil niet dat ik iemand in de problemen breng maarquote:Op donderdag 6 juli 2023 10:37 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, de races werden allemaal live uitgezonden en ook als je nu terug kijkt: het was inderdaad echt bizar nat overal....maar ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
quote:Op donderdag 6 juli 2023 16:49 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ja, nou ja. Even in een spoiler want ik wil niet dat ik iemand in de problemen breng maarOp basis van de beelden alleen al volkomen begrijpelijk (de reactie, niet de beslissing), laat staan als je inderdaad daar hebt gereden...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Imatra is vaste klant op de IRRC-kalender toch? Benieuwd of dat zo gaat blijven.
Vaste klant inderdaad. Wel altijd ietsje minder deelnemers omdat het niet voor iedereen financieel haalbaar is om daar op eigen houtje heen te gaan maar zeker vast circuit.quote:Op donderdag 6 juli 2023 17:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Op basis van de beelden alleen al volkomen begrijpelijk (de reactie, niet de beslissing), laat staan als je inderdaad daar hebt gereden...
Imatra is vaste klant op de IRRC-kalender toch? Benieuwd of dat zo gaat blijven.
Ik zag tot mijn grote verbazing dat nota bene Hickman himself ook reed daar, dat zegt wel iets over het evenement an sichquote:Op donderdag 6 juli 2023 18:53 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Vaste klant inderdaad. Wel altijd ietsje minder deelnemers omdat het niet voor iedereen financieel haalbaar is om daar op eigen houtje heen te gaan maar zeker vast circuit.
Ben ook benieuwd hoe dat gaat. Imatra is wel een mooie (ben bij de races geweest in 2017) dus ik hoop wel dat het blijft.
Het zal je verbazen hoeveel grote namen op van die IRRC-circuitjes hebben gereden,quote:Op donderdag 6 juli 2023 20:23 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik zag tot mijn grote verbazing dat nota bene Hickman himself ook reed daar, dat zegt wel iets over het evenement an sich
Bewijs. Kan je ook direct zien hoe dicht je aan de baan kan zitten op sommige plaatsen. Hoe dat er écht uitziet. Die met de muffin ben ik (no pun intended lol).quote:Op woensdag 5 juli 2023 22:15 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Was jij op Man?![]()
Heb je vast foto’s van?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overigens ken ik deze mensen niet maar heb ik geheid veel met ze gesproken daar.
edit; ik herinner me net dat ik wel twee of nog wat meer dagen oid met die gasten heb doorgebracht geloof ik. Ik ben de gehele twee weken op Man geweest.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |