Niet zo obstinaatquote:Op donderdag 7 juni 2018 11:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
we zijn het niet eens, dat wil jij me door mijn strot douwen, ik bepaal zelf wel waar ik het mee eens ben.
Normaliter voorzie ik die situatie daar ook altijd prima, rij er regelmatig. Maar dan zit er ook een aannemelijkere afstand tussen mij en de invoegers. Het was gewoon netjes geweest als mevrouw haar hand had opgestoken ten teken van excuus. Doe ik zelf ook bij een inschattingsfout.quote:Op donderdag 7 juni 2018 11:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
nee, maar de omschreven situatie komt honderden keren voor in NL, en het gebeurt heel vaak zo.. Dat het niet handig is ben ik helemaal met je eens, maar jij kunt ook op alle tien je vingertjes natellen dat de kans vrij reëel is dat er zo'n minkukel doorschuift. Derhalve vind ik persoonlijk dan dat je niet moet gaan krijsen en toeteren als het ook daadwerkelijk gebeurt..
Ik rijd stelselmatig vet te hard.. En dan gebeurt het dus ook met enige regelmaat dat iemand hem ervoor kwakt die effe met 110 iemand in wil gaan halen, dan worden de remmetjes dus even warm.. Je neemt bewust een risico, een risico betekent dat het dus mis kan gaan, moet je niet mauwen of naar een ander gaan wijzen als het ook eens mis gaat.
Vind ik dan he..
Het was niet inhalen van een rits. Vrachtwagen voegt in, auto's erachter voegen in. Oftewel, als iedereen even z'n gemak houdt en niet meteen achter de vrachtwagen vandaan wil, hadden ze rustig kunnen inhalen en ik niet op de rem gehoeven. Toen zij voor mij uitkwam had de vrachtwagen amper ingevoegd man.quote:Op donderdag 7 juni 2018 12:03 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Effe voor de goede orde; het rijden van een toegestane maximum snelheid ergens, maakt niet dat het veilig is. Ik vind idd het inhalen van een rits vrachtwagens bij een invoegstrook terwijl je ziet dat er daarnaast/tussen mensen invoegen, vragen om problemen.. Je snelheidsverschil is 50km/u, is een bewust genomen risico imho.
Haters gonna hate, ik houd van doorrijden, maar doe dat wel als het kán. FYI; ik rijd naar mijn werk tussen 05.00 en 06.00, dan ligt 90% van het volk nog in zijn nest te stinken.
Dus andere regels overtreden (door rood rijden, fietsen stelen, brievenbussen in de fik steken) is acceptabeler als 90% van het volk nog in zijn nest ligt te stinken? Beetje rare reden om de maximumsnelheid te gaan overschrijden..quote:Op donderdag 7 juni 2018 12:03 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Effe voor de goede orde; het rijden van een toegestane maximum snelheid ergens, maakt niet dat het veilig is. Ik vind idd het inhalen van een rits vrachtwagens bij een invoegstrook terwijl je ziet dat er daarnaast/tussen mensen invoegen, vragen om problemen.. Je snelheidsverschil is 50km/u, is een bewust genomen risico imho.
Haters gonna hate, ik houd van doorrijden, maar doe dat wel als het kán. FYI; ik rijd naar mijn werk tussen 05.00 en 06.00, dan ligt 90% van het volk nog in zijn nest te stinken.
Ik vind het eigenlijk flauwekul om rond half zes 's ochtends in je eentje op een verder uitgestorven kruising voor een rood licht te blijven wachten. Dus ja.quote:Op donderdag 7 juni 2018 12:31 schreef Kevindinhinho het volgende:
[..]
Dus andere regels overtreden (door rood rijden, fietsen stelen, brievenbussen in de fik steken) is acceptabeler als 90% van het volk nog in zijn nest ligt te stinken?
ik zei al, het was een stomme aktie van die invoeger/ster.. En idd een sowwy-handje was wel op zijn plaats geweest. Je moet er gewoon altijd gewoon vanuit gaan dat ze het gaan doen.. Een vrachtwagen rijdt op een invoegstrook sowieso al geen 90, ook geen 80, maar meestal ergens tussen de 60 en 70, als het een lege, heeele vlotte is misschien 70/80, wat dus betekent dat je bijna 2 keer zo hard rijdt als zij.. Das heeeeel weinig reaktietijd.quote:Op donderdag 7 juni 2018 12:17 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Normaliter voorzie ik die situatie daar ook altijd prima, rij er regelmatig. Maar dan zit er ook een aannemelijkere afstand tussen mij en de invoegers. Het was gewoon netjes geweest als mevrouw haar hand had opgestoken ten teken van excuus. Doe ik zelf ook bij een inschattingsfout.
het overtreden van een verkeersregel is effe wat anders als je step pikken of je net bezorgde toupetje in de fik steken, anders vergelijk je effe postzegels met chimpansees ofzo..quote:Op donderdag 7 juni 2018 12:31 schreef Kevindinhinho het volgende:
[..]
Dus andere regels overtreden (door rood rijden, fietsen stelen, brievenbussen in de fik steken) is acceptabeler als 90% van het volk nog in zijn nest ligt te stinken? Beetje rare reden om de maximumsnelheid te gaan overschrijden..
FYI: Je mag wat mij betreft doen wat je wilt, het irriteert mij wel en dan maak ik er wel een post over in dit topic.
hehe, got a point therequote:Op donderdag 7 juni 2018 17:13 schreef Plompzakker het volgende:
Mensen die als een malloot tekeer gaan om 5 minuten eerder thuis te zijn om vervolgens de gewonnen tijd te besteden om online te klagen over medeweggebruikers
quote:Op donderdag 7 juni 2018 17:13 schreef Plompzakker het volgende:
Mensen die als een malloot tekeer gaan om 5 minuten eerder thuis te zijn om vervolgens de gewonnen tijd te besteden om online te klagen over medeweggebruikers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tevens -purist.
Jammer dat altijd anderen het slachtoffer zijn van dat soort idioten. Wel eventjes gewacht op de politie om je verhaal te doen? Vinden ze altijd wel interessant dat soort idioten.quote:Op vrijdag 8 juni 2018 10:42 schreef JaafkeJunior het volgende:
Gister de meest achterlijke gladiool in mijn 9 jaar op de weg gezien.
Een golf 7die net voor schiphol overal doorheen aan het race was rond een uur of 17:00
Slingerde van baan naar baan, links en rechts inhalen dus. afsnijden ga zo maar door
Zat bij afrit hoofddorp achter op een andere auto. En ik hoop dat het pijn heeft gedaan.
Denk niet dat dat de reden isquote:Op vrijdag 8 juni 2018 12:24 schreef Jordy-B het volgende:
Ik moest vanmorgen opvallend kort wachten met afslaan omdat er een Noord-Afrikaanse medenedelander in een Astra met ongeveer 120 door de bebouwde kom tegemoet gescheurd kwam.
Kom dan gewoon eerder je nest uit, jong.
Er reed geen politie achteraan.quote:
Ik vind dat zo'n domme opmerking, "eerder je nest uit". Kennelijk is dat niet goed gegaan, of is er iets anders verkeerds gegaan.quote:Op vrijdag 8 juni 2018 12:24 schreef Jordy-B het volgende:
Ik moest vanmorgen opvallend kort wachten met afslaan omdat er een Noord-Afrikaanse medenedelander in een Astra met ongeveer 120 door de bebouwde kom tegemoet gescheurd kwam.
Kom dan gewoon eerder je nest uit, jong.
Al meerdere keren meegemaakt, zelfs vlak VOOR een rotonde. Laatst nog, dame op leeftijd, via het fietspad gedeelte van een rotonde op een provinciale weg omkeren. Ze kon gewoon de rotonde pakken die vlak voor haar was.quote:Op vrijdag 8 juni 2018 15:09 schreef Xaryna het volgende:
Had vanochtend een tegenligger die verkeerd was gereden en besloot om op een N-weg (80 Vmax, doorgetrokken streep), een stukje voorbij een rotonde, te keren. Kom ik daar aan met 80, staat er ineens een auto dwars op de wegHij moest nog 2 keer steken ook voor hij terug kon naar de rotonde en zijn weg vervolgde.
Je rijdt gewoon niet met zo'n achterlijke noodgang door de bebouwde kom, op een weg met kruisingen om de dertig meter. Ik zag hem, want hij kwam me tegemoet, maar iemand die de weg opdraait, wordt hartstikke doodgereden.quote:Op zaterdag 9 juni 2018 00:33 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Ik vind dat zo'n domme opmerking, "eerder je nest uit". Kennelijk is dat niet goed gegaan, of is er iets anders verkeerds gegaan.
BBK is dat wel écht veel te hard ja.quote:Op zaterdag 9 juni 2018 05:18 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Je rijdt gewoon niet met zo'n achterlijke noodgang door de bebouwde kom, op een weg met kruisingen om de dertig meter. Ik zag hem, want hij kwam me tegemoet, maar iemand die de weg opdraait, wordt hartstikke doodgereden.
Misschien rijden die mensen op de cruisecontrol en heb jij niet genoeg standvastigheid in je rechter been...quote:Op zaterdag 9 juni 2018 09:07 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Mensen die een soort inhaalmanoeuvre op de snelweg van plan zijn, maar zich halverwege bedenken en weer naar rechts gaan![]()
Altijd beter dan linksrijders, maar het is een beetje vaag rijgedrag
Met cc inhalen lijkt me sowieso niet handig en met mijn rechterbeen is niks misquote:Op zaterdag 9 juni 2018 09:09 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Misschien rijden die mensen op de cruisecontrol en heb jij niet genoeg standvastigheid in je rechter been...
Lijkt me genoeg reden om het alarmnummer te bellen.quote:Op zaterdag 9 juni 2018 05:18 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Je rijdt gewoon niet met zo'n achterlijke noodgang door de bebouwde kom, op een weg met kruisingen om de dertig meter. Ik zag hem, want hij kwam me tegemoet, maar iemand die de weg opdraait, wordt hartstikke doodgereden.
Niet te hard oordelen. Ik had een kapotte benzinedruksensor; dan wil je gas geven en sputtert je motor even om vervolgens helemaal de brui te geven. Mij gebeurde dat midden in een inhaalactie en geloof me; dan wil je heel snel weer naar rechts.quote:Op zaterdag 9 juni 2018 09:07 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Mensen die een soort inhaalmanoeuvre op de snelweg van plan zijn, maar zich halverwege bedenken en weer naar rechts gaan![]()
Altijd beter dan linksrijders, maar het is een beetje vaag rijgedrag
Oeps !quote:Op zaterdag 9 juni 2018 11:09 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Niet te hard oordelen. Ik had een kapotte benzinedruksensor; dan wil je gas geven en sputtert je motor even om vervolgens helemaal de brui te geven. Mij gebeurde dat midden in een inhaalactie en geloof me; dan wil je heel snel weer naar rechts.
Als het een groene Twingo was op de A4 van A’dam naar R’dam, bij deze excuses
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |