Het was natuurlijk geen Timeglitch maar een straf voor hem, hij was een hufterig persoon om het mild te stellen, en hij moest de dag zo vaak overdoen tot hij het goed deed.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:28 schreef DrDentz het volgende:
Snappen jullie waarom alleen Bill Murray zich bewust is van de timeglitch tijdens Groundhog Day? Of zouden er op de wereld nog meer mensen zijn die die dag ook zo vaak beleefden, alleen niet in plaatsje waar Bill is?
Ik schat zelf ergens tussen de 10 en 40 jaar.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:02 schreef DrDentz het volgende:
Het schijnt dus dat hij wel 10.000 jaar heeft doorgebracht aan Groundhog Days. Je weet niet wat hij allemaal gedaan heeft die dagen wat niet is uitgezonden. Massa-verkrachtingen, moorden, alles.
Dat zou Jour de la Marmotte heten en een Franse film zijn met zeer grimmige zwarte humor, gemaakt door Jeunet en Caro, met Dominique Pinon in de hoofdrol.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:28 schreef DrDentz het volgende:
Je zou de film ook een duistere tint kunnen geven door juist een positief iemand een Groundhog Day te laten ervaren. Die na 100.000 pogingen om eruit te komen zelfmoord pleegt. En dat dat het einde is, 'een volstrekt onbegrijpelijke zelfdoding van een optimistische reporter tijdens Groundhog Day.'
Leuke film, en vanwege het gegeven is het ook prima dat er iets van een cult omheen ontstaat en het tot het collectief geheugen is gaan behoren, maar dit lijkt me wat overdreven.quote:Klassieker
Het Amsterdamse filminstituut Eye vertoont de beroemde komedie al een aantal jaar op 2 februari. Groundhog Day was toen de film uitkwam geen enorm succes. Maar inmiddels wordt de film door kenners beschouwd als klassieker en één van de beste komedies van de afgelopen twintig jaar.
Het Amerikaanse vakbond van scenaristen erkende het script van regisseur Harold Ramis als één van de beste ooit geschreven. En de film werd in 2006 zelfs op de lijst van het Amerikaanse Congres gezet met belangwekkende titels die voor het nageslacht bewaard moeten blijven.
Nouja, voor zover ik zag is hij niet op NL tv...quote:
Omdat het een oude film is, zou leuk zijn als het in een moderner jasje gestoken wordt!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waarom zou je er een remake van maken?
nee nee gewoon neequote:Op woensdag 3 februari 2016 17:32 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Omdat het een oude film is, zou leuk zijn als het in een moderner jasje gestoken wordt!
quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:32 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Omdat het een oude film is, zou leuk zijn als het in een moderner jasje gestoken wordt!
Net zoals the Pink Panther, Psycho en The Wicker Man, bedoel je?quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:32 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Omdat het een oude film is, zou leuk zijn als het in een moderner jasje gestoken wordt!
Planet of the apes, Rollerballquote:Op woensdag 3 februari 2016 19:56 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Net zoals the Pink Panther, Psycho en The Wicker Man, bedoel je?
Ik wilde zeggen dat ik die "remake" best aardig vond, maar ik bedacht me dat je waarschijnlijk die van Burton bedoelde, goed punt!quote:Op woensdag 3 februari 2016 20:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Planet of the apes, Rollerball
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |