Hongarijequote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:44 schreef Pisces29 het volgende:
Ik weet niet wat ik liever zie winnen, Cyprus, Israël, Zweden of dat jongetje met rugzak (even kwijt welk land). Het boeit me eigenlijk nietVoor mij één pot nat.
Ja, met al die USSR-landen die de finale niet hebben gehaald kan Moldavie goed scoren. Oekraine in mindere mate ook.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:44 schreef Zen90 het volgende:
Ik zie op ESC tracker dat Moldavië skyhigh staat in de hitlijsten van Rusland en Armenië.
Dat wordt een dikke top 10.. de Balkan-vote hebben ze binnen.
Tsjechië.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:44 schreef Pisces29 het volgende:
Ik weet niet wat ik liever zie winnen, Cyprus, Israël, Zweden of dat jongetje met rugzak (even kwijt welk land). Het boeit me eigenlijk nietVoor mij één pot nat.
Yeah dudequote:
Wijn mag je houden, geen bier in huis? tfoe....quote:
Oh, dan is het goed. Dan deel ik alles.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:49 schreef Lamballert het volgende:
[..]
Wijn mag je houden, geen bier in huis? tfoe....
Ontopic: Ik geloof wel in WaylonTop 10 moet lukken!
Ik hoop met je mee Gerard.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:51 schreef Gerard-Joling het volgende:
ik hoop echt dat Waylons lied wat minder dof klinkt dan afgelopen donderdag.
Als die maar minder dof klinkt dan jij in 1988 vind ik alles goed.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:51 schreef Gerard-Joling het volgende:
ik hoop echt dat Waylons lied wat minder dof klinkt dan afgelopen donderdag.
Tsjechiëquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:25 schreef DropDiffuser het volgende:
[..]
Bijzonder hoeft het ook niet te zijn. Nummer zit gewoon goed in mekaar en is modern. Daarbij een leuke act. Zou niet weten welke act van vanavond wel 'bijzonder' is, in de positieve zin van het woord dan.
Ik hoop vooral dat mensen het niet weer 100x herhalen als dat wel zo is.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:51 schreef Gerard-Joling het volgende:
ik hoop echt dat Waylons lied wat minder dof klinkt dan afgelopen donderdag.
quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:53 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Als die maar minder dof klinkt dan jij in 1988 vind ik alles goed.
Haiquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:54 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat mensen het niet weer 100x herhalen als dat wel zo is.
Alles herhaalt men op avonden als dezequote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:54 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat mensen het niet weer 100x herhalen als dat wel zo is.
Ik zal me proberen in te houdenquote:
Nee, ik was echt irritant, ik kon er echt niet over uit hoe slecht het geluid ineens was bij Waylon. En dat moet ik dan van me af schrijven om van het rotgevoel af te komenquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Alles herhaalt men op avonden als deze
Eensquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:58 schreef Zen90 het volgende:
Op dit moment hoop ik vooral dat Waylongod zijn beste optreden van deze week gaat geven. Gewoon op het juiste moment nog effe pieken. En dat ie enorm gaat genieten.
Is toch best een legitiem puntje van kritiekquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, ik was echt irritant, ik kon er echt niet over uit hoe slecht het geluid ineens was bij Waylon. En dat moet ik dan van me af schrijven om van het rotgevoel af te komen
Yep. Hij deed het fantastisch wmb.quote:
Dit dus, jammer.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:00 schreef marcodej het volgende:
Ik vond dit wat minder dan de semi. Klein glitchje in een uithaal en wat zoekende met de camera. En die eerste krumper begon iets teveel in zichzelf te geloven.
Vond hem gewoon een prima reactie krijgen hoor.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:03 schreef marcodej het volgende:
Hij kreeg ook echt nul reactie uit de zaal. Niks, noppes, nada.
Ah Waylon heeft het verprutst dus, nou ja dan zal dit nummer van Cyprus wel winnen.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:00 schreef marcodej het volgende:
Ik vond dit wat minder dan de semi. Klein glitchje in een uithaal en wat zoekende met de camera. En die eerste krumper begon iets teveel in zichzelf te geloven.
Ja die krumper took it a bit too far.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:00 schreef marcodej het volgende:
Ik vond dit wat minder dan de semi. Klein glitchje in een uithaal en wat zoekende met de camera. En die eerste krumper begon iets teveel in zichzelf te geloven.
Lekker makkelijk praten zeg .. hij heeft niks verpruts .. we kunnen trots zijn op hem en ik ben geen waylonfanquote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Ah Waylon heeft het verprutst dus, nou ja dan zal dit nummer van Cyprus wel winnen.
Leuke meid en typisch Eurovisie.
Ja dat vingertje was nieuw! En hij deed ook een gebaar bij heart beat beating. Was ook wel vet.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:39 schreef grazz het volgende:
Ik vond Waylon vanavond op z;n best, damn. Hoe hij die camera pakte toen ie naar de kijker wees met dat vingertjeEn in het laatste refrein na dat HUH nog ff omhoog
![]()
Wat het ook wordt, ben serieus trots op deze inzendingMaar ik verwacht nog steeds top 10 nu ik alles heb gezien
Oh ff terug kijken straksquote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:42 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja dat vingertje was nieuw! En hij deed ook een gebaar bij heart beat beating. Was ook wel vet.
Ja, jammer. Vond dat ook wel een sterke van 'mquote:Op zaterdag 12 mei 2018 23:47 schreef marcodej het volgende:
Hij twijfelde trouwens of hij de hoedtip zou doen, hij trok zijn hand terug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |