quote:
Het is dat jij geen fokkers ontmoet maar Yv is gewoon een plaatje hoor.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:12 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Wat is dit nou voor ontmoedigingsbeleid.
Verschillende gradaties en diktes enzo, winter en zomer, 4 seizoenen pantiesquote:Op maandag 14 mei 2018 21:16 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ik moest hardop lachen. Panties houden echt niet -5 tegen hoor
Voor mijzelf? En zoals ik al zei voor mijn broeken anders moet ik nieuwe kopen. En heb nog een hele mooie die eigenlijk net iets te klein is maar uiteindelijk wel zou moeten kunnenquote:Op maandag 14 mei 2018 21:16 schreef Elvi het volgende:
[..]
Slecht idee. Dat afvallen dus. Je bent toch celibaat dus voor wie moet je slank worden/blijven?
De leukste en liefstequote:Op maandag 14 mei 2018 21:16 schreef LovelyLady het volgende:
Het is dat jij geen fokkers ontmoet maar Yv is gewoon een plaatje hoor.
Prima figuurtje
Wil ik weten wat jij op zaterdagavonden doet met panties?quote:Op maandag 14 mei 2018 21:17 schreef STING het volgende:
[..]
Verschillende gradaties en diktes enzo, winter en zomer, 4 seizoenen panties
Zorg maar dat je die met 1,5 maand past. Heb je mooi iets om naartoe te werken.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:17 schreef Yvie_lu het volgende:
Voor mijzelf? En zoals ik al zei voor mijn broeken anders moet ik nieuwe kopen. En heb nog een hele mooie die eigenlijk net iets te klein is maar uiteindelijk wel zou moeten kunnen
Incelquote:
Dadelijk organiseert ie panty Tupperware partiesquote:Op maandag 14 mei 2018 21:18 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Wil ik weten wat jij op zaterdagavonden doet met panties?
... van de beschikbare dames.quote:
quote:Op maandag 14 mei 2018 21:19 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Zorg maar dat je die met 1,5 maand past. Heb je mooi iets om naartoe te werken.
Paar uurtjes je adem inhouden en niet over hekjes springen. Komt goed tegen die tijd.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:21 schreef Yvie_lu het volgende:
Dat is wel erg optimistisch hoor, maar ik zal mijn best gaan doen
![]()
Ik zal de chocolade nu maar wegleggen dan
Die is niet beschikbaar.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:21 schreef Yvie_lu het volgende:
Mooie redding alleen vergeet je dan je eigen Miss niet
Gelukkig ging in drank in je gieten dus dan weet je er toch daarna niks meer van als het niet gelukt isquote:Op maandag 14 mei 2018 21:22 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Paar uurtjes je adem inhouden en niet over hekjes springen. Komt goed tegen die tijd.
Ik doe met je mee. Tv kijken that is. Vroege wekker mag je houdenquote:Op maandag 14 mei 2018 21:22 schreef LovelyLady het volgende:
Ik ga nog ff tv kijken.
Morgen weer vroeg het wekkertje
Je onderschat mijn zuipskills.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:22 schreef Yvie_lu het volgende:
Gelukkig ging in drank in je gieten dus dan weet je er toch daarna niks meer van als het niet gelukt is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |