Probeer je 1st te worden? Ik vraag me af of aloa nog wat gaat proberen of dat hij weer niets kan presterenquote:
Ik denk wel dat hij een poging gaat wagen.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:40 schreef devzero het volgende:
[..]
Probeer je 1st te worden? Ik vraag me af of aloa nog wat gaat proberen of dat hij weer niets kan presteren
Ja nee, ik probeer niet eens actief mee te doen, maar gewoon lekker te SC'enquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:40 schreef devzero het volgende:
[..]
Probeer je 1st te worden? Ik vraag me af of aloa nog wat gaat proberen of dat hij weer niets kan presteren
Dat doe ik al 9 maandenquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:43 schreef I. het volgende:
[..]
Ja nee, ik probeer niet eens actief mee te doen, maar gewoon lekker te SC'en
Ja ik dus ook niet, kwam er net pas achter dat ik zo hoog stondquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:47 schreef DerRabbit het volgende:
Ik kijk de helft van de tijd niet eens waar ik sta in de ranglijst
Ik ben hier pas vorige maand terug gekomen. Geen idee waarom eigenlijk.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:48 schreef I. het volgende:
[..]
Ik sinds eh, april? Geen idee wanneer ik hier terugkwam
Wow!quote:
jupquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:50 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Wow!
Ben je zo lang helemaal van fok weg geweest?
Waarom ben je terug gekomen? Buiten de gezeligheidquote:
Ik had wat vraagjes over van alles en nog wat, dus ben ik hier gaan zoeken naar antwoorden, en toen bleef ik hier plakkenquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:51 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Waarom ben je terug gekomen? Buiten de gezeligheid
Zo is iedereen hier wel gekomen denk ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:55 schreef I. het volgende:
[..]
Ik had wat vraagjes over van alles en nog wat, dus ben ik hier gaan zoeken naar antwoorden, en toen bleef ik hier plakken
Behalve Danny en z'n oude garde uiteraardquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:56 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Zo is iedereen hier wel gekomen denk ik.
Danny kreeg een ban op tweakers voor een onnozele vraag en vond iemand die zijn forum software wel wou lenen.quote:
Volgens mij liep het net iets andersquote:Op zaterdag 2 juni 2018 05:59 schreef devzero het volgende:
[..]
Danny kreeg een ban op tweakers voor een onnozele vraag en vond iemand die zijn forum software wel wou lenen.
Oh, ik vond het wel goed klinkenquote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:00 schreef I. het volgende:
[..]
Volgens mij liep het net iets andersMaar ik kan me vergissen
quote:
quote:
Hoelang duurde het voor breuls Replique schreef? (en wanneer is het eindelijk afquote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:02 schreef I. het volgende:
[..]Ik hoop het vrij snel testbaar te krijgen, soort van closed-alpha. Dat dan nog niet alles werkt boeit dan vrij weinig. Neemt niet weg dat er nog aardig wat moet gebeuren.
Adminpanel shit komt later allemaal wel, is nog niet MVP voor een alpha-release
MED / Welkom bij Replique!quote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:05 schreef devzero het volgende:
[..]
Hoelang duurde het voor breuls Replique schreef? (en wanneer is het eindelijk af)
Euh, 1999 werd FOK! geopend, en draaide het op pure bagger, voor een jaartje geloof ik. Toen werd Topix ontwikkeld. Dat draaide tot begin 2004. Ondertussen is Breuls bezig gegaan met Replique, i.s.m. Danny. Dat is in een jaartje uit de grond gestampt, maar is voor een groot deel gebaseerd op Topix.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:05 schreef devzero het volgende:
[..]
Hoelang duurde het voor breuls Replique schreef? (en wanneer is het eindelijk af)
Ik pak zo wel even een paar uurtjes rust.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:08 schreef Limoentjuh het volgende:
slapen zal niet meer gebeurenjullie zijn hier nog steeds in jullie eigen taal aan het praten
Heb ik het goed onthoudenquote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:09 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
MED / Welkom bij Replique!
februari 2004 dus
Nee, een hoop kleine dingetjes, maar het forum voelt nog steeds het zelfde als toen ik begon in 2003quote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:10 schreef I. het volgende:
Volgens mij is er in de tussentijd (2004 t/m nu) vrij weinig echt veranderd aan FOK!, op de ajax-functionaliteiten na. Maar goed, da's dan ook niet heel bijzonder.
Ow nee ik bedoel het niet verkeerd ofzo hoor. Het komt allemaal heel interessant over ook al snap ik er niks van.quote:Op zaterdag 2 juni 2018 06:09 schreef devzero het volgende:
Waar zullen we het dan over hebben? Werkte je in een kleuterschool/kiinderdagopvang?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |